PDA

View Full Version : Как да оправя тялото си,помощ малко :) ?



uniquenessx
07-20-2011, 14:49
Здравейте.На 15 съм.Не съм много здрав ( не съм дебел ) ,но просто не съм здрав и също така съм нисък.Относно момичетата.Винаги ме харесват,характер всичко,но просто не се връзва,защото просто съм нисък..Също така имам коремЧе.Не обичам да ходя по плажове или да се събличам на морето заради това .Аз попринцип нося по широки фланелки и заради това ме мислят за слабичък ,но аз не съм толкова..За това искам някакви съвети как да се стегна и да стана по висок,много ама много ще съм благодарен.И да ми кажете по конкретни неща,не нещо от сорта запиши се на спорт..Щото аз много искам да тренирам някакво бойно изкуство,но съм от малък град и тук няма АБСОЛЮТНО никакво..Иначе исках бокс или нещо такова,но предполагам няма как.Имаше един от моето училище,който беше като мен горе долу и явно едно лято е решил да се стегне за училището,обаче като дойде беше някакъв супер огромен и изглеждаше супер ама супер зле

..Примерно Джейсън Стейтъм ,Том Круз,Даниел Крейг и т.н са си здрави ,но не са някакви огромни.Не знам изобщо дали ме разбрахте.На кратко искам да се стегна,да стана здрав и да стана малко по- висок , за няколко месеца,тоест докат почнем училище.

Искам да поясня за спортовете..

Значи плуване - мразя го.Знам ще ми кажете ,че е чудесен спорт,да супер е,но аз просто го мразя,освен това ми е много гадно докато съм във вода,просто не се чувствам комфортно..

Тренирам тенис на маса доста често,но от това едва ли мога да отслабна кой знае колко..

Относно Волейбол и Баскетбол ,които вероятно ще ми препоръчате за височината , ами не съм ги играл никога ,просто щото играя тенис и футбол и не познавам никой ,който да играе редовно,така че едва ли ще мога да се събирам с приятели да го играя..


Нов съм във форума и не следя тоя раздел,така че много се извинявам,ако се повтарям с още 1409138 теми,но ще е чудесно ако ми отговорите.Отворен съм за абсолютно всякакви предложения,защото мисля,че разбирате повече от мен.

DownloadVirus
07-20-2011, 14:53
Първо няма да станеш по-висок от спорта,особенно пък за месец и половина - два докато почне даскалото :D

Не знам с какво разполагате в твоят малък град,ама фитнес залата за 20 кинта ще си имаш и треньор,дето да му зададеш тези въпроси и да получиш и по-конкретни отговори,като ти гледа и структарата на тялото и тн.

ArrowsOfDeath
07-20-2011, 14:56
В моя фитнес няма инструктор ахахаха :lol:

uniquenessx
07-20-2011, 14:57
И в моя няма..

DownloadVirus
07-20-2011, 15:01
Опиши тогава как се храниш в момента и как тренираш..

uniquenessx
07-20-2011, 15:10
В момента не тренирам ,просто ходя да поиграя тенис,футбол .. като ме викнат..Какво ям..Еми ям каквото ми падне като цяло..Сладко,хляб .. няма значение..като съм гладен и всички са на работа си правя един сандвич и това е..Не спазвам нищо.Аз нищо не съм предприел,за това сега питам,да знам как да почна,защото предполагам,че вие трябва да знаете,аз така няма кого да питам.

DownloadVirus
07-20-2011, 15:14
Първо въпросът е дали имаш мерак примерно да си готвиш сам и тн.. Иии... Дали имаш финансова възможност .. Първото,което ще трябва да си промениш режима на хранене,второто или на фитнес зала да ходиш или ако искаш САМО да отслабнеш тичай,играя там футбол,ама то си трябва минуним 3-4 пъти в седмицата и то доста,не за по 20-30 минути..

Храната ти трябва да е богата на мазнини и протеини и бедна на въглехидрати,ако мислиш да напредваш и в самият спорт (тоест не само да отслабнеш) в момента почваш да учиш :)

DA0Trooper
07-20-2011, 15:28
а аз само да ти поясня изобщо не е здрав!+тва актьорите ,за да са нацепени вземат как да кажа "не толкова легални работи" . Отделно- що всички сте се вманиачили в тва "искам да съм здрав и да съм жилка и т.н" не искам да съм огромен и т.н??? Първо никога ма АБСОЛЮТНО никога неможеш да станеш Маркус Рул, Том ПЛатц, Рони колман и да не изброявам! Ква е тая мания да сте здрави скелети незнам. Тва че си 10кг по-тежък от някой не означава ,че непременно той изглежда по-добре. Изясни си какво искаш па тогава пак ела!

uniquenessx
07-20-2011, 15:30
Ся какво..Ти си пълен и трябва да си изливаш комплексите тук.Да искам да заякна и да стана здрав.Не съм те питал дали ти харесва или не.

