PDA

View Full Version : мога ли да бъда бременна??? :S



renimeni96
07-21-2011, 22:40
Здравейте :-) На 14 години съм и преди малко с приятеля ми се възбудихме и правихме секс, нямахме презервативи и беше много късно да купим а бяхме на купон на един приятел и не върви да избягаме до магазина по средата на партито :? И правихме секс без презерватив , по едно време просто лежахме и той ме обарваше и аз него и се натискахме, и изведнъж се възбудихме и ни хрумна да правим секс значи имахме лубрикант от приятеля ни той имаше у тях, и така не ме болеше, той вкара пениса си във вагината ми и после го извади, и въпросното бялото нещо на приятеля ми попадна до вагината ми когато той както се казва свърши :-D не във нея но до нея. не знам но май така се забременява. сега сме у приятеля ми и той ми миеше вагината със сапун и я триеше. какво да правим сега, според вас бременна ли съм??

slynchicety98
07-21-2011, 22:43
Сперматозоидите умират в контакт с кислорода , но все пак къде сте тръгнали да правите секс без презерватив .. :o

Zaharinka
07-21-2011, 22:46
Оф ужас,на 14 си по дяволите. :shock:

p3tinc3t0
07-21-2011, 22:46
Ти... базикаш ли се ... :shock:

autumn666
07-21-2011, 22:47
.... :shock:

renimeni96
07-21-2011, 22:52
Ох боже, питам за съвети, да на 14 съм да не съм малка?!?!? Леле, кви хора. Забавление, удоволствие, това му е майката, това ми беше първия път да не би да съм се проебала на 9 или 10! Ех майко.
Благодаря на slynchiceto98 но това не обяснява много моето положение! В смисъл, сега мием вагината ми, на дали съм бременна? Чувала съм че аборта е опасно нещо . Ох дано не съм . :) А за презервативите, обясних в първото мнение !

:-) :-) :-)

p3tinc3t0
07-21-2011, 22:57
Продължавайте да миете вагината ти.. .ох леле :lol: трагедия...

slynchicety98
07-21-2011, 22:57
Мисля , че шанса е малък , но пак го има . Все пак има хора които толкова време се опитват да имат дете , вие от 1 път и то до вагината ти ...

PepSsS
07-21-2011, 22:58
Ох боже, питам за съвети, да на 14 съм да не съм малка?!?!? Леле, кви хора. Забавление, удоволствие, това му е майката, това ми беше първия път да не би да съм се проебала на 9 или 10! Ех майко.
Благодаря на slynchiceto98 но това не обяснява много моето положение! В смисъл, сега мием вагината ми, на дали съм бременна? Чувала съм че аборта е опасно нещо . Ох дано не съм . :) А за презервативите, обясних в първото мнение !

:-) :-) :-)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

krokkrok
07-21-2011, 22:58
Като не ''върви'' да избягате до магазина ще разбереш колко лесно ''върви'' детската количка...

P.S. I hope you're trollin' :-o

Zaharinka
07-21-2011, 22:59
Ох боже, питам за съвети, да на 14 съм да не съм малка?!?!? Леле, кви хора. Забавление, удоволствие, това му е майката, това ми беше първия път да не би да съм се проебала на 9 или 10! Ех майко.
Благодаря на slynchiceto98 но това не обяснява много моето положение! В смисъл, сега мием вагината ми, на дали съм бременна? Чувала съм че аборта е опасно нещо . Ох дано не съм . :) А за презервативите, обясних в първото мнение !

