PDA

View Full Version : Фитнес програма



Vagabond
07-21-2011, 13:04
Значи ако може да обмените малко знания с мен и да коментирате моята фитнес програма.

Ден 1:
-Гърди и трапец

Ден 2:
-Бицепс,трицепс и корем

Ден 3:
-гръб,задно рамо и трапец

Ден 4:
-рамо,крака и корем.
Оценете програмата ми от 1 до 10 моля :)
Преди и след всяка тренировка взимам протейн на прах+това след тренинг ям една или две кофички кисело мляко.Храня се горе-доло добре.
Закуска:
-2-3 филии със сладко,салам,кашкавал,шунк ,лютеница или нещо друго,като макарони,мюсли или пържени филиики с яйца.

Обяд:
-една филия хляб+супи,/пържоли,/картофи/варени,пържени и т.н./кюфтета,/кебапчета или нещо друго.

Следобедна закуска:
-1 кофичка кисело мляко/може и бискивити/

Преди вечеря:/тогава се връщам от фитнес-към 20-21:30 часа/
-една или две кофички кисело мляко
-след това си взимам душ и вечерям.

Вечеря:
-нещо леко,като риба,пържола,кюфте,кебапче или нещо подобно...+около 2/3 филийка хляб.

Ходя на фитнес от точно един месец.Много ми харесва.

ПП.
Момче.
почти на 14 години
около 50 кг/знам не отговаря на т'ва,което ям,ама..../
тренирам за маса.
и та въпроса ми е:ще постигна ли нещо? ;дд :) :)

DA0Trooper
07-21-2011, 13:13
с тва ядене... след година ще питаш как да сваляш. Махаш всичко пържено- картофи филийки бухти и т.н Гърба си го тренираш сам, задното рамо -с краката и другите рамене. Трапеца само веднъж седмично! Зависи кога ставаш , но трябва да вкараш втора закуска преди обяда- нещо протеин+въглехидрат. На обяд може да хапваш супа+1 филия хляб-гледай да е пълнозърнест! След тренировка- 1 кутия локум+протеин. 2-те вечери изключваш хляба- повече мръвка и зеленчуци!

Vagabond
07-21-2011, 13:46
Мерси,ще го имам в предвид :)

awerw
07-21-2011, 15:54
След трен 1 кутия локум ????

Vagabond
07-21-2011, 19:51
Само да допълня,че ставам късно към 11:30-12:00,тъй че това за втората ми закуска е малко сложно.Така де,аз закусвам към 12,обядвам към 4,вечерям към 23...може би трябва да започна да си лягам по-рано. :D

redbul2
07-21-2011, 19:57
може би трябва да започна да си лягам по-рано. :D

естествено! :)

DA0Trooper
07-22-2011, 07:29
След трен 1 кутия локум ????
Да що?