PDA

View Full Version : Здравейте



peaceandlove
07-20-2011, 12:39
здравейте, не знам дали темата е за тука,но реших да пиша пък каквото ще да става та по темата..
Аз съм на 14 години и сега заварших 7 клас и всички момичета носят сутиени макар да нямат нищо, а аз имам ,проблема е че нз как да кажя на мама че искам да си взема сутиен..

Местя темата в Козметика и диети
ShtrudeL

cvetitoyoy
07-20-2011, 14:04
Много ми е странно като започнете с тези въпроси: как да кажа на мама или на тате. Не са ми те най-близките ви хора ??- и дори да не са не вярвам че майка ти ще ти се скара, разсърди или нещо подобно ако просто и кажеш че искаш да носиш сутиен. Ако толкова се притесняваш я попитай от колко време носи тя или и обясни че всички на твоята възраст носят , или и кажи че просто не се чувстваш комфортно така ... :)

MegiBoOm
07-20-2011, 14:07
С устата си може би?

Просто отиваш при нея и й казваш: Мамо дали ще е удобно да те помоля да отидем да си избера сутиен и готово?

Айде успех! :)

Rebirthing
07-20-2011, 14:21
А защо не отидеш сама да си избереш ?!
За Бога да не сте вързани с каиш за родителите си, че за всяко нещо питате мама и тате.
Тялото си е твое в крайна сметка.

iiordanova
07-20-2011, 14:25
Ако имаш пари си купи сама.
Ако държиш да си с майка си просто я помоли да ти купи. Не е толкова сложно.

Bonbonenata
07-20-2011, 14:40
Майка ти вероятно отдавна го е забелязала, така че говори спокойно с нея.

eminemfenka
07-20-2011, 14:41
Аз моя го сложих в 4 клас :lol:
Беше доста некомфортно, но нямаше как трябваше да сложа.. :D
Питах мама дали може, тя каза да и ако искам мога и сама да си купя,защото до нас беше магазина за бельо а продавачката й беше приятелка. :lol:

-

Ама ти вече си голяма? 14 години не са за подценяване! Отиваш в магазин за бельо преценяваш на око размера или в нета има обяснения там за размера и си зимаш .. :Даже щом приятелките ти носят, зимаш една от тях и айде на шопинг за бельо shock: :D Успех ! :grin:

SmAllViILee
07-20-2011, 14:56
стига бе човек :shock: след 4 години ставаш пълнолетна а те е срам да говориш с майка си за тези неща ... пък и те и те едни неща .. много срамни няма що :o