DA0Trooper
07-20-2011, 15:37
Ся какво..Ти си пълен и трябва да си изливаш комплексите тук.Да искам да заякна и да стана здрав.Не съм те питал дали ти харесва или не.
хах говньо, с такова отношение ще чакаш да ти помогна! Аре бягай! :lol: Аман от такива заякващи комплексари като тебе! Не за твое сведение не съм дебел!

uniquenessx
07-20-2011, 15:39
Не искам мнението ти,а на хора,който искат да помогнат малко или много,не да ми говорят глупости..Стига си ми спамил в темата.

musicinmyveins
07-20-2011, 18:18
Не искам мнението ти,а на хора,който искат да помогнат малко или много,не да ми говорят глупости..Стига си ми спамил в темата. Ми той ти намекна,че ако искаш да си хилка с плочки няма смисъл.Нито да пишеш тука,нито да искаш съвети,нито пък да очакваш някакъв ефект,защото момченца с ръка 25 и плочки както 100тици пъти тук е говорено са смешни.Отиваш в зала качваш маса следователно и мазнини пък после чистиш да си релефен.Но за месец и половина нищо.Ефекти най-рано 6 месеца след почването на сериозни тренировки и що годе правилно хранене (под що годе имам предвит да набавяш необходимото и да избягваш вредното без да се спазва абсулютно стриктен от-до режим)...Но преди да скачаш и да АГРЕСИРАШ (както каза един трезвеник) земи си седни на задника почети малко в нета,а не чакай да ти се смила информацията.

redbul2
07-20-2011, 18:26
земи си седни на задника почети малко в нета,а не чакай да ти се смила информацията.

да,така ще е най-добре :)

TodorMarkov
07-20-2011, 18:27
Човека е прав да не забравяме Trooper-a и Virusa как ме посрещнаха мене...Я се успокойте малко,всеки си има определени цели,спреда да си налагате мнението върху хората!Относно за тренирането по-добре плати на някой фитнес инструктор да ти разясни основните неща,вместо да си губиш времето напразно.

loveca777
07-20-2011, 18:39
Що го нападате всички човека? Той иска да свали килограми! Това е темата! Не я оспамвайте ! Само го карате да си прави лоши изводи за потребителите от раздела на форума...

Та според мен е добре първо да си отслабне малко,че после да гради мускулна маса. Да избере на лостове ли или на фитнес иска да ходи. И не всички хора са спортисти и им се тренира във фитнеса! Разберете го това! Въпрос на психика и характер..
И ще видите ,че автора на темата след години съм убеден ,че ще изгради по-хубаво тяло и от вашето! И няма да се срамува да ходи на басейн да плува,а обратното...

DA0Trooper
07-20-2011, 19:00
Що го нападате всички човека? Той иска да свали килограми! Това е темата! Не я оспамвайте ! Само го карате да си прави лоши изводи за потребителите от раздела на форума...

Та според мен е добре първо да си отслабне малко,че после да гради мускулна маса. Да избере на лостове ли или на фитнес иска да ходи. И не всички хора са спортисти и им се тренира във фитнеса! Разберете го това! Въпрос на психика и характер..
И ще видите ,че автора на темата след години съм убеден ,че ще изгради по-хубаво тяло и от вашето! И няма да се срамува да ходи на басейн да плува,а обратното...
А според мене е по-добре да престанеш да пишеш, да вземеш да почетеш малко! Белким ти се изясни работата! Първо се качва младеж щото повече мускул гори повече мазнина. Do u feel me? И що всички пукате дюнери , а хората в залата един бонбон не си позволяват, а се сещате като дойде средата на юли ,че ще ходите на плаж?

musicinmyveins
07-20-2011, 19:13
Първо към ловеца... :D :D :D Това е акция наглите 2.Яко го нападаме особено с това,че му се обясни как не може да е рони колман както и,че за онея тела "по телевизора" не е много чиста работа.Ебати издевателството направо го изядохме.И другото коет е интересно смятай щом нямат спортни зали в града къде ше намери площадка с успоредка лостове стълби и всички уреди ,с които предполагам си запознат.
И към @DA0Trooper не се хаби то колкото и да обясняваш то ловеца ги знае по-добре от всички в раздела въпреки,че не тренира в зала пак е най-запознат.Темата се изчерпи ми се струва?

