PDA

View Full Version : Връзка от разстяние



justgirl19
07-20-2011, 13:07
Според вас може ли да просъществува такава връзка от разстояние ? Аз лично мисля,че може ако чувствата са наистина истински,дори разстоянието би накарало чувствата да станат още по-силни,но разбира се ако са истински. И все пак искам да попитам за вашето мнение :)

DeviL_AsS
07-20-2011, 13:09
Зависи от хората.
Аз имах такава връзка,която продължи година и 10 месеца,така че да възможно е.

sasha_90
07-20-2011, 13:09
Аз не вярвам в такава връзка,ако изобщо може да се нарече така.

antifashionshit
07-20-2011, 13:23
пародия на пълноценни отношения, така бих го нарекъл.

nepowtorima
07-20-2011, 13:25
Тези връзки са опрени на много вяра в човека до теб. Ревността просто трябва да се загърби. Връзките от разстояние - могат да просъществуват и който не е обичал и имал такава връзка не вярваш в това. Всичко е опряно на това - когато видиш любимия човек през интервал от дълго/кратко време - момента в който го прегърнеш/целунеш. Всяка секунда е важна за теб.. дори и да знаеш, че скоро ще свърши. Просто всичко е до нагласата. Който вярва, че не може да издържи по-добре да не започва такава връзка!

SisiStrange
07-20-2011, 13:28
пародия на пълноценни отношения, така бих го нарекъл.
И мазохизъм.

scandalousLady
07-20-2011, 13:41
Имала съм такава връзка,но зависи от хората.

Rebirthing
07-20-2011, 14:34
Може да просъществува, но не дълго.

TheBeliever
07-20-2011, 14:53
Може да просъществува, но не дълго.

И само с ясни и конкретни намерения за елиминиране на разстоянието в най-скоро време. В противен случай е обречена.

Josefinne
07-20-2011, 14:57
Не мисля. Може да сте разделени за някакъв период. Но тоя период трябва да бъде определен и в един момент да свърши. Иначе просто единия да си живее в София, другия във Варна/ Германия/ Англия и т.н. - не. Освен това не мисля, че това подсилва връзката по някакъв начин. Когато са разделени хората, усещат колко си липсват и до един момент реално могат да оценят какво имат. След този момент обаче преодоляват липсата си и в един момент просто се "преживяват" един друг.

marin4itu
07-20-2011, 18:16
Аз имам връзка от разстояние и след около месец ще живея с приятеля ми. До момента сме заедно от година и 3 месеца, да, малко е, но само ние си знаем какво ни е било. Във всеки удобен момент по влаковете, всеки почивен ден гледаш да прекараш с любимия човек. Откакто съм с него е едно постоянно пресмятане на дните. А когато го прегърна посрещайки го или слизайки от влака, краката ми омекват. Цениш всяка секунда, всяка целувка, всяка прегръдка. Ние живеем заедно и то самото начало, при нас го нямаше това излизане по кафета, за да можем да се видим. Ние излизаме, но се прибираме заедно. Както сме били по половин месец заедно, така и сме се виждали за по 1 вечер на седмица. И колкото и да ни се спи, не сме спали, за да сме заедно. Щастлива съм с него, щастлива съм, че не сме някакви слабохарактерни хора и издържаме и вече сме съвсем на финала и нямам търпение дам заживея окончателно с него.

Малко се отплеснах, но човек, който не е изпитвал такива чувства, не трябва да има мнение за връзките от разстояние. Защото срещнеш ли човека, с когото се чувстваш добре, няма значение от къде е.

marti93
07-20-2011, 18:36
не,не може !не се залъгвай ,или ще има изневяра,или голяма ревност ,която ще доведе връзката до своя край !

Hilary_
07-20-2011, 18:51
пхаха .. да уе и аз като не го бях изпитвала говорех като всички ви!
Докато не го изпитате НЕ знаете какво е .. ;)

МОЖЕ да съществува!
.. но лично аз го приемам по - скоро като временно положение! (:

alice13
07-20-2011, 19:33
може... но едвали ще има хепи енд

Priceless
07-20-2011, 20:49
marin4itu по-съгласна не мога да бъда.

Евала на теб и на приятеля ти.

Adda
07-20-2011, 20:52
Въобще не се замисляйте да имате чувства към някой, кото не живее във вашия град, освен ако нямате възможността възможно най скоро да заживеете заедно! Забравете за връзките от растояние!!!

justgirl19
07-20-2011, 21:11
Аз имам връзка от разстояние и след около месец ще живея с приятеля ми. До момента сме заедно от година и 3 месеца, да, малко е, но само ние си знаем какво ни е било. Във всеки удобен момент по влаковете, всеки почивен ден гледаш да прекараш с любимия човек. Откакто съм с него е едно постоянно пресмятане на дните. А когато го прегърна посрещайки го или слизайки от влака, краката ми омекват. Цениш всяка секунда, всяка целувка, всяка прегръдка. Ние живеем заедно и то самото начало, при нас го нямаше това излизане по кафета, за да можем да се видим. Ние излизаме, но се прибираме заедно. Както сме били по половин месец заедно, така и сме се виждали за по 1 вечер на седмица. И колкото и да ни се спи, не сме спали, за да сме заедно. Щастлива съм с него, щастлива съм, че не сме някакви слабохарактерни хора и издържаме и вече сме съвсем на финала и нямам търпение дам заживея окончателно с него.

