PDA

View Full Version : LOVE .. Party ... SEX .. LIFE and other ..!



bitch97
07-19-2011, 16:56
Име:Лорета Джоунс (Лори)
Години:18
Външност:
*очи:сини
*коса:русолява
Телосложение:слаба

–––––––––––––––– –––––––––––––––– –––––––––––––––– ––––––
Събудих се с ужасно главоболие , не си спомням почти нищо от вчерашното парти. Изправих се в седнало положение на леглото, разтърках очи и видях едно доста красиво момче до мен, черна коса и мускулесто тяло. Дори не си спомням името му.. Няма значение видях ,че след два часа родителите ми се връщат , трябваше да го събудя.
– Ей, ставай!
– ъъъъ.
Започнах да го бутам.
–Добре , добре ставам..
След малко се беше облякал и излезна.
Дообре така и не научих името му, бях спала с момче което дори не познавам , няма значение трябва да оправя всичко наоколо , докато родителите ми се върнат. Погледнах телефона си имах 29 неприети повиквания и 2 смс-а. Повечето неприети бяха от Саманта (Сами) и от Джейк ( най-добрия ми приятел) ,първо се обадих на него..
–К'во има Джейк?
–Снощи си тръгна с някакво момче и се притесних , това не е типично за теб!
–Не помня нищо! Трябва да се обадя на Сами , айде чао за сега , ако искаш нещо звънкай!
След малко звъннах на Сами..
–Какво има ??
–Ей палавнице , к'во стана вчера с хубавецаа ?
– Аа нищо. ( започнах да се смея)
– Неска като излезем , ще ми разказваш , айде ще се чакаме на нашето място в 7ч. !?
–Окей , айде чао за сега!
–Чао.

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ ..

п.с: Съжалявам за грешките и ще стане по-интересно това е само началото!!

jakkiee
07-19-2011, 17:00
..

bitch97
07-19-2011, 22:09
Вече беше 6:30ч. пуснах дългата си коса , сложих къси панталонки и син потник и тръгнах към уговореното ни място.
По пътя видях Джейк..
–Джейк .. :-o ( прегърнахме се)
–На къде?
–Имам среща с Сами ти?
–Ами довечера има парти във Филип , ще дойдете нали?
–Естествено!
–Ъ .. Лори довечера ще ти кажа нещо .. (намигна ми и си тръгна)
Какво ли има да ми казва , дано не е нещо лошо..
След малко бях на уговореното място , Саманта още я нямаше .
Почаках 5 минути и реших да и звъна.
–Къде си , чакам те от 10 мин. ( :D )
–Идваам , пред тебе съм !
–Най -накрая , довечера сме на парти.
–Супер , ела в нас да се оправяме.
–Окей.
След около 3 часа , бяхме готови и тръгнахме към къщата на Филим , през целия път мислих за това което има да ми казва Джейк..

СЛЕДВА ПРОДЪЛЖЕНИЕ ..

п.с: Пишете коментари , за да знам дали да продължавам ! :)

jakkiee
07-19-2011, 22:12
..

Colouring
07-20-2011, 09:29
На мен не ми харесва.Вижда ми се някак плоско и безинтересно.
И все пак щом искаш-продължавай.
Защо,обаче,не се опиташ да го направиш по-интересно?Бъди малко по-описателна,недей да претупваш всичко.Така се получава много кратичко,без основна идея и случка.

DrunkenLullaby
07-20-2011, 09:41
БРИЛЯНТНО! :-o
Колебая се относно разкритието на Джейк. Ще й признае, че иска да я оправи, 'щото е нещастно влюбен в нея от години, или ще разкрие дълго пазената тайна, че той е Елвис? ТРЪПНА В ОЧАКВАНЕ.

bitch97
07-20-2011, 10:07
БРИЛЯНТНО! :-o
Колебая се относно разкритието на Джейк. Ще й признае, че иска да я оправи, 'щото е нещастно влюбен в нея от години, или ще разкрие дълго пазената тайна, че той е Елвис? ТРЪПНА В ОЧАКВАНЕ.
:razz: :razz: :razz:

bitch97
07-20-2011, 12:28
Вече пристигнахме , вратата беше отворена затова направо влезнахме , всичко беше задимено , в ъглите се виждаха двойки които се натискат , а всички други бяха в средата на салона и танцуваха. Исках да намеря Джейк , но не го видях.
Докато отивахме със Сам на бара , видях Майкъл ( момчето , което супер много харесвам).
–Сам , виж кой е тука , добре ли изглеждам?
–Да , да , хайде ела да седнем на бара.
Не спирах да го гледам , явно забеляза затова се насочи към мен. Завъртях стола на другата страна, но усетих ръце на кръста си.
–Как е?
Обърнах се , беше той. Седях и го гледах. Беше с тъмно кестенява коса, сини очи и хубаво тяло. По едно време се осъзнах ..
–Супер е :)
–Видях, че не спираш да ме гледаш и реших да си робвам късмета , ела да танцуваме!?
–Окей.
След няколко бързи парчета , пуснаха валс.
Цяла вечер танцувахме и си приказвахме.
–Искаш ли да се качим горе??



Дано да ви хареса :) :)

xoxi
07-20-2011, 15:35
Неприятно е за четене. По няколко думи на ред, ужасно много грешки... Въобще не грабва вниманието.
Като за начало по-добре пиши правилно, а не така както може би си говориш.
Това накрая "цяла вечер танцувахме и си приказвахме" направо ми се заби в очите.
Ако си '97 набор, ти е простено. Пиши, запази си историята някъде и колкого по-голяма ставаш, толкова повече промени ще правиш по нея и накрая вярвам, че може да излезе и нещо наистина интересно.

eddyardboyboy
07-20-2011, 20:12
аве я да млъквате вижте ко е яко тва продължавай мойто момиче интересно ми после ко става с тия двамката ши има ли нещо така в леглото мммммммммм 8-) :P

4y4u_g
07-20-2011, 20:21
Наистина така е малко скучно.Всяка следваща част,която публикуваш я чета и си казвам е тук ще стане нещо и изведнъж свършва преди да има някакво сериозно развитие.По-добре напиши,осмисли го и го пусни цялото,за да е интересно като се чете.А не докато пуснеш едно прочетем го след 1 ден пуснеш друго и вече не се помни какво се говореше в предното. :)

DrunkenLullaby
07-20-2011, 20:57
Ако си '97 набор, ти е простено.
Ц! На 13-14 ти е простено да си тъп като бавноразвиващ се куфар ( самата аз бях ), но не ти е простено да си неграмотен и то на елементарно ниво. Особено след толкова подготовки за изпита...

Два съвета:
1. Спри да гледаш евтини американски продукции.
2. Прочети някоя книга. Буквара, например...

LadyDi
07-20-2011, 21:07
http://farm3.static.flickr.com/2105/2090409473_e14997c1ff.jpg

bitch97
07-20-2011, 21:07
Ако си '97 набор, ти е простено.
Ц! На 13-14 ти е простено да си тъп като бавноразвиващ се куфар ( самата аз бях ), но не ти е простено да си неграмотен и то на елементарно ниво. Особено след толкова подготовки за изпита...

Два съвета:
1. Спри да гледаш евтини американски продукции.
2. Прочети някоя книга. Буквара, например...

ЪЪЪ ти що не вземеш да млъкнеш , а ? Като не ти понася са изнасяй ей горе Х и си готова. Хич не ме обиждат коментарите ти ! Няма ти или някой друг да ми казвате к'во знам или не! Човек да не направи нещо и тръгват всички като кучета да нападат ... :smt095 :( :(

eddyardboyboy
07-20-2011, 21:09
стига сте я нападали нека да си пише момичето. ::: =D>

bitch97
07-20-2011, 21:10
:D :D :D

Bianc0
07-20-2011, 21:16
Ако осъзнаеш колко си малоумна...

bitch97
07-20-2011, 21:24
Ако осъзнаеш , че никой не ти иска мнението ..

