PDA

View Full Version : Зaщо повечето мъже са станали такива путки ?



anichka12345678
07-20-2011, 16:49
Защо повечето мъже сте такива путки :D ? Защо повечето мъже сте такива ревниви същества ,повече от момичетата :D Защо не може да има само сексуална връзка без да очакваш някой да се влюби :-D ,аз ли се заблуждавам или мъжете стават все по -изнежени ,все по превързани към момичетата :D Като си имате приятелка и вече е забранено да си само приятел с други момичета :D яко терор :D .Повечето мъже са станали и леко като педерасчета :grin: :grin: с оскубани вежди ,обраснати крака , и с походка на педерас :grin:
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

Sh@d0w
07-20-2011, 16:53
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

SisiStrange
07-20-2011, 16:59
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

+1.
Така че ти не се и надявай да си намериш.

SeXyMaCka
07-20-2011, 17:00
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

Има нещо вярно, то от толкос много кифли и курви ... и мъжете се изродиха

anichka12345678
07-20-2011, 17:01
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.зависи какво разбираш ти под истински жени :-D

TheBeliever
07-20-2011, 17:03
Предлагането отговаря на търсенето. Докато кифличките се кефят на обезкосмени опедерастени лигльовци момченцата ще се стремят да изглеждат така, за да са харесвани.

sasha_90
07-20-2011, 17:11
Истински мъж няма да намериш,докато не си промениш мисленето.Спри да се залъгваш!Да,има мъже като тези,които описа,но не всички са такива.Сигурна съм,защото не ми се вярва да познаваш всички мъже на света,че да твърдиш,че били еди-какви си.

Zarity
07-20-2011, 17:12
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

+1.
Така че ти не се и надявай да си намериш.



+++++++

anichka12345678
07-20-2011, 17:22
Предлагането отговаря на търсенето. Докато кифличките се кефят на обезкосмени опедерастени лигльовци момченцата ще се стремят да изглеждат така, за да са харесвани.Има нещо такова докато има кифли ще има и подобия на мъж :D

anichka12345678
07-20-2011, 17:23
Истински мъж няма да намериш,докато не си промениш мисленето.Спри да се залъгваш!Да,има мъже като тези,които описа,но не всички са такива.Сигурна съм,защото не ми се вярва да познаваш всички мъже на света,че да твърдиш,че били еди-какви си.аз не съм казала всички ,а повечето :D

anichka12345678
07-20-2011, 17:24
Защо повечето мъже сте такива п**** :D ? Защо повечето мъже сте такива ревниви същества ,повече от момичетата :D Защо не може да има само сексуална връзка без да очакваш някой да се влюби :-D ,аз ли се заблуждавам или мъжете стават все по -изнежени ,все по превързани към момичетата :D Като си имате приятелка и вече е забранено да си само приятел с други момичета :D яко терор :D .Повечето мъже са станали и леко като педерасчета :grin: :grin: с оскубани вежди ,обраснати крака , и с походка на гей :grin:
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D ти ако не очакваш мъж да не се влюби начи си мноо зле, бтл и аз ги мразя тея дет си скубят веждите и си бръснат рацете и краката :D не мисля ,че аз съм зле ,само защото така мисля :-D

xoxi
07-20-2011, 17:24
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

Най-точният отговор.

Zarity
07-20-2011, 17:28
Авторке,можеш ли да спреш да спамиш и да пишеш само в едно мнение.
Тъпа си,спри да пишеш.

anichka12345678
07-20-2011, 17:32
Авторке,можеш ли да спреш да спамиш и да пишеш само в едно мнение.
Тъпа си,спри да пишеш. ох бе като ти пречи ,не го гледай,аз от скука ти пак веднага прецени каква съм :D

SisiStrange
07-20-2011, 17:36
Авторке,можеш ли да спреш да спамиш и да пишеш само в едно мнение.
Тъпа си,спри да пишеш. ох бе като ти пречи ,не го гледай,аз от скука ти пак веднага прецени каква съм :D
Аз се съгласявам със Zarity.

marti93
07-20-2011, 17:44
вярно си е ,но между тях има и свестни . иии не забравяй ,че обществото т е ние ги правим такива ,а и гледай от + страна на нещата -Който търси,намира :)

Thrombocyte
07-20-2011, 18:10
Не е хубаво да си предубеден, само защото не ти върви със срещуположния пол.

