PDA

View Full Version : Романтична обстановка - свещи във вана



SeXyMaCka
07-20-2011, 09:14
Не знам дали темата е за тоя раздел, но не намерих подходящ, а и нали е свързано с романтика и любов пускам я тука.
В началото на следващият месец ще ходя на романтична почивка с приятелят ми в хотел,, в който, в банята има вана ( и преди сме били там и затова съм толкова сигурна ). Имам идея след като я напълня, направя пяна и тн. да пусна вътре някакви ароматни свещи ( да, четох статията колко са вредни, но пък точно докато я четях ми дойде тая луда и щурава идея :D ), но не знам как да стане тая работа без да се обърнат, да изгорят някого и тн. неприятни ситуации. Някой правил ли го е или има ли някакви идеи как аджеба да стане. Мислех си и за листа от рози ама тея рози и тея 500 километра път ... по скоро някакви изкуствени листенца от рози знам ли ....
Така, че давайте идеи споделяйте опит и тн. Отворена съм за всякакви предложения :)
пс открих в нас ето тези 2 малки стъклени свещничета:
http://store.picbg.net/pubpic/F6/7D/b5f1aea31ee2f67d.JPG
ако евентуално биха могли да ми свършат и те някаква работа.

MaLkaTa_LaDy
07-20-2011, 09:24
Просто ще наредиш повече, но не по ръба на ваната, а из цялата баня на различни места. Иначе има всякакви глезотийки за вана, виж в по-големите магазини.

anonymous708973
07-20-2011, 09:31
Ъъ, ти искаш свещите да плуват във ваната? Това може само по филмите да стане.

Според мен ги нареди из цялата баня - 5-6 от малките (дето са кръгли) ще свършат работа. Можеш да ги вземеш ванилови/кокосови или нещо такова и да намериш соли за вана със същия мирис.

SeXyMaCka
07-20-2011, 09:31
По ръба и аз го изключвам. Ще вземе да се изгори някой да я бутне вътре, абе не ми се рискува.
Сега проверих запасите в нас ( по скоро моите запаси ):
3 червени силно ароматни ( малина май се води аромата )
2 оранжеви силно ароматни ( портокал май или мандарина нещо от сорта )
1 лилава и една оранжева много слабо ароматни
А какви магазини имаш в предвид по точно?
PinkPan7her нещо такова си представях и аз, ама сега като се замисля нема как да стане, пък и бая рискове крие ...

Violenza
07-20-2011, 10:00
А сигурна ли си, че и двамата ще се поберете във ваната? 8-) Казвам го, защото моя мъж примерно е огромен и аз колкото и да съм мъничка, трябва да е някаква тройна вана, че да има място и за мен.
Иначе свещите не ги мисли толкова, ти като си пред него без дрехи, едва ли ще им обръща такова внимание.

SeXyMaCka
07-20-2011, 10:19
Предният път се побрахме горе долу, въпреки, че май краката ми бяха върху неговите доколкото си спомням :D
Иначе си права за това, че свещите ще са последното нещо което ще привлече вниманието му :-D

DeviL_AsS
07-20-2011, 10:22
По-добре да са някакви по-малко ароматни свещите,а не да са някакви силни и да се натрапват.

LambOfGod
07-20-2011, 10:23
Силата на любовта ще пребори всичко и свещите ще могат да се задържат над водата...

ShtrudeL
07-20-2011, 11:20
Че не можеш да се топнеш и без свещи, ама айде сега...глезотии

dimitar_ak
07-20-2011, 12:09
Ако ваната е малка забрави за романтичния момент.

SeXyMaCka
07-20-2011, 14:25
Малка не бих казала, стандартна за един човек ( не че не можем се поберем и двамата ). За свещите реших да са пръснати из банята, а във самата вана ще сложа листенца от рози, само че изкуствени. И тук пак стигам до въпроса от къде да си купя такива? Ако някой знае да казва. Града е Варна.

Done
07-20-2011, 14:34
има свещи за вана

SisiStrange
07-20-2011, 14:41
Не искам да си натрапвам мнението, но според мен идеята е доста банална и изтъркана. Един бивш го беше направил веднъж същото и после чистихме восък от умивалника.

За листенцата от рози, би следвало да има в някой индийски магазин. Или просто в някой цветарски магазин сред изкуствените цветя.

LambOfGod
07-20-2011, 14:45
На мен не ми е ясна обаче каква е идеята момиче да прави романтична вана и уикенд на мъж...
Просто не го разбирам. Не се заяждам.Просто ще ми е интересно някой да ми обясни.

