PDA

View Full Version : Защо добрите момичета винаги си падат по лоши момчета.. ?



didssey
07-21-2011, 21:23
:-) Защо добрите момичета винаги си падат по лоши момчета.. ? :-)

SisiStrange
07-21-2011, 21:28
Не винаги.

Моя не е лошо момче. Той е слънчице. :smt007

При малките я има тази мания, защото се надяват да ги променят.

alice13
07-21-2011, 21:29
ми мислят си че е голяма работа да праиш някакви простотии

ivcheto0o
07-21-2011, 21:37
Защото когато си с лошо момче не очакваш нищо,а тогава оставаш по-малко наранена и разочарована.

againstyou
07-21-2011, 21:41
Защото противоположностите се привличат.

kaRamella
07-21-2011, 21:49
Защото противоположностите се привличат.
+1

Goddess
07-21-2011, 21:55
За баланс.

jghgh
07-21-2011, 22:03
Защото излъчват секс, а всяка жена (или хайде, не всяка) дълбоко в себе си иска да я изчукат и изоставят. И то някакви такива "лоши момчета", лидери, олицетворяващи главния водач на глутницата, самецът, най-силния мъжки, алфа-мъжкарят или както искаш там го наречи. Непукизмът и грубостта навяват природата на разгонен самец, 'щото в природата почти няма вид, който да е грижовен татко - повечето животни си разпръсват семето просто. И явно с тази примитивност се отъждествява поведението на "лошите момчета" - и колкото и да пискат жените за любов, явно именно това ги привлича.
Грубостта, чук и бег поведението без привързване, зависимост или размекване се считат за лидерски качества. А и дълбоко в себе си жените са мазохистични създания, които искат да бъдат разпорени от подобен индивид. И се стремят всячески към него, привлича ги. После са наранени, да, но преимуществено се възбуждат/привличат от такива типове, а не от нежни добри гийкове.


Малко среднощен цинизъм, да.

Но също така мисля, че като разумни същества, различаващи се от животните по МНОГО параграфи (все пак сме способни да измисляме морал, етика, норми, да спазваме благоприличие, да сме хуманни и т.н.) сме склонни да хармонизираме чувствата и страстите си с разума. Сиреч тоя филм с лошите момчета и момичета все минава по някое време. На доста им идва акъла, че не е полезно за здравето им само да се мъчат, да реват и да си причиняват психическа болка и си променят възгледите и таргет групата, когато става дума за лов на гаджета. :-o
Да, има и от другия тип, драма кралици, които непрекъснато си го търсят.
Зависи от емоционалното, психическо и като цяло развитие на човека : - )
Някои са по-близо до животинския тип и това и обуславя избора им. Аз например сега съм си харесала мило момче. Е, това не значи, че отричам какво имаме заложено доста жени.

Дълъг стана поста, ама да. Така в 1 часа през нощта ми идва музата да философствам.

Zaharinka
07-21-2011, 22:17
Аз предпочитам добричките.Значиии аз съм лоша по тази логика мхммм....да стана ми ясно :D

tanch3t093
07-21-2011, 22:18
Е, не слагай всички момичета под общ знаменател ;)

DeviL_AsS
07-21-2011, 22:29
Чак пък винаги...Не си падам по такива момчета.

bibi7352
07-22-2011, 00:16
Защото си мечтаем да накараме въпросното лошо момче да се промени заради нас, а това не е много лесно - ако стане, значи ни обича истински, за което всъщност си мечтае всеки човек.

mynichka
07-22-2011, 05:22
Не е твърде вярно това

NomNomNom
07-22-2011, 05:48
Защото са тъпи , лолз . Като искат неприятности , нерви , да се занимават.
Т.нар. лоши момчета в общият случай са тъпанари без сериозно образование , или пубертети , не , мерси .

anonymous708973
07-22-2011, 06:39
Защото противоположностите се привличат.

Глупости на търкалета.
Истината е това:


ми мислят си че е голяма работа да праиш някакви простотии

Аз съм добро момиче и си падам по добри момчета :) Всичко това за алфа мъжкаря е вярно, но има такива, които са добри. Това е идеалният тип мъж за мен. :)

Niakoitam
07-22-2011, 06:51
Защото си мечтаем да накараме въпросното лошо момче да се промени заради нас, а това не е много лесно - ако стане, значи ни обича истински, за което всъщност си мечтае всеки човек.

