PDA

View Full Version : Хранителни Добавки



Rahona
07-19-2011, 12:52
Здравейте, активно се занимавам със спорт от 4 години и половина, но за първи път искам да опитам да тренирам с хранителни добавки. Имам колебание за 2 протеина единият е Syntha 6, а другия " CARNIVIOR" . Тези които са пили такива работи, може д а споделят и други по-добри марки и по-ефективни! Дано да съм се насочил към правилните (описаните по-горе). Благодаря предварително, приятен ден :)

DownloadVirus
07-19-2011, 13:12
Carnivor-a не го знам :D

Syntha 6 е подходящ за всяко друго време освен след тренировка , доказал се протеин :)

Rahona
07-19-2011, 13:38
Аха мерси много :)

monsternutritions
07-19-2011, 14:49
Ориентирай се към нещо по-изгодно от към цена, като whey shake например

Rahona
07-19-2011, 15:00
Да Whey Shake е добър също както и "100% Whey Gold Standard
" ;) То пари да имаш, хубави протеини бол! Но за тоя 100% Whey Gold Standard си струват парите но с 1 кутия едва ли ще направиш кой знае какво :wink:

Waterpolo1997
07-19-2011, 15:56
На колко си години и какво тренираш?За протеин не мога да кажа кой знае какво..преди 2 минути четох статията на вируса.Ето линк: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=389595

За марка не знам,но съм чувал, че Now Foods са с доказано качество(поправете ме ако греша) и може би Gold Standart.

Да питам някой по-навътре с нещата.Протеина на Explode добър ли е?

DA0Trooper
07-20-2011, 06:41
Whey Shake последно беше 77 кинта за 2.2кг.
Gold Standart също е добър. NOW съм пил ориджинал ЮСА обаче тука не знам дали се предлага. В краен случай на сайтек нещо! BSN ми се струва скъп, а другите протеини може и след трен да ги използваш :)

SilaBG
07-20-2011, 11:25
Carnivore na Musclemeds всъщност е доста добър протеин. Един от малкото извлечени от телешко месо. Whey Shake-а на Syntrax е наистина на добра цена. Също доста изгодни са в момента сурватъчните протеини на Twinlab 5lb и Muscle Gauge 2050gr.

DA0Trooper
07-20-2011, 13:29
Carnivore na Musclemeds всъщност е доста добър протеин. Един от малкото извлечени от телешко месо. Whey Shake-а на Syntrax е наистина на добра цена. Също доста изгодни са в момента сурватъчните протеини на Twinlab 5lb и Muscle Gauge 2050gr.
Баце гледам и вие почнахте да промоутвате по сайтовете :) В смисъл нищо лошо :) Само да попитам прайс матч-а присъства ли като функция у вас?

SilaBG
08-10-2011, 15:34
Carnivore na Musclemeds всъщност е доста добър протеин. Един от малкото извлечени от телешко месо. Whey Shake-а на Syntrax е наистина на добра цена. Също доста изгодни са в момента сурватъчните протеини на Twinlab 5lb и Muscle Gauge 2050gr.
Баце гледам и вие почнахте да промоутвате по сайтовете :) В смисъл нищо лошо :) Само да попитам прайс матч-а присъства ли като функция у вас?
Както виждате не даваме линкове, или цени за продукти, нито призоваваме към пазаруване от нас. От време на време ще се стараем да даваме консултации и отговаряме на въпроси за хранителни добавки. Price Match не е официална услуга при нас, но за намаление в рамките на разумното винаги може да се говори. По аватара ти съдя че харесваш тази марка. За нея едва ли някой в България дава по-ниска цена от нас.
Поздрави.

Rahona
09-08-2011, 19:51
100% Whey Gold Standard се доказа лично пред мен. С една дума НЕВЕРОЯТЕН :)

FlyingUnderpants
09-09-2011, 17:12
100% Whey Protein Professional