PDA

View Full Version : Грешка ли беше..



lekksy97
07-21-2011, 20:43
Та въпросът ми е дали това което ще разкажа е грешка.. :? Може да ви се стори тъпо и безразлично, но за мен е прекалено важно....
Става въпрос за мен и момчето, което харесвам от 5 месеца. До тук през всичкото това време с него не сме излязли нито един път, въпреки че си пишем почти всяка вечер. И аз и той сме срамежливи, но той като момче бих казала, че е доста срамежлив.. Другият проблем обаче е, че имаме 5 години разлика... Преди му бях признавала за чувствата си към него и той го прие нормално след като каза, че между нас може нещо да стане,че аз съм красиво момиче, но проблема беше , че скоро и на двамата ни предстояха изпити. И той ме помоли да изчакаме да минат и тогава да мислим по въпроса... Единственото, което можех да направя беше да чакам.. Минаха накрая тези изпити, но все още нищо, той не ми споменаваше и дума за това , а само продължавахме с писането... Не сме излизали, при положение, че си пишем и че се срещаме по улиците почти всеки ден( но сме само на "ей").. не съм го разпитвала дали е имал връзки.. :( Един път, той остана сам вкъщи за 3 дни понеже техните бяха заминали на почивка и един от тези дни той ми каза, да отида в тях на гости само 2мата.. но беше вече късно и нашите не ме пуснаха навън. Но аз му казах, че може да измисля нещо, но така и нищо не стана... След това го попитах дали на другият ден ще е свободен за разходка, но тогава той ми отговори,че не знае какви са му плановете и за това ме питал за вечерта за у тях.. И вечерта не сме си писали повече... Въпросът ми е дали нещо сега може да се промени и дори да спре да ми пише и беше ли тъпо, че му отказах за вечерта.. Моля ви не пишете гадни коментари... И ако може посъветвайте ме да продължавам ли да се занимавам и да го питам за излизане.. Благодаря предварително за вниманието!! :)

didssey
07-21-2011, 20:50
Ами моето мнение е,че може би е имал симпатии към теб,но не са били достатъчни..просто не е имал интерес към теб,знам го от личен опит и на мен са ми казвали да почакам,да му минат проблемите,но след това нищо не стана и до днес!Трябвало е вечерта когато те е карал да намериш някакъв шанс и да излезеш та дори да се скриеш от вашите.Аз бих се скрила и бих отишла да видя този който силно желая дори да ми коства много :)

eliemon
07-21-2011, 20:50
Бъди директна и му кажи точно какво чувстваш. Настоявай повече да излезете, да прекарате малко време заедно. Така ще разбереш дали наистина го харесваш, защото да си пишете е много по-различно, отколкото да се разходите или да отидете на кино, да видиш начина, по който те гледа и такива неща. А затова, че си му отказала - не се притеснявай, не е голяма работа. Все пак не е зависело от тебе. :) Успех!

autumn666
07-21-2011, 20:52
Ти, като си набор 97, а той е с 5 години по-голям от тебе, т.е на 17, ти защо си мислиш, че иска да ходиш у тях САМО вечерта, а като каза че не можеш те игнорира? :D Вложи малко логика!
"Може да стане нещо щото си красиво момиче"... Ако те харесваше, наистина, имам предвид както ти харесваш него, щяхте вече да сте заедно. Казал ти е това. Не ти е казал че има чувства към теб.
Явно те намира за привлекателна, и другото за "вечерта" можеш и сама да се досетиш какво значи, той е на 17. :D :D

justgirl19
07-21-2011, 20:53
Ти, като си набор 97, а той е с 5 години по-голям от тебе, т.е на 17, ти защо си мислиш, че иска да ходиш у тях САМО вечерта, а като каза че не можеш те игнорира? :D Вложи малко логика!
"Може да стане нещо щото си красиво момиче"... Ако те харесваше, наистина, имам предвид както ти харесваш него, щяхте вече да сте заедно. Казал ти е това. Не ти е казал че има чувства към теб.
Явно те намира за привлекателна, и другото за "вечерта" можеш и сама да се досетиш какво значи, той е на 17. :D :D
+1

alice13
07-21-2011, 20:53
^ и аз мисля че щом те е викнал самооо за вечерта и не е искал да излезете пак.... сама се досещай..

Bella5
07-21-2011, 20:57
Отпиши го, той търси само бройка :/

tani4ka1994
07-21-2011, 21:07
Съгласна съм с всички мнения до тук, освен първите две...
виж той е на 17...не казвам че такива връзки са невъзможни, но в твоя случай е очевидно че е искал да илезете за да те из*ука и да те остави... просто забрави за него...такъв не ти трябва

lekksy97
07-21-2011, 21:17
Може и да сте прави.. Ама виждам,че той не е такъв.. И все пак благодаря за вниманието

Bella5
07-21-2011, 21:27
Момчетата са психолози и знаят как да се представят пред момичетата, за да получат каквото искат. Не се подлъгвай по милите му очички,важни са действията му, а неговите са крайно противоречиви.

Adda
07-21-2011, 21:30
Ти, като си набор 97, а той е с 5 години по-голям от тебе, т.е на 17, ти защо си мислиш, че иска да ходиш у тях САМО вечерта, а като каза че не можеш те игнорира? :D Вложи малко логика!
"Може да стане нещо щото си красиво момиче"... Ако те харесваше, наистина, имам предвид както ти харесваш него, щяхте вече да сте заедно. Казал ти е това. Не ти е казал че има чувства към теб.
Явно те намира за привлекателна, и другото за "вечерта" можеш и сама да се досетиш какво значи, той е на 17. :D :D

Оп, оп, много точна!!

