PDA

View Full Version : Дали ще ме потърси...(



angelskodqvol4e
07-21-2011, 07:20
С приятеля ми бяхме заедно година и 7 месеца(бяхме,защото се разделихме) след поредното скарване...
Скарахме се защото нещо спорехме и аз го питах ,защо си с мен
-защото е взаимно или защото така си свикнал..
И той каза,че няма да ми каже,аз така се бях ядосала и му казах,че искам да знам истината,а не да се залъгвам...И тои си знаеше неговото и му казах да каже до 00:00 ако не се разделяме..
Той пак не каза нищо и след 00:00 каза трябва да си намаля абонатите и ме блокира.. :-x Пращах му смс после ако държи поне малко на мен да започнем отначало но нямаше отговор от негоо...
Какво мислите държал ли е на мен-аз мисля,че не щом се отказа толкова лесно..
И да вметна,че м/у нас е нямало нищо

Hilary_
07-21-2011, 07:37
От това, което разказваш си правя изводите, че не му е пукало особено .. :?

anonymous708973
07-21-2011, 07:38
Година и седем месеца и ти е изтърсил тая простотия?

Момиче, хващай се, отивай до тях и не си тръгвай, докато не ти обясни!

pilencaaa
07-21-2011, 07:41
И аз мисля , че не му е пукало ... Все пак трябвало да ти отговори до 00:00 ..поне да типодхвърли нещо .. После той те е блокирал първи .. Ти му пишеш смс-и , той не връща.. Ем какво повече ?

DevilWish
07-21-2011, 07:43
Година и седем месеца и ти е изтърсил тая простотия?

Момиче, хващай се, отивай до тях и не си тръгвай, докато не ти обясни!
Според мен пък не трябва да го прави ;) Той ако е мъж на място и ако му пука и ако и за него тея 2 години /почти/ значат същото като за нея той сам ще я намери ;) не му тичай зад дупето не е първият нито последният в живота ти ;)

angelskodqvol4e
07-21-2011, 09:09
Писах му смс -какви ли не
че съмго обичала и все още го обичам,ама нищоо абс нищо от негова страна..
Аз не съм направила нищо лошо.просто имам съмнения дали е взаимно,преди съм го питала казвал ,е че е взаимно...Но сега нищо не ми отг..няма и да го търся повече а и с тази негова гордост не е лесно
постоянно аз да го търся и да оправям кашите..правят се компроси ,но той...

anonymous708973
07-21-2011, 09:09
Наистина ли мислиш, че тия месеци са важни за него? Реже я по скайп!

Josefinne
07-21-2011, 09:17
Аз мисля, че ти си преиграла с тия ултиматуми, то и аз бих ти била шута след това изпълнение.

Evterpa
07-21-2011, 09:30
Изобщо не се занимавай, пълен боклук е. Ако наистина е държал на теб, нямаше да те зареже по скайп. Щеше да ти даде обяснение, и то очи в очи.

MissArrogance
07-21-2011, 09:35
Той пак не каза нищо и след 00:00 каза трябва да си намаля абонатите и ме блокира..

Приятелят ти, ми прилича на момченце от 3ти клас. Като не иска да ти каже истината, или поне, дали има някакъв проблем, му бий шута. Ако му пукаше и искаше да запази връзката си с теб, нямаше да се държи като дете, което не знае какво прави и какво иска. Само малките деца, които не осъзнават нещо, или не искат да си признаят, нещо, мълчат и си държат на ината.
Да не говорим и, че когато мъж се държи по този начин, веднага го определям, като жалък. Нали уж, мъжете са по - силните и по - смелите, а той се измъква, едва ли не, с блокиране в скайп. Хаха!

DevilWish
07-21-2011, 09:39
Наистина ли мислиш, че тия месеци са важни за него? Реже я по скайп!
това е точно ;) няма смисъл да му върви след задника, защото на него не му пука ;)

angelskodqvol4e
07-21-2011, 09:42
Аз мисля, че ти си преиграла с тия ултиматуми, то и аз бих ти била шута след това изпълнение.
И защо да съм преиграла..единственно исках да знам дали е взаимно,а че той не иска да каже истината-не е взаимно а предпочете да ме блокира нямам думи..Амии има го и това-ЗАРЯЗАНЕ ПО СКАИП..
Тия дни ще си идва на селото ,което е близо до моя град...но няма да ме потърси и се досещам защо
Защото не иска да е с мен(поне така мисля от неговите деиствия)

mrazqcska
07-21-2011, 09:43
Година и 7 месеца и те е отрязал толкoва тъпо, при това по скайп ?! :shock: Oпределено не е държал на теб... Заеби го, той определено е много зле... :)

otakhsum
07-21-2011, 09:49
Оф боже :D:D нито сте в него, че да казвате дали му пука или не, а пък ти авторке трябва да си го познаваш най-добре как постъпва при всяка ваша караница, ние нито сме присъствали, нито нищо как може да питаш нас, при положение, че сме в неведение, ако не те потърси до няколко дни отговора е повече от ясен, поредния глупак......Ще си намериш друг, на който ще му пука много повече, живота е пред теб..! :)

ivcheto0o
07-21-2011, 09:52
Нормално е след толкова време заедно да искаш обяснение и той поне това ти дължи (ако беше момче на място... ).Според мен поведението му означава че не е взаимно и си му дала идеалната възможност да скъсате...просто го остави и не се занимавай.

angelskodqvol4e
07-21-2011, 09:58
Да прави сте,аз си го познавам и при всяко скарване беше -БЛОКИРВЕНЕ В СКАИП..но това е отделен въпрос..
И преди сме се разделяли аз го търсех от негова страна нищо...спрях да го търся и след около 10 дена той ме добави в скаип и всичко започна на ново.
Ноо сега е по различно зададх му въпрос и той вместо да е честен ..предпочете оправдание ,че няма да отговори..
Исках само да споделя :)

sasha_90
07-21-2011, 10:01
На него определено не му е пукало за теб.Радвай се,че си се оттървала от такъв и продължи напред.Глупаво е да тичаш след него.

