PDA

View Full Version : Първа среща



s7ream
07-20-2011, 16:29
Мацки, къде бихте отишли на първа среща с момче? Какво би ви харесало като предложение от негова страна и какво не? Искам да изляза с едно момиче дето отскоро живее в махалата и да се опознаем, страшно ме кефи момето. Тя се съгласи при предложението ми за среща като и писах във Фейса, но в последно време постоянно ми излиза с версий от рода на "недоспала съм" , и т.н. - 2 седмици станаха... ше откача деа ...
Та, предложих и просто да я взема от тях с колата , да се повозим привечер на хлад , да седнем на по сладолед в парка.. дали аз не съм достатъчно убедителен или пък нея просто я е страх от първа среща .. драснете некво мнение знам ли :P аз съм на 20, тя е на 17 ;)

marti93
07-20-2011, 18:24
Еми може да е нямала интимни контакти с мъже ,да я е срам или да се притеснява ...,може и наистина да е заета.Убеди я ,че си сериозно момче,че нямаш др намерения освен да хапнете сладолед и да се опознаете

alice13
07-20-2011, 19:38
притеснява се.. ама по скоро излезте пеша. Смис в колата не е мноу комфортно ;п съгласна съм и с предишното мнение ;п

monika8
07-20-2011, 21:53
не ходете да ядете сладолет в парке.заведи я на кафе,на кино в мола или пък на дискотека хахах

antifashionshit
07-21-2011, 06:46
остави я малко тя да те потърси. ако не те - ясна работата.

DevilWish
07-21-2011, 07:55
Мен пък една обиколка с колата и сладолед в парка в тая жега както е при вас в Б-я би ми харесало на макс :) ако не идете в някое кафенце, ако играете билярд изиграйте една игра, малко зарибявки а-у .. =) А ако още малко продължава да те върти явно, че не иска ;) Щото притеснението ок , ама толкова време.. ако искаш да излезнеш с някой го правиш просто след време, колкото й да си срамежлив ;)

GrippingBosh
07-21-2011, 13:41
На мен това с колата не би ми се понравило ,звучи ми перверзно ,че и с тоя сладолед :lol: Ако имаше интерес към теб ,досега да е излязла....не ти пречи да опиташ пак.,просто за разходка :) Ако не сте говорили по телефона обади й се ,да ти чуе гласа ,че не е страшен :D

iiordanova
07-21-2011, 13:57
Можете просто да се разходите в някой парк. И да изядете по един сладолед.
Може и на кафе да я заведеш,но не на някое претъпкано,а на по-спокойно и уютно.

SisiStrange
07-21-2011, 14:32
Ох, спрете се с тва кафе. Толкова е банално и толкова не предразполага към разговор. :-o Само се седи на едно място и се гледа в една точка.

В парк си е най-добре за първа среща и твоята идея със сладоледа е чудесна като изключим колата. Вие виждали ли сте се преди на живо или е за пръв път? Може просто да я е шубе да се качи в колата на някого, когото познава само от фейсбук.

Sh@d0w
07-21-2011, 14:57
В парк си е най-добре за първа среща

This.

peace95
07-21-2011, 18:25
И на мен нещо не ми харесва идеята за колата , но впечатли я още малко и пак я кани , веече не сте толкова малки , че да умирате от срам ^^