PDA

View Full Version : Защо момичетата ?



Greennight
07-19-2011, 19:34
Защо тъпите момичета на мойта възраст 15-16 години не се кефят на силни и мускулести ръце примерно и гръб,ама като видят 6 пакс на 20 см под ръста и ръка 25 сантиметра полудяват от кеф и почват да казват колко е яко :?

DownloadVirus
07-19-2011, 19:37
Защо тъпите момичета на мойта възраст 15-16 години не се кефят на силни и мускулести ръце примерно и гръб,ама като видят 6 пакс на 20 см под ръста и ръка 25 сантиметра полудяват от кеф и почват да казват колко е яко :?

-Защото не разбират абсолютно от фитнес
-Защото така е фешън
-Защото няма по-добро,което да видят

Thrombocyte
07-19-2011, 19:38
От мускулеста ръка и голяма ръка има разлика. Същото важи и за гърба. :)

ZipFail
07-19-2011, 19:49
Защото това е модерно в момента. До 1 година максимум ща е им е свършила славата. Пък тъпите кифли винаги ще се кефят на това което е фешън в момента..

DeHu
07-19-2011, 19:51
Е ти да не ходиш на фитнес само заради момичетата :D Всяка се кефи на различно,няма мода за тия неща

Greennight
07-19-2011, 19:58
Не ходя на фитнес заради момичетата,но се ядосвам,че ние дето се бъхтим по фитнеса като луди и спазваме хранителни режими не сме "модерни",а "гъзетата",дето единствения труд дето са положили е да стоят гладни,за да са слаби и с плочки са по-харесвани 8-)

Thrombocyte
07-19-2011, 20:03
Има разлика между това да са слаб и релефен, слаб и отпуснат, голям и релефен, голям и отпуснат.
Когато големите и релефните са в дефицит, се котират слабите и релефни младежи.
Аз съм виждал много момчета на по 70кг, които изглеждат 100 пъти по-добре от 90кг батки с 18+% подкожни мазнини.

DeHu
07-19-2011, 20:05
Не ходя на фитнес заради момичетата,но се ядосвам,че ние дето се бъхтим по фитнеса като луди и спазваме хранителни режими не сме "модерни",а "гъзетата",дето единствения труд дето са положили е да стоят гладни,за да са слаби и с плочки са по-харесвани 8-)
:D :D Ми като се дразниш,че не ти оценяват труда,спри с фитнеса и почвай като другите момченца.То сигурно и тяхната не е лесна :D :D Истината е,поне за мен,че момичетата не харесват разни напомпани,щото говорят само за фитнес...

DownloadVirus
07-19-2011, 20:32
Лесна е тяхната,ядат квот да е,не тренират,не мислят за добавки и хранителни режими от къде ще намерят на другият ден пари.. Имат едни плочки (и то ако) и ръка на 25 см напомпана обаче и така :)

firstdiesel
07-19-2011, 21:09
ходя гордо със плоския си корем и тва е ... ебал съм ги в тъпите путки!

аз тренирам щото ми харесва самото занимание и ме прави по-ЯК, в буквалния смисъл на думата!

musicinmyveins
07-19-2011, 22:55
Щото са това е модерно защото момчета на 14-15 немогат да направят бицепс който да е чак толкова внушаващ,че да привлича вниманието.Обаче помни ми думата ше минат 2-3 години и хилавите пичове ше ядат дървото защот ше си останат пръчки доживот.Усилени тренировки и не тренирай за другите,а за себе си и след горепосоченото време ше видим на кой повече ше се кефат

UNITED2
07-19-2011, 23:20
Много момичета казват,че мразят прекалено мускулестите позьори дето си мислят,че като имат мускули са най големите :razz:
Да речем,че за това ги разбираме...
Ами защо наистина харесват хилавите 2-метрови пръчки дето си мислят,че след,като имат плочки на корема са най великите... :D Не знам,аз не се оплаквам нито съм хилав,нито съм дебел (вече :razz: ) но все пак не разбирам женските :razz:

dimitar_ak
07-20-2011, 07:40
Пробвал ли си малко мозъчен фитнес? Може там да имаш пропуски.