slunchoobs
07-21-2011, 10:07
недей да му са молиш не е единствен !! пък и с тая негова гордост до никъде няма да стигне той по късно ще се осъзнай и той ще ти са моли !!

angelskodqvol4e
07-21-2011, 10:26
Няма да се моля повече ,ако е имал чуства към мен щеше да отговори на въпроса ми..добре дошло е и за него..
Но аз не бих постъпила по този начин-Момчето да ме обича а аз да не изпитвам същото и да съм с него...не бих постъпила по този начин :neutral:

sasha_90
07-21-2011, 13:13
Да прави сте,аз си го познавам и при всяко скарване беше -БЛОКИРВЕНЕ В СКАИП..но това е отделен въпрос..
И преди сме се разделяли аз го търсех от негова страна нищо...спрях да го търся и след около 10 дена той ме добави в скаип и всичко започна на ново.
Ноо сега е по различно зададх му въпрос и той вместо да е честен ..предпочете оправдание ,че няма да отговори..
Исках само да споделя :)
Ами и този път направи така-спри да го търсиш.Но ко те потърси и този път-ти го блокирай.Не му давай поводи да мисли,че може да те върти,когато и както си поиска.

peace95
07-21-2011, 18:46
мноооогооо тъпа постъпка от негова страна , но не му се моли , само ще му вдигаш егото ... такива най - ги мразя , а израза : "ще си намля абонатите" , ако ми го каже ГАДЖЕТО , С КОЕТО СМЕ БИЛИ ТОЛКОВА МНОГО ВРЕМЕ, просто ще го съсипя , не съм такава , но поне ще си го е заслужил :-x !!!

C0okieMonster
07-21-2011, 18:48
От това, което разказваш си правя изводите, че не му е пукало особено .. :?

Adda
07-21-2011, 18:52
Много мразя филмарски истории за непреживяни бивши. Не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против авторката. Осъзнайте обаче веднъж за винаги, че след като сте се разделили с този човек има причина. Не дълбайте, не се тормозете, а си продължете живота.

И да, не му е пукало изобщо за теб. Не през цялото време рабира се, но да речем от около 2-3 месеца преди да усетиш, че нещо ен е наред и да започнеш да търсиш отговори...

djipsito
07-21-2011, 23:00
А ти иначе през колко време го питаш дали е взаимно или не ? И ква е вероятноста да му е дотегнало от твоите филми ?

За кво все другия трябва да е по-виновен ? Що не намериш грешката в себе си първо ? Не съм наясно с историята ви, ама ми се струва, че си го "задушавала" с тия разговори. И мен някой да ме пита през някъв период от време дали чувствата ми са взаимни с неговите и на мен ще ми писне. И не стига тва ми и ултиматоми чак...

Веднъж ти е казало момчето, че са взаимни, ти като толкова си се съмнявала за кво си продължавала да бъдеш с него ?

За чувства и за секс не се говори... действа се. Те нещата се усещат.

Баш добре си те е отрязало момчето, за мен е мъжка постъпка да не се обеснява като путка (втори път, след като вече сте говорили по темата). Това, че не ти играе по свирката не го прави глупак.

Казваш, че все ти оправяш кашите, замисли се ти ли си правила първите крачки към.. "кашата" и как очакваш някой да те търси след като си му вдигнала нервите ?

Luidgie
07-21-2011, 23:51
Приятелят ти е изключително малоумно създание. Щом неможе едно обяснение да ти даде, какво се занимаваш? Очевидно е твърде тъп, че да загрее какво се иска от него. Да му ходиш по задника, надявайки се на обяснения и отговори, е чиста загуба на време. Само ще изглеждаш отчаяна. След като той ти е показал колко му дреме, заеби го и да не ти пука. Незнам за теб или за другите, но на мен лично ми е писнало някакви "грижовни и мили" момчета да се държат като задници, и аз да трябва да търся обяснение за поведеието им. Естествено не получавам такова, а само простотии от сорта на "споко" "няма нищо" и т.н. когато е очеизвадно, че има. Някои хора просто са неспособни да дават смислени обяснения, може би защото мозачетата им са прекалено мънички.

bibi7352
07-22-2011, 00:24
На твое място, още след като е отказал да отговори на въпроса, щях да го зарежа. Какъв е смисълът да му пишеш смси и да му се молиш, след като не иска просто да каже какво чувства...

angelskodqvol4e
07-22-2011, 08:02
Добави ме в скаипа и каза,че няма да сме заедноо
Как да си го върна..писах му сутринта пак смс,че гообичам и че го искам...и да сме заедно...ама нищо
Оффффффффф :(

Zarity
07-22-2011, 08:06
Бахти грубия.Явно много яко са му изтинали чувствата през тея месеци...Гадна работа.
НЕДЕЙ да го молиш.Аз направо бих казала на някой да го пребие тоя :shock: Пак-ебахти грубия!
И кви са тея глупости,блокирвания в скайп,детски глупости,не може да говори като човек.

angelskodqvol4e
07-22-2011, 08:19
Вече ме добави...ама не иска да сме заедно..снощи каза ,че чуствата са взаимни но му е писнало вече от менн...Как да си го върна искам да опитам-казах му,че няма да говоря вече глупости :x и пак не става

TheBeliever
07-22-2011, 08:25
gerilovedani, нали? 8-)

Миличка, време беше на момчето да му писне от твоите истерии и драми. Остави го да си живее живота без теб.

