PDA

View Full Version : Само за Момичета



didssey
07-20-2011, 21:50
Какво най-много ви харесва в едно момче?Какво ви възбужда най-много?Според мен едно момче трябва да е:1-во място - Висок..2-ро Да има хубаво тяло..3-Да умее да се целува добре...ии такам...да видим вие какво мислите по този въпрос?? :P

nikita94
07-20-2011, 22:59
за мен момчето трябва да е с хубави очи , хубаво тяло , висок, чувство за хумор и добро отношение към момичетата не да се държи с тях се едно са курви

nikita94
07-20-2011, 23:00
Ти кажи според теб какви трябва да са момичетата .Задължително ли е да са с много грим и жисоки обужки постоянно ?

NeverBack
07-20-2011, 23:14
Нали мога и аз да се включа . :P Мммм много ясно ,че не трябва да ходят винаги така.Но лично аз много се кефя , като вида мадама с токчета. :) Доста секси е .
Edit : Какви трябва да са момичетата?
Ммм да не въртят едновременно 2-3 ,че и повече.
Да са добри , да не се гаврят с околните хора без причина.
Да има хубави очи , крака,дупе :P . Аз лично това гледам. :)
Чувствително трябва да е, не някаква мъжкарана. :D
Да знае какво иска.
За сега това се сещам. :)
Edit2 : Брат , ще си позволя да драсна нещо относно твоя въпрос.Ами в момента момичетата повечето търсят "лошите момчета".То винаги така си е било.Искат хубаво тяло , да си висок , да си с фешън прическа . :D По-възможност да пиеш доста , да пушиш.Абе доста дълъг списък има търсят се гъзарите и това е. :D

magita
07-20-2011, 23:29
Edit2 : Брат , ще си позволя да драсна нещо относно твоя въпрос.Ами в момента момичетата повечето търсят "лошите момчета".То винаги така си е било.Искат хубаво тяло , да си висок , да си с фешън прическа . :D По-възможност да пиеш доста , да пушиш.Абе доста дълъг списък има търсят се гъзарите и това е. :D

фешаните не са от този тип: 1-во защото са по-хилави и от слабите момичета, 2-ро, защото отделят повече внимание на огледалото, пред всякаква друга дейност.

Т'ва да пушиш не те прави лош, да отбележа ..

За да не е спам
Харесват ми високи, стегнати мъжкари тип "лошо момче" само да не фешанче :grin: 8)

brutaLxxbunny
07-20-2011, 23:47
Под "възбужда" ще приема да опиша само външния вид...
1.Да,луда съм,но - да има големи ръце :D
2.Зелени или черни очи
3.Оформено тяло (разбира се..)

cinderella_gugutka
07-21-2011, 03:09
да е скорпион :D (и приятен външен вид и телосложение разбира се )

oasis
07-21-2011, 04:48
Какво ви възбужда най-много?
Брадата!!
и да се държи мъжки!!

Josefinne
07-21-2011, 06:23
Да е нежен. С грубияни не се занимавам. Да е красив, да, но и да ми обръща внимание. Да не е самовлюбен ( това страшно много ме отблъсква).

SisiStrange
07-21-2011, 06:27
Стегнато тяло, оня дивия поглед в стил: Сега не мисля за нищо друго освен чукане, да умее да се целува, да е ненаситен и без кой знае какви задръжки.

anonymous708973
07-21-2011, 06:30
Стегнато тяло, оня дивия поглед в стил: Сега не мисля за нищо друго освен чукане, да умее да се целува, да е ненаситен и без кой знае какви задръжки.

+1 :)

BlackSugar
07-21-2011, 06:39
Тряя да са къдрави :D ама много... Да са сладки, забавни и да умеят да се шегуват по начин, по който да не те наранят и май е това... И най-вече косите им да са като бръкнали в контакта :D А да, и да са високи щото аз съм 1.70 и не ми тряя някое миньонче

Hilary_
07-21-2011, 07:07
Какво ме възбужда? хмм .. погледа му, който крещи "искам те" .. :oops:
А от външен вид винаги са ми харесвали:
- големи гърбове и ръце (но не говоря за мускули :? )
- момчетата, които не са нито слаби, нито дебели .. :-o пухкавии :oops:
- и някви random неща, които за момента не се сещам, но 100% има .. 8-)

IAmTheRealMe
07-21-2011, 07:08
За мен трябва да е висок,с хубаво тяло,чаровна усмивка и да е романтичен и отдаден,но все пак да е и с опасен поглед . :smt049

DevilWish
07-21-2011, 07:53
Хахах как може целувките да са ти фактор да си избираш половинката :lol:
Явно тук говорим само за външен вид, така че да е висок, защото аз самата съм висока, хубаво тяло е найс, но не е задължително няма да го върна ако не е със страхотни мускули и плочки ;) Другото... нямам определен тип.. зависи според момчето. Иначе мен страшно много ме привличат татуираните типове :) И също чужденци от южни страни ;)

DeviL_AsS
07-21-2011, 08:47
А от външен вид винаги са ми харесвали:
- големи гърбове и ръце (но не говоря за мускули :? )
- момчетата, които не са нито слаби, нито дебели .. :-o пухкавии :oops:
8-)

Дааааааааа!!!!

C0okieMonster
07-21-2011, 08:50
да е нежен - не лигав , но не и грубиян. Да има големи ръце , брада такава винаги леко набола, иии погледааааааааааааааааа. Него не мога да го опиша точно нооо когато ме погледне да настръхвам .... ахххх

MissArrogance
07-21-2011, 09:15
Винаги съм харесвала момчета с хубави тела и тъмни коси и очи. Естествено и мъжествени, а не с походка, по - елегантна и от моята. Но, ако е някой романтичен и прекалено мил и добър ии направо сладникав, просто веднага го изключвам. Не си падам по такива неща. Главно харесвам момчета с по - трудни характери, защото с тях ми е по - интересно.
Бях прочела и нещо за някаква възбуда ... ; D
Ами, лично аз, когато видя някой, да ми се усмихва, или да ме гледа, предизвикателно, нещо ми щраква и ми се приисква да му лепна една целувка. ; D Е, до някаква степен, зависи и кой е този човек, който ми се усмихва така.

Roxie
07-21-2011, 09:47
да е скорпион :D (и приятен външен вид и телосложение разбира се )

И защо точно скорпион?

MissArrogance
07-21-2011, 09:52
да е скорпион :D (и приятен външен вид и телосложение разбира се )
И защо точно скорпион?

Ами, явно и тя, като мен, харесва това което пише за мъжете/момчетата, които са тази зодия. Жалко само, че това са пълни измислици и такива животни, реално, не съществуват. ; D

justgirl19
07-21-2011, 09:54
За мен трябва да е висок,с хубаво тяло,чаровна усмивка и да е романтичен и отдаден,но все пак да е и с опасен поглед . :smt049

+1

Evterpa
07-21-2011, 12:27
Да е внимателен, но и да знае как да ме постави на място, ако прекаля. Да показва интерес, но да не се натрапва. Да не ревнува прекалено, но да не е безразличен. Да ме увжава, но да не потъпква собственото си достойнство. Да има чувство за хумор, но да не е лигав. Да има амбиции, но да не се вманиачава. Да е умен, но да не се мисли за повече от останалите. Да е малко горд, но да признава грешките си.
За външнен вид нямам претенции, стига да ме грабне още първия път като го видя.

