PDA

View Full Version : чувствам се пълна............



adichka3
07-20-2011, 13:28
Мии, аз не съм ДЕБЕЛА (никой не ми го казва или намеква и тн).. просто съм отпусната така да кажа .. искам да се стегна и дори малко да отслабна защото сега ще съм 8 клас (с нови ученици-както се подразбира) .. давайте съвети.

Ако сте като мен или сте били и вече не сте .. кажете как става .. споделете. Знам, че това се постига с тренировки, но кажете някои, които наистина има смисъл да ги правя-ДЕЙСТВАТ. Благодаря предварително Smile

И не ме критикувайте, просто не знам какво да правя ;х

lamer4e7o
07-20-2011, 19:10
Дай една снимчица и ще ти кажем дали си пълна. Много мразя някои момчета/момичета да кажат на някое момиче, че е дебела, когато тя не е, а е просто пълничка, което лично мене ме радва. Не обичам слабите момичета, но това е друга тема. Пусни някоя своя снимка, ако може, за да преценим. Иначе най-лесно е с бягане. Отиваш на стадиона и бягаш.

adichka3
07-20-2011, 19:15
Дай една снимчица и ще ти кажем дали си пълна. Много мразя някои момчета/момичета да кажат на някое момиче, че е дебела, когато тя не е, а е просто пълничка, което лично мене ме радва. Не обичам слабите момичета, но това е друга тема. Пусни някоя своя снимка, ако може, за да преценим. Иначе най-лесно е с бягане. Отиваш на стадиона и бягаш.

не знам как се пуска снимка :Д

lamer4e7o
07-20-2011, 19:18
Влез в сайта prikachi.com, качи я, копирай директния линк към снимката и го сложи тук. :)

adichka3
07-20-2011, 19:27
Влез в сайта prikachi.com, качи я, копирай директния линк към снимката и го сложи тук. :)


http://prikachi.com/images/905/3593905X.jpg в краката съм дебела ;х ;д

lamer4e7o
07-20-2011, 19:28
Оле, прекрасна си! Само това мога да ти кажа. Краката ти са хубави, нищо им няма. Ако имаш някоя снимка, в която ти се вижда цялото тяло, ще бъде още по-добре да я пуснеш. Според мен си екстра. :oops:

adichka3
07-20-2011, 19:32
Оле, прекрасна си! Само това мога да ти кажа. Краката ти са хубави, нищо им няма. Ако имаш някоя снимка, в която ти се вижда цялото тяло, ще бъде още по-добре да я пуснеш. Според мен си екстра. :oops:


са не ми се търси ;д .. ама аз не се харесвам ддз ;х ;д .. мерси иначе ;п

lamer4e7o
07-20-2011, 19:35
Важното е другите да те харесват, не ти да се харесваш. :oops:

Според мен тялото ти е добре, не знам за другите.

adichka3
07-20-2011, 19:36
Важното е другите да те харесват, не ти да се харесваш. :oops:

Според мен тялото ти е добре, не знам за другите.

искамм да е перфектно не да е добре ;с :Д .. утре ще пробвам да тичам ;д

lamer4e7o
07-20-2011, 19:39
Нали знаеш, че всеки мъж си има предпочитания? За едни ще си пълна, за други слаба и т.н. По-добре краката да са ти такива, отколкото да са като клечки, въпреки че краката ти са перфектни в момента. Както казах по-горе, много мразя слабите момичета, които приличат на клечки.

adichka3
07-20-2011, 19:46
Нали знаеш, че всеки мъж си има предпочитания? За едни ще си пълна, за други слаба и т.н. По-добре краката да са ти такива, отколкото да са като клечки, въпреки че краката ти са перфектни в момента. Както казах по-горе, много мразя слабите момичета, които приличат на клечки.


дамм така е ;п

lamer4e7o
07-20-2011, 19:51
Тогава не се притеснявай за тялото си. :P

adichka3
07-20-2011, 19:54
ще се опитам :Д

gab4ooo
07-20-2011, 21:13
аа аз кво да кажа като аз не мога да свалям кила . смисъл набита съм и няма как да свалям и да искам . спокни се както казаха тичането е най - добро и най - добре сутрин ама тва вече от теб зависи ;)

Rolezzz
07-21-2011, 04:37
WTF?! Знаеш ли колко момичета си мечтаят да имат тяло като твоето?!?! Май не...

в краката съм дебела ;х ;д
Не съм баш съгласен. Да не мислиш, че е по-добре да си като скелет в краката?...

MlqkoSkakao
07-21-2011, 05:30
Мацка, от снимката, която си постнала, изобщо не изглежда да си 'пълна' както казваш :) Имаш супер тяло и както някой каза по-горе, много момичета убиват за такова :-D А ако искаш да се стегнеш - тичане, плуване и каране на колело според мен са най-ефективното.