:-) :-) :-)
Та на теб не ти е развита половата система,момиче.Нищо хубаво няма да усетиш.Леле и без кондом,вие луди ли сте.Айде детето може да го убиете,ама болести...ох наистина е трагедияяя

renimeni96
07-21-2011, 23:05
Продължавайте да миете вагината ти.. .ох леле :lol: трагедия...
Ам мием я какво да правим :-) Много се стараем със сапун и всичко. Дано да няма микроби чеее 8)

За презервативите обясних, хора. :-D
Питам как да разбера дали съм бременна. Някакъв тест за бременност има, ама как да си го взема? И как да убия детето в мен? Моля за съвети. :-)

Zaharinka
07-21-2011, 23:06
Темата е пълна ебавка :-)

cvetitoyoy
07-21-2011, 23:11
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: продължавайте да миете :razz: :razz: :razz: ох заболя ме корема да се смея : той го вкара -изкара и свърши до вагината ми , сега я мием - ето с 2 думи историята ти. Не си бременна споко :D , но следващият път поне с презерватив го направите, няма да коментирам това че сте само на 14 :? :?

renimeni96
07-21-2011, 23:12
Темата е пълна ебавка :-)

Каква ебавка??? Първият ми път е а вие ебавка било :booooomb: :-x :-x Това че пращам някакви смайлове по форумите не означава че не съм притеснена в момента се побърквам :x Ти сама използва израза "убиете детето", презервативи нямахме, момчето у което бяхме е на 17 и за това има лубрикант у тях, мием вагината ми защото може да има микроби и дезенфицираме, обясни ми кое е ебавка????????????? :-x Нямам си кво да правя в два часа през ноща и за това пускам тема така ли :-x Айде със здраве ти :-x

А който може да ми помогне ще съм много благодарна :cry: :cry: :cry:

:-)

Zaharinka
07-21-2011, 23:17
А какво според теб означава аборта?И не викай ако обичаш.Да,бременна си.Стягай се да бъдеш майка,като си мн голяма да правиш секс.

renimeni96
07-21-2011, 23:22
cranberry696 Какво искаш да кажеш?
Zaharinka Ем аборт е когато си бременна и убиват детето, което е в теб, не знам как по друг начин да се изразя. Но съм чувала че има лоши последици понякога и че ако веднъж си направиш аборт може да стане така, че да не можеш да раждаш никога повече . :? а виках защото се ядосах.

Ок до тук повечето казват че не съм бременна ех дано :oops:

Други мнения? :-)

renimeni96
07-21-2011, 23:26
абе сега докато мием вагината ми потече кръв? :? да не сме я одраскали нещо или това е винаги като правиш секс първия път? или става като си бременна? :shock:

krokkrok
07-21-2011, 23:46
:shock: Ако не звучеше толкова абсурдно ...още от годините звучеше русо,после минахме на презервативите,които си пропуснала защото е имало пАарТииИ,след което имаме миене със сапун,за да се убият микробите и накрая "как да убия бебето".Ти си пълен майстор...толкова глупости в една глава не знам как ги вкара...и на всичкото отгоре си се и на*бала.Поклон просто :)

GVG
07-22-2011, 00:36
Продължавайте да миете вагината ти.. .ох леле :lol: трагедия...

xhaxhXHAHaxhaHXAHxahxhAxhaHxAxa :lol: :lol: :razz: :razz: Ей ше се пръсна :razz:

chemist9009
07-22-2011, 03:46
бременна си моме върви на видеозон :lol: :lol: 8-) 8-) :razz: :razz:

07-22-2011, 05:50
олеле майко... не знае, че при първия път има кръв, не знае, че ако е попаднал сперматозоид във ВАГИНАТА й и да я мият и да не я - няма особено много значение, ама се пак "се възбуждат с приятеля и правят секс"... след 2седмици минимум-тест! друго не можем да ти кажем...

marin4itu
07-22-2011, 06:21
Отдавна не бях чела по-тъпа тема..

Lucifercho
07-22-2011, 06:40
Мислех да напиша да си вземеш сода каустик и да си напъхаш там,но като те гледам само по коментарите наистина ще го направиш.
По темата: И да миеш и да не миеш няма файда.След 2 седмици тест и прочети важните теми в раздела!!! :-x :-x :-x

UltraBlue
07-22-2011, 06:49
cranberry696 Какво искаш да кажеш?
Zaharinka Ем аборт е когато си бременна и убиват детето, което е в теб, не знам как по друг начин да се изразя. Но съм чувала че има лоши последици понякога и че ако веднъж си направиш аборт може да стане така, че да не можеш да раждаш никога повече . :? а виках защото се ядосах.