Хъх, много претенциозна излязох, но същите високи критерии ги имам и към себе си, колкото и нескромно да звучи. 8)

Bella5
07-21-2011, 13:50
Ами нямам тип момче, за което съм търсила, но за мен е важно просто да е с готин характер и да ни върви добре разговора, да ни е забавно и да го има винаги елементът на изненадата помежду ни (т.е. понякога той да е по-дързък примерно) Но ако говорим з авъншен вид, абе да не е някакъв мускулест, да е нормален ии да има вкус за обличане.

Zarity
07-21-2011, 14:06
Добре,не мога просто да не кажа,че трябва,просто трябва да има набола брада.Да я усещам когато ме целува по врата и където и да е...ох,майко.Да има широки рамене,мда.И дълбоки очи,да не мога да спра да ги гледам.И да знае как да пипа все пак.

пп:в темата става дума за външен вид,за това не съм се впуснала в глупости за характера.

magita
07-21-2011, 14:16
Оп забравих да кажа и за брадата... може да е набола, може и да е по-плътна... хих много ме радва :D

LambOfGod
07-21-2011, 14:30
дА еЕ БуГаТт, сЕкСиИ, ДъЪА ИгРаЕ, фУдБуЛ, ДАаъЪ мЕ вОдИ пУуУ СкЪпИи дИсуУуТеКиИ, дАа нЕе иСкА СекСс ЗаШтТоТу СаАМ, дЕтСтФфеНъ, дАа пИе, дА пУшИ. дА ИМа КолА, дА е пОо-ГуЛЯяМ отТ МеЕн. Да мЕ оБиЧъЪ . дАаъЪ е МоДеРЕн.

SisiStrange
07-21-2011, 14:34
дА еЕ БуГаТт, сЕкСиИ, ДъЪА ИгРаЕ, фУдБуЛ, ДАаъЪ мЕ вОдИ пУуУ СкЪпИи дИсуУуТеКиИ, дАа нЕе иСкА СекСс ЗаШтТоТу СаАМ, дЕтСтФфеНъ, дАа пИе, дА пУшИ. дА ИМа КолА, дА е пОо-ГуЛЯяМ отТ МеЕн. Да мЕ оБиЧъЪ . дАаъЪ е МоДеРЕн.
Леле, възхищавам ти се, че съумя да напишеш всичко това. Мен ме заболяха очите просто да го прочета. :D

lekksy97
07-21-2011, 16:28
Момчетата според мен трябва да бъдат най вече: добри, чувствителни, с хубаво тяло, красиви очи, да се целува добре,но да не е такъв,че цялото ни време да минава в целувки без никакви разговори по между ни, искам да е истински с мен, да не ме използва,и да не ме опипва където си поиска, да имаме общи теми за разговор, да се обичаме и по възможност връзката ни да бъде по дълга, но истинска най вече!! ;):))

fenkaaa
07-21-2011, 16:48
Не съм от високите,така че с който и да съм,все ще е по висок от мен :D Сегашният ми приятел е с една глава над мен.. 1.80 за мен си е перфектен :) Така.. значи за височината ми е все тая,но гледам да не е пък някой много висок,че ще бъдем като Крачун и Малчо :D

В едно момче като за начало гледам очите,дупето, (мускулатурата на тялото) макар че ми е все тая дали ще е с мускули или без.

След това характерът.. трябва да е забавен,общителен.. а не някакъв суяк,дето ще дойде някъде с мен и ще мълчи като пън :D

И на последно място .. да не е грубиян,да се отнася добре с хората около него,а не като вървим по пътя да побутва и закача тоя и оня .. :-x

peace95
07-21-2011, 17:35
Мен най - ме кефят мъжкарите.Отчасти да е кавалер и да има нещо перверзно в погледа му ;д Аз като видя някой - гледам носа , устните и държа да е прилично облечен , но всяка е различна :)

Righteousness
07-21-2011, 17:49
Вече хайдутите не са на мода :D

Ужас, тфа да си момче е истинска битка. Хем момичетата се държат като парцал с тебе и от тях зависи всичко. Кеф им е играят си с чувствата ти, кеф им е режат те. После "къде са истинските мъже, зако аз трябва да зема първата крачка"... Еми вие осквернихте мъжете, заехте трона на "величието" и чакате Prince charming да ви покори. По-късно се разбира, че привликателността е измамлива. Хем искат неккъф супер як, хем ревът що се заглеждал по други...

Когато слезете на земята и се вгледате в наранените вече от вас депресантчета, който наистина са ви харесвали, тогава ще намерите истинските чувства.

//Пука ми за граматика и пунктуация :)

darinnkaa
07-21-2011, 18:07
Външен вид: най-вече гледам очите (по възможност сини или зелени),усмивката,дупето, мен не ме привличат брадите,предпочитам да е с нежна кожа за да ми е приятно да го докосвам и т.н.,но не чак като на момиче де,да се облича добре.

Характер: Да ме разбира и да е мил с мен,да има чувство за хумор, да не очаква да се променям заради него,а той да не се променя, да държи на мен и да знае какво иска,да отстоява мнението си,но да признава когато греши! Да умее да ме разсмива и да е романтичен поне мъничко

Кое ме възбужда ли?: ахх перверзния поглед направо ме разтапя !!!

anonymous708973
07-21-2011, 18:24
Вече хайдутите не са на мода :D

Ужас, тфа да си момче е истинска битка. Хем момичетата се държат като парцал с тебе и от тях зависи всичко. Кеф им е играят си с чувствата ти, кеф им е режат те. После "къде са истинските мъже, зако аз трябва да зема първата крачка"... Еми вие осквернихте мъжете, заехте трона на "величието" и чакате Prince charming да ви покори. По-късно се разбира, че привликателността е измамлива. Хем искат неккъф супер як, хем ревът що се заглеждал по други...

Когато слезете на земята и се вгледате в наранените вече от вас депресантчета, който наистина са ви харесвали, тогава ще намерите истинските чувства.

//Пука ми за граматика и пунктуация :)

Мрън-мрън. Като ги оставяш да ти се качат на главата, какво друго да направят? От самото начало трябва да си личи, че мъжът е мъж, а не играчка, която може да бъде захвърлена след известно време.

funkey
07-21-2011, 18:32
Какво ме възбужда? хмм .. погледа му, който крещи "искам те" .. :oops:
А от външен вид винаги са ми харесвали:
- големи гърбове и ръце (но не говоря за мускули :? )
- момчетата, които не са нито слаби, нито дебели .. :-o пухкавии :oops:
- и някви random неща, които за момента не се сещам, но 100% има .. 8-) :oops: :D

Righteousness
07-21-2011, 18:35
Мрън-мрън. Като ги оставяш да ти се качат на главата, какво друго да направят? От самото начало трябва да си личи, че мъжът е мъж, а не играчка, която може да бъде захвърлена след известно време.

