PDA

View Full Version : има ли начин да не боли,или по не болката да бъде по малка??



sara987
07-21-2011, 17:28
АЗ СЪМ НА 16-ДЕВСТВЕНА СЪМ.С ПРИЯТЕЛЯТ МИ ПРОБХАМЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ДА ГО НАПРАВИМ,НО ВЕДНАГА ДО КАТО ТОЙ СЛОЖИ ЧЛЕНА СИ И СЪВСЕМ МАЛКО СЕ ОПИТА ДА ГО ВКАРА НА ВЪТРЕ ЗАПОЧВА УЖАСНО МНОГО ДА МЕ БОЛИ ПРОСТО НЕ ИЗДЪРЖАМ А ТОЙ ДАЖЕ НЕ Е ЗАПОЧНАЛ САМО ЧАСТ ОТ ГЛАВИЧКАТА НА ЧЛЕНА МУ СЕ Е ДОПРЯЛА ДО МЕН,НЕ ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ НЕ СТАВА :-( МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ,ИМА ЛИ НАЧИН ДА НЕ БОЛИ,ИЛИ ПОНЕ БОЛКАТА ДА БЪДЕ ПО МАЛКА??

sp33der
07-21-2011, 17:29
шрифта надолу и без цветови ефекти и ще го прочета

marilyn
07-21-2011, 17:33
Трябва да си много овлажнена, поиграйте си малко преди да почнете със същинската част. Има много такива теми. Отпусни се и не мисли за болката. :)

sara987
07-21-2011, 17:39
Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.

не съм луда да се чукам на 12 за 8 години в англия и за 2 изкарани класа в България мисля че пиша добре

marilyn
07-21-2011, 17:40
Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.

не съм луда да се чукам на 12 за 8 години в англия и за 2 искарани класа в българия мисля че пиша добре

Май само с мисленето ще си останеш...

sara987
07-21-2011, 17:56
Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.

не съм луда да се чукам на 12 за 8 години в англия и за 2 искарани класа в българия мисля че пиша добре

Май само с мисленето ще си останеш...

първо имах въпрос не съм искала урок по правопис 8 години на чужд език бих искала да видя вас как ще пишете и говорите не съм общувала с българи нямам близки и роднини за да има с кого да говоря там

Adda
07-21-2011, 18:00
Не мисли колко много ще те боли, настрой се че този път няма да те боли и наисина поиграйте си малко преди това, почувствай че се до такава степен спокойна и отпусната, че желанието да е по-голямо от дискомфорта..

sara987
07-21-2011, 18:07
Не мисли колко много ще те боли, настрой се че този път няма да те боли и наисина поиграйте си малко преди това, почувствай че се до такава степен спокойна и отпусната, че желанието да е по-голямо от дискомфорта..

благодаря

SeXyMaCka
07-21-2011, 18:17
Помоли го като част от любовната игра, да ти направи малко френска. Това ще ти помогне да се отпуснеш и да се възбудиш, което от своя страна ще намали болката и неприятното усещане.
И все пак няма дефлорация без болка ;) Спокойно само първият път ще е така, после, живот и здраве, ще се радваш само на удоволствието от секса.

Adda
07-21-2011, 18:20
Помоли го като част от любовната игра, да ти направи малко френска. Това ще ти помогне да се отпуснеш и да се възбудиш, което от своя страна ще намали болката и неприятното усещане.
И все пак няма дефлорация без болка ;) Спокойно само първият път ще е така, после, живот и здраве, ще се радваш само на удоволствието от секса.
Има момичета на които френската не им е от любимите неща. Според мен ако се притеснява това може да я напрегне още повече.

Moderatorius
07-21-2011, 18:21
Много е гадно човек да пита нещо и всички да му се нахвърлят.

Мисля, че всичко е до нагласа - боляло те е, после мислиш, че ще те боли и в крайна сметка той още не е успял да направи нещо и ти почваш да казваш, че те боли. Някак се абстрахирай от всичко наоколо и се отпусни.

BrokenInnocence
07-21-2011, 18:27
Ако си по-овлажнена болката може и да не е толкова голяма, но пак ще си я има... няма как, явно просто не си от малкото късметлийки, на които първия път им е безболезнен. Просто се отпусни максимално и се абстрахирай от болката.

sara987
07-21-2011, 18:54
Помоли го като част от любовната игра, да ти направи малко френска. Това ще ти помогне да се отпуснеш и да се възбудиш, което от своя страна ще намали болката и неприятното усещане.
И все пак няма дефлорация без болка ;) Спокойно само първият път ще е така, после, живот и здраве, ще се радваш само на удоволствието от секса.

