PDA

View Full Version : Искам да задържа ,може би и поредния провал



raia338
07-19-2011, 13:43
Усещам се ,че това ще е поредния провал в любовта..вече започвам да се съмнявам да не би проблема да е в мен ,винаги съм се държала коректно с момчето с което съм била,мразя изневярата съответно не въртя номера и тн ... и този път след една дълга връзка (ако мога така да я наричам) година две занимавки с пубер които не знае какво иска ,най-макраяяя разбрах ,че това момче не е за мен и съм живяла в някаква заблуда ,че това е любов ..оттървах се от това и от още 2-3 провала ,пак с момчета не знаещи какво искат оставящи ме да си тръгна а след няколко месеца пак започват да ме търсят всичките до един.Странно нали,и аз се чудя защо?
тъкмо си отпочинах от всикчо това и си казах,че повече не искам да се занимавам достатъчно ми е вече,от година не намирам момче което да си заслужава ,с което да имам хубава връзка а не 2седмични комични истории,и на случаен купон на който дори нямах мсто се срещнах с едно момче ...той ме заговори а след това странното е ,че постояноо се чудех дали ме е харесал,дали ще ми пише дали ще прояви интерес ,аз бях заслепена от него много ме изкефи ..и той наистина ми писа :D Аз много се изкефих,мислех че не ме е харесал нямам самочуствие по принцип и за това така сметнах .. както и да е той прояви интерес започнахме дълги чатове през нощите ,смс също от порядъка на седмица може би .. той е този които ика да е с мен ,казва ,че му харесва много как мисля ,че не съм кучка а разсъждавам добре ,къде ще намери такава иска да е с мен и много ще съжалява дълго време ако ме изпусне след това ...много сме говорели на тези теми за сериозните неща ,надприказваме се и спорим ,но якото е ,че за повечето неща сме на едно мнение :) до тук добре,обаче от няколко дни имам чувството ,че ме избягва пище за по 5-10 мин даже не проявява интерес да пише първи,не ми е писал и смс,а по принцип го рави когато нямаме възможност да си пишем ,и се чудя в мен ли е проблема ...негови приятели ми се включват в чат и ми пишат ,чудя се да не би да ги е накарал и да се е разсъдил ,че общувам и с др хора ,ама чакаите малко това е съсем нормално ..вече не знам какво да си мисля мога само да гадая какво се случва мисля да го питам в мен ли е проблема ,ако е мога да се поправя

Josefinne
07-19-2011, 13:47
Няма как, ще се наложиш да си изпросиш инфото от него. Нищо не може да стане ясно от ситуацията ( не че не си я описала, просто може да се дължи на милион причини )

onestar
07-19-2011, 13:50
Просто го питай дали иска да се видите някъде на разходка/кафе? Пък тогава ще си проличи какво иска... и дали въобще иска нещо.

uFko
07-19-2011, 14:00
Според мен стоят така нещата:
Харесал те е, писали сте си( казваш че той ти е пишел първи и е започвал чата), пращал ти е смси... Може би те е оставил сега да види дали ти ще проявиш същия интерес, какъвто той е проявил към теб. Пиши му ся ти първа, пращай му смси, ала бала. Ма не прекалявай, щот може да му станеш досадна.

sladur4etyYy
07-19-2011, 16:08
ако си показала твърде голям интерес към него или си разкрила напълно какво търсиш, какво не обичаш, за какво мечтаеш и т.н. за няколкото дни, в които се познавате, нищо чудно да си му станала безинтересна.

DeviL_AsS
07-19-2011, 16:40
Сега му пиши ти 2-3 пъти първа,обаче ако продължи така най-добре го питай какво става,защото най-гадно е да си в неведение и да се чудиш и тормозиш по цял ден.