PDA

View Full Version : Обеца на езика



HristoDesislava
07-18-2011, 23:50
Здравейте,искам да ви попитам .. чували ли сте за това ,че обецата на езика трябвало да бъде леко поставена в ляво или в дясно поради .. вкусовите рецептори и вени по средата на езика ... Днес си го пробих .. нямам усложнения като за начало леко ми е подут,но си говоря нормално и не ме боли ... НО .. обецата ми е леко в страни .. ( 10000% ми е пробита на криво ) ..Смисъл .. той човека ми ,каза че на повечето хора вените са от двете страни ,а аз съм имала и 1 по средата .. и имало голяма опастност ,ако ме пробие точно в средата .. и въпреки това пак е рискувал като ме е пробил до самата вена ... Обаче аз не разбирам от дума и днес цял ден се тръшкам и рева в нас заради тази прословута крива дупка ... И сега преди малко една позната ми каза... че всички обеци се поставяли така,не точно в средата .. Искам ,ако можете да споделите вашето мнение .. и каквото знаете .. ще съм много благодарна ... Благодаря ,предварително..!!

Dyany10000
07-19-2011, 00:11
на ти ено мнение- ако не си влюбена в езика си, мисли в кой раздел пишеш!

xXxPrivateLovexXx
07-19-2011, 00:33
Оф,верно,малоумни ли сте ,че да не виждате , че пише раздел ЛЮБОВ . Ако толкова ти е зор на душата отиди на лекар да видиш дали 'сичко е 6.

Priceless
07-19-2011, 05:19
Ей, шефчета ;)

Моята дупка пък е много напред. Няма как. За какво се тръшкаш ? По-добре ли щеше да ти е да си увредиш вкусовите рецептори ? Човека е бил много прав.

onestar
07-19-2011, 06:06
И да се тръшкаш и да не се тръшкаш, ще се наложи да си търпиш/харесаш/приемеш дупката на езика.

Josefinne
07-19-2011, 06:54
Грешен раздел!
По темата - нямам обеца на езика, но възможни варианти са следните:
1) Обецата си е наред, но езика ти в момента е подут, може като спадне, да видиш, че всичко си е ОК :)
2) К'во ти пука, никой няма да ти мери езика от едната до другата страна. Мислех, че обиците на езика се слагат там главно, за да се усещат, а не за да се виждат.
3) Не мислиш ли, че ако човека го е съобразил това с вената, така е по-добре?
4) Ако е чак такава драма - просто си махни обецата и дупката ще заздравее бързо, все едно никога я е нямало.

HristoDesislava
07-19-2011, 09:31
По принцип сложих темата в " Тийн интереси и проблеми" явно по погрешка нещо съм натиснала ,извинявам се ..:)

ShtrudeL
07-19-2011, 09:43
А пък аз я местя в здравните проблеми

adichka3
07-19-2011, 10:53
и аз имам обица на езика от 22 дена вече .. като ти е подут езика се измества, но като спадне всичко е ок..тъкаче не се притесняваи :)