PDA

View Full Version : glee



donomar2
07-20-2011, 09:44
надявам се че и тази тема няма за бъде уплювана като всички други :)
какво е мнението ви за GLEE ?
вярно ли е че Cory Monteith ( Фин Хъдсон ) напуска предаването и в 3-ят сезон няма да го има ?
и последен въпрос някои знае ли нещо за филма им ? :)

Colouring
07-20-2011, 10:06
Защо да бъде оплювана?Сериалът си има много фенове.
Лично аз не съм от най-големите му такива,но все пак го гледам за запълване на времето.В Америка е много голям хит,на мен не ми е от любимите сериали,но си има своите хубави и забавни моменти.Гледам го най-вече заради музиката-има добри попадения.
Относно въпроса ти за Кори(Фин) аз подобно нещо не съм чула.Даже наскоро четох от него интервю и нищо подобно не се споменаваше,даже каза как сериалът му е помогнал много.
А пък за филм също нищо не съм чувала..
Не съм от най-запознатите,защото не се интересувам много-много от новините около актьорите..Дано има някой по-запознат.

IWannaBeSedated
07-20-2011, 10:29
Сериалът започвам да ми допада с всеки изминат епизод. Забавен е!

donomar2
07-20-2011, 15:18
Защо да бъде оплювана?Сериалът си има много фенове.
Лично аз не съм от най-големите му такива,но все пак го гледам за запълване на времето.В Америка е много голям хит,на мен не ми е от любимите сериали,но си има своите хубави и забавни моменти.Гледам го най-вече заради музиката-има добри попадения.
Относно въпроса ти за Кори(Фин) аз подобно нещо не съм чула.Даже наскоро четох от него интервю и нищо подобно не се споменаваше,даже каза как сериалът му е помогнал много.
А пък за филм също нищо не съм чувала..
Не съм от най-запознатите,защото не се интересувам много-много от новините около актьорите..Дано има някой по-запознат.

ами написах го защото почти във всяка тема има кой да я оплюе
да и аз го четох в БРАВО , но попаднах в някакъв сайт , но дано не е било вярно защото той е много сладък , а и тази роля му отива ....
ти по Бтв ли го гледаш защото аз си ги дръпнах от нета и съм стигнала до 2 сезон 5 серия и не знам те до коя серия са стигнали , а и незнам кога го дават ?

Colouring
07-20-2011, 15:43
Не,не го гледам по БТВ.Те там тепърва го пускат и май са в началните епизоди.. не знам.
Аз си го дърпам от замунда,но сега(както повечето сериали) са в почивка.Тепърва ще почва третия сезон,първите два са готови и излезнали.А по БТВ,както казах,нямам представа докъде са,но го дават отскоро,така че някъде в началото...

donomar2
07-20-2011, 17:35
видях в програмата дават го от 11ч. утре ще го пусна да го гледам :)

xWandereRx
07-20-2011, 20:47
ооо и аз съм фен 8-)
обожавам всичките им песни

donomar2
07-21-2011, 10:05
xWandereRx ако знаеш нещо повече може да ни разкажеш , например за филма или дали настина кори напуска .... ако знаеш нещо :)

C0okieMonster
07-21-2011, 10:07
Ъм похвалиха ми го преди няколко месеца и аз уж щях да започвам да го гледам, обаче нещо фо забравих и ако може да ме светнете малко по някоя БГ телевизия ли го дават или онлайн го гледате. Няма да питам дали е хубав защото само добри отзиви чувам :)

donomar2
07-21-2011, 10:13
задължително го гледай ! :) дават го по БТВ от 11 ч. , но вече са много напред със сериите затова по - добре си го дръпни от замундата и го гледай от началото :wink:

C0okieMonster
07-21-2011, 10:15
окей :) мерси

SuNsEt
07-21-2011, 16:53
Сериалът започвам да ми допада с всеки изминат епизод. Забавен е! +1

Определено и на мен много ми харесва.Само се издразних от това,че малко ми заприлича на "Животът на една американса тийнейджърка" или както беше там дето забременява на 16 и тн -във "Клуб веселие" нали Куийн забременява ии...така.

Иначе особено на днешната серия много се смях,а и е някак по-различен.Има добри попадения и като музика,като качество и като истории.