Е очевидно жените търсят играчки не мъже. Защото по горните постове става очевидно, че си "конструираме" мъжът. Аз искам слаб, аз пък пухкав, аз искам кафяви, друг сини очи, аз искам брада, мен пък не ме кефи... Егати симса! По тези критерии може да си избираме плюшена играчка, не мъж. Заради липсата на истинска обич, всичко е толкова повърхностно. Вече живеем в голема турска сапунерка.

nolovexxx
07-21-2011, 18:54
Външен вид: Очите - кафяви или зелени, косата - кафява и да не е дълга :-o без брада, да е по-висок от мен, да не е слаб, нито пък да е много мускулест, да не е по-малък от мен [ години ] , да не е постоянно ухилен :D погледа му да е замечтан :-) :oops:

Характер: Да е мил, забавен, да не се прави на голяма работа, да не е чалагар :D да е независим, с по-труден характер

Да не пуши !!! Може да пие, но не да е пияница. :-D Да се отличава от другите .. да не ме гледа като полезно изкопаемо :? :D

За сега е това :D

didssey
07-21-2011, 19:17
Благодаря ви за отговорите..Етоо и моята представа за т.н.''идеално момче'' :) ... Да Бъде висок,Да има хубаво стегнато тяло,Да има сини очи и красив тен,Да бъде с черна или кестенява коса,Да уважава моето мнение и решения,Да ме разбира когато не ми се излиза без да ми се сърди,Да не върва на другите какво му казват за нашата връзка (защото понякога това прее***а всичко) а да вярва само на мен,Да знае кога да бъде сериозен и кога не,Да има красив поглед с който изрича - Че ме желае <3 .. и т.н може би описах момчето в което съм влюбена в момента несъзнателно хихи..

Blab
07-21-2011, 19:21
Какво ви възбужда най-много?
Брадата!!
и да се държи мъжки!!
о, да!(кима одобрително)
харесва ми, когато доминира (не го позволявам, така че ми допада изключително)), разчупва преградите и задръжките ми, играе с тялото и ума.

poison1337
07-21-2011, 21:29
Хаха, трябва да пратя тая тема на едни приятелчета дето са 1.50-1.60 :lol: :lol:

Zarity
07-21-2011, 21:40
Вече хайдутите не са на мода :D

Ужас, тфа да си момче е истинска битка. Хем момичетата се държат като парцал с тебе и от тях зависи всичко. Кеф им е играят си с чувствата ти, кеф им е режат те. После "къде са истинските мъже, зако аз трябва да зема първата крачка"... Еми вие осквернихте мъжете, заехте трона на "величието" и чакате Prince charming да ви покори. По-късно се разбира, че привликателността е измамлива. Хем искат неккъф супер як, хем ревът що се заглеждал по други...

Когато слезете на земята и се вгледате в наранените вече от вас депресантчета, който наистина са ви харесвали, тогава ще намерите истинските чувства.

//Пука ми за граматика и пунктуация :)
Недей са садва сега.




харесва ми, когато доминира (не го позволявам, така че ми допада изключително)), разчупва преградите и задръжките ми, играе с тялото и ума.

О,да,да,това го забравих аз !
А най антивъзбуждащото нещо е лигльо дето не знае кво става и само се чуди кво да ме прави.Добре,че не съм попадала на такъв :D

scandalousLady
07-21-2011, 21:48
Външен вид: Очите - кафяви или зелени, косата - кафява и да не е дълга :-o без брада, да е по-висок от мен, да не е слаб, нито пък да е много мускулест, да не е по-малък от мен [ години ] , да не е постоянно ухилен :D погледа му да е замечтан :-) :oops:

Характер: Да е мил, забавен, да не се прави на голяма работа, да не е чалагар :D да е независим, с по-труден характер

Да не пуши !!! Може да пие, но не да е пияница. :-D Да се отличава от другите .. да не ме гледа като полезно изкопаемо :? :D

За сега е това :D

Мдаа обаче дълга коса [ ама не метълска :lol: ] !!

anonymous708973
07-22-2011, 15:01
Е очевидно жените търсят играчки не мъже. Защото по горните постове става очевидно, че си "конструираме" мъжът. Аз искам слаб, аз пък пухкав, аз искам кафяви, друг сини очи, аз искам брада, мен пък не ме кефи... Егати симса! По тези критерии може да си избираме плюшена играчка, не мъж. Заради липсата на истинска обич, всичко е толкова повърхностно. Вече живеем в голема турска сапунерка.

Даа, защото ти нямаш никакви предпочитания, нали? Добре тогава, хващай първата 70-килограмова, 1.50 висока и с наполовина синя коса, щото ако откажеш, си повърхностен.


харесва ми, когато доминира (не го позволявам, така че ми допада изключително)), разчупва преградите и задръжките ми, играе с тялото и ума.
Вдигам палци!

rebeccaa
07-22-2011, 16:13
Ето ги и моите "критерий" за възбуда

- Да е висок
- Да има синьо-зелени очи
- Стегнато тяло
- Хубав парфюм (като помириша хубав мъжки парфюм и откачам :D )

SomeRandomDude
07-22-2011, 16:23
Нях.
Темата може да е само за жени, но и аз ще пиша (просто щото ми се пише).

Аз лично смятам че най-възбуждащото нещо което изобщо може да има в една жена е излъчването/стила й.
Приемете го като някаква мисловна аура - нещо което го няма, но въпреки това си въобразявам че го виждам/усещам.

Въпросното излъчване е най-силно когато всичко в жената, целият й образ, крещи едно и също нещо.

Разбира се далеч не всяко излъчване ми харесва. Най-обичам излъчването "Аз съм самоуверена, знам какво и как искам и ЩЕ го получа". Това ме подлудява.

Подозирам че и жените като видите мъж със същото излъчване, не оставате безразлични. Така ли е?

SomeRandomDude
07-22-2011, 16:27
Е очевидно жените търсят играчки не мъже. Защото по горните постове става очевидно, че си "конструираме" мъжът. Аз искам слаб, аз пък пухкав, аз искам кафяви, друг сини очи, аз искам брада, мен пък не ме кефи... Егати симса! По тези критерии може да си избираме плюшена играчка, не мъж. Заради липсата на истинска обич, всичко е толкова повърхностно. Вече живеем в голема турска сапунерка.

Това е тема за възбуда и секс, а не за любов. Трябва да бъде преместена в правилния раздел, за да не се объркват хората, както ти се обърка сега.

TheHangedMan
07-22-2011, 16:28
Егати работата :D

katericArofl
07-22-2011, 16:31
авторке, и моити критерии са същите 8-) :shock:
1 висок
2 хубаво тяло
3 излъчване...... :oops:

againstyou
07-22-2011, 16:39
Ето ги и моите "критерий" за възбуда

- Да е висок
- Да има синьо-зелени очи
- Стегнато тяло
- Хубав парфюм (като помириша хубав мъжки парфюм и откачам :D )
+1,и задължително да няма косми по краката. :д

SomeRandomDude
07-22-2011, 16:46
againstyou
А по задника може ли?

Окосмяването е нещо напълно нормално, особено при мъжете.
Наистина ми е трудно да повярвам че има жени за които това наистина е важно, а не дреболия.

TheHangedMan
07-22-2011, 16:46
Не мога да разбера защо за едно момиче цвета на очите е от значение?

SisiStrange
07-22-2011, 16:48
^^ Айде стига сте спорили бе! Това си е тяхно мнение какво търсят. Нали не са ваши гаджета? На бас, че и вие не бихте се хванали с някоя, която не ви е по вкуса.

tweettyy
07-22-2011, 17:26
Мм.. аз лично обичам мургави момчета с хубава усмивка ии хубав характер .. ;д

Righteousness
07-22-2011, 18:21
Даа, защото ти нямаш никакви предпочитания, нали? Добре тогава, хващай първата 70-килограмова, 1.50 висока и с наполовина синя коса, щото ако откажеш, си повърхностен.


