PDA

View Full Version : Объркана..



tonz94
07-18-2011, 22:26
Той ми даде номера си,като ми каза да не го давам на други момичета защото много му досаждали тези ''деца които са на 14-15 години и му говорят някакви глупости''.Аз съм на 15,а той е на 18 и постоянно ми натяква,че е започнал да живее на 16.Демек,че съм малка.Много го харесвам,а той не знае.Някак си не искам да му се свалям като другите пикли и да се държа като тях.Какво да правя ?

Dollystar
07-18-2011, 22:28
Ами не го сваляй и не се дръж като другите пикли... Ако има интерес след като се има за толкова голям ще знае какво да прави.. Бъди пасивна!

xXxPrivateLovexXx
07-18-2011, 22:32
Говори с него,кажи му как се чувстваш очи в очи,не по скайп и фейсбук :)

onestar
07-18-2011, 22:37
Нищо не му казвай/признавай, просто му провокирай интереса и го накарай да полага усилия да те опознае. След това дайстваш на принципа "По лъжичка на ден" и ако се справяш добре направо ще го подлудиш. 8-)

Josefinne
07-19-2011, 07:58
Мисля, че момъка не е толкова смотан, за колкото го вземаш. Щом ти е дал телефона си, може би има симпатии към теб, най-малкото явно те смята за нещо повече от другите 14 - 15 годишни, които му досаждат.

dolly
07-19-2011, 09:29
Нищо не му казвай/признавай, просто му провокирай интереса и го накарай да полага усилия да те опознае. След това дайстваш на принципа "По лъжичка на ден" и ако се справяш добре направо ще го подлудиш. 8-)
+1

Rebirthing
07-19-2011, 09:38
Мисля, че момъка не е толкова смотан, за колкото го вземаш. Щом ти е дал телефона си, може би има симпатии към теб, най-малкото явно те смята за нещо повече от другите 14 - 15 годишни, които му досаждат.

++++++++

Щом ти е дал номера си проявява някакво доверие към теб ;) .

HeavenSent
07-19-2011, 09:48
Ами той човекът си е казал, че не иска някакви на 14-15 да му се обясняват... Така че, бъди привидно пасивната... Не се впускай в явни атаки, защото да сме честни - не ти отива на възрастта. А той явно ти има доверие, продължавай в същия дух и го накарай да си промени мнението за 14-15 годишните "пикли" :)

badsector
07-19-2011, 10:13
Нещо не разбирам, никой нормален ли няма, който да забележи очевидното?
Той иска да те изклати, защото си малка и лесна. На тази възраст се лъжете лесно и той го знае. Затова ти е дал номера си с точно тези думи. Искал е да ти направи комплимент, че не си като останалите и ти по този начин сама се връзваш в кърпата. Въдицата е пусната и очевидно ти си захапала. Сега ще започнеш да флиртуваш с него (дори да е на час по лъжичка, все тая), което ще е знак за него, че си готова. Ако си изиграе картите правилно от тук нататък, ще ти разтвори краката, което му е целта.
п.п. ако и ти това искаш, няма смисъл да си губиш времето в сваляне, ами директно му кажи "искам да ме чукаш" и после всеки по пътя.

sladkabebova
07-19-2011, 10:15
БЪДИ ПАСИВНА!
Явно те мисли за по-различна от другите ''пикли''.Оправдай го и му покажи,че можеш да бъдеш зрял и отговорен човек.Не му досаждай и не му задавай въпроси от рода на ''Коя харесваш?'' ''Какво става с гаждетата?'' и т.н.
Целта е той пръв да покаже,че проявява интерес,а не ти защото ще се изложиш :)
Успех :)

BrainDamage
07-19-2011, 10:20
От части съм съгласна с badsector.. Ако не се познавате достатъчно добре и не знаеш що за човек е, не знаеш нищо за предишните му връзки.. не бързай да се чудиш как да му се хвърлиш на врата.. После ще съжаляваш.

sladkabebova
07-19-2011, 10:37
Да,но той не се опитва да я зарибява.Ако това му бше целта предполагам щеше да и прави по-голями комплименти,че е красива например и щеше да действа,а той само и е дал номера си и и е казал,че му е умръзнало от пикли на по 14-15 години,с което може би цели да и намекне,че тя e по-различна от тях.Hезнам.Mоже и така да е,а може просто да иска да има приятелски отношения с нея.

Авторке,от колко време се познавате??
Имате ли общи приятели?

tonz94
07-19-2011, 10:45
Ами от скоро.
Имаме общи приятели-да и те трърдят,че той е много добро момче и на мен самата ми направи добро впечетление.
Например вчера бях разтроена и той ме попита какво има...искаше да му разкажа повече за себе си..

Josefinne
07-19-2011, 10:52
Въобще не е нужно да й се нахвърли като първия селянин, за да й покаже, че я харесва или за да я 'зариби". Познават се от скоро, все пак. Това, че ти е дал телефона си е много добро начало. Разбира си е остава само начало, всичко зависи от събитията след това :)

otakhsum
07-19-2011, 11:39
Бъди естествена, не се опитвай да се правиш на "голяма" пред него, само и само да му се харесаш, дори и да си като другите "пикли" по-добре, защото не може вечно да се преструваш.!

anonymous708973
07-19-2011, 12:12
Нещо не разбирам, никой нормален ли няма, който да забележи очевидното?
Той иска да те изклати, защото си малка и лесна. На тази възраст се лъжете лесно и той го знае. Затова ти е дал номера си с точно тези думи. Искал е да ти направи комплимент, че не си като останалите и ти по този начин сама се връзваш в кърпата. Въдицата е пусната и очевидно ти си захапала. Сега ще започнеш да флиртуваш с него (дори да е на час по лъжичка, все тая), което ще е знак за него, че си готова. Ако си изиграе картите правилно от тук нататък, ще ти разтвори краката, което му е целта.
п.п. ако и ти това искаш, няма смисъл да си губиш времето в сваляне, ами директно му кажи "искам да ме чукаш" и после всеки по пътя.

Очевидно е за теб. Бая познати имам на по 18-19, които ходят с 15-16-годишни от повече от година.
Да, вариант е, съгласна съм, но не е очевидният.

Не бъди като останалите, но не се прави на клоун, за да те хареса :)

sladur4etyYy
07-19-2011, 16:25
хаха, обадила му се някой път някоя 14-годишна, дето е объркала номера, и сега се прави на велик наляво- надясно. :lol:

хич не си слагай на сърце какво е казал, те казват много неща, за да се правят на вървежни. с нищо не е по- специален, действай си напълно нормално- лек флирт, бъди добра компания, и бъди сигурна, че щом ти е дал номера си, вече има интерес. сега трябва да съумееш да го поддържаш.

VampireGirl95
07-19-2011, 19:31
Има ти доверие, а това е важно !
Не се дръж като останалите, просто бъди себе си и не му казвай какво чувстваш! :)