Тая с черната коса дето Фин е влюбен в нея до няква степен ме дразни и тя не знае къде я сърби,о се радвам,че учителката и учителя се събраха. 8-)

sp33der
07-21-2011, 16:55
изгледах няколко епизода,но не е нищо осбено

donomar2
07-21-2011, 17:44
[quote=IWannaBeSedated]Сериалът започвам да ми допада с всеки изминат епизод. Забавен е! +1

Определено и на мен много ми харесва.Само се издразних от това,че малко ми заприлича на "Животът на една американса тийнейджърка" или както беше там дето забременява на 16 и тн -във "Клуб веселие" нали Куийн забременява ии...така.

Иначе особено на днешната серия много се смях,а и е някак по-различен.Има добри попадения и като музика,като качество и като истории.

Тая с черната коса дето Фин е влюбен в нея до няква степен ме дразни и тя не знае къде я сърби,о се радвам,че учителката и учителя се събраха.
не искам да ви казвам какво става във втори сезон ,но тази с черната коса е рейчъл (само казвам ) тя и фин не знаят какво искат само се съберат разделят , а и ме издразни ,че към 8,9 и 10 епизод той и каза , че го е правил със сантана,когато тя е била с Джеси ,но тя му прости и той и каза ,че не иска повече лъжи и тайни и тя му каза ,че е искала да го направи и Пък ,но той и тръгна и нищо не стана ... ама той не и прощава колкото и тя да му показва ,че го обичаи се нуждае от него !

изванявам се , че го разказах , но не се сдържах :-D :oops:

xWandereRx
07-21-2011, 18:36
http://justjared.buzznet.com/2011/07/13/lea-michele-chris-colfer-not-returning-for-glee-season-4/?ref=topposts.

Кори заедно с тези които играят Рейчъл и Кърт няма да участват в 4ти сезон, не знам до колко е вярно, постоянно има подобни слухове

donomar2
07-21-2011, 19:01
уфф не е честно той е много сладък и като се махнат и 3мата няма да е същото ! се едно гледаш турска сапунка толкова ще е интересно :smt085

echii
07-21-2011, 21:46
гледам го по БТВ..кефи ме.

donomar2
07-22-2011, 08:55
Пригответе се да кажете "сбогом" на Рейчъл, Кърт и Фин. Лия Мишел, Крис Колфър и Кори Монтейт няма да се върнат за четвърти сезон, според думите на създателя на "Веселие" Раян Мърфи.
"Те изобщо няма да се върнат за сезон 4", казва Раян. "Ако ги държим в сериала шест години, хората ще започнат да казват, че не е реалистично. Затова трябва да се знае, че те започнаха като десетокласници и трябва да се дипломират в края на дванадесети клас."
Раян и преди е споменавал, че някои от героите ще се дипломират в края на следващия сезон, но официално това са актьорите, които няма да се завърнат за сезон 4.

ее нали поме може да ги има и в 3 сезон :(

Djenka
07-22-2011, 10:10
О и аз го гледам, но съм в началото -- едва на 14-15 епизод на първи сезон 8-) Иначе е гадно, че Рейчъл, Кърт и Фин няма да ги има.. но наистина, нали пък трябва да се допломират.. от друга страна, точно Фин и Рейчъл са главните герои..

donomar2
07-22-2011, 19:16
аз лично заради кори ( фин) го гледам защото е много сладък , но също така е и много интересен сериал ! :grin:

donomar2
07-25-2011, 18:49
хеййй хораа !! :grin: :grin: :grin: добрии новинии !! http://thestir.cafemom.com/entertainment/123610/glee_creators_make_a_best?utm_medium=sm&utm_source=facebook&utm_content=gleenews_fanpage
кории , леаа ии крисс оставатт ! :grin: :grin: :grin: :grin: :---) :smt002

Yankee
07-26-2011, 13:13
От няколко седмици гледам Веселие по БТВ а от днес почна 2-ри сезон на компа :D Много готино и свежо сериалче.Дано Рейчъл,Фин и Кърт си останат за сериалчето-все пак са главните герои :)

student456
07-26-2011, 15:39
И мен ме кефи.Гледам го по БТВ