loveca777
07-20-2011, 07:45
Лесна е тяхната,ядат квот да е,не тренират,не мислят за добавки и хранителни режими от къде ще намерят на другият ден пари.. Имат едни плочки (и то ако) и ръка на 25 см напомпана обаче и така :)
Мойто момче. Плочки е много разширено казано.
Имам един приятел с 1 глава по- висок от мен е. Има 3 ,че и повече реда плочки. Малко по-слаб е от мен на килограми.
И питаш ли дали е запален лостаджия? Не! Едно коремно възлизане не може! В къщи също не прави коремни упражнения! Да си задържи вдигнати краката от вис не може ... . От ген ли е - не знам , ама ги има плочките...

awerw
07-20-2011, 07:59
Не ходя на фитнес заради момичетата,но се ядосвам,че ние дето се бъхтим по фитнеса като луди и спазваме хранителни режими не сме "модерни",а "гъзетата",дето единствения труд дето са положили е да стоят гладни,за да са слаби и с плочки са по-харесвани 8-)
:D :D Ми като се дразниш,че не ти оценяват труда,спри с фитнеса и почвай като другите момченца.То сигурно и тяхната не е лесна :D :D Истината е,поне за мен,че момичетата не харесват разни напомпани,щото говорят само за фитнес... Значи никога няма да ме харесат :cry: :-#

loveca777
07-20-2011, 08:17
,,пиклите'' :-D харесват само плочките..
А иначе какво пречи да ходите на фитнес, но да не говорите само за това пред тях?
ПС: В моя клас момичета постоянно ревът срещу фитнеса. Викат ,че това не е спорт,а било тъпо. Само от лег са вдигало. Не било уморително. Ставал си тромав и се сковавал . Ама като ги питаш дали са били на фитнес с тежести някога- викат не. :D

Thrombocyte
07-20-2011, 08:38
Момчета, от голямо тяло и добре изглеждащо тяло има огромна разлика.
Аз съм пъцам на фитнес, защото искам да видя даден резултат в огледалото и го правя единствено за подклаждане и повдигане на собственото си его.

Chacho
07-20-2011, 10:27
Първо, жените не гледат само тялото.
Второ, жените искат и плочки, и маса, и не ги вълнува ни най-малко, колко време и пот отиват във фитнеса.
Трето, ако случайно отговаряш на тези изисквания, се започва и обстоен преглед на характера.
Четвърто, за щастие, хората които отговарят на горните три точки се броят на пръсти и се дореждаме и ние.

В тая игра оправдания няма. И при мен да доидат 3 кофи грим, и аз ще я пратя да бере круши, пък зор ми е колко време й отнема дневно да се гримира.

DownloadVirus
07-20-2011, 11:31
Лесна е тяхната,ядат квот да е,не тренират,не мислят за добавки и хранителни режими от къде ще намерят на другият ден пари.. Имат едни плочки (и то ако) и ръка на 25 см напомпана обаче и така :)
Мойто момче. Плочки е много разширено казано.
Имам един приятел с 1 глава по- висок от мен е. Има 3 ,че и повече реда плочки. Малко по-слаб е от мен на килограми.
И питаш ли дали е запален лостаджия? Не! Едно коремно възлизане не може! В къщи също не прави коремни упражнения! Да си задържи вдигнати краката от вис не може ... . От ген ли е - не знам , ама ги има плочките...

Тва кво общо има (че не може да прави коремни възлизания) Пак си пропуснал урока,дето ти дадох в миналата тема.

ПЛОЧКИТЕ НЕ ЗАВИСЯТ ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ ТИ,ЗАВИСЯТ САМО ОТ ПРОЦЕНТА МАЗНИНИ И ТВОЯ ГЕН

DownloadVirus
07-20-2011, 11:33
Не ходя на фитнес заради момичетата,но се ядосвам,че ние дето се бъхтим по фитнеса като луди и спазваме хранителни режими не сме "модерни",а "гъзетата",дето единствения труд дето са положили е да стоят гладни,за да са слаби и с плочки са по-харесвани 8-)
:D :D Ми като се дразниш,че не ти оценяват труда,спри с фитнеса и почвай като другите момченца.То сигурно и тяхната не е лесна :D :D Истината е,поне за мен,че момичетата не харесват разни напомпани,щото говорят само за фитнес...

Кой идиот ще тръгне да говори на момиче колко кила вдигал от лег и как се помпал в залата тцтц..

awerw
07-20-2011, 11:52
Не ходя на фитнес заради момичетата,но се ядосвам,че ние дето се бъхтим по фитнеса като луди и спазваме хранителни режими не сме "модерни",а "гъзетата",дето единствения труд дето са положили е да стоят гладни,за да са слаби и с плочки са по-харесвани 8-)
:D :D Ми като се дразниш,че не ти оценяват труда,спри с фитнеса и почвай като другите момченца.То сигурно и тяхната не е лесна :D :D Истината е,поне за мен,че момичетата не харесват разни напомпани,щото говорят само за фитнес...

Кой идиот ще тръгне да говори на момиче колко кила вдигал от лег и как се помпал в залата тцтц.. Аз 8-)

pencilwarrior
07-20-2011, 12:02
Лесна е тяхната,ядат квот да е,не тренират,не мислят за добавки и хранителни режими от къде ще намерят на другият ден пари.. Имат едни плочки (и то ако) и ръка на 25 см напомпана обаче и така :)
Мойто момче. Плочки е много разширено казано.
Имам един приятел с 1 глава по- висок от мен е. Има 3 ,че и повече реда плочки. Малко по-слаб е от мен на килограми.
И питаш ли дали е запален лостаджия? Не! Едно коремно възлизане не може! В къщи също не прави коремни упражнения! Да си задържи вдигнати краката от вис не може ... . От ген ли е - не знам , ама ги има плочките...

Тва кво общо има (че не може да прави коремни възлизания) Пак си пропуснал урока,дето ти дадох в миналата тема.

ПЛОЧКИТЕ НЕ ЗАВИСЯТ ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ ТИ,ЗАВИСЯТ САМО ОТ ПРОЦЕНТА МАЗНИНИ И ТВОЯ ГЕН

корема, като всяка нормална мускулна група се нуждае от упражнения, за да се развива, виж че тея упражнения няма да ги покажат ако има мазно отгоре - отделен въпрос. да не говорим за мита, че с упражнения за корем се горят мазнините там :? и все пак се нуждаят от упражнения, моя корем например си беше абсолютно плосък на допир, обаче след 2-3 месеца ужасно нередовни тренировки за корем започнаха да се разграничават сегментитe. визуално почти имам 4-пак, обаче честно казано ми е през оная работа за плочки, тухли, керемиди и т.н.

DownloadVirus
07-20-2011, 12:31
Да бе,ама това е като имаш плосък корем или да се подават леко плочките :)

loveca777
07-20-2011, 12:34
()
...
ПЛОЧКИТЕ НЕ ЗАВИСЯТ ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ ТИ,ЗАВИСЯТ САМО ОТ ПРОЦЕНТА МАЗНИНИ И ТВОЯ ГЕН
пхахахахамъахааамуахаххам ухахапахахаа :razz:
Не е баш така! ;) Има хора и с гладки коремни , които не нямат мазнини...

loveca777
07-20-2011, 12:36
Да бе,ама това е като имаш плосък корем или да се подават леко плочките :)
А ТИ що имаш плочки като имаш голям процент мазнини? :Д

DownloadVirus
07-20-2011, 12:43
()
...
ПЛОЧКИТЕ НЕ ЗАВИСЯТ ОТ ТРЕНИРОВКИТЕ ТИ,ЗАВИСЯТ САМО ОТ ПРОЦЕНТА МАЗНИНИ И ТВОЯ ГЕН
пхахахахамъахааамуахаххам ухахапахахаа :razz:
Не е баш така! ;) Има хора и с гладки коремни , които не нямат мазнини...

