PDA

View Full Version : Вярвате ли в честността .



loveca777
07-19-2011, 13:16
НЯМА ЧЕСТНОСТ НА ТОЗИ СВЯТ.
Дори Христофор Колумб пръв открива Америка , ама умира в мизерия и бедност отхвърлен от всички!
А онзи Америко........ освен ,че кръщават континента на него.. и става богаташ...

LLOYD18
07-19-2011, 13:20
Вярвам, че ако си честен с хората и те ще са честни с теб !!!

loveca777
07-19-2011, 13:24
Вярвам, че ако си честен с хората и те ще са честни с теб !!!
Имах предвид справедливостта в живота. :D
Иначе е така.

LLOYD18
07-19-2011, 13:31
Имах предвид справедливостта в живота.Има справедливост в живота...живота има две измерения-тукашния и тамошния(отвъдния)...справе ливостта идва след прехода от единия към другия....

loveca777
07-19-2011, 13:41
Имах предвид справедливостта в живота.Има справедливост в живота...живота има две измерения-тукашния и тамошния(отвъдния)...справе ливостта идва след прехода от единия към другия....
Ами, ако не съществува такъв преход и отвъден живот? Тогава е много гадна работата...

ZipFail
07-19-2011, 14:06
Пусни още една малоумна тема, а ?

TheMightyNadenica
07-19-2011, 14:34
НЯМА ЧЕСТНОСТ НА ТОЗИ СВЯТ.
Дори Христофор Колумб пръв открива Америка , ама умира в мизерия и бедност отхвърлен от всички!
А онзи Америко........ освен ,че кръщават континента на него.. и става богаташ...

Христофор Колумб не е открил пръв Америка...Първо са викингите...а и е била обявена награда за откриването на новата земя...който пръв я зърне...и я е зърнал един от екипажа на Колумб...но Колумб си приписва заслугите...

loveca777
07-19-2011, 17:17
Пусни още една малоумна тема, а ?
Само гърди и корем ли ще правиш?

loveca777
07-19-2011, 17:17
НЯМА ЧЕСТНОСТ НА ТОЗИ СВЯТ.
Дори Христофор Колумб пръв открива Америка , ама умира в мизерия и бедност отхвърлен от всички!
А онзи Америко........ освен ,че кръщават континента на него.. и става богаташ...

Христофор Колумб не е открил пръв Америка...Първо са викингите...а и е била обявена награда за откриването на новата земя...който пръв я зърне...и я е зърнал един от екипажа на Колумб...но Колумб си приписва заслугите...
Това не бях го чувал , но ако е така... пак Америка не е кръстена на него :D

TheMightyNadenica
07-19-2011, 20:51
НЯМА ЧЕСТНОСТ НА ТОЗИ СВЯТ.
Дори Христофор Колумб пръв открива Америка , ама умира в мизерия и бедност отхвърлен от всички!
А онзи Америко........ освен ,че кръщават континента на него.. и става богаташ...

Христофор Колумб не е открил пръв Америка...Първо са викингите...а и е била обявена награда за откриването на новата земя...който пръв я зърне...и я е зърнал един от екипажа на Колумб...но Колумб си приписва заслугите...
Това не бях го чувал , но ако е така... пак Америка не е кръстена на него :D

А може би по-дооообре! Гадняр е!

NomNomNom
07-19-2011, 23:13
Онеправдана душа, ще се разправяме в ада ;д.

gandalfepi4
07-20-2011, 07:40
Имах предвид справедливостта в живота.Има справедливост в живота...живота има две измерения-тукашния и тамошния(отвъдния)...справе ливостта идва след прехода от единия към другия....

ти с монстър дилдото ти докато си го мислиш това:

http://prikachi.com/images/184/3591184Z.jpg

antifashionshit
07-20-2011, 12:00
справедливост :lol:

LLOYD18
07-20-2011, 14:42
ти с монстър дилдото ти докато си го мислиш това:

Тоя пак почна с неговите простотии.....Дилда, факове, бичеси :lol: :lol: :lol: Мисля че си смешно-жалък

gandalfepi4
07-20-2011, 14:57
Тоя пак почна с неговите простотии.....Дилда, факове, бичеси. Мисля че си смешно-жалък


...Мисля че си смешно-жалък


...Мисля че си



мисля

http://iruntheinternet.com/lulzdump/images/gifs/50-cent-bert-seseme%20-street-1255767376g.gif

ZipFail
07-20-2011, 15:14
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

loveca777
07-20-2011, 15:50
Стига сте се карали! :lol: :lol:

bazingaaaa
07-22-2011, 22:15
Вярвам, че ако си честен с хората и те ще са честни с теб !!!

Вярвай си.

TheMightyNadenica
07-22-2011, 22:19
Вярвам, че ако си честен с хората и те ще са честни с теб !!!

Вярвай си.

