PDA

View Full Version : На вас случвало ли ви се е? /Лубрикант



Lucifercho
07-19-2011, 18:58
Здравейте,с приятелката ми си купихме лубрикант (Durex/ Cherry),но когато и сложих на котето тя ми каза,че нещо и щипе.След което и аз си сложих на *** и на мен започна малко да ми щипе (около гемчето).На какво се дължи това?Възможно ли е да е от лубриканта?

SisiStrange
07-19-2011, 19:03
Може, да. Случвало ми се е това с Durex play O. Може да не ви понася просто.

Lucifercho
07-19-2011, 19:05
Добре, но това не значи,че с всеки лубрикант ще е така нали? А за протокола само в началото щипеше 2-3 минути и после спря,при мен,а приятелката ми се изми и после се изтри с мокра кърпичка.

SisiStrange
07-19-2011, 19:06
Добре, но това не значи,че с всеки лубрикант ще е така нали? А за протокола само в началото щипеше 2-3 минути и после спря,при мен,а приятелката ми се изми и после се изтри с мокра кърпичка.
Я опитайте да си купувате презервативи Sportex. Те вървят с лубрикант. Добри са и кондомите, и лубриканта.
Вас за анален ли ви трябва или за нормален си секс?

Lucifercho
07-19-2011, 19:08
За нормален попринцип,защото любовната игра понякога е доста дълга или някой олигофрен ни секне и тя пресъхва,а не искам да я боли когато и го вкарвам.Иначе сме ползвали Спортекс,но не и лубриканта...

SisiStrange
07-19-2011, 19:21
Ем според мен с малко френска изобщо няма да има нужда от лубрикант.

ubuntureload
07-19-2011, 19:40
Бате само плюене по органите му е майката мани ги тия измислени ... другия вариант е свинска маз :Д 100% натурал

Lucifercho
07-19-2011, 19:54
Ще пробваме със свинска мас,но имам една дилема: С решетъчна лъжица ли да греба от буркана или с черпака...

Sc0RcH
07-19-2011, 20:02
Плюнката му е мамата! Без нея не става! :)

ubuntureload
07-19-2011, 20:34
Ще пробваме със свинска мас,но имам една дилема: С решетъчна лъжица ли да греба от буркана или с черпака...
С вилица!

DiDiChKa
07-19-2011, 22:39
И на мен ми щипе тоя с черешата.. :?

Lucifercho
07-20-2011, 08:20
Ясно,проблема е решен.Благодаря за смислените отговори.Другия път ще е с маргарин или олио :)

kalpazanka
07-23-2011, 10:17
Вземете си масажния. ;)
Знам, че малко късно се включвам, но съм доволна от него.

Done
07-23-2011, 10:33
Вземете си масажния. ;)
Знам, че малко късно се включвам, но съм доволна от него.
Мирише ужасно и е гаден на вкус. Също така смазващите му качества си заминават бързо и е необходимо по-често мазане. Това са моите впечатления.

MojoJojo88
07-23-2011, 10:53
Бебешкото олио е чук за тея екстри, а и е най-безопасно ;)

Eclipsercho
07-23-2011, 11:05
Вземете си масажния. ;)
Знам, че малко късно се включвам, но съм доволна от него.
Мирише ужасно и е гаден на вкус. Също така смазващите му качества си заминават бързо и е необходимо по-често мазане. Това са моите впечатления.

Пълни глупости. Само него си ползваме, когато имаме нужда от лубрикант.. ти развален ли си купил или какво нз, но нашия е точно масажния, пък е без какъвто и да е мирис, а до сега не се е спичал/изсъхвал.. :-o

Done
07-23-2011, 11:24
Вземете си масажния. ;)
Знам, че малко късно се включвам, но съм доволна от него.
Мирише ужасно и е гаден на вкус. Също така смазващите му качества си заминават бързо и е необходимо по-често мазане. Това са моите впечатления.

Пълни глупости. Само него си ползваме, когато имаме нужда от лубрикант.. ти развален ли си купил или какво нз, но нашия е точно масажния, пък е без какъвто и да е мирис, а до сега не се е спичал/изсъхвал.. :-oщяха да са глупости ако не се бях убедил сам.. говоря за масажния на Durex :
http://76.my/Malaysia/free-shipping-3-x-200ml-durex-play-massage-2in1-intimate-lube-mass-0911-26-pharmacy@5.jpg

Edit : сега се загледах в моя. Не е с алое вера а с витамин Е. Освен това му е и изтекъл срока до 3.2011г, но съм сигурен че си беше гаден още като го купувах...

Eclipsercho
07-23-2011, 15:43
щяха да са глупости ако не се бях убедил сам.. говоря за масажния на Durex :
Edit : сега се загледах в моя. Не е с алое вера а с витамин Е. Освен това му е и изтекъл срока до 3.2011г, но съм сигурен че си беше гаден още като го купувах...

И аз за него говоря (този от снимката). Явно срока ти е бил зле или си взел менте.. Никога не сме имали подобни оплаквания от него..

Done
07-23-2011, 16:02
щяха да са глупости ако не се бях убедил сам.. говоря за масажния на Durex :
Edit : сега се загледах в моя. Не е с алое вера а с витамин Е. Освен това му е и изтекъл срока до 3.2011г, но съм сигурен че си беше гаден още като го купувах...

И аз за него говоря (този от снимката). Явно срока ти е бил зле или си взел менте.. Никога не сме имали подобни оплаквания от него..
е купих го от Билла... Но беше преди 2 години някъде. Може този с алоето да е по-добър. Както и да е.

PS: ето реална снимка на това което имам :
http://prikachi.com/images/633/3604633O.jpg

Lucifercho
07-23-2011, 17:50
Мислим такъв да си вземем Durex.Дано с него да няма проблеми.

IvCheToOoOo
07-23-2011, 21:37
Бебешкото олио е чук за тея екстри, а и е най-безопасно ;)

А и мирише готино!
:-)

tinkiwinkidipsi
07-23-2011, 22:10
Бебешкото олио е чук за тея екстри, а и е най-безопасно ;)

А и мирише готино!
:-)

бебешкото олио не трябва да се използва в комбинация с презерватив , защото го поврежда :( :? иначе наистина работи като лубрикант ... аз досега не съм използвала лубрикаант обаче ми се иска да си взема и освен този с черешата , класика и масажния какви други има на дюрекс ?

MojoJojo88
07-23-2011, 22:27
Бебешкото олио е чук за тея екстри, а и е най-безопасно ;)

А и мирише готино!
:-)

бебешкото олио не трябва да се използва в комбинация с презерватив , защото го поврежда :( :? иначе наистина работи като лубрикант ... аз досега не съм използвала лубрикаант обаче ми се иска да си взема и освен този с черешата , класика и масажния какви други има на дюрекс ?

http://www.durex.com/bg-BG/Products/Lubes/Pages/LubesHomepage.aspx

NightGuardian
07-23-2011, 23:46
не щипе , слагаш лубриканта почва да щипе.

Чудно от кое щипе ? :-o


Никога не съм мазал някое момиче с нещо , т.е не съм срещал затруднение :)