PDA

View Full Version : Какво да избера ;(



MeGGiTy
07-21-2011, 23:06
Здравейте.. вече не знам към кого да се обърна. Студентка съм и от 1 година имам връзка с един човек. Той е прекрасен, но е евангелист.. Нашите наскоро разбраха за това и са крайно против. Не го познават лично,а си изградиха страшно лошо мнение за него. Поставиха ми едва ли не ултиматом - или те, или той. А аз съм сигурна,че евалгелството не му влияе по лош начин,нито иска да ме завлича в техните църкви.. Как да постъпя ;( Обичам го адски много. :(

Zaharinka
07-21-2011, 23:13
21 век сме,какви са тези разделения на раси,цвят на кожата,религии и прочие.Има ли значение дали е християнин,католик,евангел ист,мюсюлманин или будист.Бог е 1 просто е пречупен през различна призма.След като не го познават не мисля,че е редно да си създават мнение.Може и да и християнин и като не е човек какво следва?Такаа,че религията няма никакво ама никакво значение.
Ако се държи добре с теб и те обича и ти го виждаш,се бори за връзката си,не се влияй от тях.Да,може да са ти родители,но това не означава,че винаги са прави.Tи си достатъчно голяма и разумна,за да разбереш,кое има приоритет в твоя живот.Не мисля,че точно в това отношение трябва да се бъркат родителите.

Luci
07-21-2011, 23:15
Разбирам да си на 14/15 години и ваще да ти стенят на главата за такива работи... ама си студентка и си имаш собствен живот... така че моето мнение да избереш него... а те от своя страна би трябвало да те разберат.

brutaLxxbunny
07-21-2011, 23:20
Родителите ти трябва да си знаят мястото.Точка - .