Да, прав си! Това не е гаранция! Колкото и да си честен, ако този срещу теб е боклук/алчен/и тн ще си те излъже/измами както му скимне!

talche
07-24-2011, 05:59
мне, по-скоро не вярвам в честността на хората.. И аз не винаги съм честна, просто понякога се налага човек да премълчи

commando1
08-08-2011, 15:34
За да вярваш в честността,първо рябва да вярваш в Бог. Ако всички спазваха Божиите закони,ако всички бяха богобоязливи християни тогава щеше да има честност и морал. Уви атеистите и подобната на тях паплач отричат честността и морала,защото им е по лесно да се ръководят от греховните си чувства отколкото от разума (доколкото го имат). Я си представете какво щеше да стане ако всички хора по Земята спазваха поне малко Божиите заповеди? Тогава нямаше да има интриги,лъжи,насилие,убийс ва,измами,терор и зло.

ZipFail
08-08-2011, 15:55
Имам един въпрос тогава, Commando.

Защо в САЩ, които са 80% християни имат най-високата престъпност в света ?

И защо в Китай, с официална религия атеизъм, имат над 40 пъти по-ниска престъпност от САЩ ?


Справка:
САЩ - Население 300 мил, 12 мил престъпления годишно.
Китай - Население 1,300 мил, 1,5 мил престъпления годишно.


Много е хубаво когато си смучеш твъдения от пръстите си, ама фактите нещо сочат обратното :)

ПП: Добре, че Аурис ме подсети. В затворите в САЩ, 74% от затворниците са християни, докато атеисти са 0.2%. Нещо да кажеш и по този въпрос ?

Pa3yMeH
08-08-2011, 16:48
За да вярваш в честността,първо рябва да вярваш в Бог. Ако всички спазваха Божиите закони,ако всички бяха богобоязливи християни тогава щеше да има честност и морал. Уви атеистите и подобната на тях паплач отричат честността и морала,защото им е по лесно да се ръководят от греховните си чувства отколкото от разума (доколкото го имат). Я си представете какво щеше да стане ако всички хора по Земята спазваха поне малко Божиите заповеди? Тогава нямаше да има интриги,лъжи,насилие,убийс ва,измами,терор и зло.

Абе ти си бил голям балък бре. Тоест ако си атеист няма как да си честен, защото не вярваш в Бог така ли ? :razz: :razz:

Auriss
08-08-2011, 17:33
Кажи че нямало да има убийства и интриги спрямо жените + хомо/би/транс и прочие сексуално население ,което впрочем е болшинство. Таа .. да .. дай да мачкаме едно 60-70% от християнското население ,щото сме от другите 30% ,дето си мислят ,че са прави ,базирайки се на .... нищо.

Друго ,което не мога да разбера - откъде-накъде използваш думите 'ум ' и 'Бог' в едно изречение ? Индуктивните способности на индивида абсолютно изключват дори възможността за вяра във висше съзнание. Това ,разбира се ,базирайки се на чиста логика.

Пп: в САЩ затворите са пълни с християни ,не с атеисти. Изводите сам можеш да си ги вадиш.

ScarlettS
08-08-2011, 19:13
commando1, от израза с богобоязливите християни, само не разбрах, ние трябва да обичаме и да сме благодарни на бог, или да се страхуваме от него?

А това с атеистите и затворите вече сме го обсъждали..


LLOYD18, искаш да кажеш, че християните никога не крадат/убиват и цялата престъпност в света идва от атеистите?

http://www.adherents.com/misc/adh_prison.html

Ако прочетеш по надолу, ще видиш, че само 19% от затворниците са атеисти или не знаят в какво вярват, всички останали 81% са религиозни.

commando1
08-08-2011, 20:16
Има разлика между вярващи християни и такива които са християни само по религиозна принадлежност. Първите,вярващите християни-които изпълняват всички завети на Бог,религията е станала движеща роля в живота им-тези са истинските. А вторите са лицемерните "християни" които нямат абсолютно нищо с първите. Лицемерците и мошенниците винаги ще се правят на християни само и само да има далавера в цялата работа. Е боя се че трябва да ви разочаровам. Между човек и човек има разлика,както има и между християнин и християнин. В САЩ няма християни там всичките са някакви протестанти,които са много далече от Християнството и Бог. Затова не правете сравнения между псевдолъжливите "християни" в САЩ и малкото останали на брой честни,добри и достойни християни които наистина вярват в Бог и се стараят да живеят според християнския морал.

commando1
08-08-2011, 20:20
"Вярващи" затворници не съществуват на планетата Земя. По скоро всички в затворите са атеисти които са готови да приемат и хиндуизма ако трябва само и само да облекчат тежкият си живот. Това са лицемерни и пропаднали хора и нямат нищо общо с християнството. Ако бяха истински вярващи християни нямаше да попаднат в затворите а щяха да си живеят на свобода. Християнин не може да извърши зло. Ние християните не вършим никога зло както например зло и лошотия вършат атеистите.