Отговаряш като лапе. Вместо да се защитиш отиваш в крайността и описваш нещо нереално, хептен разпуснато. Странно, че каза само 70 кила, можеше да отидеш към 200-300 поне да беше изказала гледната си точка по-реално :)
Предпочитания? Ем, да имам - но това не са сините очи, русата коса, манекенското тяло. Има пълни но стегнати момичета, пълнотата не винаги е грозота, а ако отива натам човек има достатъчно мозък да вземе решение да се промени. Не вкарвай логика, че който не търси манекенки търси изруди. Това, че съвременния манталитет ви кара да мислите като масата, за да се "впишете" е друг въпрос. Ако говорим за некви свалки за една вечер, каквито явно са на мода сред женската и мъжката аудитория напоследък - приемам критерийте. Но за избор на истински партьор до себе си - изглежда жалко че гледаме космите по краката и цвета на очите.
Защо всички трябва да бъдем метеросексуални ли как се водят?

Да права си, очевидно аз живея некъде 30 века назаде, и вече ценностите на едно семейство е дали единия подмокря другия при пръв поглед. Имайки предвид, че форума се посещава масово от 10-16 годишни които сега си изграждат манталитета - добре ги учите :)

//Извинявам се за грешки, няма нужда да ме цакате :)

ПС: Горките момчета и момичета, който имат някое килце отгоре. Те трябва да са на дъното на обществото, защото не възбуждат околните като се разхождат из парка. Те нямат чувства и не заслужатат любов.
Абе къде са ми цайсите?

SisiStrange
07-22-2011, 18:30
^^ И ти ръгаш в крайности. Темата е какво ни харесва, възбужда, привлича. Не: Какво ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има едно момче, за да тръгнем с него. Това, че някоя тук е написала: "сини очи, строен, висок" не значи, че ако си хареса някой различен, ще го отреже, защото не е със сини очи, примерно. Аз си падам по кафявите очи например и бих го написала в тази тема, но съм ходила със синеок.

Ти какви жени харесваш и те възбуждат? Стройни мацки с хубави гърди и дупе ала Адриана Лима, нали? А това значи ли, че ще отрежеш нормално момиче, което не е самата перфектност, но я харесваш? Не, нали?

Тук си описваме идеала, не критериите.

Righteousness
07-22-2011, 18:54
^^ И ти ръгаш в крайности. Темата е какво ни харесва, възбужда, привлича. Не: Какво ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да има едно момче, за да тръгнем с него. Това, че някоя тук е написала: "сини очи, строен, висок" не значи, че ако си хареса някой различен, ще го отреже, защото не е със сини очи, примерно. Аз си падам по кафявите очи например и бих го написала в тази тема, но съм ходила със синеок.

Ти какви жени харесваш и те възбуждат? Стройни мацки с хубави гърди и дупе ала Адриана Лима, нали? А това значи ли, че ще отрежеш нормално момиче, което не е самата перфектност, но я харесваш? Не, нали?

Тук си описваме идеала, не критериите.

Ох, извинявай постовете горе ми шепнат друго :)


Да е внимателен, [бля...бля]

Хъх, много претенциозна излязох, но същите високи критерии ги имам и към себе си, колкото и нескромно да звучи. 8)


Ето ги и моите критерий за възбуда

- Да е висок
- Да има синьо-зелени очи
- Стегнато тяло
- Хубав парфюм (като помириша хубав мъжки парфюм и откачам :D )


авторке, и моити критерии са същите 8-) :shock:
1 висок
2 хубаво тяло
3 излъчване...... :oops:


за мен момчето трябва да е с хубави очи , хубаво тяло , висок, чувство за хумор и добро отношение към момичетата не да се държи с тях се едно са к**ви


За мен трябва да е висок,с хубаво тяло,чаровна усмивка и да е романтичен и отдаден,но все пак да е и с опасен поглед . :smt049

Под "трябва да е" аз разбирам категоричност. :)

SisiStrange
07-22-2011, 19:03
Нормално да разбираш така. Мъжете някак винаги ни взимате много буквално.
Не вярвам някоя тук да има предвид под "критерии" точно това, което реално значи думата. Ти някъде из познатите ти виждал ли си момиче, което казва: "О, той е прекрасен, но е с кафяви очи - не го ща." ?Хората си ползват определени думички за по-лесно изразяване. Дълбоко се съмнявам, че всички тук си ползват постовете като скала: да ходя ли с него или не.

Righteousness
07-22-2011, 19:09
Нормално да разбираш така. Мъжете някак винаги ни взимате много буквално.
Не вярвам някоя тук да има предвид под "критерии" точно това, което реално значи думата. Ти някъде из познатите ти виждал ли си момиче, което казва: "О, той е прекрасен, но е с кафяви очи - не го ща." ?Хората си ползват определени думички за по-лесно изразяване. Дълбоко се съмнявам, че всички тук си ползват постовете като скала: да ходя ли с него или не.

Еми щом всички тука имат предвид друго от това което са написали, приеми че и аз имам напредвид друго (това което одобряваш), и всичко е наред :)

За очи специално - не, но съм виждал да отказват защото имал косми некаде, защото имал малко коремче (а не прословутите плочки), а останалите ги е срам за кажат истината и просто казват "еми има супер характер мога да разчитам във всичко на него, но не ме привлича". С две думи, приятно ми е с тебе, но хорското мнение ми дава да съм само приятелка с тебе, инече ще отпадна от групата на яките.

SisiStrange
07-22-2011, 19:22
За очи специално - не, но съм виждал да отказват защото имал косми некаде, защото имал малко коремче (а не прословутите плочки), а останалите ги е срам за кажат истината и просто казват "еми има супер характер мога да разчитам във всичко на него, но не ме привлича". С две думи, приятно ми е с тебе, но хорското мнение ми дава да съм само приятелка с тебе, инече ще отпадна от групата на яките.
Може и да си прав, не знам. Аз не съм виждала чак такива фрапантни случаи, камо ли за променливи неща. Тъй де, космите може да се махнат, корема да се стегне и тн. пък и в зависимост от случая всичко може да е допълнителен чар. Според мен, тези са някакви кифли.

Righteousness
07-22-2011, 19:29
Бах тая възбуда от обезкосмени мъжки крака и оскубани вежди.. :D Едва ли, ако някое девойче, неосъзнало се още на 18-19годинки, което мисли, че е хванало Бога за оная му работа, и види мечтания и ТАКА ТРУДНО СРЕЩАН "син поглед" за около части от секундата ще се подмокри...

Буквално подмокри - незнам. Но познатото подскачане на място в екстаз и пискане "колко е яяяяяяяк", нема да го забравя :D За мен това си е подмокряне :D

cunt
07-22-2011, 20:01
идеалът ви са парите тялото е само плюс :)

againstyou
07-23-2011, 13:00
againstyou
А по задника може ли?

Окосмяването е нещо напълно нормално, особено при мъжете.
Наистина ми е трудно да повярвам че има жени за които това наистина е важно, а не дреболия.
Както за момчетата е важно ние да се поддържаме,така и за нас.

XTREMEFREERIDE
07-23-2011, 13:08
Да излъчва мъжественост.

anonymous708973
07-23-2011, 13:10
Наскрото тук бях чела, че "Истинските мъже, отишли при истинските жени.
Пълни лайняни твърдения. Няма да обяснявам що. Просто тези, който са съгласни с т'ва твърдение са в голяма заблуда.

Извинявай, ама ей тва е лайно вече. Начи, не си съгласна, ама няма да обясниш що, ама си права и всички сме в заблуда?

Точно така си е.
Напълно съм съгласна със Сиси - някъде да сте видели да връщат някого заради цвета на очите му? Я, моля ви.

Вторият абзац пък въобще не го разбрах. Лично аз не си падам по голи охлюви с по-хубави вежди от моите.