DownloadVirus
07-20-2011, 19:17
Човека е прав да не забравяме Trooper-a и Virusa как ме посрещнаха мене...Я се успокойте малко,всеки си има определени цели,спреда да си налагате мнението върху хората!Относно за тренирането по-добре плати на някой фитнес инструктор да ти разясни основните неща,вместо да си губиш времето напразно.

Е кво съм казал на автора пък ся :o

DA0Trooper
07-20-2011, 19:19
И към @DA0Trooper не се хаби то колкото и да обясняваш то ловеца ги знае по-добре от всички в раздела въпреки,че не тренира в зала пак е най-запознат.Темата се изчерпи ми се струва?
Има деца/хора ,четат тука. Някой може да остане заради него с грешно впечатлените :) Трябва да се изясняват тея работи (както казваше един лектор) щото стават огромни грешки!

UNITED2
07-20-2011, 20:08
Тичай,тичай и пак тичай !
Само това ще те спаси,а с времето ще откриеш,че си пристрастен и имаш нужда да излезеш да тичаш слушайки музика,действа супер успокояващо а да не говорим колко килограми се свалят от него :grin:
Смятай на 26 март започнах да тичам ( и да се храня здравословно,прочети за НВД) тогава бях 92КГ а сега съм 77 вече :shock: Лице,тяло всичко се променя а ако тренираш мускулите докато отслабваш няма да ти увисне кожата :grin:
Тичай яж пилешко и много яйца (Благодаря ви момчета от раздела тук,послушах съветите ви и съм повече от доволен :) ) млечни продукти... спри хляба и т'ва е :lol:

loveca777
07-20-2011, 20:10
Бе вие не се чувате как се нахвърляте като гладни вълци срещу беззащитно теле...
Вместо да му обясните по нормален начин и тон, че трябва да тренира... вие тръгвате да се драчите...

loveca777
07-20-2011, 20:11
Първо към ловеца... :D :D :D Това е акция наглите 2.Яко го нападаме особено с това,че му се обясни как не може да е рони колман както и,че за онея тела "по телевизора" не е много чиста работа.Ебати издевателството направо го изядохме.И другото коет е интересно смятай щом нямат спортни зали в града къде ше намери площадка с успоредка лостове стълби и всички уреди ,с които предполагам си запознат.
а въпреки,че не тренира в зала пак е най-запознат.
Тренирам в зала ;)

Fraximus
07-20-2011, 20:37
Знаете ли че в повечето от темите с такъв род 50%(най-малко)от написаните неща са караници :o Така е по-добре така е по-лошо.
Например
няма ли да е по-добре просто да кажете своето мнение и да отговорите на излишните въпроси ма**а му д**ба?????????????????

uniquenessx
07-20-2011, 22:03
Почти нищо не разбрах,освен че се правите на големи разбирачи и че явно тук в този раздел,всички сте супер здрави,а другите са някакви отрепки.Говорите работи,без да ми помагате по някакъв начин,а просто да натяквате ,че вие сте еди какви си .. чудих се дали да пусна темата в друг раздел,но реших тук,понеже помислих,че ще получа най-добър отговор тук,но получих някакви критики от някакви пичове,дето явно са доста здрави и знаят всичко.

Chacho
07-20-2011, 23:53
Първо въпросът е дали имаш мерак примерно да си готвиш сам и тн.. Иии... Дали имаш финансова възможност .. Първото,което ще трябва да си промениш режима на хранене,второто или на фитнес зала да ходиш или ако искаш САМО да отслабнеш тичай,играя там футбол,ама то си трябва минуним 3-4 пъти в седмицата и то доста,не за по 20-30 минути..

Храната ти трябва да е богата на мазнини и протеини и бедна на въглехидрати,ако мислиш да напредваш и в самият спорт (тоест не само да отслабнеш) в момента почваш да учиш :)

Както виждаш ти дават съвети.

А понеже си дал пример с твой приятел, който е станал огромен за едно лято, DA0Trooper ти обясняваше, че и да отидеш да тренираш, няма да се случи с теб за един сезон. Също така, няма ли да е по-добре да направиш още малко мускули и тогава да изгориш мазнините (по-лесно е да се качват килограми и след това да се чистят)?



И все пак, отслабва се с аеробни упражнения: бягане, плуване, тенис, футбол, баскетбол, волейбол, колоездене, и въобще спортове, които натоварват сърцето. Като си поставиш и качествен хранителен режим, (DownloadVirus ти е дал насоки) ще стопиш излишното.



Jason Statham обаче има по-големи мускули отколкото ти се струва и ще ти трябва доста повече от едно лято сериозни тренировки, за да направиш неговото тяло.