Ловецо недей спори с човек,който знае повече от теб.

loveca777
07-20-2011, 12:51
:razz:

DownloadVirus
07-20-2011, 12:58
:razz:

Другият път като ми казваш,че плочките не са до ген и процент подкожни мазнини вари и се хили така пред огледалото,да видиш ква маймуна си,много сте необразовани лостаджиите!

cunt
07-20-2011, 13:39
Не знам какво харесват момичетата ,но аз сто пъти повече предпочитам да съм слаб с плочки ,отколкото с някакви мускули и да не мога да си прибера шкембето. Естествено трябва да се гони златната среда - добре развити мускули по цялото тяло. :)

loveca777
07-20-2011, 13:44
:razz:

Другият път като ми казваш,че плочките не са до ген и процент подкожни мазнини вари и се хили така пред огледалото,да видиш ква маймуна си,много сте необразовани лостаджиите!
Aбе ти завърши средното образование и тогава говори за лостаджиите. ;)

DownloadVirus
07-20-2011, 14:09
Ловеци ако не си разбрал вече си в бисерите моето момче ;)

ZipFail
07-20-2011, 14:12
Плочките не зависят от подкожните мазнини. Очаквам скоро да каже, че мускулите не зависят от тренировките :lol:

loveca777
07-20-2011, 14:17
Културистите имат плочки без да тренират! - Е това го казва вируса! :D

DownloadVirus
07-20-2011, 14:44
Културистите имат плочки без да тренират! - Е това го казва вируса! :D

Направи си един тест за iq и го постни тук или поне иди на офталмолог..

ArrowsOfDeath
07-20-2011, 14:58
Пак започвате с дразнещите ви спорове. Продължавайте в същия дух и отново ще има банове, ама за повече. И тоя път няма да те оставя да си правиш нови регистрации, Вирусе.

DownloadVirus
07-20-2011, 15:00
Оставяш , не оставяш , брато , докато има такива лейки като тоя ловеца няма к'во да се каже просто,хем не знае нищо , хем спори , ако ще правиш нещо по въпроса,по-добре махни некомпетентният! Останалото няма да коментирам..

ArrowsOfDeath
07-20-2011, 15:04
Не е нужно да изписвате цели страници, пълни само с вашите препирни. Научете се да не си обръщате толкова внимание.

redbul2
07-20-2011, 16:18
Абе защо не водите споровете на лично съобщение? :)

loveca777
07-20-2011, 17:48
Не е нужно да изписвате цели страници, пълни само с вашите препирни. Научете се да не си обръщате толкова внимание.
Аз не казвам,че съм многознайко, но почти винаги Вируса започва с дразнещите си лични и некомпетентни мнения за лостаджиите без никой да го е питал дори...

pencilwarrior
07-20-2011, 18:05
Не знам какво харесват момичетата ,но аз сто пъти повече предпочитам да съм слаб с плочки ,отколкото с някакви мускули и да не мога да си прибера шкембето. Естествено трябва да се гони златната среда - добре развити мускули по цялото тяло. :)

То и да си слаб с плочки, ква е файдата, нали ги виждам такива... 190 см кажи речи, 70 кг вади 8 плочки ама като го опънат за лицеви опори прави 10 и се огъва като лист хартия после...

redbul2
07-20-2011, 18:07
почти винаги Вируса започва с дразнещите си лични и некомпетентни мнения за лостаджиите без никой да го е питал дори...

Ха,ловецо,я най-добре намери Вируса и се сбий с него. И така ще изясните отношенията си :-D Ще се реши веднъж завинаги кой е крив и кой прав. :D