PDA

View Full Version : Въпрос относно цикала ??? Моля бързи отговори



qkakukla2
07-20-2011, 10:15
Така моят въпрос е следният. Когато пиеш витамин Ц за забавяне на цикала и след време вече като ти дойде повече ли дни продължава? Моля ви помогнете ми спешно е! :) :) :)

bet3to
07-20-2011, 10:17
При всеки е различно :)

sexa_na_kompleksa
07-20-2011, 10:19
На всеки организъм витамин С действа по-различен начин. Препоръчвам ти да не използваш такива неща, за да си забавяш/предизвикаш цикъла, защото дори и да успееш, после се разваля нормалния ритъм. Ако ти е чак толкова наложително, най-добре е да се консултираш с лекар какви медикаменти да приемаш.

blueberryyy
07-20-2011, 13:15
Абе вие тъпи ли сте, какви сте????
Първо, тва е петдесетата тема с този въпрос :-o WTF? Или си съобразявайте морето, или си бутайте тампони, или правете каквото знаете, за какво един и същи въпрос по милион пъти...
Сега към въпроса ти... Ами, няма как да знам дали след като се нагълтам с витамин Ц ще ми продължава повече цикъла, защото просто не съм толкова тъпа, че да се нагълтам с витамин Ц по начало :-o Имате ли някаква представа, че всъщност това може да е доста опасно? Ама какво ли обяснявам, имате си родители за тая цел... :?

DiDiChKa
07-20-2011, 14:27
Аз миналата година пих витамин Ц и го забавих заради морето и поне при мен после си беше нормално. :)

Bonbonenata
07-20-2011, 14:39
Обикновено е нормално, но може при теб да е различно.

qkakukla2
07-20-2011, 21:27
Само да кажа за тези хора които са използвали изразът "нагълтване с витамин Ц ". Изпих само 1 хапче и ми беше достатъчно забавих цикала с 6 дни...

qkakukla2
07-20-2011, 21:36
Абе вие тъпи ли сте, какви сте????
Първо, тва е петдесетата тема с този въпрос :-o WTF? Или си съобразявайте морето, или си бутайте тампони, или правете каквото знаете, за какво един и същи въпрос по милион пъти...
Сега към въпроса ти... Ами, няма как да знам дали след като се нагълтам с витамин Ц ще ми продължава повече цикъла, защото просто не съм толкова тъпа, че да се нагълтам с витамин Ц по начало :-o Имате ли някаква представа, че всъщност това може да е доста опасно? Ама какво ли обяснявам, имате си родители за тая цел... :? Нямаше нужда от този безсмислен отговор който си написала като незнаеш недей пиши и това е сега на мен това с какво ще ми помогне ??? Направих тази тема за да разбера отговорът на въпроса ми, а не да чета глупави и некоректни мнения. :-x :-x :-x :-x

schhhhhhh
07-20-2011, 21:48
При всеки организъм е различно - лично при мен менструацията след това е по-обилна, но не и по-продължителна... А при теб как ще протече не можем да кажем :)

blueberryyy
07-21-2011, 07:35
Абе вие тъпи ли сте, какви сте????
Първо, тва е петдесетата тема с този въпрос :-o WTF? Или си съобразявайте морето, или си бутайте тампони, или правете каквото знаете, за какво един и същи въпрос по милион пъти...
Сега към въпроса ти... Ами, няма как да знам дали след като се нагълтам с витамин Ц ще ми продължава повече цикъла, защото просто не съм толкова тъпа, че да се нагълтам с витамин Ц по начало :-o Имате ли някаква представа, че всъщност това може да е доста опасно? Ама какво ли обяснявам, имате си родители за тая цел... :? Нямаше нужда от този безсмислен отговор който си написала като незнаеш недей пиши и това е сега на мен това с какво ще ми помогне ??? Направих тази тема за да разбера отговорът на въпроса ми, а не да чета глупави и некоректни мнения. :-x :-x :-x :-x

Еми да, права си, с нищо няма да ти помогне, защото за съжаление акъла трудно идва при някои хора, ама трябваше да опитам :)