АКО стане най-често ви става безинтересен и се впускате след следващото лошо момче, което ще "променяте". :D

babity
07-22-2011, 07:06
^И няма нищо лошо в това.

talche
07-22-2011, 07:07
Не знам, аз мисля че спадам към добрите момичета и така се получава при мен. В момента харесвам момче, което е голям побойник... Но като човек има доста хубави качества. Чувствам се мн спокойна ,когато съм с него.. обаче като знам какво е правил понякога ме хваща страх, но мисля че не е опасен за мен.

Niakoitam
07-22-2011, 07:16
^И няма нищо лошо в това.

Понеже си го написала под моят коментар та не знам за него ли се отнася или говориш по темата. Ако е по повод моя коментар мога да кажа:Да, няма нищо лошо в това, само дето след това се озлобяват още повече заради това че са се доверили и размекнали пред момиче. :)

Niakoitam
07-22-2011, 07:19
Не знам, аз мисля че спадам към добрите момичета и така се получава при мен. В момента харесвам момче, което е голям побойник... Но като човек има доста хубави качества. Чувствам се мн спокойна ,когато съм с него.. обаче като знам какво е правил понякога ме хваща страх, но мисля че не е опасен за мен.

Да, може и да не е опасен СЕГА, но когато му станеш крива не е изключено и най-малкото да изядеш някой и друг тупаник или пък постоянно ако си от момичетата тип: "Той ме бие,защото много ме обича". :-D

talche
07-22-2011, 07:31
Не знам, аз мисля че спадам към добрите момичета и така се получава при мен. В момента харесвам момче, което е голям побойник... Но като човек има доста хубави качества. Чувствам се мн спокойна ,когато съм с него.. обаче като знам какво е правил понякога ме хваща страх, но мисля че не е опасен за мен.

Да, може и да не е опасен СЕГА, но когато му станеш крива не е изключено и най-малкото да изядеш някой и друг тупаник или пък постоянно ако си от момичетата тип: "Той ме бие,защото много ме обича". :-D

да, и мен това ме притеснява :(

Zarity
07-22-2011, 07:46
Ох,кви са тея глупости. :?
Авторке,какво разбираш под лошо момче.16-годишен папчасъл девствен пръдльо,дето се напива по дискотеките и щтрака на чалга с пръсти по цял ден,щото родителите му са безотговорни?Или лигаво обръснато футболистче,което се има са всевишен плейбой?
Тези описани индивиди ги харесват 13 годишните.И късат сутиени и мятат прашки по тях.Чудничка история.

Вие ако в действително се зблъскате с лошо момче,жална ви майка. (просто се сетих за един познат,дето се вписва в моята представа за найстина лошо момче и се зачудих дали ще го харесат :lol: )

пп:Момчето до мен не трябва да е нито "лошо момче",нито лигльо,дето само да тича по мене.Средната среда.

Hilary_
07-22-2011, 07:55
общите знаменатели на важат тука .. всеки с предпочитанията си .. :-o

bibi7352
07-22-2011, 09:11
Защото си мечтаем да накараме въпросното лошо момче да се промени заради нас, а това не е много лесно - ако стане, значи ни обича истински, за което всъщност си мечтае всеки човек.

АКО стане най-често ви става безинтересен и се впускате след следващото лошо момче, което ще "променяте". :D

Това е друг въпрос вече.... Но е вярно, както за лошите момчета, така и за добрите - всички стават безинтересни след време.

MaLkaTa_LaDy
07-22-2011, 09:56
Прочетох само началото на мнението на jghgh, но съм съгласна.
Всички си падат по "лошите" момчета. Но съм го казвала и преди: За мен идеалното момче трябва да е колкото лош, толкова и добър. В различни моменти имам нужда и от двете. Както и повечето момичета де...

ameli
07-22-2011, 10:21
Защото тийновете гледат много лигави филми и са си изградили представи за 'лошо момче', които всъщност са далеч от истинските лоши момчета. :-o

cigarettekisses
07-22-2011, 10:29
Не винаги.
противоположностите се привличали уж и сигурно са им интересни :D

XcwetiX
07-22-2011, 14:14
Зависи какво разбирате под "лошо момче".Не обичам момчета ..трабъл мейкъри,но и такива,които ги е страх да се провенят и безобидно дори не ми се нравят.Както обичам да казвам :Нека вървим по средния път на мярата!

