PDA

View Full Version : Сутрешна хрема + кихане.



cameronn
07-20-2011, 11:53
От известно време насам всяка сутрин щом се събудя имам хрема ( за няколко часа) , 3-4 пъти кихам. Това се повтаря всяка сутрин. Няколко часа след сън всичко изчезва.


Някой да има подобни проблеми?

lamer4e7o
07-21-2011, 12:21
Ха, познато чувство, което ме мъчеше преди и мен.

На мен ми намериха алергия отдавна. Върви най-добре на лекар, защото мисля че тук няма как да ти помогнем. Аз имам подобна алергия и дори от една седмица насам отново и аз кихам така сутрин, но преди беше гадно… Поне по 20 пъти кихах.

VampireGirl95
07-21-2011, 12:29
Алергия или си болна !

SeXyMaCka
07-21-2011, 15:14
И аз съм така понякога ( даже и в момента ) при мен и късно вечер преди да легна също се е случвало. В моя случай е алергия, но при теб не знам.
Помага ми Спрей за нос с морска вода Мукоплант ( не правя реклама, просто казвам какво могло да помогне на момичето ) към 5 лева някъде е цената му ( поне в един сайт така пишеше ).

lamer4e7o
07-21-2011, 15:20
Най-добре върви на лекар както те посъветвах, той най-добре ще прецени какво ти има. :)

cameronn
07-22-2011, 10:10
И аз така предполагам , че е алергия от нещо. Да , естествено , че ще се ходи на лекар . Исках да чуя различни мнения и съвети по въпроса. :)

marin4itu
07-22-2011, 12:08
Сенна хрема. Алергия е. Аз го имам от малка. Винаги когато се събудя от сън, независимо дали сутрин или от следобеден сън, кихам като побъркана и се разкарвам по 2 часа със салфетките, за да си духам носа.

ahtimira
07-22-2011, 20:39
Сенна хрема. Алергия е. Аз го имам от малка. Винаги когато се събудя от сън, независимо дали сутрин или от следобеден сън, кихам като побъркана и се разкарвам по 2 часа със салфетките, за да си духам носа.

Абсолютно същата работата и при мен :o Само дето и аз не знам от какво е като аторката на темата :D

cameronn
07-23-2011, 09:52
Добре , но за това нещо няма ли лечение? Четох , че няма точно определено лекарство за това , но от своя страна води до усложнения.

Цитат: ''Това може да предизвика конюктивити, възпаления, хроничен синузит, бронхити и астми, тъй като секрета се разпространява и в долните дихателни пътища."

lamer4e7o
07-23-2011, 09:54
Отиди на лекар, той ще ти каже от какво си алергична, ако наистина си… И зависи от алергията. Моята се оказа доста сложна.

ThomasCook
07-27-2011, 05:22
Аз понеже нямам алергия си знам, че като кихна 5 пъти последователно или в рамките на 1 ден ще се разболявам и взимам Умкалор превантивно. Поне не е няква химия, а си е растителен продукт, все едно съм изпил един чай, ама по-мощен :D и обикновено се пресичам и не се стига до усложнения.
За Мукопланта и аз съм го ползвал, съгласен съм, че е наистина много ефикасен, дори ако не се лъжа имат вариант специално против алергии.