PDA

View Full Version : vmzona.com



merilin2
07-19-2011, 20:38
http://www.vmzona.com/indexin.php?page=main има ли доволни ?

koketka81
02-03-2012, 15:22
namaleno.exsitee.com а от този магазин някой пазарувал ли е?

koketka81
02-03-2012, 15:23
http://namaleno.exsitee.com/ а от този магазин някой пазарувал ли е?

Wwwooow
02-03-2012, 15:41
http://www.vmzona.com/indexin.php?page=main има ли доволни ?
Много неща си харесах ; )) ще следя темата

peti123
02-04-2012, 13:45
ии аз съм си харесала доста неща , но се чудя дали всичко със продуктите и доставката е надеждно... :)

SummerRoberts
02-04-2012, 16:57
http://www.vmzona.com/indexin.php?page=main - хайде де никой ли не е поръчвал от тук ?? Иначе и аз си харесах доста неща

FuCKkK13
02-04-2012, 17:06
имам една туника от там.. доставка всичко ОК.. обслужването също им е добро ! обаждат се по телефона и така.. само единственото нещо е че туниката ми изглеждаше по-плътна,но като я видях на живо не чак толкова плътен плат,но няма значение.. 90%/100 съм доволна може да се каже :)

ervi
03-26-2013, 17:05
пазаруван редовно и съм много доволна.От доста време съм им редовен клиент.Качествени дрешки имат и обслужване на ниво.

NqkfaNikakva21
03-26-2013, 17:08
Съквартирантката ми си поръчва от този сайт. Не е имала проблеми.

qgodka66
03-26-2013, 17:51
vmzona са коректни поръчвала съм много пъти но дрехите им не са качествени, умалени са и се раздърпват от гадно трико са. нямат по големи размери блузи от с, малки са и ги шият къси... анцузите им се от лигаво трико, което се дърпа грозно там вече не пазарувам...

BamBamBo
03-27-2013, 09:19
Защо винаги , когато е пусната тема за даден сайт и има мнения от потребители с по 1,2 поста ...... си мисля,че това са хора на саита и по-цял ден ровят в google да видят къде е писано за тях и да оставят положителни мнения..?! :D
Относно vmzona,гледала съм ги,но не съм си поръчвала изглеждат ми некачествени,а и моделите са ми много прости ...

3oPuTy
03-27-2013, 09:32
Бях си харесала няколко неща от там,но след като писах на имейла им за да ми дадат точните размери на дадени артикули ми отговориха "Свържете се с нас по някой от посочените начини в сайта." ... Попитах ги,защо имейла им е предоставен в сайта след като не може да се ползва за уточняване на дадена поръчка - никакъв отговор :? Честно казано втори път няма да се хвана да им разглеждам сайта.За сметка на това пък имам приятелка,която си поръчва редовно неща от тях вече над година и е доволна.

FuCKkK13
03-27-2013, 09:39
нивото на сайта стана много ниско :? не всичко го има в наличност,а пишат че го има,после ти звънят че твоя цвят го няма,бави се всичко и изобщо вече не пазарувам.. преди бяха много добре,но сега от 3-4-5 месеца са ужасни откъм организация и като цяло целия сайт е зле.. преди наистина бях доволна

Nikol4iii
03-27-2013, 10:30
Относно темата за vmzona.com. значи от там ви препоръчвам за да нямате ядове нищо не си поръчвайте . Първо на снимките на моделите изглеждат доста по различно нещата може да са ги подбирали коя коя дреха да облече не знам :D , но и в светлината на която е сниман дадения продукт явно има нещо:цветовете изглеждат на снимката в сайта по един начин , реално изглеждат по друг . И ако някой е решил да си купува часовник да знаете ,че ще дадете най - малко 30лв. зависи кой сте си избрали ,но при мен часовника беше от по- скъпите 40 лв..беше странно сглобен и показваше времето на обратно , пробвах да го разглобя , но няма абсолютно никакъв шанс да го направиш ако не си часовникар :D . Не се знае дали на вас няма да се случи другия вариант да ви го изпратят разглобен и да се чудите как да си го сглобявате . А другото при мен беше един анцуг ,който беше тъмно сив на картинката на, но като ми го донесоха беше светло сив (не съм объркала цвета просто нямаше такъв цвятl за дадената дреха какъвто ми донесоха), а на модела крачолите на анцуга стояха дълги викам си супер ,изглеждаше висока колкото мене (1,78 съм), но .. момичето сигурно е било 1,60 за да стои толкова дълго . Незнам, но не мисля да повторя да си поръчам нещо от там .. иначе доставката бързо пристига и за градове далеч от София .