Rolezzz
07-20-2011, 18:42
ЦЪК (http://vbox7.com/play:4b2e0b3f)
Тази песен май е писана за теб ;)

funkey
07-20-2011, 18:45
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени. Обобщено-Няма толкова истински жени за да има толкова "истинки мъже"

Shreya
07-20-2011, 19:32
На мен пък ми е много забавно,когато един човек разсъждава така повърхностно :( Изключено е всички да се поставят под общ знаменател и всички сме наясно с това и е напълно естествено след като човек е наранен да смята мъжете/жените за еднакви.
Това е една вечна борба между половете според мен.Мъжете искат да гъделичкат самочувствието им,а жените искат нежност и любов.Когато обаче я има наистина любовта няма значение мъж или жена си ;) А когато я няма и на клоун да се направиш наистина е без значение.
Мъжете станаха такива,защото и жените са такива или причината просто е в това,че не попадаме на правилните хора и затова внушаваме на и без това крехкото си и ранимо съзнание мисълта,че всички са еднакви.Въпреки всичко има и свестни хора,макар и да не ги виждаме..

alice13
07-20-2011, 19:36
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

Най-точният отговор.[/quote]

^^^^^^

IncendiaSanctus
07-20-2011, 20:00
Е, темата е ясно, че няма за цел да злепостави всички мъже ( надявам се, lol ). Обаче съм склонен да се съглася донякъде. Истинските мъже НАМАЛЯВАТ ( намаляваме ). Ужасно е да си бръснеш ръцете, да ползваш фон дьо тен, да имаш огромни очила и гейски дрешки... Но не съдя само по това. Повечето днешни момчета нямат никакви ценности. Не си държат на думата. Не са верни на нищо. Не знаят какво е чест, а гледат само изгода. Не могат да поемат отговорност. Как такива хора ще стават глави на семейства, или ще преуспяват в живота ? Ами няма...

magita
07-20-2011, 20:40
ЦЪК (http://vbox7.com/play:4b2e0b3f)
Тази песен май е писана за теб ;)

+1

и аз съм съгласна с Sh@d0w

jghgh
07-20-2011, 20:45
Е, темата е ясно, че няма за цел да злепостави всички мъже ( надявам се, lol ). Обаче съм склонен да се съглася донякъде. Истинските мъже НАМАЛЯВАТ ( намаляваме ). Ужасно е да си бръснеш ръцете, да ползваш фон дьо тен, да имаш огромни очила и гейски дрешки... Но не съдя само по това. Повечето днешни момчета нямат никакви ценности. Не си държат на думата. Не са верни на нищо. Не знаят какво е чест, а гледат само изгода. Не могат да поемат отговорност. Как такива хора ще стават глави на семейства, или ще преуспяват в живота ? Ами няма...

Хареса ми това изречение и като цяло поста ти. Браво \:D/

Да, и аз съм против цялостното генерализиране. Авторката да си смени средата и обкръжението и може и да попадне на мъже "по нейния критерий". За всеки случай е несериозно да се твърди, че всички се влюбват много лесно в жените, държат се по еди какъв си начин и т.н.

deadshadow13
07-20-2011, 21:19
скъпа ще се пробвам да ти отговарям точно на въпросите :

1.Защо сме ревниви-
Ревниви сме защото държим на това което притежаваме

2.Защо неможе да имаш сексуална връзка без обвързване-
Такива ги има много ше си напиша телефона даже ако искаш.

3.Оскубани вежди гейски походки обръснати крака-

За веждите поне не съм виждал до сега и слава богу щото ше фърлям камъни по този човек;Гейска походка няма има само в просто то ти и ограничено въображение;Обръснати крака еми момиче това си е лична хигиена и различното мислене при някои мъже просто някои неискат да седат като чубака през тия горещини по 40 градуса има и такива на които не им дреме.

4.Ще си добавя от мене-Отговорих ти на въпросите сега ще ми кажеш ли кога вие жените ще спрете да сте такива д***лни к****и като например постояно да мрънкате постояно да казвате що я заглеждаш що си пишеш с моята фр айде из центъра за обувчици нищо че пазара ще трае цел ден ние сме кукли на кунци като ми скимне казвате еми сорка кусаме ama are frendove да си останем просто мога да изреждам много но няма смисъл

Luidgie
07-20-2011, 22:04
Предлагането отговаря на търсенето. Докато кифличките се кефят на обезкосмени опедерастени лигльовци момченцата ще се стремят да изглеждат така, за да са харесвани.Има нещо такова докато има кифли ще има и подобия на мъж :D

