PDA

View Full Version : Тъпотия.



gotohell92
07-20-2011, 20:37
ляля

DeviL_AsS
07-20-2011, 20:40
Въпроса е защо изобщо си с него щом е имал забежки и ти се съмняваш в него???

Adda
07-20-2011, 20:41
Не ти изчетох поста. Тъпо беше някъде към 3-4 изречение, после ме загуби. Кой от роднините ти не е правел секс на 18?! Кое точно е ненормалното в цялата ситуация? И защо трябва да им даваш отчет за инттимния си живот. И между другото, пълнолетна си - само да ти напомня ;))

07-20-2011, 20:41
Никога не съм смятала секса за нещо мръсно и гадно?!
Вярно е, че го направих малко...рано... Вярно е, че след това станаха мн гадни неща, но никога не съм съжалявала и като го направих не ми беше гадно, а напротив. Даже се чувствах щастлива...

Done
07-20-2011, 20:42
:shock: :shock: :shock: holy crap... ](*,)

Eclipsercho
07-20-2011, 20:42
Смотана ситуация, като цяло. Едва ли толкова ще ми повлияете, но все пак скуката води до тъпи решения.

На 18 съм, той е на 19. Заедно сме от 2 години. :shock: Не съм сигурна в него, каза ми, че докато сме заедно, не е изневерявал. Иска да правим секс, може би и аз искам, не знам. Девствена съм, ясно. Той не е. Уж е имал само 1, но пак не вярвам. За нищо не му вярвам. Много е мил, иначе. Та не знам, но някак имам чувството, че мисля като баба на 79. Не знам как АКО правя секс ще погледна роднините си (и тати :O) :shock: :shock: :shock: Още се чувствам мъничка пред тях, и така да се..ужаааас. Смятам го за нещо мръсно и гадно. Въпреки че като съм с него ми е яко. Мисля, че АКО го направя, ще започнат и постоянни караници, депресии от моя страна и такам. Което е тъпо, но все пак. Ами ако след това ме остави? Що съм се пазила толкова време? Почти на 19 съм. От друга страна, дълго сме заедно, повече от 2 години, никой друг не би ме чакал толкова време. Другото е, че се разделяме след 2 месеца, за около 8-9 месеца, което не мисля, че е проблем, но все пак е смотано. После уж трябва да сме заедно, но нали пак не вярвам. Имал е доста забежки, но той си е такъв. Казвал ми е, че секс не е имало. Но не знам. Както казах, адски мило същество, държи се вълшебно с мен :-) На кратко, въпросът ми е не дали да правя секс с него, а дали и на вас ви е било гадно, след като сте правили секс :lol: :lol: Оф, не знам. Пишете квото искате, много ми е тъпо.

Наистина се надявам темата да е ебавка.

Сега без да ми се обиждаш: От кое село си?
Точно такъв неинформиран, наивен и старомоден манталитет като твоя е типичен за Родопските краища, например. Какво по дяволите?

От две години сте заедно, на нормална възраст сте, а ти не му вярваш и не искаш да правиш секс с него, пък и щяло да ти е гадно???? Ти наред ли си?

Нямам думи. По-добре зарежи веднага момчето, че да му спестиш още МНОГО мъки.

magita
07-20-2011, 20:43
:shock: :shock: :shock: holy crap... ](*,)

gotohell92
07-20-2011, 20:44
аа, ужас, искам ключ

gotohell92
07-20-2011, 20:46
от кое село съм ли?Ми от София :lol: иначе нали казах, че мисля като бабичка? Кое те учудва :lol:

ShtrudeL
07-20-2011, 20:48
тралала