PDA

View Full Version : трикове за изправяне на косата



adichka3
07-21-2011, 14:05
С каквото и да си изправя косата държи макс 1 час (в най-добрия случей). Имало е и дни в които щом я изправя веднага се накъдря ;х .. моля ви кажете някви трикове или ддз .. модели преси за изправяне които според вас държат по повече .. каквото прецените

zlatit0o
07-21-2011, 14:08
Първо да попитам каква ти е пресата и използваш ли стилизиращи продукти?
А, и естествената ти коса каква е?

adichka3
07-21-2011, 14:12
Първо да попитам каква ти е пресата и използваш ли стилизиращи продукти?

пресата не ми е само за изправяне, смис има приставки .. на Sapir е и за стилизиращи продукти-не .. какви трябва да ползвам ?

на цвят ли или ?

zlatit0o
07-21-2011, 14:14
не на цвят а формата на косата

adichka3
07-21-2011, 14:15
не на цвят а формата на косата

чуплива в краищата

bet3to
07-21-2011, 14:21
Първо да попитам каква ти е пресата и използваш ли стилизиращи продукти?
А, и естествената ти коса каква е?
За да не правя нова тема би ли казала какви стилизиращи продукти ползваш. Никога не съм си слагала, но искам да започна :)

zlatit0o
07-21-2011, 14:25
Първо да попитам каква ти е пресата и използваш ли стилизиращи продукти?
А, и естествената ти коса каква е?
За да не правя нова тема би ли казала какви стилизиращи продукти ползваш. Никога не съм си слагала, но искам да започна :)
До сега винаги съм си поръчвала от фризьорката ми.
Имам приятелки, които казват, че са доволни и от това - http://zachoveka.com/product/479/l-oreal-studio-line-hot-liss.html

bet3to
07-21-2011, 14:26
Първо да попитам каква ти е пресата и използваш ли стилизиращи продукти?
А, и естествената ти коса каква е?
За да не правя нова тема би ли казала какви стилизиращи продукти ползваш. Никога не съм си слагала, но искам да започна :)
До сега винаги съм си поръчвала от фризьорката ми.
Имам приятелки, които казват, че са доволни и от това - http://zachoveka.com/product/479/l-oreal-studio-line-hot-liss.html
А кога се нанася?

zlatit0o
07-21-2011, 14:28
преди да започнеш да гориш с пресата

bet3to
07-21-2011, 14:30
преди да започнеш да гориш с пресата
Да, ясно. Мерси за инфото. Ще го потърся тея дни да го пробвам :)

FuCKkK13
07-21-2011, 14:38
чуплива коса,без стилизиращи продукти, с такава преса и питаш защо не ти стои права косата :? :-o

eminemfenka
07-21-2011, 14:53
Аз никога не съм ползвала стилизиращи продукти и косата ми стои винаги права / с преса ест. / :lol:

Та някой може ли да ми разясни за тия продукти? К'во,що, как? Защитават косата? Спомагат за изправянето? Не са ли вредни? Цена? Абе цяла характеристика :D 8-)

zlatit0o
07-21-2011, 15:27
^ Стилизиращите продукти са за по-малко горене на косата има всякакви марки и цени, подразбира се, че не са вредни ;д

dream1707
07-21-2011, 16:54
Не са еднакви всички преси о.О ... Има разлика.. градуси и прочие ... Аз примерно съм твърда привърженичка на Белисима и Ремингтън... Вземи си преса, която загрява повече с керамично покритие ... От по утвърдените марки, защото уж се смятат за по-хубави ;д
Слагай пяна след къпане, преди изправяне.... пръскай с лак след изправяне.

Това го бях писала в другата ти тема..

FuCKkK13
07-21-2011, 17:51
Неписано правило е че пресите с приставки не изправят хубаво (в едно 90% от случаите поне).Следователно, имаш нужда от нова преса (по възможност по-качествена).Изправяй търпеливо, кичур по кичур.Плъзгай пресата бавно и притискай повече двете и страни.Стилизиращи продукти ще се въздържа да ти препоръчам, защото съм стигнала до извода, че действат различно на различните коси. +1.. и моята коса стои права до следващото измиване и не ползвам стилизиращи продукти... всъщност ползвам, но рядко.. и когато не ползвам също ми стои права косата.. просто си трябва хубава преса.. :)

association
07-21-2011, 21:20
Много зависи от самата коса. Когато е много мека се запазва права за по-кратко. Преди да се изправиш използвай стилизиращ продукт - L'Oreal Studio Line Hot Liss или Syoss. След това малко лак и си готова. :)
Повечето коси се омазняват бързо от изправянето, но "мръсната" коса се изправя по-качествено.