BloodRunsCold
07-22-2011, 14:23
щото обичат да ги бият и да ги шибат грубо.

:lol: :lol: И да си играят на BDSM с коктейл от СКАТ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

spopi
07-22-2011, 15:27
Не винаги е така те с времето ще разберат какво е добро за тях! :)

SomeRandomDude
07-22-2011, 15:57
Защото излъчват секс, а всяка жена (или хайде, не всяка) дълбоко в себе си иска да я изчукат и изоставят. И то някакви такива "лоши момчета", лидери, олицетворяващи главния водач на глутницата, самецът, най-силния мъжки, алфа-мъжкарят или както искаш там го наречи. Непукизмът и грубостта навяват природата на разгонен самец, 'щото в природата почти няма вид, който да е грижовен татко - повечето животни си разпръсват семето просто. И явно с тази примитивност се отъждествява поведението на "лошите момчета" - и колкото и да пискат жените за любов, явно именно това ги привлича.
Грубостта, чук и бег поведението без привързване, зависимост или размекване се считат за лидерски качества. А и дълбоко в себе си жените са мазохистични създания, които искат да бъдат разпорени от подобен индивид. И се стремят всячески към него, привлича ги. После са наранени, да, но преимуществено се възбуждат/привличат от такива типове, а не от нежни добри гийкове.


Малко среднощен цинизъм, да.

Но също така мисля, че като разумни същества, различаващи се от животните по МНОГО параграфи (все пак сме способни да измисляме морал, етика, норми, да спазваме благоприличие, да сме хуманни и т.н.) сме склонни да хармонизираме чувствата и страстите си с разума. Сиреч тоя филм с лошите момчета и момичета все минава по някое време. На доста им идва акъла, че не е полезно за здравето им само да се мъчат, да реват и да си причиняват психическа болка и си променят възгледите и таргет групата, когато става дума за лов на гаджета. :-o
Да, има и от другия тип, драма кралици, които непрекъснато си го търсят.
Зависи от емоционалното, психическо и като цяло развитие на човека : - )
Някои са по-близо до животинския тип и това и обуславя избора им. Аз например сега съм си харесала мило момче. Е, това не значи, че отричам какво имаме заложено доста жени.

Дълъг стана поста, ама да. Така в 1 часа през нощта ми идва музата да философствам.

В цялата тема това е единственият пост в който прочетох нещо наистина смислено. Благодаря ти.

Иначе по темата. Може да съм момче, но все пак ще пиша.

Повечето жени изглежда не знаете какво искате.
Приятно ви е да си мислите че сте чувствителни и разбирате от любов, че помъдрявате с времето и че не сте някакви разгонени животни. Приятно ви е, но това не го прави истина. Доказателството - хвърляте се в кръката на първия манипулативен мускулест пич, който видите.
После се чудите и вайкате защо сте го направили (но и това забравяте в мига в който видите следващия такъв.)

Изключения има, но не са много, нито могат да бъдат разпознати по някакъв начин от момчетата.
Изключенията казват че не са такива, но и останалите казват същото.
Накрая момчетата се объркваме и ви слагаме под общ знаменател. От там насетне половината стават "лоши момчета" а другата половина стават такива на които само им се иска да са "лоши момчета".

Извод:
Вие ги създавате!

cunt
07-22-2011, 17:07
кво се разбира под лошо момче?
седмокласник ,който е 20 кила пуши и се напива от половин бира ли :lol:

YoUcANNOtiMaGiNe
07-22-2011, 17:44
Това е много относително. Хората сме различни и всеки го привличат различни неща. Зависи и кой какво разбира под "лошо момче"-някои разбират грубиян, отворко, самохвалко, за други това означава да си печен, социален и нахакан тип и т.н. и т.н. В този ред на мисли "добрите момичета" не харесват "лоши момчета", а момче, което съдържа обобщената представа за честен, свестен и забавен пич. 8)

SomeRandomDude
07-22-2011, 17:50
Предполагам че под "лошо момче" се разбира бунтар, който не показва страх и слабост пред никого.

