PDA

View Full Version : Хотел Green Park - Китен - отзиви



IAmTheRealMe
07-20-2011, 17:17
След около месец заминавам за Китен,в Хотел Грийн Парк.Там ще си празнувам и рожденият ден и се питам дали е хубава обстановката.Какви са стаите?Много ли е далеч от центъра и плажа?Каква е хигиената там?Ако някой е ходил там,моля да опише как си е прекарал. :)

brutaLxxbunny
07-20-2011, 23:53
Не знам стаите какви са,но това беше хотелът,в който се отровиха от разваленото месо.Приятелка заминава петък точно там на лагер и съм на тръни...

JustAngel
08-01-2011, 22:03
Вчера се върнах от почивка с лагер в Китен.Бях в този хотел.Не съжалявам,че отидох,защото са важни хората,с които си там,но относно хотела... :shock: ... Организацията беше добра.Почти всеки ден минават чистачки и чистят стаите.Винаги се охраняват двата входа на хотела.Има двама спасители,които са винаги близо до басейна.Басейнът е много красив и чист.Всеки следобед близо до басейна застава едно момиче и започва да танцува,а децата в басейна трябва да танцуват заедно с нея.Много е забавно,защото се събират поне 20-30 човека и танцуват заедно. Музиката се пуска от една сцена близо до басейна,която е огромна и се чува доста силно.Стаите бяха в приличен вид,но в повечето от тях миришеше на мухъл. :smt019 Бяхме в стая по 3 или 4 човека,а помещенията бяха предвидени за двама.Цената,която платихме включваше климатик и тераса.Повечето бяхме настанени в стаи без тераса,а за климатика трябваше да се плаща допълнително.Мислехме,че напитките на бара са безплатни и че само трябва да си покажем гривната,за да видят,че сме от хотела и толкова.Показах си аз гривната,но пак си платих.Ресторантът е доста просторен - има маси вън и вътре.Храната обаче всеки ден беше почти една и съща.На мен лично ми омръзна може би защото съм вегетарианка,а почти всичките ястия бяха с месо.За мен останаха твърдите мекици,гумените краставици,разпльоканите домати и безвкусните макарони. :-x Добре че имаше пица (понякога без месо) и пържени филийки..Но общо взето почти не ядох в хотела.Добре че из града има ресторанти,а и храните по уличките не са много скъпи.Общо взето платихме за едно,а получихме друго.Поне нямаше никакви отравяния от месото или водата,както се беше случило с едни други лагерници преди време.Иначе центърът е близко - на 1 км пеша от хотела,а плажа е съвсем на близо,но не е много чист.Надявам се да имаш по-голям късмет със стаите и храната :)