PDA

View Full Version : Хелп... с пирсинга на езика



trevomanchety
07-20-2011, 11:03
преди 6 дена и си пробих езика и малко съм го разранила и ме боли не мн но ме боли още е подут също ? искам съвет какво да направя че да си запазя обецата или по хубаво да я махна ? някакви съвети ?

stefity
07-20-2011, 11:21
Ох... да беше писала в старата си тема поне...

Нищо му няма на пиърса ти, успокой се. Нормално е да те наболява, макар, че аз още същия ден си ядох всичко и нямах проблеми, но има случаи, в които около 2 седмици има болки и подуване. Така че потърпи малко. Ако няма кръв, гной и т.н. то всичко е наред. Промивай си обицата и имай търпение, все пак е рана. И щеше да е хубаво да се допиташ по-добре до човекът, който те е пробил, все пак това му е работата. Ако имаш нужда от още информация има достатъчно форуми с хора, които ще ти помогнат.

trevomanchety
07-20-2011, 11:32
Благодаря като се замисля е само раничка и ще зарасне ! но се панирам нервя се най вече защото колкото и от малко време да я имам си я обичам :D :grin:

jakkiee
07-20-2011, 11:59
Ох... да беше писала в старата си тема поне...

Нищо му няма на пиърса ти, успокой се. Нормално е да те наболява, макар, че аз още същия ден си ядох всичко и нямах проблеми, но има случаи, в които около 2 седмици има болки и подуване. Така че потърпи малко. Ако няма кръв, гной и т.н. то всичко е наред. Промивай си обицата и имай търпение, все пак е рана. И щеше да е хубаво да се допиташ по-добре до човекът, който те е пробил, все пак това му е работата. Ако имаш нужда от още информация има достатъчно форуми с хора, които ще ти помогнат.

=; =; =; =; =; =; =;

TerryStiffler
07-20-2011, 12:12
Според мен нищо ти няма, и ако може да попитам тук зада не създавам нова тема, мене ме пробиха преди около 1 месец и искам да попитам нормално ли е това, че когато си погледна езика отдолу и точно около обецата е бял, една приятелка каза, че и на нея и е било такйа но до 1-2 седмици и е изчезнало, та имате ли идея какво е. Мислих да отида да питам но ме пробиха в София а сега съм на море после на село и чак септември се връщам а тук търсих студио но няма? Благодаря :) :)

stefity
07-20-2011, 13:27
TerryStiffler, и аз го имах това бялото. И то изчезва, спокойно. Няма да се притесняваш. :) Само да предупредя и двете ви - не си играйте много с нея, не я и мърдайте преди да е зараснала добре (което мисля, че ставаше след 6-тия месец) защото дупката се разширява и самата обеца се измества по-напред. Аз бях направила тази грешка и сега доста ясно се вижда къде е била пробита и къде се е изместила. :)

trevomanchety
07-20-2011, 15:13
Моята е малко разширена ;x това ме плашии :shock: