PDA

View Full Version : Samsung galaxy s 9003



Fiki_
07-19-2011, 15:06
Какво ви е мнението за този телефон ?

DaRkS7eP
07-19-2011, 17:12
баща ми е с такъв уникален е препоръчвам !

Nam3less3
07-20-2011, 06:25
По-добрия е Samsung I9000 Galaxy S
Ти питаш за Samsung I9003 Galaxy SL, те са почти еднакви, но I9000 Galaxy S е със Super AMOLED дисплей, а I9003 Galaxy SL е със Super-LCD. Сега това са 2 различни технологии за дисплей, но в този случая Super AMOLED-а е по-добрия, и I9000 е по-добрия избор, защото също има и по-добър видеоускорител.
Но така или иначе щом е Galaxy S или някой от вариантите му(като Galaxy SL) няма грешка, това е модела на 2010, и най-продаваният смартфон с андроид и от най-добрите едноядрени смартфони изобщо.

Fiki_
07-20-2011, 21:28
Мерси.Искам да си взема нов телефон,но се чудя много какъв да е.. Искам да е смартфон.Баща ми ми каза че този Galaxy 9003 е хубав,но аз го изключвам от списъка защото няма светкавица и е с 5mgx.
В момента се чудя между Samsung Galaxy S II,Iphone 4,Nokia n8 ии за сега са това..Искам да има приятен външен вид,хубава камера,дисплей-а да е хубав,също така да свири хубаво.Аз като цяло не разбирам много много от телефони,и ще е хубаво да ми препоръчате някой такъв..Не знам защо но най-много държа на нокиа,просто смятам че те са най-добрите.И не съм много за да си взимам самсунг,но като чета колко бил хубав,какво пък може и той да е... Но имам време за мислене така че ще бъде хубаво да ми предложите :) А също така не искам и да е HTC просто не ги харесвам тези телефони..

Nam3less3
07-20-2011, 21:30
Мерси.Искам да си взема нов телефон,но се чудя много какъв да е.. Искам да е смартфон.Баща ми ми каза че този Galaxy 9003 е хубав,но аз го изключвам от списъка защото няма светкавица и е с 5mgx.
В момента се чудя между Samsung Galaxy S II,Iphone 4,Nokia n8 ии за сега са това..Искам да има приятен външен вид,хубава камера,дисплей-а да е хубав,също така да свири хубаво.Аз като цяло не разбирам много много от телефони,и ще е хубаво да ми препоръчате някой такъв..Не знам защо но най-много държа на нокиа,просто смятам че те са най-добрите.И не съм много за да си взимам самсунг,но като чета колко бил хубав,какво пък може и той да е... Но имам време за мислене така че ще бъде хубаво да ми предложите :) А също така не искам и да е HTC просто не ги харесвам тези телефони..Ами и 3та които си избрал са с различни операционни системи, като по хардуер най-добрия от тях е galaxy S II. Все пак с Андроид няма да имаш проблеми(ся нокиата е с умиращия Symbian(който също е далеч зад андроид и айфона), а iphone-a трябва да се джейлбрейква(макар че е бързо и лесно) и все пак андроид си предлага повече възможности). Абе дълга и сложна история, но galaxy S 2 в момента е най-доброто на пазара ако това те интересува.

Fiki_
07-20-2011, 21:40
Да,да точно това ме интересуваше.Благодаря ти изключително много :)