Bomber
07-22-2011, 08:32
Като чета това,което си написала ми става ясно че въпросното момче не му е пукало особено за нещата между вас как изобщо си могла да бъдеш с такъв човек един съвет от мен опитай се да го забравиш ще си намериш друг 1000 пъги по-добър и още нещо като между вас е нямало нищо защо сте били 1 година 7 месеца :wink:

angelskodqvol4e
07-22-2011, 08:38
gerilovedani, нали? 8-)

Миличка, време беше на момчето да му писне от твоите истерии и драми. Остави го да си живее живота без теб.
МОЛЯ gerilovedani?

TheBeliever
07-22-2011, 08:40
gerilovedani, нали? 8-)

Миличка, време беше на момчето да му писне от твоите истерии и драми. Остави го да си живее живота без теб.
МОЛЯ gerilovedani?

Айде, айде не се прави на чукната. И петнайсе ника да смениш като на снимките си същата, историята и начина на изразяване са същите няма кой да заблудиш.

angelskodqvol4e
07-22-2011, 08:46
Имам само 1 регистрация и това е тази аиде моля ти се...Някои ако ми краде снимките това е друга тема...то по тая логика може В аха-то да кажат че имам 3 или 4 профила ..и тук да кажа че и в гепиме някой ми е направил профил-ФАЛШИВ ПРОФИЛ...НЕ СЪМ ДЛЪЖНА ДА ДОКАЗВАМ НА НИКОГО НИЩО...мисли си квото искаш,не ме интересува
И пишете само по темата!!!

Evterpa
07-22-2011, 10:08
Зарежи тая работа.

YourFavouriteDrug
07-22-2011, 10:45
бе дори и да му пука е постъпил като мазната жена... следващия път потърси някой, който може да си изразява чувствата по подходящ начин :D

angelskodqvol4e
07-23-2011, 15:10
Кажете ми какво мислите вие???
Добави ме в скаипа и каза,че няма да бъдем заедно,аз му казах,че след като няма да бъдем да ме блокира...Той не иска
Според вас с цел да ме дразни ли го прави или да ме пробва как се държа оффф не знам ,питах го каза,че го прави за да се дразня(но от друга страна аз му досаждам ,а той не обича някой да му досажда и не ме маха) беше ме блокирал и от другия ми скаип....но ем добави пак:-# :-# .Незнам кое от 2-те е ..според вас

kalpazanka
07-23-2011, 15:18
Как така сте година и 7 месеца заедно, а в последното изречение казваш, че между вас не е имало нищо?

angelskodqvol4e
07-23-2011, 15:23
Ами така не е имало, в началотоо аз не исках,после пък не сме били сами..так се получи

kalpazanka
07-23-2011, 15:39
А-а-а, в сексуално отношение значи.
Не съм е разбрала. :smt048

Като сте се сдобрили, да тегля ли ключ?

mrazqkindergarten
07-23-2011, 15:45
Спокойно, на мъжете им е навик да се отказват от нас. :) Иначе май не му пука много много, но няма да ти казвам да го забравяш, защото знам колко е трудно особено след връзка повече от година.. само ще кажа носи се по течението, остави го да те търси той, ако иска. :) Не му казвай, че го обичаш сега, НЕ го заслужава, казвам го, защото бившият ми постъпи също толкова ужасно с мен миналата година и си троших главата, докато на него му беше през оная работа и ти казвам освен ако не докаже, че те обича още (а трябва доста да се постарае) няма и смисъл да се събирате.

fLoweRrR
07-23-2011, 16:23
Съгласна съм, че доста тъпо е постъпил, че е груб, но... истината е, че до известна степен и ти си виновна.. Казваш, че си му "досаждала". Питала си го веднъж за чувствата и той ти е отговорил.. Той те е зарязал, именно заради въпросите ти. Може би си го задушавала, ддз. Не ме разбирай погрешно ( :
Както и да е, не го търси повече. Той си играе с теб.. А ако случайно те потърси, не му се връзвай !!!! Все пак не е единствения ;)

umri
07-23-2011, 16:25
Как така сте година и 7 месеца заедно, а в последното изречение казваш, че между вас не е имало нищо?
Точно тва ми направи впечатление най-много от цялата тема.

Година и седем месеца без секс. Точка.

XcwetiX
07-23-2011, 17:04
Ако сте си омръзнали и любовта ви е станала рутинна нищо чудно вече да не му пука.Опитай се да запалиш огъня както се казва,ако държиш на взаимооъношенията си с този човек.

xXxPrivateLovexXx
07-23-2011, 17:47
Детски истории според мен ... :-o

sadsad
07-23-2011, 17:55
И аз не мисля, че му е пукално особено. Заеби тая история, щом постъпва така, не те заслужава. :)

angelskodqvol4e
07-23-2011, 18:00
Ако сте си омръзнали и любовта ви е станала рутинна нищо чудно вече да не му пука.Опитай се да запалиш огъня както се казва,ако държиш на взаимооъношенията си с този човек.

И как по точно да го запаля...
ами задушавам го да така е /тези дни постоянно му пиша,че искам да знам какво ще стане наистина ,той казва да престана и съм решила вече да не го питам..няма да му досаждам ако ме потърси ще се съглася,защото го обичам знам,че повечето от вас ще ме нападнат но....Любов :( ...Иначе имам накаква надежда ,но не се знае
Ако искате заключете темата...

angelskodqvol4e
07-26-2011, 13:21
Пак ще ви досаждам,нищо добро не излезе от тази работа :(
Спорехме и пак го питах какво ще стане и тои това,което казах..
И се скарахме още повече и аз му написах,-ако няма да бъдем задно ме блокирай,тои каза че няма и така..продължихме да спорим и аз му написах ти не ме обичаш
и тои ми отг.-ми ок и ме блокира/оффф
Реших да ви информирам :D

Adda
07-26-2011, 14:36
Ми като ти е малко ума да не му дадеш един ден да подиша без теб...

dontcare
07-26-2011, 15:00
Година и 7 месеца не малко,с моя сме също от толква(без половин месец..) и не можем да дишаме един без друг.


