PDA

View Full Version : Проблемче с x1650pro AGP



straus
07-20-2011, 19:49
Хванах да преинсталирам една щайга с въпросната видео карта. Инсталирам аз Windows XP и нацъках драйвърите на бързо, рестартирам, момента в който трябваше да видя welcome скрийн-а всичко в артефакти. Брей.. чудя се аз... къде сбърках. Влизам през save mod и махам драйверите, без тях си работи, ама цикли. Свалям други драйвери(първия път ползвах тия от диска) и същия ефект. Пробвах с последните драйвъри, пробвах с по - стари дори и някви други които не бяха от официалния сайт, все същия ефект. Реших накрая да си спестя нервите и направо му лепнах една седмица, тя нали си инсталира подходящи драйвери, да ама не. Още първия рестарт след инсталацията и вече имаше артефакти, дори не можа да приключи самата инсталация.
Тествах памети, хард диска, слагах нова термо паста и никакъв ефект. Като цяло си работи видео картата, до момента в който инсталирам каквито и да е драйвери. Сега се чудя захранването ли се дъни, щото е няква куча марка, или самата видео карта, някакви идеи?

DarkAngelOfHope
07-20-2011, 21:09
на пипане картата става ли по гореща след като сложиш driver-а ? на нея смени ли и термопастата ? преди да преинсталираш всичко е било ок с картата така ли ? ако имаш друго захранване под ръка пробвай ... :)

straus
07-20-2011, 22:32
Картата не нагрява, точно нейната паста смених, процесора не съм го пипал. Преди това уж е работило... освен утре да си сваля мойто захранване, за него съм сигурен поне, че няма начин да запъне :(

straus
07-21-2011, 18:35
Пробвах какво ли не, явно просто видео картата не струва.. :(

badsector
07-22-2011, 14:45
Нали й бодеш допълнителното захранване? Видеото си е дъртичко, нищо чудно да е сдало багажа.