Малко се отплеснах, но човек, който не е изпитвал такива чувства, не трябва да има мнение за връзките от разстояние. Защото срещнеш ли човека, с когото се чувстваш добре, няма значение от къде е.

в момента и аз имам такава връзка и разбирам всичко което казваш,защото само ние си знаем през какви неща сме минали .. толкова ужасни неща са се случвали,можех да го загубя завинаги .. и като казвам завинаги не говоря заради изневяра или разни такива , ами щях да го загубя в буквалния смисъл. Така,че само тези,който имат такава връзка могат да разберат всичко,което казваш :)

monika8
07-20-2011, 21:38
ако преди това сте били заедно достатачно време и замине за определено време може и да се получи,но това се случва мн рядко.според мен телефонните вразки не са за маладите хора.все пак докато си млад трябва да трупаш преживявания а не да стоиш и да чакаш да ти се обади някой.

justgirl19
07-20-2011, 22:03
Въобще не се замисляйте да имате чувства към някой, кото не живее във вашия град, освен ако нямате възможността възможно най скоро да заживеете заедно! Забравете за връзките от растояние!!!

Въобще не се замисляйте да имате чувства към някой, кото не живее във вашия град.

Не мислиш ли,че това,което каза малко няма смисъл. Не можеш да забраниш на сърцето си към кого да изпитва чувства и към кого не,то просто се случва ... да и на мен ми казаха,по-добре не се влюбвай в мен, но аз казах,че не зависи от мен и наистина е така. Това е любов,а тя не пита :)[/b]

spopi
07-20-2011, 22:33
Приятелят ми се познава ме от 1 година и сме заедно от 5 месеца какво да кажа невъзможни неща няма! От разстояние но за него трябва много усилия! :)

BloodRunsCold
07-21-2011, 06:22
Против връзките от разстояние съм, но точно сега имам именно такава. Не можеш да контролираш чувствата си...

GrippingBosh
07-21-2011, 13:36
Може да съществува ,но аз не одобрявам тези връзки.Ти не можеш да опознаеш човека до себе си ,за тази цел трябва да се виждате ,да прекарвате време заедно ,да се опознавате ,така как ще стане....когато си влюбен или много харесваш някого ,искаш да си постоянно с него ,но обективно обстоятелствата няма да го позволяват ,защо хората да се мъчат :)

marin4itu
07-21-2011, 15:34
Може да съществува ,но аз не одобрявам тези връзки.Ти не можеш да опознаеш човека до себе си ,за тази цел трябва да се виждате ,да прекарвате време заедно ,да се опознавате ,така как ще стане....когато си влюбен или много харесваш някого ,искаш да си постоянно с него ,но обективно обстоятелствата няма да го позволяват ,защо хората да се мъчат :)

Глупости! В момента човекът, който познава приятеля ми по-добре от мен, е майка му. Човекът, който разбира какво мисля само от погледа ми, е приятелят ми. Връзката от разстояние не означава една двойка да се вижда на 3 месеца един път. Аз с приятеля ми съм се виждала всяка седмица, прекарвали сме и по половин месец заедно. Така че не говорете заучени наизуст фрази.

Пак казвам, само хора изпитали такава любов могат да разберат.

elizabethg
07-21-2011, 15:45
Аз не вярвам в такава връзка,ако изобщо може да се нарече така.

+1

peace95
07-21-2011, 18:14
Ако времето , в което на се виждате е повече от месец е чисто губене на време.

Все пак хубаво е , че има и изключения , както при marin4itu - и ти си права , но не се виждате чак чак толкова рядко , а и знаеш , че скоро ще заживеете заедно , което значи , че връзката ви има бъдеще , а не при всички е така.

marin4itu
07-22-2011, 06:16
Защото не всички го искат. Не казвам, че не може да се разпадне такава връзка, че то дори и тези от един град пак се разпадат. Но всички си казват от разстоянието е. А не от нещо друго. И това общо отсичане малко дразни такива хора като мен.

BloodRunsCold
07-22-2011, 06:20
Защото не всички го искат. Не казвам, че не може да се разпадне такава връзка, че то дори и тези от един град пак се разпадат. Но всички си казват от разстоянието е. А не от нещо друго. И това общо отсичане малко дразни такива хора като мен.

Всъщност си права, но когато си започнал връзка 1 седмица преди да се разделите за дългго без да се виждате??? Тогава вече може разстоянието да повлияе. Това е мнението ми. И както каза... и двамата трябва да са много силни, за да продължат.

talche
07-22-2011, 07:09
Много трудно може да съществува такава връзка, аз съм против

asukas
07-22-2011, 08:24
Ам, това е много специфична връзка. Проблема е, че е зависеща основно от обстоятелства - т.е. разстояние, разходи за път(ако е по-далече). Досега съм имала две такива и то сериозни. Първата бе на 140 км, а втората на 1400км. хД Но хубавото е, че така чувствата се поставят на едно стабилно изпитание. Тоест трябва наистина да обичаш партньора ти, защото, повярвайте, трудно е.

IseeDEADbodies
07-22-2011, 08:37
Може !! Зависи до къде е готов да стигне човек за любовта.

Oblache
07-22-2011, 09:48
Според мен може да просъществува, но за кратко. Не ми се вярва да издържи 3 години примерно. Мое мнение :)