1.Не е било толкова сериозно явно..
2.Той е тъп.
3.Не знае кво иска.
4.Ако те е "обичал",омръзването го няма като вариант.

Adda
07-26-2011, 15:01
Година и 7 месеца не малко,с моя сме също от толква(без половин месец..) и не можем да дишаме един без друг.


1.Не е било толкова сериозно явно..
2.Той е тъп.
3.Не знае кво иска.
4.Ако те е "обичал",омръзването го няма като вариант.

Аха.. да, и сигурно като се скарате той много обича по 24 часа да му досаждаш.. Или вие сте толкова идеални,че не се и карате?

dontcare
07-26-2011, 15:06
Напротив.Той е този,който настоява да се виждаме повече.Един път сме се карали по-сериозно,други пъти е за дреболии.Споровете траят по 5мин и след това го гушкам и му казвам ,че това са тъпотии и няма смисъл(и наситина е така,примери няма да давам).

И да,обича да му досаждам.Чуваме се по телефона през час-два,пишем си от време на време..Не виждам нищо досадно в привързаността и любовта :)

Adda
07-26-2011, 15:08
О,вие сте ужасно влюбени. Поздравления!!
Обаче замсили се, дори и с приятелка или въобще с някой, като се скараш приятно ли ти е да не те оставят намира поне малко да ти мине?!
Ощеповече че мъжете го ненавиждат

dontcare
07-26-2011, 15:11
както казах,той е този който както ти казваш"досажда" повече.
С приятели не се карам,а с другите ,с които споря(има разлика.) не ми пука за тях и дразня тъпия с невнимание. 8-)

Adda
07-26-2011, 15:14
Представи си само за секунда, че е възможно някъде, в някое друго време и измерение да се скараш с някого. Та този ако непрекъснато в продължение на дни те тормози, за да спреш да му се сърдиш, приятно ли ще е? Освен това доколкото разбирам тя е безумно ревнива, а това явно ти е непознато след като си в толкова хармонична връзка с любимия си.

Не мисля,че момчето е виновно.

dontcare
07-26-2011, 15:50
Още един офф:Напротив,ревността си е неизбежна,затова и се карахме по-сериозно от обикновено,другите пъти не е било сериозно...Спирам,че хубаво оспамихме тамата на момичето.

Към авторката:не се занимавай с тъпаци.Разбирам да са месец-два,ама за толкова време да не са подсилени чувствата? о.о

angelskodqvol4e
07-26-2011, 16:27
Вчера го оставих на мира не му писах смс и не изпращах пълнпомощноо..
Но сега нещо пак ми стана и започнах да тъгувам,ами аз го обичам
+ това когато се скарахме не беше нещо сериозно,аз само попитах дали е взаимно и той започна,няма да ти отг.и подобни и аз си знаех моето и го питах и така нищо не каза..Ако беше казал- взаимно ОК нямаше да го питам след това,да беше казал не е взаимно.. Пак е нещо а не да съм в невидение.до сега нито веднъж не ми е казвал-Липсваш ми:Обичам те,Искам да се видим ..
Все аз като му казвах Не искам да си ходиш и по някои път казваше и тои и аз не искам ама трябва,рядко но го казваше и само това...
А след последното скарване колко пъти му писах смс не е за вярване и не съм го упреквала..
Писах му да ми даде още един шанс и ,че няма да има подобни неща
Писах му ,че го обичам..и нищо..и си знае неговата и това е ,поне като не ме обича да го каже...а не с тези детски изпълнения..Блокирана в скаип и разделени,и от приятелитеси в фбк ме е махнал -ДЕТСКА РАБОТА..
Моя приятелка и бившия и се разделиха преди няколко месеца,още са си приятели,а тои на секунадата и ме истри

dontcare
07-26-2011, 16:53
Добре,били сте толкова време и не сте се обичали?
Тва не могада го възприема някак си :-o

angelskodqvol4e
07-26-2011, 17:02
Може да ме е обичал,разбирам задушавала съм ГО ДА.нО ТОИ от мухата правеше слон,аз го питам кво правихте днес тои ми вика
давам пример-в
1:15 хванах реиса
в 2 се прбрах
в 2:30 обядвах :в 4 седнах на пк
и от нищото прави нещо..Тази година не ме приеха в ун.може и заради това а и тои беше намекнал,че ако не ме приемат вс.ще свърши и може просто да е чакал удобен момент да се скараме и да хвърли цялата вина в/у МЕН!
Както и при последнотоо скаеване..чЕ СЪМ го питала взаимно ли е?
Оф не знам вече.
И преди съм го питала взаимно ли е той казваше Оф мило взаимно е ,но сега нищо не каза..Умръзнало му е от мен :( Пак му исках пълномощно и му написах,ако ме обичаш нека си бъдем заедно ноо НИЩО..

dream1707
07-26-2011, 17:17
Дори и да е тъпо от нейна страна да му поставя ултиматуми до 00:00 еди си кво си ..... И да го търси... Това си остават почти две години, а той се е държал с нея отвратително ;х
Това което е направил, тия простотии, разчиствал си абонатите и прочие доказват само колко малко е държал на теб ...
Никой не заслужава подобно държание, всеки заслужава да бъде обичан и ценен ... Престани да му пишеш СМС-и, да го търсиш и тнт ... Извинявай, но изглеждаш жалка по този начин.. а той се е подиграл така гадно с теб..

angelskodqvol4e
07-26-2011, 17:20
^ Да права си,няма да го търся повече

Adda
07-26-2011, 19:12
^ Да права си,няма да го търся повече
За колко часа?!

angelskodqvol4e
07-26-2011, 19:21
Какво да направя не мога да се откажа лесно,защото го обичам :o

jeezloxxy
07-26-2011, 19:27
^ Да права си,няма да го търся повече
За колко часа?!

Win.

