PDA

View Full Version : Как да й го кажа?!



StillCooL
07-19-2011, 23:59
Значи аз съм момче на 16-17 г. и съм ужасно срамежлив...незнам просто ми в кръвта...сам не се понасям.. :@
Та да карам направо.. Тя е 1 година по-малка от мен, знаем се отдавна...първо смятах че сме само приятели, докато последно време..става по-сериозно..започнах да я харесвам...Постоянно мисля за нея...като я видя ми става много по-сигурно и настроението ми се оправя, ако е имало нещо отрицателно за него преди това...
А й смятам че и тя ме харесва..
Въпросът ми е.. как да и го кажа??? Как да и кажа че я харесвам..предложете нещо, моля ви..
Дайте нещо..поне някъкав начин да и намекна за това..незнам просто при мен срамът е прекалено голям..
Благодаря предварително. :oops:

cvetitoyoy
07-20-2011, 00:32
според мен дори ще е по-добре ако и го покажеш- прави и намеци, комплименти, обръщай и повече внимание ... пък ако държиш да и го кажеш по-добре давай направо и не го мисли толкова - думите ще си дойдат на момента :)

Bender
07-20-2011, 00:38
подари й нещо което харесва :)

tanqkirowa
07-20-2011, 01:58
Щом я харесваш толкова много че чак пишеш по сайтове преодолей срама и и го кажи директно бе :shock:

Sh@d0w
07-20-2011, 04:54
Още не ти е дошло времето,щом те е срам за такива работи.Сядай,учи като пораснеш и разбереш че няма нищо срамно да признаеш на едно момиче,че я харесваш,може би ще си намериш жена.

Auriss
07-20-2011, 05:33
^стига ,бе ,познавам супер свестни и доста по-зрели от голяма част от обкръжението ми хора ,които даже ги е срам в магазина да влязат да си купят бельо ... направо смях ,та се късам. Агорафобията е забавно нещо ,особено на чужд гръб. Пък и нещо ме съмнява и ти първото момиче ,което си харесал ,да си докопал за 5 секунди с увереност на приморски гларус (.....трябва да се наспя ,почнах да пиша глупости :D ).

Авторе ,ако има конкретна причина да те е срам - стягай се и оправяй нещата. Ако е просто ей-така - ъмм...почни да се напиваш чат-пат...мисля си ,че ще помогне 8-)

Sh@d0w
07-20-2011, 05:48
^Идеята беше такава-докато сам не осъзнае че няма нищо срамно да сваля момиче,няма кой да му помогне или да я свали.Ок,примерно ще успее някак да и намекне че я харесва и какво?Идва мреме за първата целувка и кой ще му държи ръчичката,като се изчерви като домат?

Аз илчно не виждам нищо срамно,но както казах още не му е дошло времето да мисли за момичета.

Auriss
07-20-2011, 05:51
Забелязал съм ,че при такива хора срама произтича не от самите им действия ,а от нещо друго. Не мога да кажа какво е ,но предполагам е нещо общо с някакъв недостатък ,които са си набили ,че имат.
Мен примерно ми беше много сдухващо веднъж след тренировка като се прибирах целия в кал и нямаше жив човек по улицата ,дето да не ме гледа като изтипосан. Сега би ми било смешно ,ама тогава направо не можех да мисля от притеснение. Ако му е нещо такова - кофти ,кофти ....

antifashionshit
07-20-2011, 06:12
много плямпане и обяснения предразполагат към фейл.

Auriss
07-20-2011, 06:14
^е че то без фейл за къде ? ;p Иначе не е интересно

antifashionshit
07-20-2011, 06:25
то и фейловете са положителни понякога, доста отрезвяващо действие могат да имат. сигурно ще е весело да му чета после QQ темата, ама нали не целим фейл в случая. ама то като гледам май така и така към фейл отива

krastavi4ko
07-20-2011, 06:38
ebasi zadalbo4enata tema :d :D :D :D

st3finka
07-20-2011, 08:40
Щом я харесваш толкова много че чак пишеш по сайтове преодолей срама и и го кажи директно бе :shock:

slun4o2
07-20-2011, 12:11
Щом я харесваш толкова много че чак пишеш по сайтове преодолей срама и и го кажи директно бе :shock:

sasha_90
07-20-2011, 13:32
Щом те е срам и не си сигурен какво чувства към теб,не й казвай нищо.Пробвай с намеци.Прави й комплименти,казвай й,колко ти е приятно в компанията й.