Изобщо, къв ви е проблемът? Става дума за какво ни възбужда/привлича.

dide7y
07-23-2011, 14:02
Искам да е висок и слаб , но не прекалено слаб, със сини очи
Да не пуши , защото аз не пуша и мразя дъх на цигари.
Да умее да се целува, и Най важното да е сдържан, да не пали бързо и да има чувство за хумор, тоест характера му. Има още много , но мисля че това е горе долу каквото търся

w0sh
07-23-2011, 15:53
Йей.

Не съм възбуждащ, очевидно.






8)

Supernaturalfan
07-23-2011, 16:56
Хм
- Права коса
- Сини или зелени очи
- Стегнато тяло
- Нито прекалено слаб, нито прекалено дебел
- Умен
- С чувство за хумор
- Мил

mrazqkindergarten
07-23-2011, 17:28
Харесва ми да не пие и да не пуши.. опа извинявам се.. такъв не съществува :D

Не бе, иначе имам явно високи критерии, щом искам внимание, нежност, любов, комплименти.. Нещо, което на мъжете им е чуждо.За външния вид никога не съм имала определетни критерии, например задължително очите му да са сини, няма такова нещо.Достатъчно е да е симпатичен, чаровен, да има излъчване и да ме привлича.

sadsad
07-23-2011, 17:57
Не държа да много по-висок от мен. Да е красив и стегнат. Това е за външността, а за другото - да се държи добре с мен, да има чувство за хумор. :)

Lavender
07-23-2011, 18:08
Оф,знам че е за жени темата , но знам всяка жена какво най-много обича казвам ви само част от нещата които знам за вас.

1.Ужасно много се възбуждате от целувки по врата
2.Обичате да си играем с косата ви
3.Гъделичкането ви възбужда O.o и ви става много хубаво и приятно.

againstyou
07-23-2011, 19:00
2.Обичате да си играем с косата ви
3.Гъделичкането ви възбужда O.o и ви става много хубаво и приятно.
Оо мразя ги тези неща. :D

sapphire5
07-23-2011, 19:03
най-вече гледам усмивката.. :lol: 8-) :P :-)

sapphire5
07-23-2011, 19:04
Харесва ми да не пие и да не пуши.. опа извинявам се.. такъв не съществува :D

ахахахахахах :razz:

Lavender
07-23-2011, 19:17
2.Обичате да си играем с косата ви
3.Гъделичкането ви възбужда O.o и ви става много хубаво и приятно.
Оо мразя ги тези неща. :D
мразиш ли ??? : )))

againstyou
07-23-2011, 22:46
2.Обичате да си играем с косата ви
3.Гъделичкането ви възбужда O.o и ви става много хубаво и приятно.
Оо мразя ги тези неща. :D
мразиш ли ??? : )))
Ми щом съм го написала,сигурно.

talche
07-23-2011, 23:11
за мен най-важно е излъчването, няма някакви определени неща..

liliii
08-02-2011, 22:09
2.Обичате да си играем с косата ви
3.Гъделичкането ви възбужда O.o и ви става много хубаво и приятно.
Оо мразя ги тези неща. :D
мразиш ли ??? : )))
Ми щом съм го написала,сигурно. И аз ги мразя.. особено косата :D

ShtrudeL
08-02-2011, 22:21
К'во пък. Без да съм чело предните мнения:
Обичам да се чувствам мъничка и безпомощна (но не в крайност). Обичамм да ме притиска към себе си като голямо животно, но не за да ме изяжда и причинява болка. Обичам да ме гъделичкаат, но едваа едва с пръстчета и аз ного обичам да си играя с други ръчички и други пръстчета ного и и да хвана чужда ръчичка и да се рисувам с нея ммммхмм мхм. А пък аз обичам да ми пипат косата, ама зависи как...ако е по точния начин мога и да заспя или по-скоро да ми стане ного хубавичко, мило и разнежено. Обичам, обичам по принцип да съм все във физически контакт постоянно и да си усещам съществото, обичам да си се лигавя многомногомноогоминутно с езииченце и пфф <3. Обичамммм и да се сгушвам ного ама не енергично, ами мило такова и уютно и да знам, че съм на много отдалечено място от всичко гадно или негативно, което ми се е случило през деня. Да знам, че човечето ми е моето всичко, което е там за мен. <3 Искам да обичам така. = (

sarah
08-08-2011, 19:28
Ами значи аз както се оказва съм доста гъвкава в изискванията си към външния вид на момчето, мога да направя известни компромиси с него (защото да сме честни макар както всички момичета да се заглеждам по класически руси синеоки с невероятно тяло и перфектна усмивка едва ли ще си хвана някога такъв :D ). Единственото, което ме печели неуспоримо тове е ръста, понеже аз съм височка (172-3) и искам да е по-едричък, че да си се чувствам като момиче :D. Иначе едно момче може моментално да ме спечели с държание и особено чувство за хумор. Простп не мога да ви опиша колко се разтапям,когато видя,че някое момче се държи с уважение към мен или примерно елементарен жест да ми отвори врата като влизам... толкова рядко ми се случва вече, че просто винаги се чувствам поласкана :) Просто трябва да е мило момчето и да има привличане, а за тая цел не е необходимо да имам точно определени физически изисквания :)

GabrielleShayk
08-08-2011, 22:04
Нещата ,кото ме възбуждат на момента са-висок ръст,секси провлачен глас,леко набола брада и държание тип лошо момче...

elysunny
08-08-2011, 22:05
ами целувката прави чудеса, но винаги си падам по високи момчета

Missmarch
08-09-2011, 06:18
Ми харесват ми определен тип момчета :) Все ме привлича по някакъв начин по техния стил, облекло. По широките тениски и дънки. Не ми харесват всякакъв вид момчета а точно тези, които се отличават от другите по облеклото. Те ми грабват окото. :) Иначе предпочитам косата да е права (попринЦип.) Може да не е много дълга, но до рамената нИ ме кефи ... Трябва и да има по-необикновени очи, в смисъл не Цвета, а нещо в погледа. И чаровна усмивка!!

wutthefuck
08-21-2011, 13:48
Какво ме възбужда? хмм .. погледа му, който крещи "искам те" .. :oops:
А от външен вид винаги са ми харесвали:
- големи гърбове и ръце (но не говоря за мускули :? )
- момчетата, които не са нито слаби, нито дебели .. :-o пухкавии :oops:
- и някви random неща, които за момента не се сещам, но 100% има .. 8-)


Като ви гледам изискванията и ... усещам как ще си остана дрът ерген :( 8-)
и дявол да го вземе как се прави поглед " който крещи "искам те" .."

П.С.: :shock: нито слаби, нито дебели са нормални/стегнати според мен

MojoJojo88
08-21-2011, 16:20
Какво ме възбужда? хмм .. погледа му, който крещи "искам те" .. :oops:
А от външен вид винаги са ми харесвали:
- големи гърбове и ръце (но не говоря за мускули :? )
- момчетата, които не са нито слаби, нито дебели .. :-o пухкавии :oops:
- и някви random неща, които за момента не се сещам, но 100% има .. 8-)


Като ви гледам изискванията и ... усещам как ще си остана дрът ерген :( 8-)
и дявол да го вземе как се прави поглед " който крещи "искам те" .."