много ви благодаря

sara987
07-21-2011, 18:55
Ако си по-овлажнена болката може и да не е толкова голяма, но пак ще си я има... няма как, явно просто не си от малкото късметлийки, на които първия път им е безболезнен. Просто се отпусни максимално и се абстрахирай от болката.

благодаря :-)

sara987
07-21-2011, 19:05
Много е гадно човек да пита нещо и всички да му се нахвърлят.

Мисля, че всичко е до нагласа - боляло те е, после мислиш, че ще те боли и в крайна сметка той още не е успял да направи нещо и ти почваш да казваш, че те боли. Някак се абстрахирай от всичко наоколо и се отпусни.

така е наистина много ви благодаря

DeviL_AsS
07-21-2011, 19:09
Може да ползвате и лубрикант.

sara987
07-21-2011, 19:31
Може да ползвате и лубрикант.

:-)

sara987
07-21-2011, 21:31
Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.

това че в потребителското ми име има 98 значи означава че съм на 12 ли нямаше потребителско своподно име с ''94'' за това използвах последователността от ''9,8и7''

krem4et0
07-22-2011, 14:11
Помоли го като част от любовната игра, да ти направи малко френска. Това ще ти помогне да се отпуснеш и да се възбудиш, което от своя страна ще намали болката и неприятното усещане.
И все пак няма дефлорация без болка ;) Спокойно само първият път ще е така, после, живот и здраве, ще се радваш само на удоволствието от секса.
Без да плаша момичето, и друг път може да я боли. Ако не е правила дълго време секс, например.
Иначе подкрепям за предварителните ласки, отпускането и правенето на секс само когато си много възбудена и имаш и си влажна.

sara987
07-22-2011, 14:49
Помоли го като част от любовната игра, да ти направи малко френска. Това ще ти помогне да се отпуснеш и да се възбудиш, което от своя страна ще намали болката и неприятното усещане.
И все пак няма дефлорация без болка ;) Спокойно само първият път ще е така, после, живот и здраве, ще се радваш само на удоволствието от секса.
Без да плаша момичето, и друг път може да я боли. Ако не е правила дълго време секс, например.
Иначе подкрепям за предварителните ласки, отпускането и правенето на секс само когато си много възбудена и имаш и си влажна.

:-o

Drako89
07-22-2011, 20:40
Нека приятели ти преди да започнете те накара да свършиш с уста и леко с пръсти, и след това продължете към същинската част, така най-добре ще се отпуснеш!


Ако не стане, има медикаменти който ще намалят чувствителността ти, но първо се консултирай с лекар!

nstoyanowa
07-22-2011, 20:57
Трябва да се отпуснеш .. все пак това е мускул, не се стягай! Друг е въпросът, че трябва да си овлажнена. Просто се отпусни и не мисли за това, че ще боли.. Всичко е до нагласа : ))

dream1707
07-22-2011, 21:18
Ох хора, има 1000 такива теми.. потърсете малко преди да ни карате за 1000ден път да пишем едно и също ...


Престани да се притесняваш, че ще те боли ... Така не можеш да се отпуснеш и сама се прецакваш ... Отделете повече време за любовната игра, орални ласки и прочие ;д .... Преди същинската част да поработи малко с пръсти ... Ползвайте много лубрикант, за да влиза максимално лесно и безболезнено..

mrazqkindergarten
07-22-2011, 21:35
Ако си готова и наистина го искаш, ще се отпуснеш, ще се възбудиш и няма да боли чак толкова. :)

sara987
07-22-2011, 23:08
Трябва да се отпуснеш .. все пак това е мускул, не се стягай! Друг е въпросът, че трябва да си овлажнена. Просто се отпусни и не мисли за това, че ще боли.. Всичко е до нагласа : ))

:-)

sara987
07-22-2011, 23:08
Нека приятели ти преди да започнете те накара да свършиш с уста и леко с пръсти, и след това продължете към същинската част, така най-добре ще се отпуснеш!


Ако не стане, има медикаменти който ще намалят чувствителността ти, но първо се консултирай с лекар!