Странно защо, но останах с впечатление, че си една от кифлите. Само фактът, че неможеш да напишеш едно изречение, без смеещи се и акащи иконки, показва за какво иде реч!

cunt
07-20-2011, 22:20
Защо повечето мъже сте такива п**** :D ? Защо повечето мъже сте такива ревниви същества ,повече от момичетата :D Защо не може да има само сексуална връзка без да очакваш някой да се влюби :-D ,аз ли се заблуждавам или мъжете стават все по -изнежени ,все по превързани към момичетата :D Като си имате приятелка и вече е забранено да си само приятел с други момичета :D яко терор :D .Повечето мъже са станали и леко като педерасчета :grin: :grin: с оскубани вежди ,обраснати крака , и с походка на гей :grin:
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D
обръснатите крака задължително ме правят педерас така ли?

step_up_right
07-20-2011, 22:47
абе кога успя да минеш повечето че си толкоз сигурна какви са...и като не ти харесват тия дето си скубят веждите и си махат космите на краката кой подяволите те кара да ги гледаш,това си е техния личен избор,теб някой задължава ли те примерно да се гримираш?!?

Violenza
07-21-2011, 05:05
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

+1.

"-2"
Аз лично познавам мъже, на които се възхищавам искрено, достойни за уважение, а като знам с какви евтини боклуци се занимават... чак не е за вярване.

Аз съм частично съгласна с темата.

anonymous708973
07-21-2011, 05:47
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

+1.
Така че ти не се и надявай да си намериш.

Много ми харесва как хейтвате двамката. Търсите ли си трети? 8-)

SisiStrange
07-21-2011, 05:49
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

+1.
Така че ти не се и надявай да си намериш.

Много ми харесва как хейтвате двамката. Търсите ли си трети? 8-)
Добре дошла. 8-)

BloodRunsCold
07-21-2011, 06:12
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

Няма какво друго повече да кажа.

Josefinne
07-21-2011, 06:13
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

Yesss :razz:

antifashionshit
07-21-2011, 06:33
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

+1.
Така че ти не се и надявай да си намериш.

Много ми харесва как хейтвате двамката. Търсите ли си трети? 8-)
Добре дошла. 8-)
ай си сторим секта.

SisiStrange
07-21-2011, 06:35
ай си сторим секта.
Айде. Но да е тайна и никой да не знае за нея. 8)

antifashionshit
07-21-2011, 06:39
^ ш'горим путьовци на клада 8)

Hilary_
07-21-2011, 07:09
Не знаеш къде да търсиш ..

DevilWish
07-21-2011, 07:49
Демек ти хем искаш само секс без чувства ,хем искаш истински мъж? :) Кой за теб е истинския мъж? Тоя дет е*е и бяга ли? :)) Найс

tonique
07-21-2011, 08:10
Повечето мъже са станали и леко като педерасчета :grin: :grin: с оскубани вежди ,обраснати крака , и с походка на гей :grin:
Ами за бръсненето и веждите какво лошо има - ако държиш да се подържаш или не | тва си е личен избор
:D (поне според мен) не мисля, че някой се бръсне заради противоположният пол :-D :-D
А за походките :-D не знам преди седмици виждах един в мола на около 15 години си помислих, че е обратен - то направо си е направил веждите на момиче облечен в потури и неква мазна прическа :-D
И му се изсмяхме :-D

fenkaaa
07-21-2011, 12:26
За съжаление и моето момче е МНОГО ревниво и против това да излизам с други момчета ( приятели ) :( но винаги взаимно си се слушкаме и накрая стигаме до съгласие :D :-)

xBadxApple
07-21-2011, 12:36
Защото си vulva hypnotica.

Care much?

SomeRandomDude
07-21-2011, 13:50
Истински мъже, а?
За походка и излъчване не знам, но що се отнася до чувствата - изглежда не знаеш какво означава думата "мъж".

Естествена природа на мъжа е да е чувствителен.
Чувствителен обаче може да значи много неща, а не само влюбен. Може да значи гневен, може да значи комплексиран, може да се отнася за страхове, може да се отнася и за чест. Агресията е точно толкова чувство, колкото и любовта. Имаме ги всичките и по много.
Не ги гледай че повечето се правят на хладни и безчувствени. Това обикновено е породено от комплекс, или страх, който сам по себе си е силно чувство.

Това което ти наричаш пед*лско всъщност е едно от най-естествените неща за всеки истински мъж.

