PDA

View Full Version : Дайте съвет! :(



Wikky19
07-19-2011, 18:47
Значи ситуацията е следната - скарана съм с най - добрия ми приятел от 2-3 месеца вече и каквото и да направя той не го оценява. Предпоследния път , като се виждахме и той беше пиян и се държа супер приятелски и добре с мен , но след това той продължи да ме прави на нищо. Снощи бяхме заедно и той продължи да се ебава с мен и аз му ударих един юмрук и той нищо не ми направи , но продължи да се държи гадно с мен и ми каза , че никога не ме е имал за приятелка. А преди бяхме неразделно заедно - ходехме почти всеки ден на кафе , пиехме всяка вечер заедно в нас , спеше в нас почти всяка вечер. Казах му , че го обичам и той от тогава се отдръпна драстично от мен. Той е гей и ми каза ако ми го кажеш пак това нещо няма да те погледна вече.. не знам дали с това сгреших , но може би точно това е причината да се скараме толкова много.. Кажете ми какво да направя и как да му обясня , че ми е само най - добрия приятел и нищо повече , макар , че това не е така??

justasmile
07-19-2011, 19:02
Aмм... как не ти е само най-дпбър приятел? Не може друго... та той е ГЕЙ. Кажи му истината, какво друго мога да те посаветвам. Излезте на кафе и му кажи, че той ти е бил най-добрия приятел :)

Fiction7577
07-19-2011, 20:15
Уффф... горката, съчувствам ти. Да се влюбиш в момче и то да е гей... съжалявам, наистина.

Кажи му нещата както са, и повече не се занимавай с него. Той ако иска да сте приятели, сам ще те потърси. :)

Wikky19
07-19-2011, 20:40
Много пъти му казвах , че искам да си останем приятели , но той не иска .. какво мога да направя ? А не искам да го оставям , защото адски много го обичам и държа на него ии искам да продължим да си поддържаме връзка..

bitch97
07-19-2011, 20:59
Ами кажи му , че искаш да сте си просто приятели и , че няма смисъл да страни от тебе само за това , че го обичаш !

Wikky19
07-19-2011, 21:18
Ами кажи му , че искаш да сте си просто приятели и , че няма смисъл да страни от тебе само за това , че го обичаш !

/Казвам му , но той не ми вярва..

jakkiee
07-19-2011, 21:18
Ама,че гадна ситуация..не бих искала да съм на твоето място но знаеш ли какво защо и ти не почнеш да се държиш гадно! :smt024

Wikky19
07-19-2011, 21:43
Ама,че гадна ситуация..не бих искала да съм на твоето място но знаеш ли какво защо и ти не почнеш да се държиш гадно! :smt024

Много пъти съм си задавала този въпрос - Какво да направя , че да го нараня ??

Pamaa
07-19-2011, 21:56
Малко нереално ми се струва това "той е гей" :? .
Както и да е, според мен го е страх да направите следващата стъпка! Не е готов и мисли, че с това държание ще те държи далеч от себе си, но не осъзнава, че те наранява :( . .
Отдръпни се и ти от него, по-лесно ще преживееш несподелената любов :) .

Wikky19
07-19-2011, 22:00
Малко нереално ми се струва това "той е гей" :? .
Както и да е, според мен го е страх да направите следващата стъпка! Не е готов и мисли, че с това държание ще те държи далеч от себе си, но не осъзнава, че те наранява :( . .
Отдръпни се и ти от него, по-лесно ще преживееш несподелената любов :) .

Гей е и съм 1000% сигурна. Всъщност наистина , когато не му обръщам внимание той почва да ми обръща. Когато бяхме на дискотека аз се правех , че не го познавам усмихвах се , говорех си с другите , танцувах си ии той дойде при мен хвана ме за ръката и вика ела да идем да видим едни приятелки без никой да го е кара , после танцува с мен и т.н. , но мисля , че го направи само , защото да ме използва да спи в нас .. нз :x