Права е,нали знаеш.Ще потраеш малко и пак ще му се обадиш.Само че така му се показваш като слаба, и че може лесно да те има.Следователно винаги ще те има за "план Б".Така че или си казвай "няма да му пиша" и не му пиши,или "еми обичам го,няма да го оставя,дори да се правя на много лесна".Не е хубаво да лъжеш себе си.

sh3_1s_7h3_0n3
07-26-2011, 20:04
Луда ли си да го търсиш? К'во не ти е наред?!
Пичът те реже брутално за такава глупост... (к'во кат' му е поставила и тя идиотски ултиматум?) и ти ходиш му се молиш, и се УНИЖАВАШ?

ТИ ДОСТОЙНСТВО ИМАШ ЛИ?

Ако още веднъж се опиташ ТИ-САМА да се свържеш с него - значи си доста жалка картинка!...

Какво се молиш, какво се жалваш?
Ако продължаваш да се унижаваш, заслужаваш наистина да те тъпчат. Просто си го просиш.

Край. Ако той иска нещо, да дойде той да се моли, след като ти вече си направила крачката. Ако ли не, мъже - бол.

и "защото го обичам" не е отговор! Преди всичко обичай себе си и след това примирай за другите. Какво го играете вечно подметки...

angelskodqvol4e
07-26-2011, 20:17
](*,) ](*,) С една дума аз съм тъпанарка 8-)
Доверих му се ,мислех,че е взаимно а се оказах излъгана..
Единствения +
е че нямаше нищо м/у нас,тогава щях да си удрям главата в стената ..
Вече ще внимавам повече няма да се доверявам ..а попрницип като бившия ми много са такива..чакат да им се молиш и ти преписват цялата вина ,което не е чесно..
Благодаря вии хора :-)

Zaharinka
07-26-2011, 20:23
Извинявай,че го казвам,но всичко ми звучи много жалко и детско.Като те е отрязал веднъж какво пак му се буташ и то по скайп божее,божее.Удивлявам се до каква степен фейсбук и скайп закърняват способността на хората да общуват на 4ри очи.Стегни се момиче,ти направо си се унижила.

angelskodqvol4e
07-26-2011, 20:26
Съжалявам но за мен това,не е унижение..
АЗ ГО ОБИЧАХ И ИСКАХ ДА СИ ГО ВЪРНА,БОРЕХ СЕ ЗА НЕГО..
НО ТОЙ ИЛИ СИ ИМА ДРУГА ИЛИ ПРОСТО Е ЧАКАЛ МОМЕНТА ДА СЕ СКАРАМЕ И ДА ХВЪРЛИ ВИНАТА В/У МЕН...
А ТОВА ЗА ФБК И ЗА СКУПЕ ПРОСТО КАЗАХ ПО ПОДРОБНО...ЗАЩОТО НЕ ВСИЧКИ ПОСТЪПВАТ КАТО НЕГО...
И ПРЕДПОЧИТАХ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ПО СКАИПА КАТО ХОРАТА,,ОТ РАЗЛИЧНИ ГРАДОВЕ СМЕ .КАКВО ДА МУ КАЖА УТРЕ ИДВАМ ПРИ ТЕБ ЕЛА ДА МЕ ЧАКАШ НЕ ИСКАХ ДА НАХАЛСТВАМ..И ДА ХОДЯ ТАМ ДЕТО НЕ СЪМ ЖЕЛАНА/.

Zaharinka
07-26-2011, 20:31
Ако някой е искал да бъде с теб щеше той да се бори и да направи всичко за да е с теб,а не тези глупави постъпки от негова страна.Той ако е искал да се оправите или е имал нещо към те,което да го накара да се извини щеше да ти покаже и дори да дойде да се видите.Така,че не бъди сляпа,има безброи други момчета.Не е единствен и пак казвам,ако някой иска да е с теб ще намери начин да бъде

sladkish_14
07-26-2011, 20:33
С приятеля ми бяхме заедно година и 7 месеца(бяхме,защото се разделихме) след поредното скарване...
Скарахме се защото нещо спорехме и аз го питах ,защо си с мен
-защото е взаимно или защото така си свикнал..
И той каза,че няма да ми каже,аз така се бях ядосала и му казах,че искам да знам истината,а не да се залъгвам...И тои си знаеше неговото и му казах да каже до 00:00 ако не се разделяме..
Той пак не каза нищо и след 00:00 каза трябва да си намаля абонатите и ме блокира.. :-x Пращах му смс после ако държи поне малко на мен да започнем отначало но нямаше отговор от негоо...
Какво мислите държал ли е на мен-аз мисля,че не щом се отказа толкова лесно..
И да вметна,че м/у нас е нямало нищо

Не те разбрах?
Ама като гледам и на тебе не ти пука особено много..

blaaablaaablaaa
07-26-2011, 20:34
Пич, година и 7 месеца! Просто е искал да те накара да се мъчиш от любовна тъга. Предполагам, че той още изпитва нещо към теб след такава продължителна връзка. Искал е да те тества или просто си е помислил да си излее гнева върху теб. Отивай у тях веднага! Прегърни го, целуни го и му кажи, че много съжаляваш за всичко което си казала.
Носи и презервативи... :lol: :lol: :lol:

jeezloxxy
07-26-2011, 20:35
Обичала,не обичала,всичко свърши.И по-добре се радвай на момента.

Luidgie
07-26-2011, 20:41
Престани да му се молиш. Обичала си го ок, имали сте хубави моменти, ама след като е такова говедо заеби тая работа. Ако изпитва нещо към теб рано или късно ще те потърси.

Отивай у тях веднага! Прегърни го, целуни го и му кажи, че много съжаляваш за всичко което си казала.
Носи и презервативи... Да и да се превърне в жалка курва. :?