П.С.: :shock: нито слаби, нито дебели са нормални/стегнати според мен
Той не се прави, а говори...
И всяка жена вижда това "искам те", според собствения си интерес. Ако иска да вижда "искам те"-вижда го, ако иска да вижда "обичам те", вижда го...

monika93
08-21-2011, 21:43
...nai-xybavoto ne6to v edno mom4e...za men vinagi 6te si ostanat o4ite...i na4ina po koito se durji s okolnite

annonimnna
08-21-2011, 22:10
амии незнам... може би да е красив, добър, забавен, с хубави очи и тяло :D ииии много да ме обича :P

bubkaa93
08-21-2011, 22:31
За мен трябва да е висок повече от 1.80 (защото самата аз съм висока) да е с тъмна коса и очи.Не харесвам прекалено романтичните и милите обичам трудните характери по ми са интересни,да излъчва мъжественост и да има хубаво тяло.Харесват ми тия,който имат набола брада и като ме целунат е божествено и също големите ръцее оо :oops:

XTREMEFREERIDE
08-22-2011, 05:41
Обичам това, че има огромно ръце и ме обгръща с тях така, че се чувствам мъничка и нищожна, и усещам, че с едно стискане може да ме счупи, но не го прави, защото не иска да ме нарани. <333 Обичам плътния му глас и големите му зелено-кафяви очи, в които виждам душата му! Обичам дъъъългите, лигави и нежни целувки... Обичам това, че може да ме разсмее толкова, че след това да ме болят коремните мускули. Обичам това, че всеки път мога да усетя, че не правим просто секс, не просто любов, а нещо, свързано с много дълбоки чувства и същевременно вдигащо адреналина на макс. Обичам, когато ме гушка пред приятелите си, когато се дразни ако някой ми каже нещо сваляческо, дори на шега. ^___^ Обичам, когато усмивката на лицето му е предизвикана от мен, когато ми казва "Обичам те", когато си лежим и не можем да заспим, и започва да ми обяснява колко много означавам за него...<33
Как да не го обича човек?

just1me
08-22-2011, 08:31
На мен ми харесват високи и стройни момчета, които със уникалността си привличат вниманието на всички, но не и самовлюбените Нарциси. [size=24]Да има тъмни очи, тъмна коса и по възможност да е мургав. :oops: Това е общо взето за външния вид на момчето! :)

andjiandjiandji
08-22-2011, 19:09
Хахах как може целувките да са ти фактор да си избираш половинката :lol:
Явно тук говорим само за външен вид, така че да е висок, защото аз самата съм висока, хубаво тяло е найс, но не е задължително няма да го върна ако не е със страхотни мускули и плочки ;) Другото... нямам определен тип.. зависи според момчето. Иначе мен страшно много ме привличат татуираните типове :) И също чужденци от южни страни ;)
+1

Dinosaurr
08-23-2011, 01:10
Хм лично на мен ми харесват момчета,които има тези черти,които водят към ... ;д също така леко рошава коса,очите,усмивката,това е на външен вид,иначе да са мили и чувство за хумор,да НЕ СЕ ПРАВЯТ НА ГОТИНИ пред приятелите си когато има момиче с тях и просто да са обичливи,а не някакви,които са за бройката :)

Dinosaurr
08-23-2011, 01:12
Обичам това, че има огромно ръце и ме обгръща с тях така, че се чувствам мъничка и нищожна, и усещам, че с едно стискане може да ме счупи, но не го прави, защото не иска да ме нарани. <333 Обичам плътния му глас и големите му зелено-кафяви очи, в които виждам душата му! Обичам дъъъългите, лигави и нежни целувки... Обичам това, че може да ме разсмее толкова, че след това да ме болят коремните мускули. Обичам това, че всеки път мога да усетя, че не правим просто секс, не просто любов, а нещо, свързано с много дълбоки чувства и същевременно вдигащо адреналина на макс. Обичам, когато ме гушка пред приятелите си, когато се дразни ако някой ми каже нещо сваляческо, дори на шега. ^___^ Обичам, когато усмивката на лицето му е предизвикана от мен, когато ми казва "Обичам те", когато си лежим и не можем да заспим, и започва да ми обяснява колко много означавам за него...<33
Как да не го обича човек?

малко са тези момчета напоследък

0utSpoken
08-23-2011, 15:39
1.Да е красив
2.Да е умен
3.Да има хубаво тяло
4.Да има хубав поглед
5.Да има чаровна усмивка
6.При възможност да има малко повече коса :D
7.И най-вече да е мил и да се държи добре с мен!
(h)

powerman
08-23-2011, 16:16
дА еЕ БуГаТт, сЕкСиИ, ДъЪА ИгРаЕ, фУдБуЛ, ДАаъЪ мЕ вОдИ пУуУ СкЪпИи дИсуУуТеКиИ, дАа нЕе иСкА СекСс ЗаШтТоТу СаАМ, дЕтСтФфеНъ, дАа пИе, дА пУшИ. дА ИМа КолА, дА е пОо-ГуЛЯяМ отТ МеЕн. Да мЕ оБиЧъЪ . дАаъЪ е МоДеРЕн.
Леле, възхищавам ти се, че съумя да напишеш всичко това. Мен ме заболяха очите просто да го прочета. :D Мен освен очите и главата ме зацепи...... :shock:

ivianka94
08-23-2011, 18:53
1. Да има чар и сладка усмивка (:
2. За мен не е важно какви са очите, стига да има як поглед, с който да ти показва че те харесва страшно много <3
3. Да е висок ии не е нужно да е мистър мускул.. просто да се поддържа
4. Обожавам когато едно момче знае какво да каже за да направи момента специален, да е от този тип, които показват чувствата си (:
5. Да е романтичен <3 Мечтая за разходка по плажа или пикник..нещо нежно и в същото време лошо.. :P

rihanna344
08-24-2011, 07:36
Момчета/Мъже които постоянно се напиват или пият ме отвращават. :x Също ии тези,които пушат цигара след цигара.Харесвам такива,които пушат само когато им е на кеф,тоест рядко. :) Същото и с пиенето.Не харесвам да са нахалнии,прости и т.н. 8-) А и друго : обожавам момчета с хубаво чувство за хумор <3 Това и външния вид май са най-важните според мен .

Str1k3r
08-24-2011, 11:27
дА еЕ БуГаТт, сЕкСиИ, ДъЪА ИгРаЕ, фУдБуЛ, ДАаъЪ мЕ вОдИ пУуУ СкЪпИи дИсуУуТеКиИ, дАа нЕе иСкА СекСс ЗаШтТоТу СаАМ, дЕтСтФфеНъ, дАа пИе, дА пУшИ. дА ИМа КолА, дА е пОо-ГуЛЯяМ отТ МеЕн. Да мЕ оБиЧъЪ . дАаъЪ е МоДеРЕн.

Ei urod pone kato se pravish na zabaven si sledi bavnata misal malko we oligofren kak shte igrae futbol i shte pushi we ti si mega tupo parche we hvurli se ot nqkoi most umstveno izostanal individ kuv ti e problema s futbolistite we zavistliv smotanqk

Maaggiiee
08-24-2011, 11:35
Стегнато тяло, оня дивия поглед в стил: Сега не мисля за нищо друго освен чукане, да умее да се целува, да е ненаситен и без кой знае какви задръжки. +++ 8-)

bbbbPleasure
09-10-2011, 22:36
Не знам как, но винаги съм харесвала момчета с черни/кафеви очи. Най - важните неща; Погледът (черни очиииии -h- ) , усмивката, тялото (стегнато,оформено) , изпъкнали вени на ръцете ( :smt007 ) !

dream1707
09-10-2011, 22:45
Ъ, най-хубавото нещо за мен определено не е видимо с очите.... Да, ако говорим за външния вид и какво ми прави впечатление.. харесвам слаби момчета с хубаво тяло... Но определено не е най-важното нещо в момчето, че да го слагам като най-хубаво :)

anniehall
09-15-2011, 22:59
Абе, в някъв ърбанречник бях попаднала на една готина думичка..
Сапиосексуален - т.е., когато се възбуждаш от интелекта. Звучи снобско, признавам.
Ся ще бъда яко низвергната, ама е факт за мен - привлича ме акълът. :-o И не говоря за някакви учебникарски знания, а за много широка обща култура, за налично чувство за хумор... Искам не просто да има за какво да си говорим, ами и да ми е някъв интелектуален кеф. 8)
Физически не съм придирчива - влюбя ли се, не гледам слаб ли е, дебел ли е. Май само имам слабост към дълги пръсти и гъста рошава коса. А ако не съм влюбена - и в пич с ебаси плочките мога да намеря нещо, дето да ми е гадно.

