PDA

View Full Version : Незнам какво е ?



JiveqZaDaNervq
07-21-2011, 17:07
Правех ме секс с приятелката ми и забелязах нещо бяло ощи преди да го вкарам махнахго, след известно време когато го извадих отваншната страна на презарватива имаше бяла течност беше гасто приличаше на сперма но сам сиг че не беше . Тя каза че било нормално защото сега сме ходели мн на басейнчита и там отвънка тялото и се затопляло пак във водата бързо изтивало и се появявало бяло течение. Прочетох тук там и видях че щом се появи начи има нещо и трябва да иде на доктор . Вие как мислите дали е бяло течение или нещо др. , случвало ли ви се ?

NightGuardian
07-21-2011, 17:13
Бяло течение и аз бях много стресиран като се срещнах за пръв път с него :)

SisiStrange
07-21-2011, 17:15
Гинеколог?

JiveqZaDaNervq
07-21-2011, 17:21
Бялото течение не е определено заболяваме, а само симптом на ненормално състояние, на гинекологично или общо заболяване. Среща се толкова често, че някои жени го смятат за нормално явление — едва ли не като менструацията. ..... В статията по нататак пише че ако мине до няколко дни е нормално ако продалжи по далго 4 дена без да спира това е опасно ???

Sh@d0w
07-21-2011, 17:23
Да отиде на гинеколог,не може със сигурност да се каже от какво е причинено.Но не е нормално.

Казаха ти вече.

JiveqZaDaNervq
07-21-2011, 17:29
а това за лятото за басейните вярно ли е ?

JiveqZaDaNervq
07-21-2011, 17:33
а родител трябва ли ни защото и двамата нямаме 18 !

ThisIsMe
07-21-2011, 17:44
Кандидомикотичен колпит,драги.
Един често срещан проблем при женския пол.Причините могат да са много,но ако се касае до нарушено влагалищно PH,вероятно или е от басейна или твоята половинка отмива половите си органи със сапун,което не се препоръчва именно поради тази причина.Не е необходимо момичето да има 18,за да иде на преглед при гинеколог.

xch0colattegiirlxx
07-21-2011, 17:52
ощи преди да го вкарам махнахго
Хмм...значи преди да го вкараш си го махнал така ли? :-o

Adda
07-21-2011, 17:57
Най-вероятно е бяло течение и вероятността наистиан да е от ходенето ви по басейни и от врмето навън също е голяма. Ако обаче и е постоянно и гъсто бих я посъветвала да иде на гинеколог. Обаче бяло течение се появява понякога преди или след цикъл или от лоша хигиена. Помислете кое е най-възможно и ако е необходимо, нека иде на гинеколог. Лично аз не мисля че нещо страшно се е случило ;)

marti93
07-21-2011, 18:38
ами да иде на генеколог ,защото самолечението и занемаряването не са добри идеи ! надявам се да не е нещо сериозно.

JiveqZaDaNervq
07-21-2011, 19:07
една неийна приятелка каза леген с тетра и да сяда в него ?

Siesnkaa
07-21-2011, 19:11
бялото течение е едно съвсем нормално явление и изобщо не е заболяване...то показва че всичко с женската полова система е наред.Ням а смисъл от лекари...!!

Kitty93
07-21-2011, 19:38
Най-вероятно е бяло течение и вероятността наистиан да е от ходенето ви по басейни и от врмето навън също е голяма. Ако обаче и е постоянно и гъсто бих я посъветвала да иде на гинеколог. Обаче бяло течение се появява понякога преди или след цикъл или от лоша хигиена. Помислете кое е най-възможно и ако е необходимо, нека иде на гинеколог. Лично аз не мисля че нещо страшно се е случило ;)

Ronnan
07-22-2011, 13:15
А възможно ли е да става дума за естествения лубрикант, който се отделя по време на секс?
Когато правиме секс с приятелката ми е същото, естествения и лубрикат е бял на цвят. Ходи редовно на гениколог и няма проблеми. От нещата които съм чел в интернет, това е доста често срещано сред жените и е въпрос на организъм. А е възможно цвета да е бял и заради количеството. При нас например, понякога става толкова мазно, че се налага да спреме за малко да поизсъхне, че иначе нищо не се усеща.

Тука е описано кое се счита за нормално:
http://www.steadyhealth.com/articles/Vaginal_Discharge__Knowing_the_difference_between_ normal_discharge_and_infection_a243.html

Ronnan
07-22-2011, 13:26
Ако течението е постоянно, не е нормално.

Така е, но до колкото разбрах става дума за по време на секс. Тя вероятно е била възбудена преди да го вкара и е възможно да е от това. И все пак гениколог не вреди, даже е задължителен поне веднъж годишно ;)

marin4itu
07-22-2011, 13:28
Не спряхте да спорите.. Казаха ви бяло течение -> гинеколог...

Ronnan
07-22-2011, 13:35
"В спора се ражда исината" ;)

marin4itu
07-22-2011, 13:55
Да, и естественото овлажняване е безцветно, а не бяло и гъсто! Момичето има проблем и трябва да иде на лекар! На друг език ли трябва да го напиша?

928734 теми за течения днес... направо сте уникални...

Ronnan
07-22-2011, 14:13
Да, и естественото овлажняване е безцветно, а не бяло и гъсто!
От това което съм чел, както от личния ми опит, не е задължително да е безцветно, белия цвят също е норамален. Проблема е когато течението изведнъж се промени (като количество, цвят, мириз), и това не е свързано с цикъла. Както и наличието на по твърди парченца ("пресичане") и наличието на неприятна миризма (като на риба, ферментирало и т.н.). Както казах по горе геникологичния преглед е задължителен дори при най-малките съмнения, че нещо се е променило, и в този случай го подкрепям, но и не бива хората да се превръщат в хипохондрици, както и да се твърди че това което е нормално за един, трявба да е нормално и за всички останали.

SuNsEt
07-22-2011, 15:45
Според мен не е бяло течение ами е от възбуда.На мен също ми се е случвало,когато съм много много възбудена.

imaginemoi
07-22-2011, 17:55
Не само за нея,ами и за теб е важно тя да отиде на лекар. Не рискувай здравето си и използвайте презерватив, защото най-вероятно е инфекция.