PDA

View Full Version : Правилно ли е?



god94
07-20-2011, 11:20
Здравейте! Имам въпрос, надявам се сериозно да ми отговорите. Темата е в този раздел, защото тук и е мястото ;) Ще разберете защо..

Имам чувства към едно момиче, но то към мен - поне по мои изчисления няма. Близки сме, движим нагоре-надолу заедно, но само това. Аз много пъти съм й казвал, че имам чувства към нея, но тя ми е казвала, че нейните не са като моите. Все тая - не е тук въпроса.

Грешка ли е, ако я заведа на вечеря? Смисъл, просто ние 2та в някакъв хубав и спокоен ресторант. Със сигурност няма да ми откаже, но какво ли ще й покаже това? Че съм отчаян, или че съм сериозен в намеренията си?

Очаквам отговори, както и можете и вие да задавате :)

follyy
07-20-2011, 11:24
Защо не?Няма нищо лошо в това да я поканиш на вечеря,направи го,поговорете си,може да се получи нещо,но и да не се получи нищо не губиш,все пак си опитал. :)

antifashionshit
07-20-2011, 11:25
ако и покажеш, че си точен пич и няма защо да не спи с теб, можеш поне това да намажеш. не се опитвай да я спечелиш, да се бориш за нея и такива неща от сантименталин род. ако искаш да полагаш безмислени за теб усилия, по-добре ела ми сготви нещо, аз поне ще ти бъда благодарен.

onestar
07-20-2011, 11:26
Аз мисля, че това би показало сериозните ти намерения. Също че искаш да прекараш време с нея, защото харесваш присъствието й. Както и желанието ти дя накараш да се почувства добре.

Хубаво си го решил, но къде и смисъла да се хабиш толкова след като тя няма чувства към теб, а на теб очевидно това приятелство не ти нрави особено?

YourFavouriteDrug
07-20-2011, 11:28
не го прави... 'не' значи 'не' :]

antifashionshit
07-20-2011, 11:29
Аз мисля, че това би показало сериозните ти намерения. Също че искаш да прекараш време с нея, защото харесваш присъствието й. Както и желанието ти дя накараш да се почувства добре.
не при всички момичета минава тоя номер.

onestar
07-20-2011, 12:19
^ За к'ъв номер говорим? 'Щото като гледам идеята на автора е точно такава - да покаже гореизброените нещата и един вид да затвърди чувствата си пред нея.

Пък ако имаш предвид, че с една вечеря въпросното момиче няма да му се хвърли в леглото - това е ясно, 'щото и самата вечеря не е с цел секс...

Много по-елементарно е от колкото си го мислиш. Основната идея е момичето да се почувства поласкано, а действията на автора ще постигнат точно това.

scandalousLady
07-20-2011, 13:12
[quote=onestar]Аз мисля, че това би показало сериозните ти намерения. Също че искаш да прекараш време с нея, защото харесваш присъствието й. Както и желанието ти дя накараш да се почувства добре.

sasha_90
07-20-2011, 13:15
Не мисля,че е редно да я водиш на вечеря.Ще си извади извода,че продължаваш да се опитваш да я спечелиш като повече от приятелка.Но понеже тя не иска това-почти сигурно ще ти откаже и може дори да се отдръпне.

antifashionshit
07-20-2011, 13:28
^ За к'ъв номер говорим? 'Щото като гледам идеята на автора е точно такава - да покаже гореизброените нещата и един вид да затвърди чувствата си пред нея.

Пък ако имаш предвид, че с една вечеря въпросното момиче няма да му се хвърли в леглото - това е ясно, 'щото и самата вечеря не е с цел секс...

Много по-елементарно е от колкото си го мислиш. Основната идея е момичето да се почувства поласкано, а действията на автора ще постигнат точно това.
таа.. исках да кажа, че явно при тая мацка това с доказването на чувствата не е печеливша тактика. нали и е казвал много пъти, че я харесва? не знам дали като я поласкае, ще постигне нещо повече от това да я постави в неудобната позиция, в която се намираш, когато не харесваш някого, а той се опитва да те 'спечели'.

може да се пробва да се налазят, ама без да се надява на някакви чувства от нейна страна. ако го устройва де.

alice13
07-20-2011, 20:02
добра идея;п няя да сгафиш ;п

god94
07-20-2011, 22:53
To, че няма да се получи връзка е ясно - въпроса е, че засега реално никога не съм и ПОКАЗАЛ за чувствата си, защото тя имаше приятел допреди месец време. Може би с 1 вечеря ще и покажа най-накрая. Сигурно си вика "Пф, тоя па..луд ли е, само приказва" .. Не знам.. :)

Violenza
07-21-2011, 05:11
но какво ли ще й покаже това? Че съм отчаян, или че съм сериозен в намеренията си?

Че си нагъл. Ясно ти е показала, даже казала, че няма такива чувства към теб, недей да продължаваш да настояваш, защото е много възможно да си развалите добрите отношения.

anonymous708973
07-21-2011, 05:46
На мен би ми станало неудобно.

Поне ако я водиш, недей на ресторант, а на пица - Верди, Кастело и прочее.

Josefinne
07-21-2011, 06:21
Еми, щом искаш и ситуацията ти е ясна, че от това по-влюбена в теб няма да стане - води я.