Bianc0
07-20-2011, 21:36
Живеем в свободна държава. :)

DrunkenLullaby
07-20-2011, 22:40
Ако си '97 набор, ти е простено.
Ц! На 13-14 ти е простено да си тъп като бавноразвиващ се куфар ( самата аз бях ), но не ти е простено да си неграмотен и то на елементарно ниво. Особено след толкова подготовки за изпита...

Два съвета:
1. Спри да гледаш евтини американски продукции.
2. Прочети някоя книга. Буквара, например...

ЪЪЪ ти що не вземеш да млъкнеш , а ? Като не ти понася са изнасяй ей горе Х и си готова. Хич не ме обиждат коментарите ти ! Няма ти или някой друг да ми казвате к'во знам или не! Човек да не направи нещо и тръгват всички като кучета да нападат ... :smt095 :( :(
О, скъпа, в това мнение имаш повече страст и жар, отколкото в цялата литературна дришня дотук - радвам се, че провокирах такъв порой от талант, който внезапно се изсипа над главите ни като дар от Кхтулу. Ако имаше дори минимален шанс да пропишеш хубаво, щях да те насърча - при настоящото положение ти препоръчвам просто да насочиш творческия си ентусиазъм към други сфери - бродирай гоблени, например.
Впрочем, писането и четенето са двете страни на една и съща монета. Едното е невъзможно без другото. ЧЕТИ! Ама много, много, много и на този етап стой далеч от всичко, което не и категоризирано като световна класика.

JustaLittleKid
07-22-2011, 17:21
Сякаш чета сценария на някоя безинтересна тийн боза... Изобщо не ми харесва - нито историята е интересна, нито начинът, по който е написана... Ако искаш, пиши си- няма кой да те спре, но започни да четеш по- качествени неща, както казаха преди мен. Надявам се, че след време ще ни предложиш нещо по- задълбочено и интересно. :)
PS. Не идеализирай героите, няма перфектни хора. ;)

kaRamella
07-22-2011, 20:46
Мен пък супер много ми харесва :grin: ПРОДЪЛЖАВАЙЙЙЙ !! :-)

eddyardboyboy
07-23-2011, 17:17
Мен пък супер много ми харесва :grin: ПРОДЪЛЖАВАЙЙЙЙ !! :-)

bitch97
07-23-2011, 17:29
Реших да продължа , на който не му харесва изобщо да не си прави труда да чете!!


"Добре" - казах аз.
Когато се качихме горе , някои от гостите играха на "истина или предизвикателство" (надявам се знаете тази игра). Разбира се и ние се включихме. Всички изглеждаха доста пийнали и играха доста мръснишко от рода на "били го правила с Ед" , "оближи му задните части" , та надявах се да нямам този късмет. След като всички се изредиха, дойде и моя ред, избрах предизвикателство.Едно от момичетата ми каза " Играй секси танци на Майкъл " , погледнах я ококорено .. "Добре, но не мога пред всички" - одрязах аз. "Хайде отидете в другата стая"- каза едно от момчетата. Тогава Майк дойде до мен и каза присмехулно : "Да тръгваме". Стаята в която влезнахме беше тъмна и малка. Показах му да седне на един от столовете. Пуснах музика и започнах да играя бавно пред него, забелязах как се облизваше .. тогава отидох и захапах ухото му. После започнах да му приказвам неприлични неща.. "Имам по-добре идея" - казах аз, след което взех едно шалче и го вързах на очите му. "Какво правиш" - каза той като се усмихна. "Ще видиш или по- точно почувстваш" - отвърнах през смях аз. Тогава седнах в него и почнах да движа горната част от тялото си. Не след дълго усетих нещо твърдо между краката си , погледнах на доло и видях , че Майк доста се е възбудил. Почувствах ръцете му на кръста си, махнах шала от очите му и започнах да го зяпам. Той се приближи толкова близо , че чувствах дъха му, тогава той впи устни в моите, целувката беше просто върховна ..


