PDA

View Full Version : Такъв тип кола маска



bloodyF
07-19-2011, 18:39
http://www.youtube.com/watch?v=lhHKGuZTaoY



моля моля моля вижте това видео и кола маската която Джийна използва и да ми кажете има ли подобна в БГ и горе долу на каква цена е?
моля моля моля. :-) 8-)

RainbowGirl
07-19-2011, 19:10
Има, на Жанкар. Струва лев и нещо, най-много два. :)

ledenakrasota
07-19-2011, 19:32
Супер неправилно му я маха. За това така му се отлепя в началото с хартията :)

Nadunda
07-19-2011, 21:15
въх , наистина супер неправилно премахва лентата с кола маска
аз като я дръпна така, освен че е супер болката, става много червено и често ми се получавас синини :?

Vrogue
07-19-2011, 21:22
Има, на Жанкар. Струва лев и нещо, най-много два. :)

Да на Жанкар само ,че е аз съм виждала между 3-4 лева .. в такава синя кутийка .. 8-)

bloodyF
07-20-2011, 16:57
ама аз имам в предвид такава като кремче, да се залепва върху ленти с клечица :lol: та, такава ли е на жанкар?
защото аз съм виждала една жълто-оранжева течна топла и една студена..

eatshitsfuckinbitchezhah
07-20-2011, 17:02
а само да попитам .. за да не става така, както при него смисъл да остава кола маска по краката как точно трябва да се дръпне лентичката

ledenakrasota
07-20-2011, 19:04
а само да попитам .. за да не става така, както при него смисъл да остава кола маска по краката как точно трябва да се дръпне лентичката


На него са му много дълги космите и затова не се захващат хубаво с колата маска. Както и ако са под 1 см няма как да се хванат отново. :) Важно е и как се дърпа. Не трябва да е нагоре! Иначе се получава синка или остава колата маска. Трябва да е напред и тогава нагоре! :)

DeviL_AsS
07-20-2011, 19:21
ама аз имам в предвид такава като кремче, да се залепва върху ленти с клечица :lol: та, такава ли е на жанкар?
защото аз съм виждала една жълто-оранжева течна топла и една студена..

На Жанкар е в тубичка,затопля се в микровълновата и се маже със шпатулка.Има цвят на мед и топлата е по-добра.
Обаче не е много ефикасна,защото не винаги се махат добре космите.
Максимум да ти струва 2лева.Вътре също така има хартийки за дърпане :)

bloodyF
07-20-2011, 19:27
^знам за нея:)


а такава бяла? :-o