Righteousness
07-22-2011, 19:02
Всичко се оправя с възрастта, въпросът е, че е късно тогава :)
Ся гледаме да сме яки и да ходим с яки пички-пичове, а като узреем (след 30-40 някъде и 50г.) търсим истинските чувства а не показността :)

eclipse06
07-22-2011, 19:08
Човек подсъзнателно харесва личности, които притежават качества и поведение, които той няма смелостта да демонстрира. И така търси в другия точно тези неща, които му липсват. Това донякъде обяснява защо някои момичета(но не всички, разбира се) ги влекат "лошите момчета".

Righteousness
07-22-2011, 19:12
Човек подсъзнателно харесва личности, които притежават качества и поведение, които той няма смелостта да демонстрира. И така търси в другия точно тези неща, които му липсват. Това донякъде обяснява защо някои момичета(но не всички, разбира се) ги влекат "лошите момчета".

Е да, ама ако е така "лошите" момичета трябва да търсят "добри" момчета :) На практика и "добрите" и "лошите" обичат "лошите" лол

eclipse06
07-22-2011, 19:15
Човек подсъзнателно харесва личности, които притежават качества и поведение, които той няма смелостта да демонстрира. И така търси в другия точно тези неща, които му липсват. Това донякъде обяснява защо някои момичета(но не всички, разбира се) ги влекат "лошите момчета".

Е да, ама ако е така "лошите" момичета трябва да търсят "добри" момчета :) На практика и "добрите" и "лошите" обичат "лошите" лол

По-скоро търсят това, което подсъзнателно харесват и смятат за неприсъщо за тях самите.

Taam
07-22-2011, 19:19
Пък аз намирам разлика между това да излъчваш мъжкарство и да си псевдо-бунтарче , което прави каквото му скимне.
Бъркат се в днешно време.

LightningMcQueen
07-22-2011, 20:00
Е, не слагай всички момичета под общ знаменател ;)

Е не всичките де, добре го е казала - само добрите :P .

А ся по темата.
Имаше някои интересни изказвания, но аз не смятам, че трябва истината да се търси в крайностите.
В смисъл, не само "лошите" момчета са по-интересни. От край време гейшите, куртизанките или дори заклеймените "курви" и прочие са обсебвали мъжете, без значение добри или лоши.

"Добър" е клеймо на обществото. Човек, който не излиза извън рамките на общоприетото, който евентуално не мисли извън тези рамки. За съжаление, всичко което един такъв "добър" човек прави е предвидимо и обозримо. При всички положение не особено индивидуално и оригинално.
Или поне не толкова, колкото някой, който не ходи по утъпката пътека, а прави своя и води хората по нея. Според обществото той е "различен", най-често и за по-накратко "лош". По-лесно и необременяващо е.

Аз съм на мнение, че в никакъв случай не е правилно толкова леко да се присаждат етикети. Най-малкото, защото предимно "лошите" хора се дължи техническия прогрес в средновековието и т.н...

Има (и форума е един прекрасен пример) хора, които не се вписват в разбиранията на обществото, а са изключително чувствителни, силни, естествени и много по-истински към себе си и другите от например "добрите" ... свикнали да защитават мнение.

Тва май стана ферман :lol: .
Бе до чувек си е. Тва е.

liliii
07-22-2011, 21:55
Зависи какво разбираш под " лошо момче" ? Например първото ми гадже беше "добро момче" , угаждаше ми за всичко, постоянно ходеше по мен, изпълняваше каквото му кажа... и много бързо ми омръзна. Вярно, че не обичам и да ме командват, ама такива безхарактерни и лигави изобщо не ми допадат.. трябва да си личи кой е мъжа все пак, да може да ме защитава. И с такива момчета някак има повече тръпка... ама да не забравяме, че пред приятелите колкото и да изглежда груб, като сме сами пак си е мил и нежен :oops:

kosich
07-23-2011, 01:25
Because badass boys are badass, like those obvious trolls are obvious.. :D

fUcKsMiLe
07-23-2011, 06:54
Златната среда е най-добре.

mrazqkindergarten
07-23-2011, 08:29
Не е винаги, а иначе просто така се получава.. Не си избираш в кого да се влюбиш, то просто става.. Или имаш един човек за добър и се оказва, че не е точно такъв, но вече си се влюбила. :)

gummybear
07-23-2011, 08:37
НЕ ВИНАГИ Е ТАКА! :?