:-)

Me4encety
07-23-2011, 17:38
Сигурно се стягашот напрежение,нормално е.Моя съвет е да ползвате лубрикант и да наблегнете на френската И задължително,ама,задължите лно с презерватив Аиде успех и дано обърнеш внимание на съветите на съфорумниците ми и на моите,де :D

sara987
07-24-2011, 18:48
Сигурно се стягашот напрежение,нормално е.Моя съвет е да ползвате лубрикант и да наблегнете на френската И задължително,ама,задължите лно с презерватив Аиде успех и дано обърнеш внимание на съветите на съфорумниците ми и на моите,де :D


много благодаря на всички :-)

DevilWish
07-24-2011, 19:00
Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.
И аз това викам :)

sara987
07-26-2011, 21:30
:-o

sara987
07-26-2011, 21:39
:-o

sara987
07-26-2011, 21:55
[quote=DevilWish][quote=miminko]Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.
И аз това викам :)

Защо трябва да се дразните всички от къде на къде ще подозирате,че съм на 12 това са пълни глупости видяхте ли ме случайно?Познавате ли ме?Ако потребителското ми име съдържа 97,98 или пък 99 това значи,че съм на 14,13или12 ли?Това ли е логиката ви?И все пак много малко ме интересува какво мислите,интересуват ме само мненията на хората,които ми дават съвети по темета,а ако имаше с кого да говоря по тази тема нямаше да споделям тук,човек пита нещо а то..и както казах вече не съм писала тук за урок по правопис може да допускам грешки в правописа поради причината,която казах вече,но поне имам възпитанието да се обръщам на ВИЕ,и има много по неграмотни хора от мен,хора дори завършили образованието си в България за разлика от мен.

mai4ka3
07-27-2011, 07:30
[quote=DevilWish][quote=miminko]Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.
И аз това викам :)

Защо трябва да се дразните всички от къде на къде ще подозирате,че съм на 12 това са пълни глупости видяхте ли ме случайно?Познавате ли ме?Ако потребителското ми име съдържа 97,98 или пък 99 това значи,че съм на 14,13или12 ли?Това ли е логиката ви?И все пак много малко ме интересува какво мислите,интересуват ме само мненията на хората,които ми дават съвети по темета,а ако имаше с кого да говоря по тази тема нямаше да споделям тук,човек пита нещо а то..и както казах вече не съм писала тук за урок по правопис може да допускам грешки в правописа поради причината,която казах вече,но поне имам възпитанието да се обръщам на ВИЕ,и има много по неграмотни хора от мен,хора дори завършили образованието си в България за разлика от мен.

И аз съм на същото менние..

По темата: и аз мисля, че трябва да се наблегне първо на любовната игра, а после друготоо.. И най- важното трябва да си отпусната да не мислиш, че ще боли и всичко ще мине.. :P :P :P :P

MlqkoSkakao
07-27-2011, 07:51
Мм трябва да се отпуснеш максимално, да си много възбудена, за да се овлажняваш добре, хубаво да ползвате лубрикант - на дюрекс с черешката е хубав :) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕЗЕРВАТИВ!
Ако ти прави френска приятелят ти, също ще е хубаво.
Има вариант и преди да започнете да пийнете малко, но МАЛКО! Или по-скоро ти да изпиеш чаша червено вино примерно (мен лично то ме отпуска :) ) и да бъдеш спокойна.

SmilezZz
07-27-2011, 21:16
Втълпила си си,че боли и че не издържаш на болка. Отпусни се максимално. Не му мисли за болката. Просто се отдай на момента. По-дълга любовна игра,ако трябва и лубрикат.

sladkish_14
07-27-2011, 21:19
В началото наистина боли много.
Интересното е, че като вкара само малка част от пениса си, боли повече, отколкото като го вкара целият.
Извода - търпиш в началото и това е, всичко минава..
Другите са дали съвети по въпроса ти. ;)

sara987
07-29-2011, 15:27
[quote=DevilWish][quote=miminko]Подозирам че си набор 98... Странно защо.Отпусни се максимално, наблегнете на любовната игра, използвайте лубрикант, нека той бъде нежен и търпелив и МОЛЯ ВИ, не се чукайте на 12, гадно е... :?
Няма да е зле да идеш и на някой друг урок по български.
И аз това викам :)

Защо трябва да се дразните всички от къде на къде ще подозирате,че съм на 12 това са пълни глупости видяхте ли ме случайно?Познавате ли ме?Ако потребителското ми име съдържа 97,98 или пък 99 това значи,че съм на 14,13или12 ли?Това ли е логиката ви?И все пак много малко ме интересува какво мислите,интересуват ме само мненията на хората,които ми дават съвети по темета,а ако имаше с кого да говоря по тази тема нямаше да споделям тук,човек пита нещо а то..и както казах вече не съм писала тук за урок по правопис може да допускам грешки в правописа поради причината,която казах вече,но поне имам възпитанието да се обръщам на ВИЕ,и има много по неграмотни хора от мен,хора дори завършили образованието си в България за разлика от мен.