Следва продължение .. :)

jakkiee
07-23-2011, 17:30
..

Colouring
07-23-2011, 17:51
Просто е трагично да видиш момиче '97 набор с никнеймbitch да пише подобни работи.И сега разведрява обстановката с една "гореща сцена",която се очаква да се хареса от доста хора,но всъщност аз все пак я смятам за плоска,скучна и с нищо заинтригуваща. :-|
Занимавай се с рисуване,може нещата там да ти се получат,защото писането не ти се отдава.И преди да ми се нахвърлиш и да ми кажеш "на който не му харесва да не чете","не ви искам мнението" и други подобни фрази,с които просто показваш,че не приемаш (сериозна) критика,искам да ти кажа,че това е форум,в който всеки може да се изказва както си иска.Нали си публикувала труда си точно за това-да видиш на кой му харесва и на кой не и да приемаш коментари,било то и негативни. :)
Рисуване,фотография,КНИГИ-много опции..моето мнение е,че писането не е една от тях.И все пак си запази творенията де,ще е интересно да си ги четеш след години..Чудно ми е какво ще мислиш тогава.

peace. \\//

отварям си чадъра за нещата,които ще завалят след малко

bitch97
07-23-2011, 18:04
хах мерси за коментара , всеки с мнението си ! ;-)

bitch97
07-23-2011, 21:50
.. но беше прекъсната. Тогава без да поглеждам казах: "остави ни". Никакъв отговор. Тогава се наддигнах и видях Джейк. Боже какво правише той тук??
"Не чу ли момичето?" – каза Майк. Джейк спокойно отвърна "Чакам те вън, Лорета". Какво ли искаше? Станах от Майкъл и се запътих към вратата. "Къде тръгна?" –попита той. "Отивам да видя какво иска Джейк!" - отвърнах аз, като излезнах. Всички ме гледаха втренчено, но аз просто слезнах по стълбите и изленах на двора. Потърсих с поглед Джейк и го видях да седи на хамака. Отидах до него и го попитах : " Какво има?". "Нали си спомняш, какво ти казах днес по-рано?" - каза той. Аз кимнах. "Е, трябваше да ти го кажа досега, но чаках идеалния момент, обичам те" – каза той като се изправи и застана с гръб към мен. "Джейк и аз те обичам , но като приятел нищо повече" - отсяках аз. "Знам и от това ме боли най-много, но имах надежда, както и да е трябва да тръгвам, ще се видим" - сбогува се той, без дори да ме погледне. Стана ми гадно от това. Легнах на хамака и започнах да мисля. "Лори , Лори"..

xBadxApple
07-23-2011, 23:31
И к'во?

eddyardboyboy
07-24-2011, 13:56
Абе ся какъв ви е проблема на всичките който обиждат тази тема! :smt013 :smt021 :smt067 :smt093 и тоя писал "И к`во" найш ли кът ти лепна ши викъш И зъ`ко? :smt097 егати нахалитета брат тука сте ебати хората злобни :smt096 :smt084 знам,че и мене ся ши взечете да обиждате ама замислете се малко ако вие бяхте на мястото на момичето ххубу ли ши ви е да ва критикуват била ми 97 набор ми квот ще да е кво ви бърка тва да ба е*а и в лешовете СМЕШНИ :smt097 айде да го духате всички който я нападате и тва е!!!!!!!! СЪС ЗДРАВЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-x

ПОВЕЧЕ НЕ ЩА ДА ВИЖДАМ КРИТИКИ ТУКА КАТО НЕ ВИ ХАРЕСВА ТЕМАТА АЙДЕ "Х" Е ГОРЕ :smt095

Colouring
07-24-2011, 14:29
:lol: :lol: :lol: :lol:
АГРЕСИЯ!АГРЕСИЯ!АГРЕСИЯ!
:razz:

LadyDi
07-24-2011, 14:30
Oh, that was soooo wrong...

