PDA

View Full Version : Зациклящ комп



juliee
07-21-2011, 21:24
Компютърът ми напоследък взе да забива. Примерно като съм във фейсбук и същевременно слушам някаква песен от vbox или youtube и посредата на клипчето "замръзва" екранът и трябва даа ресна компа , за да заработи отново, но след няколко минути е възможно това отново да се повтори... Е от какво може да се получава така ?

Rolezzz
07-21-2011, 21:47
Проблем с охлажданията?

straus
07-21-2011, 22:00
задмониторното устройство?

juliee
07-22-2011, 18:05
Хораа, нищо не разбирам от тия неща . Кво ще рече задмониторно устройство ?

doomkillerr
07-23-2011, 13:47
Хораа, нищо не разбирам от тия неща . Кво ще рече задмониторно устройство ?

Тоест "Ти"! :-D

Компютъра или прегрява (процесор, дъно, видео карта) или имаш някой вирус...

Norty
08-02-2011, 19:26
И аз имам подобен проблем на стария компютър, който използвам на село.. Докато играя игра и говоря по скайпа PC забива и започва да повтаря казаното от тоя с който говоря.. Примерно той е казал скачам и РС забива на тая дума.. "СкккккккСккккааааСсссккка аааччччСсссккккааааччччаа аамммм" и по едно време млъква немога да пуснa диспечера, мишката е кат замразнала .. Имам случаи когато отцепва и затваря автоматично по скайп изписваики "Разпаднат разговор" . Някой да помогне??

straus
08-02-2011, 21:29
Ми ако речем, че преди си е работил нормално, треа да се пусне един CCleaner, да се дефрагментира, Disk Cleanup, сканиране с антивируса, обновяване на драйвърите. За финал ако поизтриеш ненужните програмки, тулбарове и спреш някой процеси да не тръгват с Windows (като скайп, даемон тулс, стийм, гарена и т.н.) и ще получиш страхотен ефект ;)
Няма да обяснявам поотделно как се правят тия работи, аз за т'ва нещо пари зимам :-D

NarutoShippuuden
08-03-2011, 08:19
Може би го оставяш включен дори и когато спиш. И аз правя така, но имам ''Климатик'' :D

NarutoShippuuden
08-03-2011, 08:22
Ми ако речем, че преди си е работил нормално, треа да се пусне един CCleaner, да се дефрагментира, Disk Cleanup, сканиране с антивируса, обновяване на драйвърите. За финал ако поизтриеш ненужните програмки, тулбарове и спреш някой процеси да не тръгват с Windows (като скайп, даемон тулс, стийм, гарена и т.н.) и ще получиш страхотен ефект ;)
Няма да обяснявам поотделно как се правят тия работи, аз за т'ва нещо пари зимам :-D

Еее то с ККлеанера Анализ триеш. После с антивирусната скан и ако има вируси триеш. След това с driver genius се обновява и после със сърч си търси глупостите :razz: Само дет за driver genius трябва кей апък той се плаща. Има и някфи шмекерии ама и аз зимам пари :D:D:D