PDA

View Full Version : .



granger
07-20-2011, 10:28
Здравейте, седмица преди да ми дойде правих секс за първи път , с презерватив и нямаше проблеми .Нямаше и кръв по време на акта, но когато отидох до тоалетна беше адски много, и втория ,и третия път като отидох до WC имаше значително количество , след това когато трябваше да ми дойде на дадата си дойде,но беше адски малко и само 1 ден. Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече(извинявам се за изразите ,които ползвам, просто не знам как да го обясня по друг начин). Та на вас случвало ли ви се е нешо подобно ?!

LambOfGod
07-20-2011, 10:50
Според мен си била в менструация и си се усетила на последният ден... 8-)

granger
07-20-2011, 11:01
Хахаха , да бе , сигурно така се е случило :D , Сериозно питам.

Avalanche92
07-20-2011, 11:06
Според мен си била в менструация и си се усетила на последният ден... 8-)

Хахахахаха :D Еее кефиш ме. Но не е изключено това което каза да е вярно :D

granger
07-20-2011, 11:10
Hah,ми не не е вярно

krokkrok
07-20-2011, 14:34
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Желязна логика...образовайте се малко поне преди да се ебете де :shock:

granger
07-20-2011, 14:38
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Желязна логика...образовайте се малко поне преди да се ебете де :shock:

Съжалявам за израза :D

07-20-2011, 14:39
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Отдаваш го на грешен факт?! Ти знаеше ли, че при менструация кръвта тече от МАТКАТА?! А при първия път се къса химена, за това има кръв. И двете нямат нищо общо! Просто..... ПОТРЕС!

granger
07-20-2011, 14:40
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Отдаваш го на грешен факт?! Ти знаеше ли, че при менструация кръвта тече от МАТКАТА?! А при първия път се къса химена, за това има кръв. И двете нямат нищо общо! Просто..... ПОТРЕС!

Знам , просто се опитвах по някакъв начин да се успокоя , защото съм сигурна , че презерватива не се е късал , а не знам защо стана така.

krokkrok
07-20-2011, 14:42
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Отдаваш го на грешен факт?! Ти знаеше ли, че при менструация кръвта тече от МАТКАТА?! А при първия път се къса химена, за това има кръв. И двете нямат нищо общо! Просто..... ПОТРЕС!

Обясняваш го на някой,който не е разбрал,че е в цикъл :-o

и к'во общо има,че презервативът не се е скъсал?!

07-20-2011, 14:42
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Отдаваш го на грешен факт?! Ти знаеше ли, че при менструация кръвта тече от МАТКАТА?! А при първия път се къса химена, за това има кръв. И двете нямат нищо общо! Просто..... ПОТРЕС!

Знам , просто се опитвах по някакъв начин да се успокоя , защото съм сигурна , че презерватива не се е късал , а не знам защо стана така.
тва няма нищо общо с презерватива ?!

granger
07-20-2011, 14:45
Отдавам го на факта,че просто не е имало какво да тече

Отдаваш го на грешен факт?! Ти знаеше ли, че при менструация кръвта тече от МАТКАТА?! А при първия път се къса химена, за това има кръв. И двете нямат нищо общо! Просто..... ПОТРЕС!

Знам , просто се опитвах по някакъв начин да се успокоя , защото съм сигурна , че презерватива не се е късал , а не знам защо стана така.
тва няма нищо общо с презерватива ?!
Зная , виж опитвам се да обесяня,съжалявам че не ми се получи, че няма как да съм бременна , но ми закъснява и не зная на какво се дължи.

07-20-2011, 14:47
след 1вия път е нормално да ти закъснее (освен ако вече не ти е било дошло)

granger
07-20-2011, 14:49
Благодаря за отговора, малко от тия коментари изглеждам ,че нищо не знам , но малко се шашнах. Знам за каково иде реч, но ми е малко притеснено . Благодаря отново:)

Cucko0
07-20-2011, 16:28
оправи си заглавието !

granger
07-20-2011, 16:31
оправи си заглавието !
Премахнете я илии дайте ключ на тая тема ,плс

Cucko0
07-20-2011, 16:33
ключ.