PDA

View Full Version : имам странното чувство че ще умра



modelcheee
07-19-2011, 19:48
здравейте . искам да ви споделя за моето притеснение . така значи от например 2 - 3 дни имам чувството че ще умра . някси не се чувствам добре в тялото си :П например ей сега имам чувство че треперя защото се притеснявам но е вътрешно чувството не треперя наистина . днес се натъпках малко като свиня и цял ден ме боли корема може и да е от това но все пак много много се притеснявам . някой ще ми каже ли например как мога да се отърва един път за винаги от тези лоши мисли . някакви бабешки методи ??? опитвала съм с баене . мама ми е баяла 3 дни подред и после го запали под краката ми ама нищо не стана . бях се наплашила от смъртта на майката на един фр и оттогава общо взето съм хипохондричка . някой усещал ли е подобно нещо . ще се радвам да сподели как го преживява . благодаря ви за вниманието . а и само да ви кажа че например днеска на 2 пъти ми се случи едно много силно пробождане до дясната гърда от страната на другата . може ли да е нещо опасно ;(((

07-20-2011, 04:02
Тогава трябва и аз да съм умряла :D от 4 години съм така ям само два пъти на ден но мноооого и после ме боли корема и мен :D :oops: Мисля тва е нормално ..понякога като съм мн време сама в нас също имам тва чувство затова излизам поне до магазина и после се оправям временно ; може да излезеш някаде после няма да е така ако има нещоо пиши :-)

gugenceto2
07-27-2011, 16:16
Излизай с приятелки.Обикаляй квартала.Или просто се разхождай!Не се тъпчи като прасе :D :D :D !!! И това за гърдата ти-при някой момичета е нормално.На една моя фр и слагаха дори компреси.Най-добре е да се посъветваш с майка си.Тя ще ти каже ако и се е случвало.Най-накрая можеш да отидеш на доктор ако болките не спрат :) :) :) .И не забравяй-
Не бъди смазана и затворена в себе си.Не се страхувай.Рано или късно всички ще умрем.Дали ще умрем в леглото си на 100 години или по пътя няма никаква разлика-все ще умрем!Да не стигнеш до психиатър :-o :-o

talche
07-27-2011, 18:02
Разбирам те... Съгласна съм с горното мнение, не трябва да се затваряш вкъщи, излизай повече и не мисли лоши неща. И аз съм била в това положение, знам какво е, но трябва да се опиташ да не мислиш такива неща, ако продължиш да ги мислиш може състоянието ти да се влоши :( За болките в гърдите, възможно е да е симптом на някаква невроза, но не съм сигурна, получава се от стрес, затова се успокой и не мисли лоши неща, успех

mmnn22
07-27-2011, 19:57
Оох милата ..Разбирам те много добре. И на мен ми се е случвало. Преди 3-4 години лятото припаднах може би от жега нз.. просто загубих съзнание и много се уплаших и след това си бях втълпила като теб, че ще се мре. Ама тотално мръднах с мозъка и само си внушавах глупости. Даже една вечер ме беше страх да заспя. защото си мислех че като заспя ще спра да дишам :shock: Просто беше ужасно лято нито излизах с приятели, нито нищо ..цял ден дом . И един ден баща ми седна с мен поговорихме и ми обясни ,че всичко е само в главата ми и единствения човек, който може да ми помогне съм си Аз. И така и ми мина, замислих се колко хубави неща ме очакват те първа -да си срещна момчето, което ще ме обича истински , да си имам семейство ..дечица и тнк :) . Моят съвет към теб и найстина да се замислиш за живота и какви хубави моменти те очакват , да се пребориш с това самовнушение в главата ти- защото найстина само ти можеш да си помогнеш. Излизай по-често навън с приятели, дори и да не те търсят , позвъни на някоя съученичка дори и да не сте си толкова близки . Гледай да не оставаш сама ,за да не изпадаш в такива мисли отново. А докато си си вкъщи изтегли си някоя игра да се занимаваш има в замундата един торент Bigfish Games Ultimate Pack -пълно е с готини игри ..има да играеш 2 месеца напред. Успех мила :* надявам се да послушаш съвета ми и помни, че всичко е в главата ти , занимавай се постоянно с нещо да не мислиш за това и ще видиш как всичко ще отшуми, и ще забравиш. А до колкото за болките според мен това е от самовнушение имаше един епизод на др Хаус в самолета един китаец се разболява и му излизат някакви обриви и първоначално Хаус си мисли,че е вирусно и вс останали в самолета почват да си внушават и да се плашат и на някои дори им излизат същите обриви. След това Хаус разбира ,че е сгрешил диагнозата беше свързано нещо с летеното на мн голяма височина и след като казва на другите ,че са си внушили а не са найстина болни и случая е разрешен симптомите и обривите им изчезват. :)