PDA

View Full Version : Как да свършвам по-бързо?



Avalanche92
07-20-2011, 10:29
Проблемът е следния: свършвам сравнително бавно. Много хора мислят това за плюс, но да си мислят каквото искат. На мен не ми пречи, но искам да угодя на приятелката си, а тя ми се нерви, че издържам твърде дълго. Говорих с нея по този въпрос и се завърза един диалог между двама ни, който ме накара да се чувствам леко ненужен:

-Как беше?
-ОК
-Само ок?
-Еми... много бавно свършваш.
-И това лошо ли е?
-ДА! По този начин все едно ми казваш "Не си достатъчно хубава да ме възбудиш, и за това свършвам толкова бавно".
След тези думи започнах да й се обяснявам, че това не е така, че тя е най-красивото момиче на света за мен и т.н. След което тя каза: "По едно време ми стана толкова обидно, че се издразних и ми се искаше да спрем."
Честно, никога не съм мислил, че ще попадна в подобна ситуация, и никак не ми е смешно...просто искам да направя това момиче щастливо. Явно иска да свърша много бързо и ако това иска, ще го направя.

Какви техники има за това? Някой да знае? Въпреки че не бих се очудил никой да няма и понятие :/ Но приемам всякакви съвети, критики и т.н.

SeXyMaCka
07-20-2011, 10:47
Тая не е на ред ... мен ме радва факта, че приятелят ми е като теб и издържа повече ( или както ти се изрази свършва бавно ), а тая ... е не истина
Както и да е по същество просто го движи по бързо в нея и по бързо ще свършиш.

LambOfGod
07-20-2011, 10:48
Как се казваш? 8-)

LambOfGod
07-20-2011, 10:59
Добре, де.. 99 процента съм сигурна, че си един човек и сега изгарям от любопитство дали ти си той... 8-)

Avalanche92
07-20-2011, 11:02
И така не става. Ако го движа бързо, тя свършва преди мен, а аз не... Веднъж даже преди секс отидох в банята и започнах на ръчна, и малко преди да свърша спрях. След това го направихме и що-годе бързо свърших, но пак не достатъчно бързо:D (Естествено не й казах какво съм правил в банята).
SeXyMaCka, може да си права, но просто това си е моето момиче. Обичам я и искам да я направя щастлива. Или поне да се опитам. Не ме интересува какво ще ми коства.

Avalanche92
07-20-2011, 11:04
Добре, де.. 99 процента съм сигурна, че си един човек и сега изгарям от любопитство дали ти си той... 8-)

Съмнява мe да съм този човек. Днес се регистрирах тук, защото исках анонимно да получа отговори. Ако искаш ми кажи ти кой/коя си и ще ти кажа дали познавам такъв човек :D

LambOfGod
07-20-2011, 11:07
Добре, де.. 99 процента съм сигурна, че си един човек и сега изгарям от любопитство дали ти си той... 8-)

Съмнява мe да съм този човек. Днес се регистрирах тук, защото исках анонимно да получа отговори. Ако искаш ми кажи ти кой/коя си и ще ти кажа дали познавам такъв човек :D


Добре.. Нека задам въпроса си така...
Името ти с "К" ли започва? :lol:

Avalanche92
07-20-2011, 11:09
Не. А защо помисли, че аз съм този човек?

LambOfGod
07-20-2011, 11:10
Не. А защо помисли, че аз съм този човек?


Все още си мисля, че ти си той.. 8-)

Иначе темата и аватара и стилът на писане... 8-)

imaginemoi
07-20-2011, 11:48
Ами и аз съм така...първия път приятелят ми свършва бързо,но не ми е достатъчно,обаче като почне вторият път........заповам да се чудя кога ли ще свърши.Свършвам по няколко пъти и не мога да издържа повечче,става ми скучно,протривам се....как да ми хареса?Пък и наистина би ми станало тъпо,ако не мога да накарам момчето ми да свърши- все едно не му харесва,не го възбуждам и т.н.

xinfamous
07-20-2011, 11:49
Хааа! Сега всичките ти приятели ще знаят че свършваш бавно и правиш продължителен секс! Нека ти,смешник!

Avalanche92
07-20-2011, 12:26
Хааа! Сега всичките ти приятели ще знаят че свършваш бавно и правиш продължителен секс! Нека ти,смешник!

Аз за това го давам анонимно. Пък и не че ме е срам, просто мойта си е такава :D

Eclipsercho
07-20-2011, 14:57
Мъжа винаги свършва сравнително по-бързо ако е превъзбуден преди акта. Пробвайте по-дълга игра, повече докосвания, тя може преди всеки път да вкара в действие малко ръчички или уста, ако целиш да не свършва преди теб просто спирайте и сменяйте позата, като докато я сменяте ти си помагаш с ръка.. :)

badsector
07-21-2011, 15:06
Не е приятно и за двамата да свършваш супер бавно. Огромното количество секс в пубертета може да изглежда като плюс, но човек като порастне разбира, че не е така. Затова действайте докато тя свърши, а после ти се празниш ръчно. Или я таковай в дупето.

TheBeliever
07-21-2011, 15:25
Ние няма как да знаем кое би те накарало да свършиш бързо. Сам си знаеш кое те възбужда най-много и кое ти доставя най-голямо удоволствие.


Иначе знам какво й е на приятелката ти. И на мен ми се случва да ми писне от продължителността на секса (било то от изтощение, протриване и т.н). В тези случаи просто му казвам да спре и го довършвам орално/ръчно. Но не виждам защо приятелката ти го изкарва такъв голям проблем.

myrapture
07-22-2011, 09:20
Аз и моят приятел имаме същия проблем...И не,не искам да се фукам колко ми е издържливо гаджето или колко го бива,моля всички които си имат някакви проблеми и си мислят,че всеки гледа как да ги комплексира да престанат да се заяждат!!

Моят приятел пък изобщо не свршва.Нито по време на секс нито свирки нито ръчна нито нищо!!.Каза че в началото като започнал да спи с момичета свършвал,но от...2-3 години не бил свършвал с момиче.Аз се чувствам адски тъпо защото да,сексът е супер но просто като се уморим спираме!Адски гадно!!!Нали,виждам го че му харесва,но все пак все се чувастам, сякаш че не му е харесало достатъчно.Ако и за това дадете съвет ще съм много благодарна
Тои е доста..Надарен да си го кажем (не се фукам!!!) и искам да попитам дали това има значение...Никога не е успявал да влезе в мен изцяло