Обаче най се изплаших, когато наскоро осъзнах, че всъщност нямам определен идеален тип, нямам си някакъв общ модел, по-който да харесвам момчетата. В смисъл - някой може да изглежда перфектния за мен, отстрани приятелите да ми обясняват как се правя само на интересна, че не го искам, след като уж това съм търсила, а аз да не мога и да не мога да си падна по него. И обратното - за секунда да хлътна по някъв абсолютно крив тип (със сигурност обаче - пак покриващ сапиосексуалните ми изисквания :D ). Май на стари години (щото скоро казвам чао на тийн възрастта) откривам как приказката, че любовта е загадка верно не е клише.

Chacho
09-15-2011, 23:10
@anniehall, или просто може да повториш тийнейджърските годините, за да се ориентираш малко какво точно искаш.

anniehall
09-15-2011, 23:20
Ок, както съм го написала, сигурно звучи тъпо.

Мисълта ми не е че въобще не знам какво искам, а че съм си признала, че влюбването не става по схема и формирането на идеални представи е нещо много условно и не съвсем нужно. Което е готиното - като се случват нещата естествено, няма нужда от всички тийн главоблъсканици "ми сега как да я сваля", "ми сега как да го впечатля". В тийн годините май точно за схеми най-често става въпрос (един поглед само в тоя форум ясно го показва - момчетата си мислят, че момичетата са еди-кви си, търсят само еди-какво си и не виждат друго; момичетата - същата работа), тъй че не е нужно да се заяждаш. :)

Chacho
09-15-2011, 23:32
А какво правим с хората, за които "естественото" не върши работа и ги режат постоянно?

Няма уникални критерии. Нямаме уникални критерии за важните неща, просто защото не решаваме сами кой ни привлича. Всичко става подсъзнателно и търсим общо взето едни и същи неща, колкото и да ни се ще да вярваме, че пробираме. Това, че някои харесват момчета с жълти шапки или момичета с розови кичури не е от особено значение. Ако един мъж не е решителен и отговорен, или една жена не е грижовна и земна, ще ни е все тая как се обличат и каква музика слушат.


И си права, не е нужно да се заяждам. Но обичам да го правя :P

error92
09-15-2011, 23:59
Даа, защото ти нямаш никакви предпочитания, нали? Добре тогава, хващай първата 70-килограмова, 1.50 висока и с наполовина синя коса, щото ако откажеш, си повърхностен.


Отговаряш като лапе. Вместо да се защитиш отиваш в крайността и описваш нещо нереално, хептен разпуснато. Странно, че каза само 70 кила, можеше да отидеш към 200-300 поне да беше изказала гледната си точка по-реално :)
Предпочитания? Ем, да имам - но това не са сините очи, русата коса, манекенското тяло. Има пълни но стегнати момичета, пълнотата не винаги е грозота, а ако отива натам човек има достатъчно мозък да вземе решение да се промени. Не вкарвай логика, че който не търси манекенки търси изруди. Това, че съвременния манталитет ви кара да мислите като масата, за да се "впишете" е друг въпрос. Ако говорим за некви свалки за една вечер, каквито явно са на мода сред женската и мъжката аудитория напоследък - приемам критерийте. Но за избор на истински партьор до себе си - изглежда жалко че гледаме космите по краката и цвета на очите.
Защо всички трябва да бъдем метеросексуални ли как се водят?

Да права си, очевидно аз живея некъде 30 века назаде, и вече ценностите на едно семейство е дали единия подмокря другия при пръв поглед. Имайки предвид, че форума се посещава масово от 10-16 годишни които сега си изграждат манталитета - добре ги учите :)

//Извинявам се за грешки, няма нужда да ме цакате :)

ПС: Горките момчета и момичета, който имат някое килце отгоре. Те трябва да са на дъното на обществото, защото не възбуждат околните като се разхождат из парка. Те нямат чувства и не заслужатат любов.
Абе къде са ми цайсите?


+1 !!! ПОДКРЕПЯМ С ДВЕТЕ РЪЦЕ И ДВАТА КРАКА :grin:

anniehall
09-16-2011, 00:05
А какво правим с хората, за които "естественото" не върши работа и ги режат постоянно?

Няма уникални критерии. Нямаме уникални критерии за важните неща, просто защото не решаваме сами кой ни привлича. Всичко става подсъзнателно и търсим общо взето едни и същи неща, колкото и да ни се ще да вярваме, че пробираме. Това, че някои харесват момчета с жълти шапки или момичета с розови кичури не е от особено значение. Ако един мъж не е решителен и отговорен, или една жена не е грижовна и земна, ще ни е все тая как се обличат и каква музика слушат.


И си права, не е нужно да се заяждам. Но обичам да го правя :P

С тва, дето си го болднах, съм особено съгласна. Всъщност, в последно време търся отговора на точно такъв въпрос - какво ни кара да избираме един човек, вмето друг, при уж подобни характери и най-вече интересите, външността, образованието и т.н. дали не са просто бонус и един вид разпознавателен маркер, под който да търсим онези фундаментални качества, от които имаме нужда в човека отсреща. Много интересна ми е станала тази тема в последно време. И въпреки че не бих искала да си го признавам, успя да ми изразиш ясно мислите, дето не можех да си ги формулирам в 2 през нощта. 8-)

Иначе - по въпроса защо някои хора ги режат постоянно - моята теория е, че проблемът е винаги в самооценката. Или е твърде ниска, или е в другата крайност - твърде завишена. Без човек да е наясно сам със себе си и с това какво представлява, трудно може да нацели друг, който да му подхожда и с който да му се получат нещата. Като хората, поне в масовия случай, са всъщност най-нетолерантни към неувереността, на свръхсамочувствието повече му минава номера.

pwnage
09-16-2011, 02:52
Иначе - по въпроса защо някои хора ги режат постоянно - моята теория е, че проблемът е винаги в самооценката. Или е твърде ниска, или е в другата крайност - твърде завишена. Без човек да е наясно сам със себе си и с това какво представлява, трудно може да нацели друг, който да му подхожда и с който да му се получат нещата

А за да те отрежат не трябва ли първо да те опознаят?

anonymous708973
09-16-2011, 06:30
Обичам това, че има огромно ръце и ме обгръща с тях така, че се чувствам мъничка и нищожна, и усещам, че с едно стискане може да ме счупи, но не го прави, защото не иска да ме нарани. <333 Обичам плътния му глас и големите му зелено-кафяви очи, в които виждам душата му! Обичам дъъъългите, лигави и нежни целувки... Обичам това, че може да ме разсмее толкова, че след това да ме болят коремните мускули. Обичам това, че всеки път мога да усетя, че не правим просто секс, не просто любов, а нещо, свързано с много дълбоки чувства и същевременно вдигащо адреналина на макс. Обичам, когато ме гушка пред приятелите си, когато се дразни ако някой ми каже нещо сваляческо, дори на шега. ^___^ Обичам, когато усмивката на лицето му е предизвикана от мен, когато ми казва "Обичам те", когато си лежим и не можем да заспим, и започва да ми обяснява колко много означавам за него...<33
Как да не го обича човек?

