PDA

View Full Version : Живей го този живот, престраши се !



peace95
07-21-2011, 20:22
Значи хора учудвам ви се.Ничий живот не е перфектен , но колкото повече чета в този форум , и колкото повече приятелите ми си оплакват , толкова повече не мога да повярвам на очите и ушите си.Никога не сте доволни , никога не рискувате.Hапоследък най - много са срамежливите и предпазливите и се изепват с репликите : "той никога няма да ме хареса" , "обичам я / харесвам я , но как да й го кажа ? " , "той ме гледа , и аз го гледам , но как да напaрвя първата крачка ?" , "да се самоубивам ли , ако не се върне" :shock: Искам само да ми кажете какво ще загубите , ако пробвате ?! 0т какво точно те е срам? От провал да не би да не изпитват същите чувства и ако не ви отвърнат как ще изпаднете в депресия понеже ТОЙ / ТЯ е смиcъла на живота ви ? Ами това , че не му / й казвате не ви ли депресира повече ? И да , грешите - смисъла на вашия собствен живот сте вие , за това сте се родили - за себе си.Да , после споделяте живота си с някой друг , но повечето тук са на възраст между 12-20 години и вече нямат смисъл на живота си понеже или не могат да признаят чувствата си , или са ги отрязали веднъж .. И к`во като се те отрязали , ставаш и продължаваш , явно този / тази не те е oценил , нима трябва да се мре ? А ако знаете колко много пропускате с това тъпо мълчание ^^ Да не мислите , че само веднъж няма да получите нещо , което искате .. Вие дори не можете да се насладите на всичката тази любoв около вас с тавa мислене и тези предрасъдаци ..
Според мен ако не правиш нещо нередно не трябва да се притесняваш от нищо. Аз ли съм луда , че мисля така , че не се притеснявам и че гледам на живота от хубавата страна ? Наранявали са ме и ? 1 седмица тъга , но живота е пред мен , нима с моите 16 години вече не ми се живее , понеже някой не ме обича ? :-o Просто трябва да оценяваме всеки миг , да не му мислите толкова , просто .. да живеете , защото не знаете какво ви чака , каво ща ви се случи утре . Та , няма да пиша повече , искам срамежливите да кажат от какво ги е страх и защо не са готови на риск и ако може някой да ме успокои , че не съм луда ;д Знам , че съм различна , но това не ме е притеснявало никога , а просто в момента ми си струва , че съм единствeния оптимист на този свят , че само аз мисля , че всяко зло е за добро , че само аз рискувам =.= Благодаря за вниманието и извинете за това , че ви съдя , но ми писна от депресирани хора , неоценяващи живота :)
За да видиш изобилието, трябва просто да отвориш очи - не се сдържах да не го кажа , просто ми е девиз ! :)
П.П. Поста ми е тук , нищо , че е за друга любов - за любовта към живота :)

densii
07-21-2011, 20:24
...има толкова,толкова много любов и толкова малко време... (като прочетох заглавието нямаше как да не го напиша :oops: )

peace95
07-21-2011, 20:26
...има толкова,толкова много любов и толкова малко време... (като прочетох заглавието нямаше как да не го напиша :oops: )
именно :)

NeverBack
07-21-2011, 20:31
Не съм от тези хора , вече. Първият път когато си харесах момиче и признах чувствата си то ме отряза, стана ми криво,но после след 1-2 дена бях като нов човек.Следващото момиче беше мое и се радвах много на успеха си. :) Така , че не се притеснявайте покажете чувствата си. :)

XxInn0cencexX
07-21-2011, 20:39
Живота учи на всичко всички.Всеки е падал,не всеки е имал силата да стане,пак е падал,пак,пак,пак .. Но само тези които успеят да се изправят срещу ЖИВОТА живеят истински.А останалите просто съществуват .. Всеки е имал трудни моменти,аз също,плакала съм със дни .. и каква полза ? Никаква ще кажете,но не.Не е така.Винаги съм си мислела че ако определно "лошо" нещо не ми се беше случило сега нямаше да съм това което съм.Никога не съм съжалявала за нищо и няма да го направя.Човек трябва винаги да ЖИВЕЕ,а не просто да СЪЩЕСТВУВА !

alice13
07-21-2011, 21:01
и к'во ? ш са самоубият и т'ва е. И след тпва какво ще стане ? Да не би ония заради който го правят да са самоубие? Ми не. Ши си продължи напред. Признавам че и аз съм била така ама един ден просто ми писна. И к'во ? Живея си живота! Дейте са срамува от глупости ;п

NomNomNom
07-22-2011, 05:42
95 си, или умирай или не се обаждай, не си видял нищо от живота, паляк.
а така.

понеже ние сме тъпи и не знаем кво да правим , тук мерси , че ни отваряте очите.

SisiStrange
07-22-2011, 05:51
^ Е недейте с толко лошо де. :P

Мен темата ми хареса. Това дали е набор 95 ни най-малко не ме засяга. Написала е хубави неща. За някои от тях и аз мисля по същия начин.
ПП. Само едно нещо: Според мен на много от по-малките, които пишат срамежливите теми това им е част от удоволствието и тръпката. Т.е. да изживяват всеки разговор с възлюбения/ата като в романтичен филм.