И аз съм на същото менние..

По темата: и аз мисля, че трябва да се наблегне първо на любовната игра, а после друготоо.. И най- важното трябва да си отпусната да не мислиш, че ще боли и всичко ще мине.. :P :P :P :P

мерси :-)

sara987
07-29-2011, 15:28
Мм трябва да се отпуснеш максимално, да си много възбудена, за да се овлажняваш добре, хубаво да ползвате лубрикант - на дюрекс с черешката е хубав :) ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРЕЗЕРВАТИВ!
Ако ти прави френска приятелят ти, също ще е хубаво.
Има вариант и преди да започнете да пийнете малко, но МАЛКО! Или по-скоро ти да изпиеш чаша червено вино примерно (мен лично то ме отпуска :) ) и да бъдеш спокойна.

благодаря на всички :-)

sara987
07-29-2011, 15:30
Втълпила си си,че боли и че не издържаш на болка. Отпусни се максимално. Не му мисли за болката. Просто се отдай на момента. По-дълга любовна игра,ако трябва и лубрикат.

благодаря :-) :-)

sara987
07-29-2011, 15:31
В началото наистина боли много.
Интересното е, че като вкара само малка част от пениса си, боли повече, отколкото като го вкара целият.
Извода - търпиш в началото и това е, всичко минава..
Другите са дали съвети по въпроса ти. ;)

:-) благодаря

peace95
07-29-2011, 18:44
"УЖАСТНО" ми е любимата дума !!!!!!!! :-o

ch0c0late44
07-29-2011, 19:15
"УЖАСТНО" ми е любимата дума !!!!!!!! :-o

Момичето е казало че е учило в чужбина много време и е напълно нормално да допуска грешки..Не разбирам защо веднага я нападате :-o

DarkTemplar
07-29-2011, 20:21
Момичето е казало че е учило в чужбина много време и е напълно нормално да допуска грешки..Не разбирам защо веднага я нападате :-o
Защото както повечето си връстнички е неграмотна, но с голямо самочувствие? :-o

sara987
07-30-2011, 12:35
Момичето е казало че е учило в чужбина много време и е напълно нормално да допуска грешки..Не разбирам защо веднага я нападате :-o
Защото както повечето си връстнички е неграмотна, но с голямо самочувствие? :-o

И как разбрахте,че съм с голямо самочуствие,значи според вас да се оставя и да не се защитя ли?Какво допускаш две,три или четири грешки и си неграмотен ли?

sara987
07-30-2011, 12:58
Момичето е казало че е учило в чужбина много време и е напълно нормално да допуска грешки..Не разбирам защо веднага я нападате :-o
Защото както повечето си връстнички е неграмотна, но с голямо самочувствие? :-o

И как разбрахте,че съм с голямо самочуствие,значи според вас да се оставя и да не се защитя ли?Какво допускаш две,три или четири грешки и си неграмотен ли?

Защо сте толкова агресивно настроени?Никой не допуска грешки ли,неграмотните не са хора ли?Просто поисках съвет ако знаете как се изтрива статията кажете ми.

07-30-2011, 13:01
А те пък големите висшисти. Българска филология завършили, с диплома с отличен успех. Не им чети простотиите... :-D

yeeee
07-30-2011, 13:01
Момичето е казало че е учило в чужбина много време и е напълно нормално да допуска грешки..Не разбирам защо веднага я нападате :-o
Защото както повечето си връстнички е неграмотна, но с голямо самочувствие? :-o
И как разбрахте,че съм с голямо самочуствие,значи според вас да се оставя и да не се защитя ли?Какво допускаш две,три или четири грешки и си неграмотен ли?

Защо сте толкова агресивно настроени?Никой не допуска грешки ли,неграмотните не са хора ли?Просто поисках съвет ако знаете как се изтрива статията кажете ми.