Мисли преди да пускаш теми.

YourFavouriteDrug
07-21-2011, 21:30
ами те срамежливите момчета най-много губят (; все пак от него се очаква да прояви инициативата. а и ако те искаше достатъчно, нямаше да чака изпити и тн. отделно не си струва да се хабиш за човек, който е на различен акъл от тебе и скоро ще заминава на друго място (в университет предполагам). та не го оставяй да те разиграва...щом е срамежлив, да си седи сам :р

natalka00
07-21-2011, 22:21
Момчетата са психолози и знаят как да се представят пред момичетата, за да получат каквото искат. Не се подлъгвай по милите му очички,важни са действията му, а неговите са крайно противоречиви.

+1

gerry93
07-21-2011, 22:34
Според мен единственото,което е искал е да спи с теб и да те зареже..по-добре е,че така се е случило :)))

djipsito
07-21-2011, 22:36
"Може да се получи нещо... ти си красиво момиче" май само по красотата те преценява... що не каза, че си добро момиче, примерно ?

Само вечерта можел.. :) другите ти го казаха, няма да ги повтарям. Някои момчета се държат добре и правят комплименти докато не си получат своето. После нещата се променят.

Ако те харесваше наистина щеше постоянно да те търси да излезете, ще иска да те вижда, да прекарва време в твоята компания реално. Откъде си сигурна, че не пише и на други момичета по същия начин ?

mi6eto942
07-21-2011, 22:50
Моят съвет е да го забравиш възможно най-бързо,докато не си се влюбила,защото ще ти е по-трудно,особено,ако правите секс.Казвам ти го от личен опит,мен обаче ме разиграваха 2 години,а не 5 месеца и сега се чудя как да го забравя.Отдалечи се от него,явно е,че от теб иска само секс...

fenkaaa
07-22-2011, 07:15
Иска секс от теб.Това е.. може и да те харесва,но иска секс.

Между мен и приятелят ми също разликата е 5 години,но като гледам ти си 97.. тук нещата вече са различни .. !

lekksy97
07-22-2011, 09:17
Ще се опитам.. И все пак благодаря!! :)

sasha_90
07-22-2011, 10:18
Браво на родителите ти.Ако беше отишла у тях,щеше са те....използва да си направи кефа и после пак да спре да ти пише.Радвай се на късмета си,не знам повече какво да кажа.

XcwetiX
07-22-2011, 11:45
Малко ме съмнява след като иска първата ви среща да е у тях(сами).Може би не са му много чисти намеренията.
П.ПКазваш,че е срамежлив.Тихите води са най-дълбоки!

NoMore
07-22-2011, 12:43
Съгласна съм с мненията до тук. И ако искаш пробвай да го игнорираш. Ако ти пише или викне казваш, че имаш работа или че си заета утре ще му пишеш, но не му пиши. Има два варианти или ще се побърка и ще започне да ти пише, което означава, че има симпатии към теб или въобще няма да те потърси и ще си наясно, че може би те е смятал за лесна и е искал само да спи с теб :) Успех дано успееш да го побъркаш, че такива мазни тарикати най ги мразя!

peace95
07-22-2011, 14:00
Както казаха - бройкал те е :) В тинейджърските години 5 години разлика почти винаги и равна на кофти връзка , а ако не си готова за секс ( особено с такъв като него ) просто не се занимавй повече :)

danchetto
11-09-2011, 21:00
не сте прави .. ! Познавам момичето,което е писало това( та тя е най- добрата ми приятелка : ) ) ..Познавам и момчето ..! И знам ,че той не е такъв ..да мисли за секс и такива работи ..Знае се, че момчетата само за това мислят :razz: , но той не е такъв ..Сигурно за това си се влюбила в него ! ^^ .. Работата е там ПОЧАКАЙ! ( а и за това , че е 5 години по-голям ..Няма значение ..та нали ЛЮБОВТА НЯМА ВЪЗРАСТОВИ ГРАНИЦИ!!!)

balu4ka
11-10-2011, 03:31
Интересно.Ходите ама не сте се виждали ?!
Трябва да се чатнеш ,че те използва ,защо щом искаш да излезете той ти отказва и всеки път ти предлага да ходиш в тях?
Поради една проста причина, да те наебе (аз до този извод стигнах).Вземи поговори с него или според мен ,въобще не се занимавай . Ако си на 13 ,ще е върха на простотията (:

balu4ka
11-10-2011, 03:34
Интересно.Ходите ама не сте се виждали ?!
Трябва да се чатнеш ,че те използва ,защо щом искаш да излезете той ти отказва и всеки път ти предлага да ходиш в тях?
Поради една проста причина, да те наебе (аз до този извод стигнах).Вземи поговори с него или според мен ,въобще не се занимавай . Ако си на 13 ,ще е върха на простотията (:

badsector
11-10-2011, 13:46
...беше ли тъпо, че му отказах за вечерта...
Разбира се, че не е тъпо. Все пак не си момиче на повикване, надявам се. Трудно би могла да имаш сериозна връзка с този човек. Още повече, че той е по-голям от теб, а иска всичко да става по най-лесния начин и ти да влачиш евентуалната връзка напред. Моят съвет е да не се занимаваш, а да наблегнеш над развитието си.