NomNomNom
07-22-2011, 05:54
Два дни поредни ме будят в 5.30 да пътувам , трябва да има някой виновен за това, който да го отнесе 8-) ^^

Bender
07-22-2011, 05:56
аз само съществувам ... :(

SisiStrange
07-22-2011, 05:57
Два дни поредни ме будят в 5.30 да пътувам , трябва да има някой виновен за това, който да го отнесе 8-) ^^
О! Е, така може. :D

Споко, аз вече 3-4 ден заспивам в 3-4h и ставам в 7:30. XD :o

BloodRunsCold
07-22-2011, 06:23
Два дни поредни ме будят в 5.30 да пътувам , трябва да има някой виновен за това, който да го отнесе 8-) ^^
О! Е, така може. :D

Споко, аз вече 3-4 ден заспивам в 3-4h и ставам в 7:30. XD :o

Тобичкиии под очичкитеее те чакат :grin: :grin: Зомбииииии :lol:

SisiStrange
07-22-2011, 06:26
Два дни поредни ме будят в 5.30 да пътувам , трябва да има някой виновен за това, който да го отнесе 8-) ^^
О! Е, така може. :D

Споко, аз вече 3-4 ден заспивам в 3-4h и ставам в 7:30. XD :o

Тобичкиии под очичкитеее те чакат :grin: :grin: Зомбииииии :lol:
Абе торбички чак нямам, ама погледа ми е на махмурлия, събудил се в канавка. :D

Zarity
07-22-2011, 07:50
Абе страшни философи се извъдихте само.
Да,всички (добре де,не всички) сме наясно с тия неща.И смяташ,че след тая тема,всички побъркани пубери ще спрат да пишат тъпи теми?

iiordanova
07-22-2011, 08:25
Само мога да кажа,че живота не спестява нищо на никого! Всеки се учи от грешките,неуспехите и паданията си. И рано или късно се изправя и продължава.

bloodyred
07-22-2011, 11:32
Имаш право .. и аз с всеки изминал ден се старая да не пропускам макар и всяка малка възможност, която имам пред себе си .. но знам какво е да нямаш смелост, не толкова да те е срам, просто .. не знам как да го обясня .. нито така, нито така .. всеки си решава за себе си, а темите със заглавия "Как да му кажа?" няма да се изчерпат никога, така че ... :)

XcwetiX
07-22-2011, 12:17
Аз лично за себе си си признавам,че изпитвам страх от това хората да не ми се присмеят и да не изглеждам жалка.Признавам си го!Усилено се стремя да преодолея това чувство,защото то ми е пречило много!

peace95
07-22-2011, 13:52
Абе страшни философи се извъдихте само.
Да,всички (добре де,не всички) сме наясно с тия неща.И смяташ,че след тая тема,всички побъркани пубери ще спрат да пишат тъпи теми?
споменах , че съм оптимист 8-)

peace95
07-22-2011, 13:54
95 си, или умирай или не се обаждай, не си видял нищо от живота, паляк.
а така.

понеже ние сме тъпи и не знаем кво да правим , тук мерси , че ни отваряте очите.
Защо с лошо ?

07-22-2011, 16:12
И защо да го обичам кво ми е дал тоя тъп живот за да го обичам..мразя го и мене си мразя!!

rebeccaa
07-22-2011, 16:22
И защо да го обичам кво ми е дал тоя тъп живот за да го обичам..мразя го и мене си мразя!!!


Абе не можа да се сдържа вече ! Постоянно пускаш някви тъпизми и съвсем не смислени работи ? Тъп/а ли си какъв/ва си ?


По темата : На мен лично много ми харесва това което не написало момичето ! Точно се е изразила, всички трябва да живеем ден за ден и да не се отчайваме когато стане нещо лошо, защото Господ ти дава неща който можеш да понесеш и точно от тези неща трябва да се научиш да бъдеш по - силен .

07-22-2011, 17:09
И защо да го обичам кво ми е дал тоя тъп живот за да го обичам..мразя го и мене си мразя!!!


Абе не можа да се сдържа вече ! Постоянно пускаш някви тъпизми и съвсем не смислени работи ? Тъп/а ли си какъв/ва си ?


Не не съм глупава. Пиша си мнинеето което мисля! С мен не може да се сравняваш нито по ум нито по друго-. Такива като теб ако нямаше живота щеше да е хубав

SisiStrange
07-22-2011, 17:21
И защо да го обичам кво ми е дал тоя тъп живот за да го обичам..мразя го и мене си мразя!!!


Абе не можа да се сдържа вече ! Постоянно пускаш някви тъпизми и съвсем не смислени работи ? Тъп/а ли си какъв/ва си ?


Не не съм глупава. Пиша си мнинеето което мисля! С мен не може да се сравняваш нито по ум нито по друго-. Такива като теб ако нямаше живота щеше да е хубав
Я, тихо там. И леко с високопарните изказвания.

peace95
07-22-2011, 18:14
[quote=xxKiFlAxx]И защо да го обичам кво ми е дал тоя тъп живот за да го обичам..мразя го и мене си мразя!!!


Абе не можа да се сдържа вече ! Постоянно пускаш някви тъпизми и съвсем не смислени работи ? Тъп/а ли си какъв/ва си ?


Не не съм глупава. Пиша си мнинеето което мисля! С мен не може да се сравняваш нито по ум нито по друго-. Такива като теб ако нямаше живота щеше да е хубав

Мирише ми на ЕМОТАА ^^ режеш ли вени ?

07-22-2011, 20:57
лелеле какви сте ми глупави просто отказвам да се занимавам..няма смисъл :D
и после защо живота ми е лош..:D

peace95
07-22-2011, 21:04
http://www.youtube.com/watch?v=Mufy7DL0Llw

8)
вечна ! :smt007

magita
07-22-2011, 23:52
е ти като ги пишеш тия работи се едно пък вървиш през живота супер леко и не ти пука за нищо...

Пък и в край на сметка тоя форум е да се разрешат проблемите. Разбира се не да се пускат някви супер тъпи и спрели теми, но все пак си е точно за тва...

+ ако при тебе живота ти върви на 6 други са в съвсем различно положение.

пс в 2.52h не знам къде съм :D