IncendiaSanctus
07-24-2011, 14:53
По "творбата" - хубаво е, че си решила да се занимаваш с нещо градивно. Хубаво е и че се опитваш да пишеш. Обаче... еми и на мен не ми харесва като цяло. Много малко думички слагаш, много къси изречения, така на части както го пускаш е ужасно скучно и за капак на всичко страхотно предвидимо. Още като прочетох "имам да ти казвам нещо" и ми стана ясно xD
А по тематиката и... не ти ли е рано да говориш за момичета, които не помнят с кого са спали на предната вечер ? Аз ли съм старомоден, времената ли са други...

А, и ако още един път ти се прииска да напишеш "Като не ви харесва не четете" ще ти напомня ти сама какво си казала :


" п.с: Пишете коментари , за да знам дали да продължавам ! "

П.П. се пише, и означава послепис. Post Scriptum е на латински и в българския не го използваме... Както и да е.

И накрая, един съвет : Може и да имаш някакви идеи, обаче ще те посъветвам едно как да усъвършенстваш писането си. Чети ! Чети книжки, списания, вестници, статии, форуми... просто чети !

bitch97
07-24-2011, 20:17
Мерси за съветите! :)

SweetFromStrawberry
07-24-2011, 21:41
Така...сега за всички които искат да прочетат ИСТИНСКАТА история,която всъшност е писана от МЕН в края на поста ми ще обясня как могат да го направят понеже не мога да слагам линкове.bitch97 доста малоумно от твоя страна да крадеш чужди историйки.Малко си я попроменила (и то в лош смисъл,защото оригинала е доста по-добър),но да не мислиш,че това те прави нейн автор?Предполагам не си схванала дори и малка част от това което написах,защото то е за хора,които са малко по-напреднали в умственото си развитие и са достатъчно изобретателни,за да измислят свои историй.Направо ме хвърли в пропастта,че си я пуснала няколко дни след като аз съм пуснала истинската,а и фактът,че началото ти НАПЪЛНО съвпада с моето,както и заглавието.Както и да е.За тези които са си направили труда да хвърлят един поглед на поста ми:Това не е нейна история.bitch97 (уважаемата авторка) наистина си е една голяма bitch.Сега ето и как може да намерите истинската история:влизате в капризен.ком , след това в Лично творчество и след това търсите история със заглавие СЕКС,ДРОГА,ХОРА,ЛЮБОВ.(Една седмица от живота ми) (само,че написано на английски (най-вероятно ще е още на първата страница))Благодаря на всички,които са прочели истинската версия (моята версия) !

ПС: КАПРИЗЕН.КОМ РУЛЗЗЗЗЗЗЗЗ МАДАФ....... :grin:

IncendiaSanctus
07-24-2011, 22:01
^ Ахахахааах, ясно откъде е дошла и идеята xD

ExtazyBaby
07-24-2011, 22:02
И аз искам да добавя нещо. Първо, така наречената ти историйка не струва. Имаш хиляди грешки, липсат описания, всичко много претупано и блудкаво, на всичкото отгоре и крадено от части. Личи си, че не си родена, за да пишеш и да копираш, и да не, нас можеш да излъжеш, но себе си- не. Очевидно, че истината обаче излиза на яве. Не знам какво правят във вашия сайт с хората, които злоупотребяват с чуждия труд, но мисля, че е редно да се извиниш.

П.П. Препаботения ти, краден боклук не струва. :-D

MakeMeLaugh
07-25-2011, 00:12
Достатъчно.