Ок до тук повечето казват че не съм бременна ех дано :oops:

Други мнения? :-)

Момиче първо си адски тъпа след всичко което каза,второ Бременна си мисли как ще го кажеш на родителите ти и почвай да събираш пари за количка,дрешки на детето и тн..като сте толкова прости парчета да правите секс на 14 години без да знаете грам кое как се прави и какви са последствията..просто нямам думи!Пълни глупаци..по-добре ходи и се гръмни не заслужаваш да живееш! :-# :-# :smt021 :smt022 #-o

Hilary_
07-22-2011, 07:03
Отдавна не бях чела по-тъпа тема..
мм да .. жалко, че си изгубих времето .. :?

Моето момиче ЗЛЕ СИ .. и не ти го казвам, за да те обидя, а просто защото е така и някой трябва да ти го каже!! :x
Дано скоро ти дойде акъла ..

NarutoShippuuden
07-22-2011, 07:04
Ето ти мойто мнение---> Ако си мислиш, че си бременна по-добре отдели някъде 30-35 лева (не знам колкото го намериш в АПТЕКИТЕ не в РЕСТОРАНТА) за ескапел. Той Също убива детето, но трябва да се изпие 72 часа след половия контакт. Така, че не ти остава много време

24 часа = 1 ден 48 часа = 2 дни 72 часа = 3 дни


:)

Rolezzz
07-22-2011, 07:20
Темата е пълна ебавка :-)

Каква ебавка??? Първият ми път е а вие ебавка било :booooomb: :-x :-x Това че пращам някакви смайлове по форумите не означава че не съм притеснена в момента се побърквам :x Ти сама използва израза "убиете детето", презервативи нямахме, момчето у което бяхме е на 17 и за това има лубрикант у тях, мием вагината ми защото може да има микроби и дезенфицираме, обясни ми кое е ебавка????????????? :-x Нямам си кво да правя в два часа през ноща и за това пускам тема така ли :-x Айде със здраве ти :-x

А който може да ми помогне ще съм много благодарна :cry: :cry: :cry:

:-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Извинявам се за оффтопика обаче не се сдържах ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

talche
07-22-2011, 07:25
Ето ти мойто мнение---> Ако си мислиш, че си бременна по-добре отдели някъде 30-35 лева (не знам колкото го намериш в АПТЕКИТЕ не в РЕСТОРАНТА) за ескапел. Той Също убива детето, но трябва да се изпие 72 часа след половия контакт. Така, че не ти остава много време

24 часа = 1 ден 48 часа = 2 дни 72 часа = 3 дни


:)

точно. Бързо го вземи това хапче, мисля че е около 15 лв. Е имало е кръв защото е било за пъри път. Значи ако имаш цикъл според мен има възможност да си забременяла. Вземи хапчето Ескапел, то ще помогне, вземи го колкото може по-бързо, обаче да знаеш че то може да се пие 1 път в месеца, не повече, така че др път слагайте презерватив и така, успех

Rolezzz
07-22-2011, 07:37
Абе ВИЕ ли не сте нормални или аз?! Как може да и предлагате ескапел като е едва на 14?! :o Като не е мислила сега да стане мама на 15 и да се ръчка още после...

Jus7DreamBoy
07-22-2011, 07:38
ХаХаххаХАХахАХхсаХАхахХ

http://community.logos.com/cfs-file.ashx/__key/CommunityServer.Discussions.Components.Files/78/2783.rofl.gif

Деба тъпите ви лапета да еба , поне ме разсмивате ...

talche
07-22-2011, 07:47
Абе ВИЕ ли не сте нормални или аз?! Как може да и предлагате ескапел като е едва на 14?! :o Като не е мислила сега да стане мама на 15 и да се ръчка още после...