Мила,така е в този форум.Обръщат повече внимание на правописа отколкото на самата тема или на проблема..и започват да те нападат
:? :? ужас

DarkTemplar
07-30-2011, 13:04
Дразнещи лапетии сте, ей там е проблема. Идвате тука и си мислите, че някой едва ли не е длъжен да ви оправя бакиите и не стига, че искате нечия доброволна и безвъзмездна помощ, ами за най-малкото почвате да се правите на голямата работа (типично за простите лапетии). Докато не си промените поведението и грамотността, ще ядете наредбите, щото точно тва заслужавате. ;)

07-30-2011, 13:06
На тебе нещо да не ти хлопа? Кой те е принудил да му оправяш бакиите? И кой по дяволите иска да му оправяш бакиите? Тоя форум освен за големите разбирачи да се правят на велики е и за хора, които искат да си споделят проблема и да попитат за решение...

DarkTemplar
07-30-2011, 13:10
Съвсем наред ми е всичко. Лично мен никой нищо не ме е принуждавал, няма и как да го направи, просто поведението на въпросните е нагло и недопустимо и това не е само мое мнение. В реалния живот тея неща предизвикват погнуса и пренебрежение. Тук предизвикват сарказъм.

Сравнително отскоро си тук, изчакай да понатрупаш стаж и да почнеш редовно да четеш километричните им простотии, тогава ще запееш друга песен. ;)

sara987
07-30-2011, 13:25
А те пък големите висшисти. Българска филология завършили, с диплома с отличен успех. Не им чети простотиите... :-D

благодаря :-)

sara987
07-30-2011, 13:35
Дразнещи лапетии сте, ей там е проблема. Идвате тука и си мислите, че някой едва ли не е длъжен да ви оправя бакиите и не стига, че искате нечия доброволна и безвъзмездна помощ, ами за най-малкото почвате да се правите на голямата работа (типично за простите лапетии). Докато не си промените поведението и грамотността, ще ядете наредбите, щото точно тва заслужавате. ;)

Вие кой сте,че ще казвате кой какво заслужава ако вие по добре знаете какво е да отидите в чужда държава без приятели и семейство ако вие живеете при напълно не познати хора ако вие не знаете една думичка от езика и чакате да ви сложат да се храните когато те по искат защото не знаете как да си поискате и ако вие същия човек загубите сейството си и ако цели 8 години сте брояли дните за да се върнете в България макар че няма при кого и ако още 2 години трябва да чакате за да се върнете в България тогава си позволете да ми казвате с какво самочуствие съм и какво заслужавам

sara987
07-30-2011, 13:36
Момичето е казало че е учило в чужбина много време и е напълно нормално да допуска грешки..Не разбирам защо веднага я нападате :-o
Защото както повечето си връстнички е неграмотна, но с голямо самочувствие? :-o
И как разбрахте,че съм с голямо самочуствие,значи според вас да се оставя и да не се защитя ли?Какво допускаш две,три или четири грешки и си неграмотен ли?

Защо сте толкова агресивно настроени?Никой не допуска грешки ли,неграмотните не са хора ли?Просто поисках съвет ако знаете как се изтрива статията кажете ми.


Мила,така е в този форум.Обръщат повече внимание на правописа отколкото на самата тема или на проблема..и започват да те нападат
:? :? ужас

благодаря :-)

sara987
07-30-2011, 13:42
А те пък големите висшисти. Българска филология завършили, с диплома с отличен успех. Не им чети простотиите... :-D

благодаря :-)
Какво ще кажете да пишете по темата?
Авторке, пак ти казвам.. Забелязваш само забележката в поста ми, другото го игнорираш напълно.Свикнете с мисълта че винаги ще има хора, които да ви критикуват.

Аз съм съгласна,винаги ще има хора които да ме критикуват и да не бяхте вие други го направиха,но аз не съм отричала,че допускам грешки за да ме нападнат всички не съм казала ето ме аз съм безгрешната защо трябва да ме нападнат всички за правописни грешки ли?За това,че съм била неграмотна ли?Просто исках съвет единственото нещо заради което си направих регистрацията.

sara987
07-30-2011, 13:44
Добре де, нали каза че не те интересува нашето мнение?
Защо продължаваш да се обясняваш? Думите ти и действията ти се разминават.

Никой няма право да ми говори така.Заради това,може да съм на 16 но никой няма правото да го прави.

sara987
07-30-2011, 13:51
Мхм, права си, само да не беше казвала че не те интересува мнението ни.
При следващия коментар, който не отговаря на въпроса ти заключвам темата.

Заклучете я съжелявам,че писах тук и че вобще се регистрирах.