Adda
07-26-2011, 20:42
С кво си се борела за него?! Единственото с което трябва да се бориш е празната ти главица и огромния инат...

angelskodqvol4e
07-26-2011, 20:42
И аз мисля,че още изпитва нещо към мен,НО нали е мъж как ще ми се извини,това не е в негов стил-хаха така е да,за толкова много време нито веднъж не ми се е извинявал
-повишавал ми е тон
-инати се като малко дете
-от нищото правеше нещо,осъзнаваше,че не е прав но не си го признаваше...
Утре ще си идва на селото,което е много близко до моя град.//не очаквам да ме потърси...ще гледам много,много да не излизам по центъра ,защото ако не дай си боже е в града и се засечем просто не ми се мисли :(

angelskodqvol4e
07-26-2011, 20:44
С кво си се борела за него?! Единственото с което трябва да се бориш е празната ти главица и огромния инат...
Не мисля,че главицата ми е празна.. :D

Luidgie
07-26-2011, 20:47
Извинявай ама се правиш на глупачка заради момче? Унижаваш се заради него. Аз ако бях попаднала в подобна ситуация, и се бях изложила по тоя начин, да съм си теглила куршума. Жалко е да се молиш на няког и да досаждаш. Само даваш повод после да станеш "Оная тъпата досадница, дет ме молеше да се върна пък аз я отебах"

Adda
07-26-2011, 20:59
С кво си се борела за него?! Единственото с което трябва да се бориш е празната ти главица и огромния инат...
Не мисля,че главицата ми е празна.. :D


Ами докажи го! Не на мен, не на който и да е друг, а на себе си :)

angelskodqvol4e
07-26-2011, 21:01
Ще се постарая :D

sapphire5
07-26-2011, 21:13
С приятеля ми бяхме заедно година и 7 месеца


И да вметна,че м/у нас е нямало нищо

как така `нямало нищо` :lol:

dontcare
07-26-2011, 21:50
Не четеш,по-нагоре беше написано,че не имало нищо в сексуално отношение..

Zaharinka
07-27-2011, 06:24
Сериозна връзка без секс рядко просъществува дълго.И да,тогава е много вероятно да има друга. :)

fenkaaa
07-27-2011, 08:10
И аз мисля , че не му е пукало ... Все пак трябвало да ти отговори до 00:00 ..поне да типодхвърли нещо .. После той те е блокирал първи .. Ти му пишеш смс-и , той не връща.. Ем какво повече ?

angelskodqvol4e
07-27-2011, 08:50
Ами ако е имал друга,не можеше ли да ми каже,не искам да сме заедно..А днес си е отишъл на селото,какво ли не ми мина през главата само и само да го видя,мислих да ходя до автогарата ,и да чакам час,два но се отказах :(

angelskodqvol4e
07-27-2011, 11:53
нямаше кво да правя и с една приятелка отидохме до автогаеата,2 часа бяхме там ..но него нямаше..или по рано е хванал реиса или по късно е щял да г хване..така искам да го видя :(

MojoJojo88
07-27-2011, 11:58
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254606_1463525046294_1778537896_734237_5683048_n.j pg
Авторке, това ти ли си?

angelskodqvol4e
07-27-2011, 12:06
да снимката е моя,защо

Zaharinka
07-27-2011, 13:28
Обаче ти не приемаш съвети,струва ли си да се мъчим да те вразумим 8-) .На гарата ще стоя да чакам някакъв си шамшал :D Как пък не

angelskodqvol4e
07-27-2011, 13:35
първо си казах няма да ходя..
Ноо реших да отида :(

cigarettekisses
07-27-2011, 14:52
не щом се отказа толкова лесно.. !
и това тъпо оправдание да те изтрие от скайп ..
по-добре не се унижавай и спри да го търсиш вече.
едва ли ще ти пише.

Luidgie
07-27-2011, 15:39
http://i14.photobucket.com/albums/a325/GabrielaM/gifs/facepalm.gif

angelskodqvol4e
07-27-2011, 16:07
Хорааа аз го сръчках в феиса преди няколко дена,и той ме сръчка днес видях,че имам събщение и ме е сръчкал..просто мисля,че сега се инати :(
Но според вас след като ме е сръчкал дали има някаква надежда :(

Luidgie
07-27-2011, 16:28
http://i14.photobucket.com/albums/a325/GabrielaM/gifs/facepalm.gif :)

autumn666
07-27-2011, 16:43
:D Сръчкал те бил... момиче осъзнай се моля те...
Знам, че го обичаш и знам, че ще ти е трудно да го забравиш, но това е единствения изход. За какво ти е човек, който никога не те е карал да се чувстваш обичана? Човек, който постоянно се налага да питаш дали чувствата му към теб са взаимни? Дори и наистина още да има някакви чувства към теб и отново да се съберете, всичко ще е същото.
Не знам каква ви е връзката и не мога да кажа нищо, но до колкото прочетох, ти просто си заслепена от това колко много го обичаш и не осъзнаваш, че не си щастлива с този човек. Има толкова много момчета, ти да не си мислиш, че всички ще постъпват така детински като твоя? Аз с моето гадже съм се карала сериозно само веднъж. И той ме потърси, той ми се извини пръв, въпреки че и той си пада инат. Трябва ти човек, който ще успее да пребори този свой инат заради теб, човек на който да му ПУКА за теб, да иска връзката ви да продължи...
И WTF, казал ти е, че ако не влезнеш в университет всичко ще свърши?! Той да не би да ти определя бъдещето и да е с теб заради него? Как ще си с човек, който те заплашва и не иска да те приеме такава, каквато си?
Глупаво беше да му поставяш ултиматуми, но неговите постъпки са още по-тъпи, меко казано.
Спри да се унижаваш пред този човек. Каквото и да казваш, то пак е унижение. Съжелявам, че ти го казвам, но изглеждаш ЖАЛКА така! Вземи се в ръце и престани да му лазиш в краката... Така ще е сигурен, че всеки път като се скарате ти пак и пак ще го търсиш, че може да те разиграва.
Чакаш той да те потърси, ама не да те сръчка във Фейсбук, пхах. Ако стане, ти решаваш.
Ако не стане, търси друг. И да е някой, с който ще си щастлива и с който няма да се налага да питаш дали чувствата му са взаимни...