Е какво да й предложим? Знам че е на 14 обаче не виждам друго решение.


към авторката- Ако си вземеш Ескапел, прочети листовката, дали може да го пиеш като си на 14

autumn666
07-22-2011, 07:53
Абе ВИЕ ли не сте нормални или аз?! Как може да и предлагате ескапел като е едва на 14?! :o Като не е мислила сега да стане мама на 15 и да се ръчка още после...

Според мен е по-добре да изпие Ескапел, отколкото да ражда или да прави аборт. :?

bubblef93
07-22-2011, 07:55
Абе ВИЕ ли не сте нормални или аз?! Как може да и предлагате ескапел като е едва на 14?! :o Като не е мислила сега да стане мама на 15 и да се ръчка още после...

Според мен е по-добре да изпие Ескапел, отколкото да ражда или да прави аборт. :?
+1

renimeni96
07-22-2011, 08:06
Какво му е смешното Jus7DreamBoy
Hilary_ и UltraBlue Какво искате да кажете, не съм тъпа, не ме обиждайте, не ме познавате дори. Съвсем не съжелявам че съм го направила с този човек . Просто се притеснявам да не съм бременна и питам за съвети тук. Ще м ипомогнете или не
Lucifercho Не съм тъпа и не бих си пъхала кутийки от сода каустик никъде! :o
NarutoShippuuden, talche, autumn666 и bubblef93, ще ми дадете ли моля повече информация за този Ескапел. Конкретно колко струва защото единия каза 15, другия 30 и се обърках или побърках :-D
Rolezzz ДА на 14 съм и какво от това?! Свиквайте вече, правих секс, не съжелявам, сега ми помогнете, ако не, не пишете в мойта тема !!!!

Eclipsercho
07-22-2011, 08:07
Поредното дете, на което му е скучно и пуска малоумни теми.. ключе?

renimeni96
07-22-2011, 08:12
Поредното дете, на което му е скучно и пуска малоумни теми.. ключе?

какъв ти е проблема??? :x :x :x не ми е скучнов темата е писана в ДВА часа през нощта тогава стана това мислиш ли че цял ден щях да се занимавам с глупава тема моля ви кажете ми нещо за лекарството преди да ми заключат темата моля ви не мога да кажа на наще нито мога да питам някой друг супер мн ви моля ще се побъркам :cry: :cry: :cry: не спах цяла нощ и от в*гината ми кърви и нз кво да правя :cry: :cry: :cry: мн мн мнн ви моля :cry:

Adda
07-22-2011, 08:17
НЕ БЕ ЗАЩО ПРАВИТЕ СЕКС БЕЗ ДА ЗНАЕТЕ КАКВО ПРАВИТЕ?!?! Може и да си бременна, тоя изрод не можеше ли да не ти свършва точно там? Пий някви хапчета, щото нищо не е сигурно.

Rolezzz
07-22-2011, 08:21
Rolezzz ДА на 14 съм и какво от това?! Свиквайте вече, правих секс, не съжелявам, сега ми помогнете, ако не, не пишете в мойта тема !!!!
Да съм казал нещо?

не спах цяла нощ и от в*гината ми кърви и нз кво да правя :cry: :cry: :cry: мн мн мнн ви моля :cry:
Тоя да не те е разпорил?
...
А за ескапела е към 30лв а не 15 както каза колежката...
Листовка на ескапел (http://apteka.framar.bg/30003049/%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D0%B5%D0%BB-%D1%82%D0%B0%D0%B1%D0%BB-1-5-%D0%BC%D0%B3-1)
P.S: Честито на момчето олекна с 30 кинта :lol: А и ако още кървиш само той ще си знае с още колко...

renimeni96
07-22-2011, 08:27
Мерси ще купим Ескапел, иначе за кръвта, докато правихме секс не кървеше толкова много, и спря, но после когато дезинфецирахме вагината ми пак потече кръв и ме болеше, за това питах да не сме я одраскали нещо. :? Иначе благодаря много :cry: :-) Дано всичко да е наред

Rolezzz
07-22-2011, 08:30
Мерси ще купим Ескапел, иначе за кръвта, докато правихме секс не кървеше толкова много, и спря, но после когато дезинфецирахме вагината ми пак потече кръв и ме болеше, за това питах да не сме я одраскали нещо. :? Иначе благодаря много :cry: :-) Дано всичко да е наред
Ти да си чула, че от сапуна се получават гъбички ?!

