PDA

View Full Version : Много голяма грешка! Спешно.



malkata_princeska13
07-21-2011, 07:28
Здравейте, мисля, че имам огромен проблем и не знам към кого да се обърна.

Преди време имах гъбички по интимните части, ходих на кожен лекар и тя ми обесни, че кожата ми е прекалено тънка и чувствителна там и дори от ежедневните превръзки получавам запарване вследствие на което се появяват гъбички.
Миналата седмица пак така ми се получи и то наистина от ежедневна превръзка не бях слагала с месеци и щом си сложих-проблем!
Както и да е ходих и си взех лекарствата и бях почти излекувана..когато
с моя приятел решихме да правиме секс. Казах му да изчакаме поне още 2-3 дена, но тъй като не се бяхме виждали месец решихме, че няма проблем, защото уж вече ми е минало и ми е останало само зачервеното.
Снощи пак правихме секс, но аз умрях от болка, обеснявам си го с това, че предишния ден пак правихме и той беше в началото без презерватив, сега съм страшно зачервена отдолу, снощи веднага си взех душ, измих се с медицинския интимен гел, после се намазах с кремчето и си пих обезболяващите, но докато се мажех изпитвах огромна болка и щипене, много съм зачервена както покрай интимните части така и във влагалището, дори усещах болка и парене, докато пишках (извинявам се) питам се дали не съм си вкарала някаква болест навътре? Как мислите?

ThisIsMe
07-21-2011, 12:57
Как може да правиш секс без презерватив,при положение ,че имаш гъбички!Тревожи се и за партньора си,защото ще се наложи да се лекувате заедно както виждам!Колкото до болката и паренето по време на уриниране ,това е още един често срещан проблем,изискващ лечение.

Adda
07-21-2011, 13:01
Подкрепям ThisIsMe. Мислете малко и за хората с които правите секс освен затова, че може собственото ви положение да усложни. И не си задавайте въпросите по форуми, а си ходете при гинеколог винаги като имате проблеми. Бързо оздравяване!

dimitar_ak
07-21-2011, 13:46
Гъбичките обикновено сърбят а не щипят. Да не сте се протрили

SeXyMaCka
07-21-2011, 14:59
Вземи си направление за гинеколог, хващай под ръчичка гаджето, което така "неволно" си заразила с гъбички, и при лекаря.
Много ти се чудя на акъла и на мисленето! Хем знаеш, че си болна, хем си на принципа " аз като съм зле, и на другите да им е зле " и то към човек, които би трябвало да обичаш ( щом си с него ).

lili12
07-21-2011, 15:18
Не трябваше без презерватив след като имаш гъбички но станалото станало.Мисля че ще е по-полезно да се консултираш с кожен лекар щом нещата са се усложнили.