PDA

View Full Version : Секс



ivena89
07-19-2011, 17:15
Здравейте. Правих секс без презерватив (не бях в овулация, нито приятелят ми беше свършил в мен) още миналия месец и след това менструалния цикъл ми дойде, но с 3 дни закъснение. Оттогава не съм правила секс, но и този месец ми закъснява вече втори ден. Нали нямам причини да се притеснявам, че съм бременна, защото и без това се притеснявам за най-малкото.

Thrombocyte
07-19-2011, 17:16
---

Sh@d0w
07-19-2011, 17:17
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o

ivena89
07-19-2011, 17:20
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o


Е да, знам, но аз съм си такава и винаги се притеснявам

SeXyMaCka
07-19-2011, 17:22
Ако първият път след секса ти е дошло нормално ( течението не е било по слабо или с по различен цвят ) няма за какво да се притесняваш.

ivena89
07-19-2011, 17:35
Ако първият път след секса ти е дошло нормално ( течението не е било по слабо или с по различен цвят ) няма за какво да се притесняваш.


Да, меструацията си ми беше както всеки месец. Просто се притесних, защото и този месец пак така ми закъснява, а няма основателна причина по принцип. Мерси за отговора :)

SeXyMaCka
07-19-2011, 17:38
Споко на мен ми подарни тоя месец от нищото... а си ми е точен попринцип. От жегите е най-вяроятно закъснението ( и подраняването в моя случей ).

ThisIsMe
07-19-2011, 17:38
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o

Съществува и цветна бременност,но не в този случай,а и това е друг въпрос.
Щом не си била в овулация,не си бременна.Излез от филма!

ivena89
07-19-2011, 17:40
Да, направо тези 5-6 дни от месеца толкова ги мразя, но без тях ще е по-зле хаха.

FuCKkK13
07-19-2011, 17:42
Ако първият път след секса ти е дошло нормално ( течението не е било по слабо или с по различен цвят ) няма за какво да се притесняваш. +1.. и от притеснението може да ти е закъсняло.. 2-3 дни разлика не е толкова фрапиращо.. и това е 8674654654674 тема.. с текст - правих секс без презерватив дрън дрън дрън и накрая с въпрос.. бременна ли съм ? :?

ivena89
07-19-2011, 17:43
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o

Съществува и цветна бременност,но не в този случай,а и това е друг въпрос.
Щом не си била в овулация,не си бременна.Излез от филма!


Хаха тук е и момента да кажа, че имам два отрицателни теста, макар че много, много им нямам вяра аз на тези тестове.

FuCKkK13
07-19-2011, 17:44
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o

Съществува и цветна бременност,но не в този случай,а и това е друг въпрос.
Щом не си била в овулация,не си бременна.Излез от филма! при цветната бременност течението не е ли по-слабо, с по бледникав цвят и трае по-малко дни или се лъжа ? .. ако е така.. и авторката има нещо от по-горе посочените.. тест.. :)

FuCKkK13
07-19-2011, 17:46
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o

Съществува и цветна бременност,но не в този случай,а и това е друг въпрос.
Щом не си била в овулация,не си бременна.Излез от филма!


Хаха тук е и момента да кажа, че имам два отрицателни теста, макар че много, много им нямам вяра аз на тези тестове. ами отиваш на гинеколог и всичко се оправя.. защото така се притесняваш.. а от притеснение също може да ти закъснява с по2-3 дни.. :)

SeXyMaCka
07-19-2011, 17:49
При цветната бременност течението е с по различен цвят ( кафеникаво или бледо розово най-често ) и е по краткотрайно от нормалната менструация.
В случея на авторката, щом всичко е било наред и не е имало изменения в течението по време на менструация, значи всичко си е наред и не е бременна.

ThisIsMe
07-19-2011, 17:55
Щом ти е дошъл,след като сте правили секс как мислиш....логика :-o

Съществува и цветна бременност,но не в този случай,а и това е друг въпрос.
Щом не си била в овулация,не си бременна.Излез от филма! при цветната бременност течението не е ли по-слабо, с по бледникав цвят и трае по-малко дни или се лъжа ? .. ако е така.. и авторката има нещо от по-горе посочените.. тест.. :)

Да,течението е по-различно.Споменах за това поради факта,че често го бъркат с менструация,но авторката каза,че е нямало промяна.В такъв случай отново да повторя,няма налична бременност.