PDA

View Full Version : Сладко отмъщение <3



crazyfrog
07-20-2011, 19:26
Здравейте,имам нужда от няколко оригинални идеи .. значи един приятел преди година някъде ме избазика по гаден на4ин ;д и сега се сетих за това и бих искала да му го върна... с него постоянно се караме и той се държи много дистанцирано когато сме с други хора,ина4е когато сме сами е разли4ен .. и тъй.. искам хем да му го върна хем да видя дали наистина държи на мен.Не сме се виждали от 2 3 седмици може би.. иска ми се например аз да му кажа или някои да му каже,че ми се е слу4ило нещо лошо ( или да разбере по някакъв на4ин): катастрофа или нещо от сорта.Не мога да се сетя за нещо такова.... обаче искам да е оригинално и някак си да изглежда като недоразумение в последствие... не бързайте да ме плюете,само невинна детска игра е ;д
:)

Wanderer1
07-20-2011, 19:47
Съжалявам, че го казвам, но шега с такива неща не бива. За да му го върнеш измисли нещо забавно, например имаше някакви шеги по телефона. А за да разбереш дали държи на теб... Приятел в нужда се познава, нали знаеш :) . Но във всеки случай онова с катастрофата не е добра идея.

Не го приемай като заяждане :)

bloodyF
07-20-2011, 19:56
хахахах ако има чувство за хумор, се обади или накарай някой да се обади и да каже че е спечелил от мтел/глобул 5000 лева...
ще се изкефи максимално
и после кажи да се видите на попа примерно (все едно ти си лицето което трябва да срещне) и му кажи истината..ама е важно да има чувство за хумор,.иначе не е яко..

Thrombocyte
07-20-2011, 20:01
хахахах ако има чувство за хумор, се обади или накарай някой да се обади и да каже че е спечелил от мтел/глобул 5000 лева...
ще се изкефи максимално
и после кажи да се видите на попа примерно (все едно ти си лицето което трябва да срещне) и му кажи истината..ама е важно да има чувство за хумор,.иначе не е яко..
Лошо, Блуди, лошо.
Как само я подкукуросваш да се гафри толкова жестоко с младежа.

crazyfrog
07-20-2011, 20:06
хахахах ако има чувство за хумор, се обади или накарай някой да се обади и да каже че е спечелил от мтел/глобул 5000 лева...
ще се изкефи максимално
и после кажи да се видите на попа примерно (все едно ти си лицето което трябва да срещне) и му кажи истината..ама е важно да има чувство за хумор,.иначе не е яко..
Лошо, Блуди, лошо.
Как само я подкукуросваш да се гафри толкова жестоко с младежа.
:Д гавриш ми са ,а ;д;д ...

iiordanova
07-20-2011, 20:39
Шега не си прави с такива сериозни работи като катастрофата.
Защо изобщо трябва да му го връщаш?

vasilena800
07-20-2011, 21:19
Ако искаш да разбереш какво мисли за теб , помоли някой негов приятел да го попита! Но ако ти трябва гадна шега потърси в google !

gab4ooo
07-20-2011, 21:21
обади му се и му кажи че е спечелил нещо както казаха и да отиде утре не знам си къде и после му звънни ти и му кажи че си у вас ии си с температура или ти е лошо и искаш да го видиш ама в един и съши 1ас трябва да е и виж кое ще избере :ДДД

bloodyF
07-20-2011, 21:26
@Thrombocyte , това да карам хората да правят лоши неща ми е по природа.. :-D

qkakukla2
07-21-2011, 11:08
Аз преди време направих един номер. Значи накарай ваш общ приятел да му звънне на телефона и да му каже, че например вие сте в кафене и теб някакви те заплашват с бой, а общият ви приятел са го заключили в тоалетната. И сега той му казва да дойде и да се разправя с тези, които те заплашват с бой. Нека мястото бъде отдалечено от това където се намира. УСПЕХ :P :P :P

VampireGirl95
07-21-2011, 12:41
Започни да му пращаш любовни смс-и от телефонен номер, който той не познава.Например той е на м-тел.Регни се в сайта на м-тел от там му пращай смс-и!Имаш право на ден 15 безплатни смс-а, предполагам, че ще ти стигнат. 8) И започни да го плашиш с нещо което само приятелите му знаят.Например; вчера те видях да излизаш от вас в еди колко си часа. :razz: Надявам се да съм помогнала !

Thrombocyte
07-21-2011, 14:43
Бате, т'ва жените много подмолни същества били 8-)

KumchoValcho
07-21-2011, 15:36
Нека му кажат, че си тъпа пръчка
ама няма да се изненада

VampireGirl95
07-21-2011, 15:57
Бате, т'ва жените много подмолни същества били 8-)
Хаха нали :razz:

bubbety
07-21-2011, 17:00
Започни да му пращаш любовни смс-и от телефонен номер, който той не познава.Например той е на м-тел.Регни се в сайта на м-тел от там му пращай смс-и!Имаш право на ден 15 безплатни смс-а, предполагам, че ще ти стигнат. 8) И започни да го плашиш с нещо което само приятелите му знаят.Например; вчера те видях да излизаш от вас в еди колко си часа. :razz: Надявам се да съм помогнала !


ахаааахххахахх това много ми харесааа :grin: :grin: :-D :-D

crazyfrog
07-21-2011, 22:16
mersi :-P

izgubenavprevoda
02-26-2014, 00:30
накарай го да повярва че някой те е отвлекли и че си видяла адреса давидим дали той ще те спаси така ще видиш дали даржи на теб или е предател !!! като дойде кажиму че е шега ;)

mayaaa
02-27-2014, 14:52
Какво ви става, бе? Като някаква армия от up-ващи стари теми хора. :D
Btw, тая тема си я спомням, от когато я създадоха. :cool:

Kukuto
03-05-2014, 19:36
накарай го да повярва че някой те е отвлекли и че си видяла адреса давидим дали той ще те спаси така ще видиш дали даржи на теб или е предател !!! като дойде кажиму че е шега ;)

Най-вероятно ще се обади на полицията и ще даде адреса! -.-