PDA

View Full Version : Епилация, депилация или какво???



tainstvenomomi4e
07-19-2011, 12:59
Искам да попитам защо някой хора смятат, че с крем не е хубаво да се обезкосмяваш в зоната на триъгълника? Освен депилация и епилация става ли с пинсета? И мъжете как предпочитат?

BaffaLsc
07-19-2011, 13:02
Как с пинсета , бе :razz: :razz: :razz:

07-19-2011, 13:03
най-добре е на кола маска. с депилатоарите не е много добра идея, защото не е много хигиенично и те изгарят косъма. може да получиш някакво възпаление. а ако ти се играе с пинсета 1 седмица без да ядеш и без да спиш, давай с пинсета :D

FuckIt
07-19-2011, 13:03
пробвай с пинсета, ако искаш да си ги махаш в продължение на 2 седмици и после очите ти да са подпухнали от кифли, от сълзите дето ще ти текат :lol:



темата ти е за козметика :smt012

tainstvenomomi4e
07-19-2011, 13:13
Имах предвит с пинсета ако е останало нещо, не цялато нещо. :grin:

07-19-2011, 13:17
аз никога не бих се скубала с епилатор или с пинсета. на мене ми се възпалява кожата по краката като я епилирам камо ли там, където кожата е най-нежна. най-добре е в хигиенични условия при козметик. или просто със самобръсначката и..така...

ubuntureload
07-19-2011, 20:21
По тутурутката е опасно с кремове, мойта козметичка ми разправяше за неина приятелка, която си махала космаците на триъгълника с крем, но имала няква бенка и се стигнало до операция! Кола маска или епилатор бръсненето краен вариант!

07-19-2011, 21:23
По тутурутката е опасно с кремове, мойта козметичка ми разправяше за неина приятелка, която си махала космаците на триъгълника с крем, но имала няква бенка и се стигнало до операция! Кола маска или епилатор бръсненето краен вариант!
що да е краен? аз си се бръсна сяка сутрин и проблеми нЕмам :D

ubuntureload
07-19-2011, 21:52
По тутурутката е опасно с кремове, мойта козметичка ми разправяше за неина приятелка, която си махала космаците на триъгълника с крем, но имала няква бенка и се стигнало до операция! Кола маска или епилатор бръсненето краен вариант!
що да е краен? аз си се бръсна сяка сутрин и проблеми нЕмам :D
Не говоря за проблем, а за резултат. Виждал/а ли си и пипал/а ли си епилираната такава ;) и съответно обръсната - разликата на разликите ;)

07-19-2011, 22:13
По тутурутката е опасно с кремове, мойта козметичка ми разправяше за неина приятелка, която си махала космаците на триъгълника с крем, но имала няква бенка и се стигнало до операция! Кола маска или епилатор бръсненето краен вариант!
що да е краен? аз си се бръсна сяка сутрин и проблеми нЕмам :D
Не говоря за проблем, а за резултат. Виждал/а ли си и пипал/а ли си епилираната такава ;) и съответно обръсната - разликата на разликите ;)
ходила съм и на кола маска, ама през седмица на кола маска да ходя пари не ми се дават. вярно е, че след кола маска е гладка повече време, но и като се бръсна пак е гладка. вярно е, че космите набиват след 24 часа, ама нищо не ми пречи да се обръсна пак. :D

ubuntureload
07-20-2011, 17:32
ходила съм и на кола маска, ама през седмица на кола маска да ходя пари не ми се дават. вярно е, че след кола маска е гладка повече време, но и като се бръсна пак е гладка. вярно е, че космите набиват след 24 часа, ама нищо не ми пречи да се обръсна пак. :D
Прави си я сама... , а с бръснача внимавай да не си отрежеш клитора!

07-20-2011, 18:34
ходила съм и на кола маска, ама през седмица на кола маска да ходя пари не ми се дават. вярно е, че след кола маска е гладка повече време, но и като се бръсна пак е гладка. вярно е, че космите набиват след 24 часа, ама нищо не ми пречи да се обръсна пак. :D
Прави си я сама... , а с бръснача внимавай да не си отрежеш клитора!
ахъаъхаъхаъхаъхахъ а с колата маска внимавай да не го отскубнеш! :Д както и да е, тряя да си много сляп и некадърен за да го направиш... :razz:

ubuntureload
07-20-2011, 19:19
ахъаъхаъхаъхаъхахъ а с колата маска внимавай да не го отскубнеш! :Д както и да е, тряя да си много сляп и некадърен за да го направиш... :razz:
Не може да го отскубнеш, той се разтяга като дъвка :Д:д;д ... И не говори за некадърност - стават грешки... 8-)

treisi90
07-20-2011, 20:15
За кола маска колко пари ти взимат.. и боли ли, не те ли е срам? Аз лично много пъти съм се замисляла, но се отказвам ... :?