Josefinne
07-20-2011, 14:53
Сложи ги по-далеч от ваната, защото от разплискващата се вода ще изгаснат, а и някой може неволно да стъпи в някоя от тях. Сложи свещи по огледалото, може върху тоалетната, по земята , но в противоположния край на стаята. за да има обаче максимално хубав ефект най-добре е да са повече и да бъдете на загасена лампа или поне на приглушена светлина.
Няма нужда да са ароматни - от аромата на сапуна във ваната едва ли ще ги усетите много. Ако все пак държиш на ароматни - препоръчвам ти да вземеш една на Глейд ( скъпички са, обаче поне имат ефект, за разлика от евтините ) и останалите свещи да са обикновени. Ако бутнеш в стаята 3-4 ароматни свещи ( на Глейд ) направо ще се издушите.

SeXyMaCka
07-20-2011, 16:58
Josefinne благодаря ти много! Не се бях сетила за това със изгасената лампа и светлината да идва само от свещите :)
Done би ли ми дал малко повече информация за тези свещи за вана ( не намерих в нета ) и евентуално да ме ориентираш в цените и къде да ги търся.
LambOfGod знам, че обикновено мъжа трябва да прави тези неща, но какво лошо има в това аз да направя изненада на човека който обичам?

Done
07-20-2011, 18:18
Done би ли ми дал малко повече информация за тези свещи за вана ( не намерих в нета ) и евентуално да ме ориентираш в цените и къде да ги търся.
лошото е, че в БГ нямам идея къде се продават.. не знам дали има "свещарски магазин". Моите ги бях купувал от Ирландия.
нещо подобно бяха :
http://images.auctionworks.com/hi/70/70286/blf_party_e_336_900_promo.jpg само че не във форма на чиния а на листо от водна лилия.
Като се прибера в къщи ще потърся из нета дали има подобни в България.

Edit : ето първия резултат от гуугъл за " плаващи свещи за вана" : http://www.casyopea.com/index.php?m=320&lang=1&category=246&pc=195

SeXyMaCka
07-20-2011, 19:20
Мерси много за линка!

ilovemyboyfriend
07-20-2011, 19:22
ем тва с листенцата го пробвахме на легло и после целите бяхме в листенца .. буквално ЦЕЛИТЕ :D така че хора махайте листата преди да правите нещо :D :D :D

alice13
07-20-2011, 20:13
Просто ще наредиш повече, но не по ръба на ваната, а из цялата баня на различни места. Иначе има всякакви глезотийки за вана, виж в по-големите магазини.
+

Priceless
07-20-2011, 20:42
Значи за свещите за вана виж в DM магазина, точно зад съда. Почти съм сигурна, че там има такива.

SeXyMaCka
07-21-2011, 10:35
За моя град Варна ми говориш нали? :)
Иначе тоя ДМ магазине не го знам, но може а навия някое приятелка да идеме до там :D

loca10
07-21-2011, 13:59
Aко пуснеш свещи във ваната, ще угаснат

SeXyMaCka
07-21-2011, 14:25
Принципно да, освен ако не са в по голям от тях свещник, да има въздух, които да ги задържи на повърхността или ако не са специални за вана.

marti93
07-21-2011, 19:16
1 браво за изненадата която ще му правиш ! свещите може да ги подредиш на маса или шкаф ,под формата на сърце или 1-вите буквички от имената ви!ако намериш и такива за водата ще е наистина яко !може да ги махнеш когато се потопите във ваната ,за да не се изгорите . може да му напр масаж след ваната с ароматни масла или да му завържеш очите и да храниш с различни вкусотийки ,които трябва да познава и разбира се ,ако познае ще има награда(под формата на целувка ,смучка и др.

peace95
07-21-2011, 19:30
май ще има пожари и в хотелите 8-)



А свещитe плаващи във ваната не са от най - добрите идеи - все пак ваната е тясна , двамата ще се ''набъчкте'' вътре , а в малкото място , което остане ще плуват свещи , минавайки покрай телата ви ? Просто не ми се връзва ^^ Иначе как ти звучи докато сте се згорещили един до друг да пийвате шампанско ? Just an idea :)

SeXyMaCka
07-21-2011, 21:51
А те свещите във ваната ще са само за показното, тръгнем ли да влизаме в нея ги махам, че да не стане фала. А за алкохола аз не пия ( и той е против да пия ), той също.
Само накрая да не стане, че точно в тая стая дето ще сме ние да няма вана, че тогава вече ще се изям от яд ( предният път пак бехме в тоя хотел и имаше ).