PDA

View Full Version : Корем и гърди?!



Emppu90
07-19-2011, 13:31
Здравейте,



Отдавна искам да започна да тренирам, но все не ми остава време или няма с кого, а сам не ми се занимава. Както и да е..

Корем> Искам да попита за някой ефективен начин за стягане на корема и оформяне на коремните мускули. Четох в един сайт за хранителни добавки наречени ФетБърнари, знаете ли дали работят и имали смисъл да използвам такива продукти точно за тази цел? Също чух за правилно хранене, но не разбирам много. Може ли да ми помогнете и за това?

Гърди> Също искам да попитам за ефективни упражнения за оформяне на гърди.


.................................................. .................. Благодаря предварително!

ZipFail
07-19-2011, 13:51
Само гърди и корем ли ще правиш ?

Rahona
07-19-2011, 14:08
Относно ФетБърнарите пич >
Ето че най-накрая сте взели правилното решение- време е да спазвате качествен тренировъчен и хранителен режим, за да изчистите излишните мазнини през пролетта. Летният сезон е точно зад ъгъла, а вие имате нужда от постигане на възможно най-добрата физическа форма.

След като вече сте направили този избор, най-вероятно ще попаднете в една от следните 3 групи хора, които искат да свалят ненужните килограми:

Група 1

Това са хората, които търсят най-бързия, лесен и безболезнен начин, за да постигнат целта си. Те вярват на вълшебни диети, хранителни добавки, които обещават магически ефект и тем подобни неща, които ще им помогнат да влезнат във форма без усилие.

Група 2

Това са тези, които вярват, че единственият метод да имат успех е свързан с много кръв, пот и сълзи. Многото кардио, тежките силови тренировки, диетата от зеленчуци и протеин са единственото, което признават за ефективно. Това са хората, които смятат, че трябва да има болка и къртовски труд, за да се видят резултати. За тях „лесният начин”, ако изобщо има такъв, не е най-добрият начин.

Група 3

И накрая, последните са онези, които интелигентно съчетават най-добрите черти на първите две групи. Те знаят, че е нужна упорита работа и добър хранителен режим за постигане на целта, но също така осъзнават, че има някои продукти, които биха им помогнали да ускорят този процес и да го направят малко по-лесен, ако съчетават всичко по подходящия начин. Надяваме се, че сте от тази група.

Време е да разгледаме защо е полезно да използваме фет бърнъри и кой има най-голяма нужда от тях.

4 причини, поради които фет бърнърите са полезни

1. Глад

Първото нещо, което трябва да разберете за фет бърнърите, е това, че те няма директно да изгорят мазнините в тялото ви, а просто ще спомогнат за това чрез различни механизми. Термогенните продукти са вид фет бърнъри, които наистина вършат работа. Те забързват метаболизма, а това води до премахване на повече мазнини.

Много от бърнърите притежават и друго свойство, което носи голяма полза при диета. Често ли изпитвате глад, докато спазвате строг хранителен режим? Може би този глад е толкова остър, че просто не издържате и има вероятност да нарушите режима си. Ако случаят е такъв, то много фет бърнъри ще ви помогнат, защото могат да подтискат апетита, а по този начин правят по-лесно спазването на хранителната ви програма.

2. Енергийни нива

Ако сте на нискокалорична диета, която е задължителна, ако искате да свалите излишните килограми, то енергийните ви нива ще пострадат. В края на краищата, вие консумирате по-малко храна, което значи по-малко „гориво” за организма, а това води до по-малко мускулна енергия.

Фет бърнърите съдържат редица съставки, а кофеинът е една от тях. Той увеличава енергията без да съдържа калории.
По-голямата енергия означава по-качествени тренировки, а те от своя страна повишават шанса за запазване на мускулната тъкан, която сте изградили толкова трудно преди това. По-добрите тренировки означават и повече изразходвани калории.

3. Подобрена концентрация

Доста хора усещат подобряване на концентрацията по време на употреба на фет бърнър. Въпреки че това не е пряко свързано със способността ви изгаряте мазнини, както вече знаете- когато постоянно мислиш за хранителния си режим, може да бъде много трудно да се съсредоточиш върху други неща.

Взимането на фет бърнър може да помогне да повишите нивото на концентрация, така че да ви е по-лесно да се съсредоточите върху задачите от всекидневието.

4. Подобряват здравословното състояние

И накрая, още една причина за използването на фет бърнъри е, че съдържат съставки, които носят полезни ефекти за здравето.Например, в много от тези продукти има йохимбе, което работи за намаляване на мазнините, но също така увеличава притока на кръв към крайниците.