Adda
07-20-2011, 20:22
Ами в никакъв случай не бива да се ползват кремове. Има два удачни варианта - самобръсначка и кола маска. Лично аз препоръчвам кола маската, защото ще се занимаваш с това 1 или 2 пъти в месеца и не е чак толкова страшно. Но ако нямаш време и пари или не търпиш на болка пробвай другия вариант, но предполагам че кожата ти ще загрубее много и ще ти създаде проблеми от сорта на разранявания. А мъжете не обичат косми... никакви!

Adda
07-20-2011, 20:24
За кола маска колко пари ти взимат.. и боли ли, не те ли е срам? Аз лично много пъти съм се замисляла, но се отказвам ... :?
Няма срам в тази работа, на козметичките за това им се плаща. Взимат до 10 лв. (това е максимума). Всички са много внимателни и не отнема повече от 15 минути. Боли, но до време, в един момент свикваш, а и косъмчетата изтъняват, което прави махането им много по-лесно.

07-20-2011, 20:26
Ами в никакъв случай не бива да се ползват кремове. Има два удачни варианта - самобръсначка и кола маска. Лично аз препоръчвам кола маската, защото ще се занимаваш с това 1 или 2 пъти в месеца и не е чак толкова страшно. Но ако нямаш време и пари или не търпиш на болка пробвай другия вариант, но предполагам че кожата ти ще загрубее много и ще ти създаде проблеми от сорта на разранявания. А мъжете не обичат косми... никакви!
не всички момчета... а и със самобръсначката не остават косъмчета, стига да ги бръснеш редовно и да са ти остри ножчетата...

Adda
07-20-2011, 20:29
Ами в никакъв случай не бива да се ползват кремове. Има два удачни варианта - самобръсначка и кола маска. Лично аз препоръчвам кола маската, защото ще се занимаваш с това 1 или 2 пъти в месеца и не е чак толкова страшно. Но ако нямаш време и пари или не търпиш на болка пробвай другия вариант, но предполагам че кожата ти ще загрубее много и ще ти създаде проблеми от сорта на разранявания. А мъжете не обичат косми... никакви!
не всички момчета... а и със самобръсначката не остават косъмчета, стига да ги бръснеш редовно и да са ти остри ножчетата...

Може да си права за момчетата, ама са много голяма рядкост най-вероятно. А иначе и с кола маска не остават косъмчета, ако се обезкосмяваш редовно и само на кола маска. На който както му е удобно, в крайна сметка де :)

darinnkaa
07-21-2011, 21:00
Ами в никакъв случай не бива да се ползват кремове. Има два удачни варианта - самобръсначка и кола маска. Лично аз препоръчвам кола маската, защото ще се занимаваш с това 1 или 2 пъти в месеца и не е чак толкова страшно. Но ако нямаш време и пари или не търпиш на болка пробвай другия вариант, но предполагам че кожата ти ще загрубее много и ще ти създаде проблеми от сорта на разранявания. А мъжете не обичат косми... никакви!
не всички момчета... а и със самобръсначката не остават косъмчета, стига да ги бръснеш редовно и да са ти остри ножчетата...

Може да си права за момчетата, ама са много голяма рядкост най-вероятно. А иначе и с кола маска не остават косъмчета, ако се обезкосмяваш редовно и само на кола маска. На който както му е удобно, в крайна сметка де :)

+1 :)

shokoladchety
07-22-2011, 08:55
А с тези лентичките дали ще стане?

anonymous708973
07-22-2011, 17:46
Много сте ми интересни... Чул един, че кремовете не били подходящи, и всички като стадо - след него.

Има специални кремове за бикини линията. Правя се с тях доста често и никога не съм имала дори минимален проблем, а ги държа по 20-25 минути.

sapphire5
07-22-2011, 20:01
кола маска 8-)

ShtrudeL
07-22-2011, 20:14
Темата не е за тук.