P.S. Сори за романа. :D

Evterpa
07-27-2011, 17:32
Епична тема.

Bender
07-27-2011, 17:34
малее и мен ми отвръщат на сръчкванията във фб , дали това означава че ме харесват ? :D :D :D :grin:

jeezloxxy
07-27-2011, 18:03
Само на мен ли се струва,че тук повечето разговори на момичето са в Скайп или Фейсбук?

:? :?

angelskodqvol4e
07-27-2011, 18:47
амии да казвам как се развиват нещата :)

Luidgie
07-27-2011, 19:20
Моме! Много си зле! Спри се! Просто се спри! Престани да се излагаш! ГОСПОДИ ЖАЛКА СИ НЕ ГО ЛИ ВИЖДАШ?! сори ама ми писна!

Zaharinka
07-27-2011, 19:26
Моме! Много си зле! Спри се! Просто се спри! Престани да се излагаш! ГОСПОДИ ЖАЛКА СИ НЕ ГО ЛИ ВИЖДАШ?! сори ама ми писна!
Съгласна

nepowtorima
07-27-2011, 20:26
Следя темата отначало и наистина .. отпреди да се пишеш angelskodqvol4e си ми някак досадна. Просто не си малка, но разсъждаваш като 10 годишна. И мислиш, че сега като не си говорите ти си по-разумната и т.н. Като се инатиш мислиш, че ти ще си на далавера. Да ама не. Сега ти страдаш и си в размисли сега какво прави той, с коя е.

Ей тва сръчкване. За кой път.. Ръчкането не значи, че те харесват/обичат/имат интерес. Аз дори не забелязвам кой ръчкам сигурно не ти е видял името .. иначе надали би го направил /и аз не бих -.-/

Продължи напред без него и това е!!

angelskodqvol4e
07-28-2011, 07:43
Всичко свърши снощи той ме отблокира и ми писа пръв в скаипа,преди тва пишеше смс,и писахме ние...и уж щяхме да се видим и да говорим и аз го питах ще идваш ли и тои добре а после отиваме у нас,аз му казах,че няма да ходя на същия ден..тои се разсърди и започна да се заяжда..казах му да команда следващатата е не мен.и тои ме блокира..после ме отблокира и писа аз не му отг.
ВСИЧКО СВЪРШИ И СЪМ СИГУРНА,ЧЕ Е ЗА ДОБРЕ :grin: ако се бях съгласила да ида у тях...щеше да иска да ме командва,а не се получи и така :grin: :-P
Може да заключите темата,Благодаря на всичкиии :-)

Luidgie
07-28-2011, 09:32
Радвам се за теб! Но повече се радвам, че ще престанеш да ни занимаваш с тоя тъпизъм. :)

mechtaq_za_teb
07-28-2011, 10:19
Много тъпо от негова страна, бих казала. Няма смисъл.
Остави го, нека остане сам и сама ще разбереш дали е държал на теб. Смятам, че ще те потърси, но не се давай лесно, защото ще си изгубиш времето.

elizabethg
07-28-2011, 10:48
Мани го тоя!Той не те заслужава....Доказва го с тъпото си,инфантилно държание!Гледай ведро на нещата...Ще срещнеш друг,по-подходящ! :-)

angelskodqvol4e
07-28-2011, 13:15
Етоо,че ме потърси и нервите ми са разпънати :-x
оФФФФФФФФФФФФФФФФ ПИСНА МИ..СЕГА УЖ АЗ ДА ХОДЯ ПЪРВА.ОФФФ
казвам му ,че ми е неудобно и че няма да ходя аз..тва спорим той не иска да идва пръв аз също няма да ида
А на който не му е интересно, да не чете :) Казвам как се развиват нещата

autumn666
07-28-2011, 14:37
За кво изобщо му пишеш/звъниш? Игнорирай го, както той игнорираше тебе. Не му пиши в скайп, не му отговаряй на СМСите и не му вдигай телефона. А ако почне да ти досажда в скайпа, го блокирай ти. И толкова. Или ти просто искаш той да те има за няква играчка и да може да те разиграва? Един ден "няма да сте заедно", на другия да дойдеш незнамсикъде... Ем ок в такъв случай като ти харесва да те разиграват прави квот си искаш.

Luidgie
07-28-2011, 19:39
Етоо,че ме потърси и нервите ми са разпънати :-x
оФФФФФФФФФФФФФФФФ ПИСНА МИ..СЕГА УЖ АЗ ДА ХОДЯ ПЪРВА.ОФФФ
казвам му ,че ми е неудобно и че няма да ходя аз..тва спорим той не иска да идва пръв аз също няма да ида
А на който не му е интересно, да не чете :) Казвам как се развиват нещата

Оффф! Намери си друго занимание! Боже! Развитие? Какво развитие? Само мрънкаш! Търсиш го, пак го търсиш, досаждаш, досаждаш, досаждаш. Обичаш го, не го обичаш! Са като те търси СЕ ЯДОСВАШ?! ВТФ?! Аре прочети к'во си написала до сега! И искам да питам. Ти тъпа ли си? Малоумна ли си? Психично болна ли си?! :-o

OnlyMeAndYou
07-28-2011, 20:18
Главата в торбата, х*я между краката и го пращай на майната си. Ясно е, че нито ти знаеш какво искаш, нито той. Просто и двамата сте инати и не си го признавате. Ще ме извиняваш, но това вашето си е лапешки изпълнения. Не те знам на колко си, но защо и двамата не си направите услуга /както и на форума/ и решите дали ще сте заедно или не?