Ох, милата тя, много се зарадвах, като го прочетох това. Супер готино ми става, като прочета нещо такова!

anniehall
09-16-2011, 09:48
Иначе - по въпроса защо някои хора ги режат постоянно - моята теория е, че проблемът е винаги в самооценката. Или е твърде ниска, или е в другата крайност - твърде завишена. Без човек да е наясно сам със себе си и с това какво представлява, трудно може да нацели друг, който да му подхожда и с който да му се получат нещата

А за да те отрежат не трябва ли първо да те опознаят?

Ми... не. Всъщност от това, което съм наблюдавала аз, резачката се получава именно от липса на желание за по-нататъшно опознаване. Много малко са хората (правя им голямо евала), които ако някой ги харесва, а те него в момента не, си правят труда да го опознаят повече и да му дадат някакъв шанс. И особено в случая с неуверените - затворените в себе си хора трудно предразполагат към опознаване (нищо, че аз самата харесвам такива и че в голяма степен все още принадлежда по един или друг начин към тях); често донякъде дори не го позволяват, без сами да осъзнават. Но, както и писах в предния пост, това си е моята теория за нещата, базирана на това, което съм виждала сред моя кръг от познати. При други хора може и по друг начин да седят нещата, знам ли.

daniela0108
09-16-2011, 11:13
anniehall много си права......Лошото е че и аз също недавам на почти никой шанс, ако нямам интерес към него.Просто ме изнервя, знам че е гадно и може би съм наранявала не един и двама, но немога да се променя.Съжалявам :oops:

mv
09-16-2011, 18:59
какво харесвам в едно момче ли??? 1-да е по-високо от мен, 2-да не е много дебел (нормален), 3-оо в никакъв случай да не е женкар, 4-да не е с много голямо самочувствие, 5-да ме уважава...ми май е това, е може би има и още ама.. :D

Gerityyy08
09-17-2011, 06:37
Просто и ясно. Да е моят човек :grin:

Pay4win
09-17-2011, 07:21
:D да се целува добре :grin: :grin: :grin: ебати критерият :D

summerxtime
09-17-2011, 18:32
Като за начало да бъде себе си.Не искам да се прави на някои друг само, за да го харесам. Иначе за външен вид ... Ммм обичам момчета с по-дълги косички .. :D Колкото и странно да звучи.Коса тип "Джъстин Бийбър". {Не харесвам Бийбър харесвам косата му ;) }.Да е висок колкото мен или по-висок.Да споделя чувствата си. Обичам и някви по-плътни устнички :D :grin: :grin:

arizona
09-17-2011, 19:26
погледа за мене е много важен,като ме погледно някво смесица от "ше ти разкъсам дрехите,много си готина и супер самоуверено" :D егати описанието...да е самоуверен и забавен :P

Phonique
09-17-2011, 19:33
Най-вече чаровната усмивка,винаги гледам първо усмивката на момчето...тъмна рошава коса,не обичам момчета със супер напомпани мускули,2-3 плочки на корема ми стигат...да имат един такъв поглед който казва "САМО МОЯ!" и най-важното когато ги прегърна да ми е топло,имала съм приятел който беше студен като камък,не ми беше изобщо приятно да го прегръщам....това е за външността.Не искам да бъде някакъв Айнщайн,достатъчно умен,забавен и не толкова горд....

Chacho
09-17-2011, 19:35
2-3 плочки на корема ми стигат

Нека да са 3 :lol:

Phonique
09-17-2011, 19:38
2-3 плочки на корема ми стигат

Нека да са 3 :lol:


И аз не знам какво пиша :D :D :D :D ,станала съм в 3:30 мисля едно пиша съвсем друго :)))))

sprqhli
09-17-2011, 19:39
Има неща , които харесвам в мъжете - например светли очи, обичам едно момче да носи пръстен , да е висок и т.н. НО, едно голямо НО , външността не е всичко!!!

VikitoRia
09-17-2011, 19:55
По принцип не си падам по определен тип момчета, но е важно
1 да говори правилно(без да употребява ке, ко, оти, кво...)
2 да има чувство за хумор
3 да обича животни

sunshine01
09-17-2011, 20:05
Винаги съм харесвала момчета с хубави тела и тъмни коси и очи. Естествено и мъжествени, а не с походка, по - елегантна и от моята. Но, ако е някой романтичен и прекалено мил и добър ии направо сладникав, просто веднага го изключвам. Не си падам по такива неща. Главно харесвам момчета с по - трудни характери, защото с тях ми е по - интересно.
Бях прочела и нещо за някаква възбуда ... ; D
Ами, лично аз, когато видя някой, да ми се усмихва, или да ме гледа, предизвикателно, нещо ми щраква и ми се приисква да му лепна една целувка. ; D Е, до някаква степен, зависи и кой е този човек, който ми се усмихва така.

На същото мнение съм. Един мъж не трябва да е много груб, нито прекалено мил и наивен. Искам да се чувствам сигурна покрай него. Харесвам смелите и непредсказуеми мъже. :)

martito2
09-18-2011, 15:53
Като цяло ми харесва:

1. - Охх, ОБОЖАВАМ тортички :D :D :D (леката пухкавинка на корема, за да ми е мекичко когато се сгуща в него :grin: )
2. - Хубави устни (смисъл да не са много загрубели/напукани)
3. - кафеви очи ...

За това се сещам

:P

alexchu
10-02-2011, 15:22
еми да е със сини очи руса коса да не е много слаб или дебел , да не е много лош ама да не се и лигави.. хем искаме хем не исксаме...горките момчета вече не знаят какво да правят от нас :D:D

сега сериозно:
какво най-много ми харесва - само да не е мноого по-нисък от мен и да ми е добре с него ;) няма значение дали е дебел,слаб,със сини или черни очи, предполагам само да не ревнува (: досега съм ходила с 3 момчета като не виждам почти никаква прилика между тях.

какво ме възбужда - емии мноого ми харесва като сме на леглото или дивана или каквото ще да е (просто натискане) иии вместо само да се целуваме,обарваме и т.н около минутка само да се гледаме в очите от многоо близо (: просто ми харесва как се вдига напрежението и след това целувката е по-хубава като че ли :D
май това е (:

pamsityybee
10-02-2011, 18:38
ОЧИТЕЕЕЕ!!

ledenakrasota
10-02-2011, 18:40
Първо ме пленява излъчването и осанката. После как говори и какво говори. :oops: Така се разбира характера. :oops:

balu4ka
10-02-2011, 18:59
Приятелят ми,описва всичко което искам и какво ме привлича в едно момче ,защото той го има.Не ми се навлиза в подробности. :grin: :oops:

t1nk3rb3ll
10-02-2011, 19:04
Оххх...
1.Да не някакъв турбо селянин :(
2.Да е човек на място :P
3.Сладкатаа усмивкаа :oops:
4.висоок и с хубаво телосложение :grin: (търся си заслон, не че нещо :D )
5.Чувство за хумор, без излишни простащини...
6...И да съществува :-D

ewiow
10-02-2011, 19:04
Да е с хубаво тяло и да умее да целува на всякъде! :grin: :-P :oops: :oops: :-)