PDA

View Full Version : Проблем!



deni15
07-20-2011, 21:58
Бях с едно момче около 2 месеца.По принцип никога не съм била по сериозните връзки,но с него ми беше много хубаво и никога не съм искала някой толкова много.Toй винаги ме търсеше първи звънеше ми дори направи и първите стъпки.Преди месец обаче замина за чужбина бяхме се разбрали,че ще продължим да се виждаме като се върне.Там нямахме връзка и цял месец го чаках с нетърпение и всеки ден си мислех за него.Когато се върна обаче не ме потърси звънях му няколко пъти ,но не ми вдигна.Първо не ми пукаше казах си,че той ще ме потърси но всъщност осъзнах,че не е така.Пак му звънях ,писах му скайп фейсбук смс-и и същата вечер бях на рожден ден.Върнах се мъртво пияна и му звъннах за последно,но без отговор.Тогава не знам как стана но излязох с друго момче,което познавам от много време и винаги ме е искал,но аз не съм го отразявала.Ако искайте ми вярвайте,но от там нататък нищичко не си спомням.Единственото което помня е че спах с него и нямам никаква представа как съм се прибрала и съм си легнала нито какво сме си говорили.От тогава това момче ме търси и явно съм му дала доста надежди.Не знам как съм се държала,но е било на положение защото мисли,че съм била цял ден в нас и съм излязла за малко да си говорим.Няма никаква представа,че съм пила и сега се крия,не му вдигам нито му пиша и постъпвам по същия начин както правят с мен.Направо ми става мъчно . Как да забравя за всичко това и какво да му обясня?? Не искам да ги виждам повече и двамата и искам да забравя за всичко това. Просто нямам на кой да кажа..... :)

step_up_right
07-20-2011, 22:52
извинявай,ама защо побърза да се удавиш в алкохол?

nikita94
07-20-2011, 22:54
обясни на това момче , че си била много пияна , че не си знаела какво правиш и говорш и , че дори ако си му дала надежда , то не е защото наистина искаш да си с него , а защото си била под жъздействие на алкохола , а другото момче което те е зарязало толкова гадна само може да съжалява щом го е направил значи не е бил за теб .

ThatsMe
07-20-2011, 23:12
като искаш да забравиш игнор двамата и new start

sasha_90
07-21-2011, 10:19
Наистина си постъпила гадно с момче,което е нямало вина.Сега постъпи правилно-вземи си телефона,звънни и му кажи истината.Обясни му,че случилото се е заради поетия от теб алкохол и не си знаела какво правиш.Дано това не развали отношеният ви занапред.