Друга често срещана съставка е екстрактът от зелен чай. Както вероятно сте чули, той носи множество ползи, тъй като действа като антиоксидант в организма.

Rahona
07-19-2011, 14:10
Аз лично ти препоръчвам - OxyELITE Pro или Lipo 6X.
Поздрави :wink:

JJfoxxx
07-19-2011, 21:32
Колко коремни преси на ден трябва да правя за д стегна корема

musicinmyveins
07-19-2011, 21:56
То не е толква до пресите колкото до корема.Нямаш мазнини-> малко преси и пак ше ти изпъква фаянса.Аз кат бях малък правех по 50 на ден и за 1 месец изкарах 4 без режими и с яко ядене на пасти балкан ;д . Сега права на пейка с максимален наклон по 150 и + още 10тина упражнения други за да ги поддържам.

Emppu90
07-19-2011, 22:06
Има мазнини..

musicinmyveins
07-19-2011, 22:34
Кардио.Фет бърнър и когат свалиш мазното си чук за пресата.Но както казах не е нужно да се претоварваш.Корем може 2-3 пъти в седмицата да го тренираш ше ти е достатъчно за форма ако намаш мазно.Успех със свалянето :)

TodorMarkov
07-20-2011, 05:49
Не съм привърженик на фет бърнерите,пълнят ги с всякакви боклуци,дори съм чувал за случаи,в които слагат и амфетамини.Има къде,къде по-добри фарианти като комбинаций от различни аминокиселини,предизвиква и повишено отделяне на хормон на растежа.

Rahona
07-20-2011, 15:20
Я дай някой добър вариант :-D с добри амино.. :)

DA0Trooper
07-20-2011, 15:34
Не съм привърженик на фет бърнерите,пълнят ги с всякакви боклуци,дори съм чувал за случаи,в които слагат и амфетамини.Има къде,къде по-добри фарианти като комбинаций от различни аминокиселини,предизвиква и повишено отделяне на хормон на растежа.хаха
напълно си прав! От къде мислиш беше този ОГРОМЕН ефект на оксито ? Защо сега е по-слабо от колкото излезна? Мога, предполагам и ти знаеш ,че има доста продукти спрени от производство поради наличие на амфети :–) Така ,че който ползва бърнер да се замисли!

TodorMarkov
07-20-2011, 17:09
Tri-Amino Аргинин/Орнитин/Лизин + комплексни амино е чудесен вариант

Actor
07-20-2011, 20:29
Относно корема, ако правя 2 месеца по 20 мин различни коремни преси и зобам само салати и овес, дали ще постопя коремчето? Нямам много за топене, дори почвам да усещам плочките, но трябва да се изчисти, че да имат възможност и те да се покажат, милите :D

transformable
07-20-2011, 20:32
Мисля , че това http://vbox7.com/play:2e3906ba и това http://vbox7.com/play:94130faa ще ти помогнат за корема :)

Actor
07-20-2011, 20:37
Мисля , че това http://vbox7.com/play:2e3906ba и това http://vbox7.com/play:94130faa ще ти помогнат за корема :) Имам AB Ripper-a на P90X и доста ме мъчи, мисля че върши много добра работа, но дали за 1-2 месеца с овес и салати ще има резултат... no idea :D

musicinmyveins
07-21-2011, 07:55
Нямаш мазно->бързо ше иззидаш тухли плочки фаянс греди арматура и т.н.За 2 месеца ако си сериозен (не е така междудругото) 6 pack.Обаче това е при положение,че нямаш излишни мазнини.И 1 съвет вдигай краката от вис или ако ти е тегаво в началото колена към лакти от вис.Също http://muskuli.stamenov.net/wp-content/uploads/2011/06/bicycle-crunches-150x150.jpg това упражнение е с положителен ефект.

Actor
07-21-2011, 13:31
Нямаш мазно->бързо ше иззидаш тухли плочки фаянс греди арматура и т.н.За 2 месеца ако си сериозен (не е така междудругото) 6 pack.Обаче това е при положение,че нямаш излишни мазнини.И 1 съвет вдигай краката от вис или ако ти е тегаво в началото колена към лакти от вис.Също http://muskuli.stamenov.net/wp-content/uploads/2011/06/bicycle-crunches-150x150.jpg това упражнение е с положителен ефект. Имам излишни мазнини, като седна и се гъна като тортичка на пластове :D Като се изправя обаче няма почти нищо, но си мисля, че както каза с 2 месеца зор и овес :D ще се чувствам различно :)