Hilary_
07-22-2011, 08:30
Hilary_ и UltraBlue Какво искате да кажете, не съм тъпа, не ме обиждайте, не ме познавате дори. Съвсем не съжелявам че съм го направила с този човек . Просто се притеснявам да не съм бременна и питам за съвети тук. Ще м ипомогнете или не

Защо трябва да те познавам изобщо?
От мненията ти ми е достатъчно да добия малка представа за теб .. достатъчно ми е (в случая).
Как да ти помогна? Дори и да ти пишем в темата, ти НЕвдяваш!
А колкото до съжАленията .. по - късно ще дойдат и те! ;)
За мен човек, който не мисли преди да направи нещо, което може да му провали живота е глупав!!

dami666
07-22-2011, 08:49
Сперматозоидите умират в контакт с кислорода , но все пак къде сте тръгнали да правите секс без презерватив .. :o
+1

Lucifercho
07-22-2011, 08:59
Кога съм казал кутийки бе.Ти наистина не си тъпа,ти си малоумна...

talche
07-22-2011, 09:05
Само да кажа че Ескапел е доста вредно за организма, но може би е добре да го вземеш за всеки случай, ти си реши.

frozendeath
07-22-2011, 09:10
Темата е ебавка. Личи си от километри.

renimeni96
07-22-2011, 09:19
Темата е ебавка. Личи си от километри.

Как е ебавка????? Вие тъпи ли сте??? Готова съм на всичко само да не съм бременна, мислиш ли че някво 14 годишно детенце няма кво да прави в 2 часа през нощта и за тва пише СЕРИОЗНИ теми :-x Да, детенце съм, за вас съм детенце! Но бях готова за тази постъпка :x Попаднах на този форум за съвети не за да ми обясняват как съм се била ебавала :cry: АКО НЯМАТЕ КВО ДА КАЖЕТЕ НИЩО НЕ КАЗВАЙТЕ ПРОСТО! Не ми пука дали мислите тва за ебавка. Всичко е истина, случва се с мен, ако се беше случило на вас нямаше да сте толкова мили и спокойни и нямаше да ми се подигравате или да ми обяснявате как темата е ебавка. В кой форум мога да получа по-свестни съвети??? :x

благодаря на останалите ще пия ескапел разстроихте ме малко :cry: но сега ще ходя до аптеката... благодаря... а talche можеш ли да ми кажеш защо това лекарство е вредно за организма? в смисъл какво може да стане от него? :?

SeXyMaCka
07-22-2011, 09:24
Последици от ескапел, истински случей

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=164736

dream1707
07-22-2011, 09:26
Може да си тъпа.. за бременна не си..


П.Т .... Върви си мий вагината с телената четка, така поне ще си сигурна, че останали сперматозоиди няма да има :)

Lucifercho
07-22-2011, 09:26
Ами като не си искала да си разстроена да не си си отваряла краката и да не си си дава жмубела.Сега ще си търпиш последиците (ако темата не е ебавка де)...

Jus7DreamBoy
07-22-2011, 09:52
Какво му е смешното Jus7DreamBoy

Смешното е че си от тъпа по тъпа и явно без никакви минимални познания си си отворила краката за да се направиш на гъзарка може би ?

Специален поздрав за теб "renimeni96"

http://www.vbox7.com/play:5899b4fa

ShtrudeL
07-22-2011, 09:59
Ключ