PDA

View Full Version : Пречи ли да свърша и да продължа...!?



driskill
07-21-2011, 10:42
Ще правим секс с приятелката ми и тя е наясно и аз съм наясно, че ще свърша бързо. Въпросът ми е ако свърша в презерватива, и продължа да еба да и напавя кефа а и аз моя дали има някаква вероятност спермата да попадне в вагината :lol: Малък съм и не разбирам не се смейте моляви, за това е форума да ми помогнете :-P

6amanago6ko
07-21-2011, 10:49
Ще правим секс с приятелката ми и тя е наясно и аз съм наясно, че ще свърша бързо. Въпросът ми е ако свърша в презерватива, и продължа да е** да и напавя кефа а и аз моя дали има някаква вероятност спермата да попадне в вагината :lol: Малък съм и не разбирам не се смейте моляви, за това е форума да ми помогнете :-P

ти ше си направиш кефа като свършиш, не след това :razz: пък и в кутийка дюрекс са 3 парчета (4 в дюрекс джийнз :lol: ) така че просто го извади измий се и тогава продължи. презервативите са за еднократна употреба :razz: :razz:

marilyn
07-21-2011, 11:05
Малък съм и не разбирам :-P
Като си малък и не разбираш, дръж си го в гащите...

nin0o0
07-21-2011, 11:10
Удари си няколко чекии преди да почнете да правите секс или я накарай да ти направи свирка и да свършиш така че след това ще свършиш по-бавно и след като свършиш в презерватива ЗАДЪЛЖИТЕЛНО го смени за да няма после Ескапели Мескапели.

Eclipsercho
07-21-2011, 11:11
Ако продължиш със същия презерватив, след като си свършил.. утре ще пускаш тема "Да купувам ли Ескапел??" 8-)

LambOfGod
07-21-2011, 11:11
АХАХАХАХАХАХ!
ХАЬХАЬХАЬХАХЬАХЬХАХЬАХЬАХ ЬХАЬХАХАХЬАХЬАХ!
МУАХАХАХАХАХАХАХХАХААХХАХ ААХХАХААХХААХХАХАХАХАХААХ !
ААААААААААААААА!
НЕЕЕЕЕЕ!
:razz: :razz:

dimitar_ak
07-21-2011, 11:12
Малко да умекнеш и белята с бебето може да стане. Какъв ти е проблема да свършиш? Вадиш го, миеш се, малко почивка и слагаш нов презерватив. Щом толкова бързо палиш фитила няма да ти е проблем да повториш.

Eclipsercho
07-21-2011, 11:18
Малко да умекнеш и белята с бебето може да стане. Какъв ти е проблема да свършиш? Вадиш го, миеш се, малко почивка и слагаш нов презерватив. Щом толкова бързо палиш фитила няма да ти е проблем да повториш.

Това.
Или просто я накарай преди акта да те свърши с една свирка, след което почвайте.

runway27
07-21-2011, 11:55
Сменяш презерватива и нямаш грижи.. А като си малък и не разбираш тази тема http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=244492 е добре да я прочетеш.

Siesnkaa
07-21-2011, 19:17
шшш недей! ще земеш свършиш няколко пъти,каза че си малък,ще вземеш да се изтоштиш,няма да можеш да получаваш оргазъм след 1-2 години :shock:

echii
07-21-2011, 19:50
ае не можеш ли да си смениш презерватива просто ?!
пък и като си малък.. ъх..за де бързаш :shock: :?

FuckedUp
07-22-2011, 01:15
LOL (http://1.bp.blogspot.com/_IhkSL8T2W8s/TRE85Fjl7cI/AAAAAAAAAl4/7UtQRNCXpi0/s1600/Coolface.png)

bubblef93
07-22-2011, 07:59
Ще правим секс с приятелката ми и тя е наясно и аз съм наясно, че ще свърша бързо. Въпросът ми е ако свърша в презерватива, и продължа да е** да и напавя кефа а и аз моя дали има някаква вероятност спермата да попадне в вагината :lol: Малък съм и не разбирам не се смейте моляви, за това е форума да ми помогнете :-P

ти ше си направиш кефа като свършиш, не след това :razz: пък и в кутийка дюрекс са 3 парчета (4 в дюрекс джийнз :lol: ) така че просто го извади измий се и тогава продължи. презервативите са за еднократна употреба :razz: :razz:
дам това ще е най добрия вариант иначе след 9 месеца ще ти викат тати :lol: :D :-D

imaginemoi
07-22-2011, 08:01
Ей тва е голяма глупост..... презервативите не са чак толкова скъпи, че да пестите от тях. Махаш единия,слагаш друг и после спиш спокойно.

dami666
07-22-2011, 08:50
100% темата е ебавка.И все пак..ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ?! :D

SeXyMaCka
07-22-2011, 09:52
Както казаха и преди мене като свършиш задължително го вадиш от нея, махаш презерватива, миеш се, почиваш си малко ( през това време може да гушкаш и/или целуваш мацката ) слагаш нов презерватив и продължавате.
Ето и какво може да стане ако не го смените ( поне някои от възможните изходи ):
1. Презерватива да се скъса ( не че иначе няма как )
2. Да ти спадне презерватива да се изхлузи:
а) да потече спермата ти в нея
б) презерватива до такава степен да се е изклузил, че да остане в момичето

dream1707
07-22-2011, 10:10
Малък съм и не разбирам :-P
Като си малък и не разбираш, дръж си го в гащите...

Взе ми думите от устата..