angelskodqvol4e
07-29-2011, 07:29
Ами вижте сега...
Той иска аз да ида първо в селото му,а аз искам тои да доиде в моя град-близко сме,на10 мин.път..
Аз не искам да ходя първа,защото достатъчно се молех и сега пак аз 1 да съм първа ..
Той днес има работа по града и му казах,ако иска да се обади,ако не аз няма да ходя у тях..и така той като се инати и аз..
Вчера ми написа ,аз дойдох а ти не дойде да ме видиш..
И му написах квото трябваше и млъкна
написах му,че бях на автогарата 2 4аса да го чакам,(но те са хванали по късно авт)
Мисля,че аз ако ида първа ще се унижа още повече..а той няма кво да се унижаваа..
Нито е пращал смс ,да иска да сме заедно НИЩО..
Мисля,че малко омекна :D шреди 2 дена ме блокира и на след ме отблокира и даже ми писал :razz:

desito342
07-29-2011, 09:23
Ама аз не разбрах нещо,ти искаш ли да си с него или не.Щото ту искаш,ту не искаш,ся пък още си пишете.Я разясни малко.Кво село къв град нали уж сте се разделили и ти сама каза че е за добро или аз нещо пропускам.

angelskodqvol4e
07-29-2011, 12:48
Аз съм от град А (примерно) той е от град (Б)..Виждаме се в месеца 2 илии 3..
Тои има село което е близо до моя град и си идва лятото за около месец.. 8-)
Скарани,разделени 8-)
Вече сме уж заедно .. Както си събирах прането и телефона ми звънна първо ми се привидя Мама ,че пише ии държа аз телефона нали да вдигам и пак погледнах и то пишеше МИЛОТО ..:d
По телеофна ми каза,че е в града и че ще се прибира а аз му викам ми добре и след малко му викам ми да излеза да се видим и тои ми добре ела,чакам те ..

Казах му да си промени държанието към мен,той ми каза ,че и аз да си го променя към него 8-)
И да не говоря глупости и да не ровя.До тук добре..
Няколко пъти му казах,че ако не е взаимно да не се събираме пак
И той взаимно е.
И така видяхме се за около час,че той трябваше да се прибира,а утре може аз да ходя в селото му..
Може да заключите темицата,то не бяха приказки то беше цял роман 8-)

Luidgie
07-29-2011, 14:12
Може да заключите темицата,то не бяха приказки то беше цял роман Cool
Доживях го! :-# :cry:

angelskodqvol4e
07-29-2011, 17:20
Е ама не я заключват и по добре е така..
Амии аз му пише на скаипа искам по бързо да дойде утре и той еми ше доиде :(
Да беше написал,и аз искам :-x

autumn666
07-29-2011, 17:35
:lol:
Еми аз казах ли ти, че като се съберете всичко пак ще е същото като преди, че пак ня си хепи, че е по-добре да си търсиш някой който няма да се налага да питаш постоянно дали чувствата му са взаимни, защото той ще показва че са?
Аре стига ся си ни занимавала с глупостите си щото ти и без тва не слушаш кво ти казваме ние.
Никой ли няма да я заключи тая тема най сетне? 8-)

KremProtivBru4ki
07-29-2011, 17:35
Няма да те потърси,съжелявам.Утре ще ти порасне мъжки полов орган

Luidgie
07-29-2011, 17:39
Е ама не я заключват и по добре е така..
Амии аз му пише на скаипа искам по бързо да дойде утре и той еми ше доиде :(
Да беше написал,и аз искам :-x

ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААААААААА!!! ПОМОЩЩЩ!!!!!! Ти момиче ли си или си звер??!?! ГОРКОТО МОМЧЕ! Да знае, че ше се моля за него!

Zaharinka
07-29-2011, 18:01
Темата става http://xaxor.com/images/other/11149/epic_fails_2_19.jpg

Luidgie
07-29-2011, 18:04
Тя не става, тя е такава от самото начало! И всички се хабят да дават съвети, на гозпожица "Незнам к'во искам, ше омрънкотя целия свят и няма да слушам тъпите ви съвети. Просто имам нужда да мрънкам и гнервирам някой друг, освен бедния тъпанар, гаджето ми, който ме търпи по-неясни за мен причини. Но все пак аз ше мрънкам докато някой не ме халоса с брадва между очите!". :smt075

Alabalaportokala
07-29-2011, 18:06
Авторката- много си ТЪПА :grin:

Zaharinka
07-29-2011, 18:06
Luidgie,не зная дали темата или авторката ти влияят на нивото на агресията хахаха 8-) :D

Luidgie
07-29-2011, 18:11
Luidgie,не зная дали темата или авторката ти влияят на нивото на агресията хахаха 8-) :D
И двете! Повече авторката, даже най-вече авторката! 8-)

Zaharinka
07-29-2011, 18:13
Хахаха аз се забавлявам доста.Авторкеее осъзнайй се :D

Luidgie
07-29-2011, 18:15
Хахаха аз се забавлявам доста.Авторкеее осъзнайй се :D
Абе то, и на мене ми беше забавно, ама вече е трагично!

Zaharinka
07-29-2011, 18:21
Просто как да го кажа,по-добре е да не го казвам,че ще ме баннат. 8-) Наистина отдаавна стана гротеска :D :razz:

Luidgie
07-29-2011, 18:24
Просто как да го кажа,по-добре е да не го казвам,че ще ме баннат. 8-) Наистина отдаавна стана гротеска :D :razz:
Ако нямаше опаснонст от бан, к'во я очакваше. Ама не трябва се въздържам... Всеедно да си нимфоман, пред теб да има гол мъж, и ти да неможеш да го нападнеш...

mechopux
07-30-2011, 06:29
Аз ако бях на негово място и ако те обичах щях да ти отговоря още веднага но при тва че те резнал по скайп може би не му пука за теб... :(