Момичета.
Замислете се за всичките неща които момчетата правят, но вие не разбирате. Например биенето, съревноваването, доминирането и други. Просто не ги разбирате, нали?
Обяснението за това е просто - мъжете сме много по-чувствителни по природа от жените. Вие обикновено сте тези които мислят преди да действат и преценяват адекватно ситуацията, нали?
Е, ние пък следваме страстите си.

Има изключения разбира се. Всяко нещо има изключения. Въпреки това повечето мъже сме си такива. Наивно е да се очаква от същества като нас да участват във връзка само за секс, без да възникнат чувства.

SuNsEt
07-21-2011, 15:20
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени. Всички сме ффейк,дали жени ,дали мъже... 8-) Само Кен и Барби са истински :::

SisiStrange
07-21-2011, 16:23
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени. Всички сме ффейк,дали жени ,дали мъже... 8-) Само Кен и Барби са истински :::
Ама Кен е травестит. Няма си пишка. Аз не го харесвам. :-o

peace95
07-21-2011, 18:01
Намират се и готини , и мъжкари , и доста пе*ерасти, и такива , които искат само секс.Може още да не си намерила това , което ти трябва , но може то само да те намери.Света е огромен , хора - всякакви , не слагай всички под общ знаменател.Може би повечето са се изнежили и упедерастичили ;д , но все още има такива , каквито търсиш.И все пак внимавай влюбената във връзка само със секс да не си ти :)

LightningMcQueen
07-22-2011, 20:33
Защо повечето мъже сте такива п**** :D ? Защо повечето мъже сте такива ревниви същества ,повече от момичетата :D Защо не може да има само сексуална връзка без да очакваш някой да се влюби :-D ,аз ли се заблуждавам или мъжете стават все по -изнежени ,все по превързани към момичетата :D Като си имате приятелка и вече е забранено да си само приятел с други момичета :D яко терор :D .Повечето мъже са станали и леко като педерасчета :grin: :grin: с оскубани вежди ,обраснати крака , и с походка на гей :grin:
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

35 градуса на вън, а то със тениска по тялото с дълги ръкави и шалче :D .

Ся идва ерата на чувствата, налазва поколението "индиго". Ту би кънтинюд - стей тюнд фор мор :D .

П.П. Жените сте лесни, все ще се намери некой олдскул за ескейп. Ма мъжете питате ли ги, къде ще си търсят жена под 65 кила след 5 години?

LambOfGod
07-22-2011, 20:36
Ти не се обаждай, щото мъжът в нашия колектив съм аЗ.. :smt079

LightningMcQueen
07-22-2011, 20:45
Ти не се обаждай, щото мъжът в нашия колектив съм аЗ.. :smt079

Оооо мъЖки. Добър вечер :D

Колектива, както добре знаеш е отживяла форма на съжителстване, нищо, че си мъжът там. По важното е кой води кУректива :D

LambOfGod
07-22-2011, 20:47
Ти не се обаждай, щото мъжът в нашия колектив съм аЗ.. :smt079

Оооо мъЖки. Добър вечер :D

Колектива, както добре знаеш е отживяла форма на съжителстване, нищо, че си мъжът там. По важното е кой води кУректива :D

Довечера ти ще ядеш кожения сладолед, така че внимавай с думичките, младши.. :smt070

LightningMcQueen
07-22-2011, 21:05
Овчарю мой. Прибери си кожения 20 сантиментров каиш.
Не забравяй все пак, че си в офтопик и не си си в кофата при офцете и рискуваш безценния си акаунт в тийнпроблем, който на стоковата борса в нюйорк гони теглото ти в злато.
Колко тежиш бтв?

LambOfGod
07-22-2011, 21:13
[00:10:26] тИ: аз решавам кога и какво и кога и как


14 секунди по-късно:

[00:11:12] тИ: от теб зависи

Шизофренията си казва думата.. :(

:lol: :lol:

Не знам колко тежа.. Около 55 тряа да съм...

BeFree
07-22-2011, 21:15
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.
хахаха +1

LightningMcQueen
07-22-2011, 21:48
Не знам колко тежа.. Около 55 тряа да съм...

Тука стана некво много искрено и лично. Ще си помислят хората, че си пишем някъде, че и дори, че се познаваме. А аз нито знам на колко си, нито колко килограма си ...

balu4ka
07-23-2011, 07:56
Между другото,малко ми се додрайфа от тези " :D " или тези " :grin: "емотикони ,които постваш на всяка дума.Нямаш ли си, друга работа?!

gummybear
07-23-2011, 08:22
абе не си мисли ,че всички са такива .. намират се и много готини ;) Зависи от твоето мислене :?