ScarlettS
08-08-2011, 20:23
Добре, да кажем, че ти си ''истински'' християнин, в което ме разубеди с предишните си постове.. защо си добър, честен, достоен и тн...? Заради християнството ли? Защото ако единствената ти причина да си такъв, е съществуването на бог, тогава си просто лицемер.

Auriss
08-08-2011, 20:27
Приликите между християните и расистите са поразителни. Този ,онзи ,фалшиви ,истински ,първи ,втори ,трети ,лицемери ,безбожници ,вярващи ,невярващи ,истински ,небесно-лайняни ,джинджифилени и с цвета на кислорода.
Ех ,как лесно е да оправдаваш неприязънта си с някакво божество.

Хайде ,бягай вече :)

Ние християните не вършим никога зло както например зло и лошотия вършат атеистите.

Знам ,знам. Пий си акинетончето и дано се оправиш.

ZipFail
08-08-2011, 20:30
Да, силна аргументация.
Пък истинските атеисти пикаят нефт и серат злато, ама те всички са фалшиви и затова не е премахнат още световния глад. Тея атеисти дето ти визираш всъщност не са атеисти, а лицемерни християни. Ако бяха истински атеисти, щяха да серат злато.

Брей, тая твойта логика доста добре върши работа.

ScarlettS
08-08-2011, 20:44
Ако следим логиката на Командо, в рая ще отиде само той, а всички други са лоши и почитат дявола :D

Auriss
08-08-2011, 20:45
Тролва ,убедих се.

Срам и позор че му се вързах 8-)

ScarlettS
08-08-2011, 20:51
И аз.. :D

klimatronik
08-08-2011, 20:54
ЗИПГАИЛ няма да коментираш в темата ми!
Та commando1 е добро момче ;)
Който вярва в Бог ,разбира се ще вярва и в честноста и справедливостта.
А в Сащ са расисити в някой области и за това има престъпност.
Но кражбите пак казвам не са зарад религията, а заради икономическото състояние на дадена страна. Има глад- има и кражби..

ScarlettS
08-08-2011, 20:55
ЗИПГАИЛ няма да коментираш в темата ми!
Та commando1 е добро момче ;)
Който вярва в Бог ,разбира се ще вярва и в честноста и справедливостта.
А в Сащ са расисити в някой области и за това има престъпност.
Но кражбите пак казвам не са зарад религията, а заради икономическото състояние на дадена страна. Има глад- има и кражби..

Охх.. нямаше нужда да си правиш друга рег и да се защитаваш :D

Auriss
08-08-2011, 20:56
:D :D :D Тука е по-зле и от в кофата 8-)

Me out.

ScarlettS
08-08-2011, 20:56
:D

klimatronik
08-08-2011, 20:59
къде пък съм се защитавал в този раздел...??>>??>>?? :-D

ZipFail
08-08-2011, 21:03
И аз го заподозрях за трол откакто се появи, ама пък не ми прилича на стила на никой от познатите тролове. Както и да е, нагледали сме се на такива много пъти.

ScarlettS
08-08-2011, 21:04
Аха.. ще се откаже скоро, и после ще дойде друг, като този климатроник например :D

klimatronik
08-08-2011, 21:05
Аз не съм commando1 !!
ЗИПфаил клюкарка казах ,че не ти искам мнението за темата и не спами!

ZipFail
08-08-2011, 21:09
Извинявай, шефе.

ScarlettS
08-08-2011, 21:14
И аз извинявай, подведох се по великия смисъл, скрит в поста ти :-D

klimatronik
08-08-2011, 21:24
И аз извинявай, подведох се по великия смисъл, скрит в поста ти :-D
;) няма проблем.
А за ZipFail ,ако ме е разбрал вече... не му искам мнението по други причини...

ScarlettS
08-08-2011, 21:25
Ти на него не му ли каза? :D

klimatronik
08-08-2011, 21:32
той пак ще ме прецака...

ZipFail
08-08-2011, 21:48
:lol:

TheMightyNadenica
08-08-2011, 22:58
Има разлика между вярващи християни и такива които са християни само по религиозна принадлежност. Първите,вярващите християни-които изпълняват всички завети на Бог,религията е станала движеща роля в живота им-тези са истинските. А вторите са лицемерните "християни" които нямат абсолютно нищо с първите. Лицемерците и мошенниците винаги ще се правят на християни само и само да има далавера в цялата работа. Е боя се че трябва да ви разочаровам. Между човек и човек има разлика,както има и между християнин и християнин. В САЩ няма християни там всичките са някакви протестанти,които са много далече от Християнството и Бог. Затова не правете сравнения между псевдолъжливите "християни" в САЩ и малкото останали на брой честни,добри и достойни християни които наистина вярват в Бог и се стараят да живеят според християнския морал.

Я си прочети поста...та да се посмееш!

Абе много взеха нови диваци да цъффат...тапата нещо не пише...