3oPuTy
03-27-2013, 10:31
^ А защо просто не поиска да ти го сменят?!

FuCKkK13
03-27-2013, 10:37
^ А защо просто не поиска да ти го сменят?!

+

Nikol4iii
03-27-2013, 10:46
3oPuTy / Защото ако попринцип трябваше да искам нещо щях да им кажа доста наща да оправят по анцуга . Точно това казвам не знам как ги снимат продуктите и дали после оправят снимките с някакви ефекти ,но реално като го видиш изглежда доста по различно и като цвят и като модел поне така беше преди около 1 година когато си поръчах нещата .Сега може да не е така ама не вярвам .. хората трябва някак да си продадат стоката .

FuCKkK13
03-27-2013, 10:47
едно е да поискаш да ти променят дадена дреха - ще ти кажат видяла си я в сайта,преценила си,взела си я - ние не можем нищо да направим,но развалена стока е съвсем друго ;)

Nikol4iii
03-27-2013, 12:06
Развалена стока не мога да кажа ,че е просто явно моите очаквания са били други и все пак не изглежда така както изглеждаше на снимката в сайта .

3oPuTy
03-27-2013, 12:18
В случая по-скоро говорехме за часовника ти ...

sun4o_v
03-28-2013, 17:31
Az sam dovolna ot obslujvaneto i ot drehite, a 6to se otnasq do defektna stoka-da olu4avala sam, no za tova si ima i otdel za reklamacii obadih se i na sledva6tiq den mi be6e izpraten kurier i mi zameniha stokata vednaga!Ostanah mn dovolna i prodaljavam da si pazaruvam..Da naistina ima nesaotvetstvie na nqkoi snimki s cvetovete vdeistvitelnost , no horaa na snimki vsi4ki drehi imat razlika ot deistvitelnostta, malka ili golqma no ima!

sun4o_v
03-28-2013, 17:32
A daje i pari sa mi vra6tali..

teenobsessions
09-11-2015, 11:16
Сайта не е от най - добрите, но става, ако не очакваш много като качество за тази цена. Работят предимно с изкуствени и некачествени материи, които на живо са лигави и тънки. Купих си от там две блузи, имаха толкова големи дупки за главата, че ми падаха от раменете... материята беше много лоша, но си е мой минус, тъй като не бях прочела съставките, поне за това са коректни и пишат материите с проценти. Ползвам сайта за да си купувам само дрехи за вкъщи - клинове, долнища спортни и тениски, защото според мен тези дрехи само за това стават. Доволна съм от анцузите, които си нося у дома. Цените са ниски и има много избор. Доставката е 2 дни, не е имало проблеми или грешка да са ми пратили грешен артикул. точни са.

Smilee..
09-11-2015, 13:03
Купувала съм си два клина от vm.zona . Доволна съм :)

PrincessJasmine
11-22-2015, 08:48
Купих си преди години анцук от там. Много доволна. Дълъг, постепенно към глезена се скосява, еластичен, не е мръднал, у дома си го нося с кеф все още. Миналата година си купих две блузи, но бяха от лигав плат и с много широка дупка за главата и презрамките на сутиена ми се виждат, не ги нося...
Скоро си купих един анцук пак... неудобен ми е, няма еластан притиска ме, дори дънките ми са по - удобни от него. Къс, ниска талия, като клекна дупето ми е отвън....
Заглеждам се по едни дънки там, но не са уточнени размерите, за размер С или М им по два реда с размери и аз от къде да знам кой отговаря.. после като идеш в категория размери пък има две таблици, които си противоречат. Затова не рискувам с този сайт, макар да харесвам понякога някои неща..
Не ми харесва, че дрехите са прекалено малки, умалени, и много детински, или са непрактични с разни връзки, пандели и картинки или са широки и торбести... падам си по изчистените неща..