XcwetiX
07-23-2011, 09:05
Това,че ти познаваш такива момчета не означава,че всички са като тях.Моите приятели са адски свестни хора!

lalalal
07-25-2011, 09:36
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

При истинските жени.

ЕВАЛА човек !

Hukuu
07-25-2011, 14:07
Не мога да разбера тъпото ви мислене, значи аз ще си направя веждите по-тънки от приятелката си(образно казано) ще си обръсна, епилирам или там тъпите ви методи за обезкосмяване, краката и ръцете, ще почна да го правя по-често от приятелка ми и в повечето време краката ми ще се по нежни от нейните и ще очаквам да не ми викът П**ал?? WTF?

Когато си по-женствен от дадено момиче е как да ти викат мъж ли?

И не ми говорете това е хигиена.. хигиена е да се изкъпеш/измиеш, не да се изнежиш..

А и идва другия въпрос сега се на по 15-20 години ами на 40? Ще продължавате в тоя дух?

И после що като ходите на море и има някакви чичковци с косми до небето...

Големи сте мъже като сте по-нежни от момичетата ви...
А за обратното да не говорим.. Момичета по мъжествени от момчета... не само в окосмяване ами и като се сетя, че някой от тях държат повече на думата си отколкото 80 и косур % от "мъжете"

GL с изнежването и "хигиените" ви..

physxcore
07-25-2011, 17:27
Защо повечето мъже сте такива п**** :D ? Защо повечето мъже сте такива ревниви същества ,повече от момичетата :D Защо не може да има само сексуална връзка без да очакваш някой да се влюби :-D ,аз ли се заблуждавам или мъжете стават все по -изнежени ,все по превързани към момичетата :D Като си имате приятелка и вече е забранено да си само приятел с други момичета :D яко терор :D .Повечето мъже са станали и леко като педерасчета :grin: :grin: с оскубани вежди ,обраснати крака , и с походка на гей :grin:
Къде отидоха истинските мъже :-D :-D

Дали пък проблема не е, че сте спрели да се оглеждате ... и забелязвате само педеразчетата... тряа да прегледате каде е точно проблема

Taam
07-25-2011, 17:45
Мистерия е за мен защо някои хора НЕ игнорират тази тема...
:-o

Auriss
07-25-2011, 18:13
Не мога да разбера тъпото ви мислене, значи аз ще си направя веждите по-тънки от приятелката си(образно казано) ще си обръсна, епилирам или там тъпите ви методи за обезкосмяване, краката и ръцете, ще почна да го правя по-често от приятелка ми и в повечето време краката ми ще се по нежни от нейните и ще очаквам да не ми викът П**ал?? WTF?

Когато си по-женствен от дадено момиче е как да ти викат мъж ли?

И не ми говорете това е хигиена.. хигиена е да се изкъпеш/измиеш, не да се изнежиш..

А и идва другия въпрос сега се на по 15-20 години ами на 40? Ще продължавате в тоя дух?

И после що като ходите на море и има някакви чичковци с косми до небето...

Големи сте мъже като сте по-нежни от момичетата ви...
А за обратното да не говорим.. Момичета по мъжествени от момчета... не само в окосмяване ами и като се сетя, че някой от тях държат повече на думата си отколкото 80 и косур % от "мъжете"

GL с изнежването и "хигиените" ви..

Първо да уточня ,че нито се епилирам ,нито веждите си скубя (освен косъмчетата по средата ,но тва си е нормално) - това с цел да не ме заклеймиш като 'защитаващ' въпросните ,защото съм сред тях.

По темата - аз пък не мога да разбера откога хората станаха толкова дребнави и жалки ,че да гледат само в чуждата паничка ?
Сериозно ,пич - мислиш ли ,че на някого му е през оная работа дали на теб ти се струва 'женствено' да си епилира краката ? Кво - за някакъв кантар за мъжественост ли се имаш ? Ти ли си адският мъж ? С тва поведение - едва ли ?

Иии бтв - да ,хигиенично е. Аз само с дълъг панталон ходя ,щото не мога да се асимилирам като се погледна с някви парцалки до коленете и да ти кажа - спаряват си тия косми ,и то доста. Не съм ги махал само щото ме мързи ,а и кожата ми й се е*ава майката от някви такива неща.
За тънките веджи вече съм без коментар ,но все пак - кво ме ебе мене чуждият живот ?