nepowtorima
07-20-2011, 13:33
Като си преодолееш срама, тогава ми обяснявай, че харесваш момиче.

antifashionshit
07-20-2011, 13:34
^ badass :lol:

BlackHawk94
07-20-2011, 14:13
Щом те е срам и не си сигурен какво чувства към теб,не й казвай нищо.Пробвай с намеци.Прави й комплименти,казвай й,колко ти е приятно в компанията й.
+1
Давай го по-умерено и с течение на времето ще ти се получат нещата :)

StillCooL
07-20-2011, 17:08
Благодаря на всички за мненията им..
А за тези който се изхвърлиха извън темата, да ги няма. :(

alice13
07-20-2011, 20:15
подари й букет цветя с едно писмо в което описваш чуствата си ;п

kocaki1996
07-20-2011, 23:48
И аз бях така първоначално. Беше ме срам и то много разбрах,че едно момиче ме харесва и си викам "Срам ме е ,но пък няма да свърши света ,като и призная ,че я харесвам". Предложих и на живо, ти можеш и по скайпа да и предложиш обаче не е същото. Повярвай ми беше ме срам , а момичето срещу мен още повече. Ако толкова не ти стиска предлагаш по скайпа. Пишеш съобщението и да не ти пука. Успех ! ;)

magita
07-21-2011, 00:17
Като си преодолееш срама, тогава ми обяснявай, че харесваш момиче.

Ти пък като си харесаш някой и веднага отиваш при него и за тва... и не те е срам от нищо... ;]

по темата: Прави и намеци, покани я на по кафенце уж като приятели ( знаем, че те е срам) ама ако не преодолееш срама, няма кво да направиш

anonymous708973
07-21-2011, 05:52
много плямпане и обяснения предразполагат към фейл.

Затова дай с действия - по-сигурно е... не, чакай, ако е същата като теб, ще четем скоро някоя друга тема "Той харесва ли ме?"...
Невър майнд.
Дай с действия, пък ако толкова държиш да кажеш проклетите думи, й кажи "Харесваш ми." - супер небрежно, ей така по време на разговора, все едно за теб няма голямо значение.

DevilWish
07-21-2011, 08:08
Още не ти е дошло времето,щом те е срам за такива работи.Сядай,учи като пораснеш и разбереш че няма нищо срамно да признаеш на едно момиче,че я харесваш,може би ще си намериш жена.
И аз така мисля ;)

GrippingBosh
07-21-2011, 13:20
Излизайте заедно,прекарвайте повече време заедно ,така хората се опознават.Кани я с теб ,в компания и само двамата.След като казваш ,че те харесва ,едва ли би отказла да излезе с теб на кафе и само двамата на разходка.Не е нужно да й изтърсиш Харесвам те ...когато си напълно сигурен ,че и двамата искате да сте заедно и сте на някакво хах как да кажа романтично място я целуни ,когато сте само двамата.От какво се срамуваш? Реално погледнато ,няма от какво !Страхуваш се ,да не бъдеш отхвърлен? щом има момичето интерес към теб,едва ли! бъди по-уверен в себе си :) успех!

peace95
07-21-2011, 19:38
може би ще си намериш жена.
а може би НЕ ;д
еми явно тя ти е приятелка , не трябва да си срамежлив и как така си на 16-17 години 8-) ?? Или си на 16 , или на 17 .. :-o

kaRamella
07-21-2011, 22:03
Покажи и тази тема .. и просто и кажи ти си момичето за което става дума 8-)

JustForFun
07-22-2011, 11:09
Ако си сигурен , че наистина те харесва, когато се видите, и тя ти се усмихне и ти каже"здравей" я целуни. Може да ти изглежда странно и спонтанно, но ако момчето,което харесвам го направи с мен, ще полудея от кеф направо :grin: